NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la adriano_leite » 24 maj 2018, 05:23

L-Train je napisao/la:Tesko li se nama kad Hooda prizivamo.
Da li si ga ikad gledao u Utah? Vjerujem da jesi. Mislis da je lik zaboravio igrati preko noci? Ili je mozda ekipa negativna sredina? Covjek je u Utah znao sta treba raditi, bile i akcije za njega, sta kod nas ima?
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Kobe Bryant » 24 maj 2018, 05:29

Tracy3McGrady je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:TT 1 poen,JR 2,Hill 5.

Kad ti 3 igraca iz petorke kombinovano zabiju 8 koseva a odigrali oko 60 minuta,onda ti je i poraz od 20 koseva razlike realnost
Da malo budem filip dok njega nema :)
Hill je imao 7 poena :tralala: :D


@adriano

Hill je odigrao fakat dobru odbranu, Nance Jr takodjer jos je dobro i skakao I lijepio banane. Tristan je skroz zatvorio Horforda sto je i bila prilahodba Loua da igra visoke jer u small ball nema sta tražiti postava Bostona Smart Brown Tatum Morris Horford sve switcha I defanzivno je najbolja u NBA. Clarkson je pogodio 2 trice a onda sve fulao ali to je taj tip, ali opet mu je odbrana bolja nego Jr Smitha i Hooda....
Jedina je nepoznanica Jr Smith ne može nista pogoditi a jos rupa u odbrani.
Realno Boston je je imao malo I srece u 4/4 Cleveland ih je malo stisnuo ali LeBron je ostao bez gasa ali opet su imali u onoj seriji 9-0 4 trice otvorene i moglo se to spustiti dćna 2 posjeda.
Uglavnom Korver je rupa u odbrani ali moraju kada je u igri vise specijala samo za njega da bi bio koristan znaci dupli blokovi da suta trice jedino ga James hrani, ostali slabo. Green i Love bi morali vise da koriste kad ostanu sa nizom igracima, hajde par puta je to proslo ali mora puno vise ako zele da pobjede u Bostonu 7.
Ali postavljanje Tatuma u odbrani i duge ruke i takva mirnoca da završava napade u zadnjim sekundama, vidi se uticaj Bryanta, vejrovatno broji u sebi kao Kobe, jer vecina igraca ima neke cudne izbacaje u panici da ne istekne napad, a on kao veteran lijepo sve do kraja dok se ne namjesti kako treba i bum :salut:

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la adriano_leite » 24 maj 2018, 05:40

Tyronn Lue's reasoning for not inserting Kyle Korver as much is because Brad Stevens and the #Celtics didn't play Semi Ojeleye and that was Korver's matchup... Hahahahaha to trener? Kakva prilagodba brate moj? Ne mogu se nervirati i objasnjavati, ali dobar je Lue sa prilagodbama, odlican, a evo vidimo kako se prilagidio, rezultat kaze sve, a i ova izjava pokazuje kako razmislja ameba.

Edit: to sam preuzeo s twittera od nekog lika, a evo dokaz da je u pitanju stvarna izjava amebe:
gifdsports (@gifdsports) Tweeted:
Brad Stevens is really out here Jedi Mind tricking Ty Lue....LOL https://t.co/cbCjAlXvUn
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
L-Train
Postovi: 18285
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 24 maj 2018, 05:52

@adriano-naravno da sam gledao,ne znam sta je problem sa njim u Cavsima,sistem moguce,ali on igra ocajno kad god kroci na parket.Za mene cak licno i nije problem to sto ne moze ubost tricu zadnja dva mjeseca koliko cinjenica da decko u naponu snage izgleda tromije od 40ogodisnjaka,on je u ovim Cavsima trebo bit solidan defender ali cak ni to nije uspio.Ne treba smetnut s uma da ni za Utah prosle sezone nije odigrao dobar PO,a u Cavsima je bas dno dotakao.Ne znam jbte,mozes ti sad njega odledit s klupe i nadati se da ti da neke solidne minute ako nista bar na svjezinu,ali s obzirom da si vec na ivici i tih 5,10 minuta koje bi mu dao ako odu u vjetar mogu te kostat komplet serije.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la adriano_leite » 24 maj 2018, 06:05

L-Train je napisao/la:@adriano-naravno da sam gledao,ne znam sta je problem sa njim u Cavsima,sistem moguce,ali on igra ocajno kad god kroci na parket.Za mene cak licno i nije problem to sto ne moze ubost tricu zadnja dva mjeseca koliko cinjenica da decko u naponu snage izgleda tromije od 40ogodisnjaka,on je u ovim Cavsima trebo bit solidan defender ali cak ni to nije uspio.Ne treba smetnut s uma da ni za Utah prosle sezone nije odigrao dobar PO,a u Cavsima je bas dno dotakao.Ne znam jbte,mozes ti sad njega odledit s klupe i nadati se da ti da neke solidne minute ako nista bar na svjezinu,ali s obzirom da si vec na ivici i tih 5,10 minuta koje bi mu dao ako odu u vjetar mogu te kostat komplet serije.
Od JR Smitha nije gori nikad, da igra jos losije. JR Smith je kancer. Sto se tice Hooda, jednostavno momak ne zna sta treba raditi u ovoj ekipi i to je to. Nije navikao na rasulo posto je Utah godinama sa Snyderom gradila identitet koji imaju danas i siguno su zdravija sredina od Cavsa. Znas sta je Snyder za Luea? Greg + Phil + Pat. Samo poslusaj izjavu koju sam prethodno postavio. To je trener znaci, eh to je trener, a ostao je samo jer ga James gotivi. Ako je to trener, onda sam ja Lex Steel glavom, bradom i spravom.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

RN87
Postovi: 1059
Pridružen/a: 12 jun 2015, 11:52
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la RN87 » 24 maj 2018, 08:34

alemsa je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:
TupacShakur je napisao/la:Kad se sjetim priče sa ovog foruma da je Steph bolji igrač od Lebrona, KDa i Kawhija.. :tokralju:
Kawhi je imao samo 1 sezonu kao 3ci igrac treba jos on toga da pokaže.

A sto se tice prica da je Curry bolji igrac od LeBrona i Duranta, niko to nije pricao, frajer je 2016 imao najbolju sezonu sto se može imati u historiji NBA, kada su ti brojke ulinkovite da si bolji od najboljih sezona of Willta kada je imao 50p I 25sk, od najboljih sezona Jordana i Lebrona... Onda te je godine bio i najbolji igrac lige, a sve ukupno nece nikada biti blizu Duranta a kamoli Lebrona.
De ne drogiraj se u stare dane za Ramazan Allaha ti. Nemoj to vise izustit da te ko cuje. Niko nikad nije imao niti ce imat individualnu sezonu Michael Jefferey Jordana 1988, tu sezonu niko nikad ponovit nece, niti se moze desit/ponovit. Hakeem 94 je u vrhu takodje, MVP, Dpoy, Finals MVP, Titula itd. Kakav prco, nije ni top 3 '16. Oduzmes mu tricu nista ne zna, sto se jos jednom pokazuje evo i u ovoj seriji
I opet se naosvaja titula za razliku od bradatog sabana :D
Stepanov>Gutic Cimirot>Sunjevaric Alispahic>Jevtic Duljevic>Karic Benko>Krpic

eracinzeljez mebej et aj

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Divos » 24 maj 2018, 09:09

% $ &, на $ " ' $ " ? " ", на $ ?, на $ " јасно $ ?, " све је $ првој ", ? ", на $ " - " $ $, " ? & " %.
$ ?, " наравно " по " /.

' је прерано " у $ ', у " &, % " нервозе, ", но $ се " " ". ? наравно $ $ ', но " он се " у ' ?.

" $ је & $ " ' са 7 " ($ " ? су ? у ' " $ +18, $ је ' $) у ".
Но ту су " $ $, " у & су се " $ ?.
$ 2 $ & је " 3.", " са $ 2016-е % " " ?, " & ", &/? ? & у $ " % " " " $ ", но ове сезоне је & $, ' $ у $ на $ сезону, " са $ $, ' је - $ $, & ? ? &, " $ &.
& је са " " " ", " " посао, " " на & се - $ ' ? у ?-офу, " & на " ' $ $.

& је повео 3-2, $ - ? " у 6.' у $. Све & - $ - ова " " у $ '. Наравно $ " ? ? $ & у ? ?, " & тог ", ", " & " $ " " се -, но стара & ? &, $ не " ?.

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la lumani » 24 maj 2018, 09:46

Da bi se tradicija odrzala @adriano se javio nakon poraza,dugo te nije bilo moj Sheki.

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la JHam » 24 maj 2018, 10:42

adriano_leite je napisao/la:Tyronn Lue's reasoning for not inserting Kyle Korver as much is because Brad Stevens and the #Celtics didn't play Semi Ojeleye and that was Korver's matchup... Hahahahaha to trener? Kakva prilagodba brate moj? Ne mogu se nervirati i objasnjavati, ali dobar je Lue sa prilagodbama, odlican, a evo vidimo kako se prilagidio, rezultat kaze sve, a i ova izjava pokazuje kako razmislja ameba.

Edit: to sam preuzeo s twittera od nekog lika, a evo dokaz da je u pitanju stvarna izjava amebe:
gifdsports (@gifdsports) Tweeted:
Brad Stevens is really out here Jedi Mind tricking Ty Lue....LOL https://t.co/cbCjAlXvUn
Sljedecu tekmu nek ne igra Lebronov matchup i eto im finala :mrgreen: :mrgreen: Sad bi vam Ilgauskas i Pavlovic legli ko budali samar :mrgreen: Cak bi vam i Hughes dobro doso :mrgreen:

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Kobe Bryant » 24 maj 2018, 11:46

alemsa je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:
TupacShakur je napisao/la:Kad se sjetim priče sa ovog foruma da je Steph bolji igrač od Lebrona, KDa i Kawhija.. :tokralju:
Kawhi je imao samo 1 sezonu kao 3ci igrac treba jos on toga da pokaže.

A sto se tice prica da je Curry bolji igrac od LeBrona i Duranta, niko to nije pricao, frajer je 2016 imao najbolju sezonu sto se može imati u historiji NBA, kada su ti brojke ulinkovite da si bolji od najboljih sezona of Willta kada je imao 50p I 25sk, od najboljih sezona Jordana i Lebrona... Onda te je godine bio i najbolji igrac lige, a sve ukupno nece nikada biti blizu Duranta a kamoli Lebrona.
De ne drogiraj se u stare dane za Ramazan Allaha ti. Nemoj to vise izustit da te ko cuje. Niko nikad nije imao niti ce imat individualnu sezonu Michael Jefferey Jordana 1988, tu sezonu niko nikad ponovit nece, niti se moze desit/ponovit. Hakeem 94 je u vrhu takodje, MVP, Dpoy, Finals MVP, Titula itd. Kakav prco, nije ni top 3 '16. Oduzmes mu tricu nista ne zna, sto se jos jednom pokazuje evo i u ovoj seriji
i ako nije tema za ovoga topica ipak moram da Ti repliciram ;)

btw. drago mi je da si se vratio na forum pa i u vidu da imas selektivno pamćenje ;)

evo samo 3 linka , neda mi se sada da vadim arhivu , video , podcaste i sl. : Curry je imao 2015/16 sezonu najefikasniju SVIH VREMANA U NBA , ma koliko to čudno izgledalo pored Wilta, Oscara , Jabbara, Jordana , Lebrona,....

evo linkova pa se malo prisjeti : :salut:

https://ftw.usatoday.com/2016/04/stephe ... statistics

http://time.com/4325520/stephen-curry-n ... st-season/

https://www.si.com/nba/2016/05/10/steph ... rs-history

hajde čitamo se i pišemo jutros iza Sehura oko tekme , pusti 2016 :cool:
Zadnja izmjena: Kobe Bryant, dana/u 24 maj 2018, 11:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Sarmelino » 24 maj 2018, 11:47

Curry ide na operacije ako gsw popusi seriju
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la adriano_leite » 24 maj 2018, 11:56

JHam je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:Tyronn Lue's reasoning for not inserting Kyle Korver as much is because Brad Stevens and the #Celtics didn't play Semi Ojeleye and that was Korver's matchup... Hahahahaha to trener? Kakva prilagodba brate moj? Ne mogu se nervirati i objasnjavati, ali dobar je Lue sa prilagodbama, odlican, a evo vidimo kako se prilagidio, rezultat kaze sve, a i ova izjava pokazuje kako razmislja ameba.

Edit: to sam preuzeo s twittera od nekog lika, a evo dokaz da je u pitanju stvarna izjava amebe:
gifdsports (@gifdsports) Tweeted:
Brad Stevens is really out here Jedi Mind tricking Ty Lue....LOL https://t.co/cbCjAlXvUn
Sljedecu tekmu nek ne igra Lebronov matchup i eto im finala :mrgreen: :mrgreen: Sad bi vam Ilgauskas i Pavlovic legli ko budali samar :mrgreen: Cak bi vam i Hughes dobro doso :mrgreen:
L. Hughes je brate moj jako dobar igrac bio, ali nazalost imao je problema s povredama. Ali ovo da izjavi jedan trener, automatski mora znaciti otkaz, jer je to totalni amaterizam.

Ko god misli da je Lue dobar trener, zelim mu Luea na klupi ekipe narednih 15 godina.

@lumani javio sam se u toku utakmice, nisam znao sta ce biti, poraz ili pobjeda (dosadilo mi gledati tekme i da ne pisem na forumu). Hajd zivota ti barem nadji tim za koji ces navijati i okani se mene. Sto ti godina u dup.tu i jos uvijek po forumu obleces k'o tinejdzer kakav bubuljicavi, a cak nemas ni tima za koji ces navijati. Idi brate okani me se, pet godina mi repliciras bez ikakvog razloga. Vozdra i vrijeme je da sjases.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Kobe Bryant » 24 maj 2018, 12:06

Sarmelino je napisao/la:Curry ide na operacije ako gsw popusi seriju
Ako izgubi seriju i Durant i on nose podjenaku odgovornost , on zbog toga što igra sa oscilacijama , a Durant što igra izloacije a onda ostatak ekipe statira u kukuruzu ...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 maj 2018, 12:09

Kobe Bryant je napisao/la: Kawhi je imao samo 1 sezonu kao 3ci igrac treba jos on toga da pokaže.

A sto se tice prica da je Curry bolji igrac od LeBrona i Duranta, niko to nije pricao, frajer je 2016 imao najbolju sezonu sto se može imati u historiji NBA, kada su ti brojke ulinkovite da si bolji od najboljih sezona of Willta kada je imao 50p I 25sk, od najboljih sezona Jordana i Lebrona... Onda te je godine bio i najbolji igrac lige, a sve ukupno nece nikada biti blizu Duranta a kamoli Lebrona.
Ne zelim ulaziti u to gdje ko koga svrstava u nekim porecima,ali ta naracija da je Kawhi imao samo jednu sezonu kao 3.igrac jednostavno nije tacna.Decko je i proslu i pretproslu sezonu zavrsio u top 3 kad je glasanje za MVPa u pitanju.

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la lumani » 24 maj 2018, 12:28

@adriano

Mladi sam od pojedinih NBA igraca,zato ne znam o cemu lupetas..Ako je Forum ,Rasprava i kosarka Samo za balavce onda prepustam sve tebi...Zar mi treba ekipa da pratim NBA,nisam ja pacenik kao pojedinci,ja volim Kosarku a ne neki Tim.
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 24 maj 2018, 12:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10121
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la invincible1921 » 24 maj 2018, 12:30

JR suter koji ne moze pogodit sut :crazy:
Love centar ili krilni centar koji ne moze nista u reketu :crazy:
Hill meda ne moze :crazy:

Jbt ovo je gore nego kad su igrali finale sa Delevedovom i Jonesom...

Sad ce neko rec da je to izvluksa za lebrona, ali stvarno sta mozes reci za to da TT, JR, Hill i Green provedu na parketu svaki otprilike 30 minuta i zajedno ubace 18 poena? I to pritom JR sutne 1-10 a Hill 1-5 :crazy: TT vrhunskih 0-4 uz NEMOGUCIH SAVRSENIH ...6 skokova :crazy:

Ja mislim da bi Osman bio puno korisniji od greena...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Volvic » 24 maj 2018, 12:44

Iggy i (!) Klay su questionable za Game 5. Ovo Houston mora dobit.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la adriano_leite » 24 maj 2018, 13:03

lumani je napisao/la:@adriano

Mladi sam od pojedinih NBA igraca,zato ne znam o cemu lupetas..Ako je Forum ,Rasprava i kosarka Samo za balavce onda prepustam sve tebi...Zar mi treba ekipa da pratim NBA,nisam ja pacenik kao pojedinci,ja volim Kosarku a ne neki Tim.
Ne znam, kroz svoje pisanje istices da si gledao live mnogo stare igrace, znaci da si lagao, u tom grmu lezi zec. Nisam ni ja balavac a ni staronja, jos uvijek nemam 31. godinu. Po tvojim pricama i gledanju kosarke prije rata i u 80-im pomislih da imas 50 godina. Kako god, samo me zaobidji.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Clutch » 24 maj 2018, 13:07

Ovaj me podsjeca na Neutrala u onom svom zadnjem izdanju. :hmmmmm:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la lumani » 24 maj 2018, 13:10

adriano_leite je napisao/la:
lumani je napisao/la:@adriano

Mladi sam od pojedinih NBA igraca,zato ne znam o cemu lupetas..Ako je Forum ,Rasprava i kosarka Samo za balavce onda prepustam sve tebi...Zar mi treba ekipa da pratim NBA,nisam ja pacenik kao pojedinci,ja volim Kosarku a ne neki Tim.
Ne znam, kroz svoje pisanje istices da si gledao live mnogo stare igrace, znaci da si lagao, u tom grmu lezi zec. Nisam ni ja balavac a ni staronja, jos uvijek nemam 31. godinu. Po tvojim pricama i gledanju kosarke prije rata i u 80-im pomislih da imas 50 godina. Kako god, samo me zaobidji.

Gledao sam kukoca,drazena,radju i mnoge drug nije Mi bilo 25 godina tada Ali Sam ih gledao.Niti se penjem Po tebi niti si mi interesantan,pustas istu plocu 4 godine,promijeni je...

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.