NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la invincible1921 » 14 jun 2018, 13:32

Azpi je napisao/la:Mirise li mu ****??

Brate dragi uvi sa lebronom, haj sve ok, ali sad branis takvu glupost jos kazes znas eto LBJ je igrac koji ce u zadnjem napadu dodati :damn: :facepalm: je li nas zayebajes? Cijelu seriju se skrivao ispadao u odbrani i evo ovdje preuzimanje pustio, supacki pravo, ali ti si tu da branis iako ni sam ne znas sta radis, niti se ovo moze odbraniti
Ne opravdavam odbranu njegovu ali ovi cavsi nisu mjerilo za bilo sta...pogtovo u seriji protiv gsw
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Sarmelino » 14 jun 2018, 13:34

James je kriv za metlu :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Azpi » 14 jun 2018, 13:36

invincible1921 je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Mirise li mu ****??

Brate dragi uvi sa lebronom, haj sve ok, ali sad branis takvu glupost jos kazes znas eto LBJ je igrac koji ce u zadnjem napadu dodati :damn: :facepalm: je li nas zayebajes? Cijelu seriju se skrivao ispadao u odbrani i evo ovdje preuzimanje pustio, supacki pravo, ali ti si tu da branis iako ni sam ne znas sta radis, niti se ovo moze odbraniti
Ne opravdavam odbranu njegovu ali ovi cavsi nisu mjerilo za bilo sta...pogtovo u seriji protiv gsw
Majke ti jesi ti lud ili sam ja lud? :urnebes: :urnebes:

Alem postavio GIF situacije, odbrane, jednog od zadnjih napada,, znaci o tome je rijec
Nema veze sa napadom, nema veze sa serijom, nema veze sa dodavanjem ako je zadnji napad, nema veze kakvi su kasi niti kakav je gsw, nego kritika ovog njegovog preuzimanja currya gdje je hladno mogao ostati defanzivan na Durantu sto bi se i ocekivalo od superstara

Znaci zanima me sta opravdavas? Ili sam ja lud pa citam nesta drugo od onog sto si napisao alemu kao odgovor na ovaj GIF
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2018, 13:42

Jos posebno sto mu je zabio tricu u facu proslo finale, ovo je moro ispostovat i uzet challenge, i da da su dali loptu Curriju onda, on nea nista s tim, odrsdio je svoje. Prije da je imao flashback od prosle sezone i nije htio da se ponovo desi, pa je pobjegao od situacije. Nikad nisam vidio Kobija, Duncana, KG itd. da bjeze od ovog, u ovakvoj situaciji, p0sebno svog matchupa
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Kawhi » 14 jun 2018, 13:54

alemsa je napisao/la:Jos posebno sto mu je zabio tricu u facu proslo finale, ovo je moro ispostovat i uzet challenge, i da da su dali loptu Curriju onda, on nea nista s tim, odrsdio je svoje. Prije da je imao flashback od prosle sezone i nije htio da se ponovo desi, pa je pobjegao od situacije. Nikad nisam vidio Kobija, Duncana, KG itd. da bjeze od ovog, u ovakvoj situaciji, p0sebno svog matchupa
Slažem se s tobom. Samo mi nije jasno što navodiš dva igrača koja se ne mogu porediti s Bronom. Kobe i KG ne trebaju biti u konverzaciji. U zadnjih 40 godina samo Michael, Tim, Magic i Bird se mogu porediti sa LeBronom. I svi su dosta jači lideri od njega. To je i razlog što neće biti GOAT po završetku karijere.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la PaskalHens » 14 jun 2018, 13:57

Duncan kao slabiji igrač od Kobija može u priču sa Lebronom, a Kobe ne može. Logično sasma.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la invincible1921 » 14 jun 2018, 14:03

Azpi je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Mirise li mu ****??

Brate dragi uvi sa lebronom, haj sve ok, ali sad branis takvu glupost jos kazes znas eto LBJ je igrac koji ce u zadnjem napadu dodati :damn: :facepalm: je li nas zayebajes? Cijelu seriju se skrivao ispadao u odbrani i evo ovdje preuzimanje pustio, supacki pravo, ali ti si tu da branis iako ni sam ne znas sta radis, niti se ovo moze odbraniti
Ne opravdavam odbranu njegovu ali ovi cavsi nisu mjerilo za bilo sta...pogtovo u seriji protiv gsw
Majke ti jesi ti lud ili sam ja lud? :urnebes: :urnebes:

Alem postavio GIF situacije, odbrane, jednog od zadnjih napada,, znaci o tome je rijec
Nema veze sa napadom, nema veze sa serijom, nema veze sa dodavanjem ako je zadnji napad, nema veze kakvi su kasi niti kakav je gsw, nego kritika ovog njegovog preuzimanja currya gdje je hladno mogao ostati defanzivan na Durantu sto bi se i ocekivalo od superstara

Znaci zanima me sta opravdavas? Ili sam ja lud pa citam nesta drugo od onog sto si napisao alemu kao odgovor na ovaj GIF
Samo hocu rec da je smijesno koliko se Lebronu trazi svaka moguca sitnica da bi mu se stavio kao neki minus za nesto...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la PaskalHens » 14 jun 2018, 14:09

Skrivanje u odbrani. Sitnica. Odbrana je preuveličana karakteristika igre pod obručima. Daj zato da pepam 20 sekundi loptu u napadu da mogu imati 65% kreiranih koševa moje ekipe. :kafa:
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2018, 14:11

Kawhi je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Jos posebno sto mu je zabio tricu u facu proslo finale, ovo je moro ispostovat i uzet challenge, i da da su dali loptu Curriju onda, on nea nista s tim, odrsdio je svoje. Prije da je imao flashback od prosle sezone i nije htio da se ponovo desi, pa je pobjegao od situacije. Nikad nisam vidio Kobija, Duncana, KG itd. da bjeze od ovog, u ovakvoj situaciji, p0sebno svog matchupa
Slažem se s tobom. Samo mi nije jasno što navodiš dva igrača koja se ne mogu porediti s Bronom. Kobe i KG ne trebaju biti u konverzaciji. U zadnjih 40 godina samo Michael, Tim, Magic i Bird se mogu porediti sa LeBronom. I svi su dosta jači lideri od njega. To je i razlog što neće biti GOAT po završetku karijere.
Ma all time great, ne bitno. Igraci i losiji od Brona se nisu bojali niti bjezali od tog, to je poenta, ne da stavljam KG u isti kosh sa Bronom, daleko od tog.

@in

Pa buraz nije to sitnica, dosta toga se moze izvuc iz tog gif-a/playa jarane. Ja ga gotivim to znas i sam ali ovo je totalno weak moras priznat. Posebno za nekog ko je u goat konverzaciji mislim ne ide
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
invincible1921
Postovi: 10026
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la invincible1921 » 14 jun 2018, 14:23

alemsa je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Jos posebno sto mu je zabio tricu u facu proslo finale, ovo je moro ispostovat i uzet challenge, i da da su dali loptu Curriju onda, on nea nista s tim, odrsdio je svoje. Prije da je imao flashback od prosle sezone i nije htio da se ponovo desi, pa je pobjegao od situacije. Nikad nisam vidio Kobija, Duncana, KG itd. da bjeze od ovog, u ovakvoj situaciji, p0sebno svog matchupa
Slažem se s tobom. Samo mi nije jasno što navodiš dva igrača koja se ne mogu porediti s Bronom. Kobe i KG ne trebaju biti u konverzaciji. U zadnjih 40 godina samo Michael, Tim, Magic i Bird se mogu porediti sa LeBronom. I svi su dosta jači lideri od njega. To je i razlog što neće biti GOAT po završetku karijere.
Ma all time great, ne bitno. Igraci i losiji od Brona se nisu bojali niti bjezali od tog, to je poenta, ne da stavljam KG u isti kosh sa Bronom, daleko od tog.

@in

Pa buraz nije to sitnica, dosta toga se moze izvuc iz tog gif-a/playa jarane. Ja ga gotivim to znas i sam ali ovo je totalno weak moras priznat. Posebno za nekog ko je u goat konverzaciji mislim ne ide
Pa jeste, ali pitanje je koliko je ova serija pokazatelj icega...sta je mogao igrati u ovoj seriji sa ovakom ekipom protiv GSW
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Reds1234 » 14 jun 2018, 14:36

Donnie Darko je napisao/la:
Lillard je napisao/la::mrgreen:

Mislio sam da samo McD može sebi dozvoliti ovakve pizdarije, ali eto nisam bio u pravu. Zaslužio je šamarčinu od Kevina.
Haha bas to kakav debil :rol: :rol: .Pa napokon sta se sve smirilo lik sad oovom izjavom da sumnjati Durantu u odluci o ostanku.Nekad je jezik brzi od pameti,****.

GEYM
Postovi: 66
Pridružen/a: 01 feb 2018, 19:59
Lokacija: Raven Ryder's
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la GEYM » 14 jun 2018, 16:06

Sudeći po historiji medijskih dešavanja, itekako je KD osjetljiv na ovakve stvari. Pompa se već digla, a sezona tek što je završila... Očekuje nas uzbudljiva pauza. :kafa:

Avatar
Brokula
Postovi: 30482
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Brokula » 14 jun 2018, 19:18

Nek se vrati u Oklahomu i ispast će opet od Warriorsa
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la JHam » 14 jun 2018, 19:52

Ja njega vidim u OKC samo ako Westbrook ode a to ne vjerujem da ce se desiti uskoro

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la artemis77 » 14 jun 2018, 21:34

Sasvim rezonska odbrana. Da je nastavio remplat se za odbranu na Durantu, Curry bi osto sam za sekundu. I šta je Curry nešto lošiji ofanzivac od Duranta, košarka igra 1 na 1?
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Reds1234 » 14 jun 2018, 22:04

Brokula je napisao/la:Nek se vrati u Oklahomu i ispast će opet od Warriorsa
Dok je Westbrook nece to je sasvim jasno.Ne vracas se necemu sto nije islo.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Sarmelino » 14 jun 2018, 22:34

Nadam se da nece, mada bi onda fino mogao bandwagonati philly
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Oikamid
Postovi: 3199
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 14 jun 2018, 22:48

Veće šanse za prsten ima OKC nego Philly :mrgreen:

Avatar
harden
Postovi: 23225
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la harden » 14 jun 2018, 22:49

Sakrivanje u odbrani sitnica :lol:

Pa normalno da ce se gledati svaka sitnica u diskusiji za GOATa.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 14 jun 2018, 22:54

Ovdje na raspravama za najbolje igrače se nikako ne spominju veličine kao što su Stockton, Malone, Hakeem, David Robinson....

Ja sam ismijan kada sam neki dana stavio među TOP10 stavio čovjeka sa najviše asistencija i najviše ukradenih lopti svih vremena Johna Stocktona....

Zato se uredno stavlja jedan Kobe u TOP5, pa i u TOP3...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.