2018-19 NBA Preseason

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25212
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 jun 2018, 20:12

Zamolio bih navijace LAL da ne brinu o SA i brinu kako ce najprije uci u PO.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 jun 2018, 21:28

NEZALAGANJE je napisao/la:Zamolio bih navijace LAL da ne brinu o SA i brinu kako ce najprije uci u PO.
Nije ni čudo što ti djeluješ "arogantno" na ovom forumu kakvih talenata ima. Dobro i izdržiš. :salut:
I to, 90% ovih što im se franšize ne mogu sastaviti godinama pa se šaltaju sa ekipe na ekipu, a onda prozivaju SA. :urnebes:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kobe Bryant » 17 jun 2018, 21:28

NEZALAGANJE je napisao/la:Zamolio bih navijace LAL da ne brinu o SA i brinu kako ce najprije uci u PO.
ko proziva SAS ?

Vidi znam da si svima na tapeti jer si jedini tvrdio bio ubjedjen i sviju ismijavao na pomisao da je Kawhi nezadovoljan i da želi da ide.

Ima jos sanse da ostane i ti ces najvise i odahnuti ako se to desi.

Ma koliko bili rivali i koliko se ismijavali , ja mislim da si ti realniji od ostalih SAS , jedino paket sa Ingramom bi vas koliko toliko zadovoljio , jer Boston nece dati Tatuma niti Philla Simmonsa niti Pho Bookera ili prvi pick.

Bostonov paket može biti intzeresantan Brown Rorier i pick Sacramenta , ali to je opet macak u vreci , Rozier nije neko na kome gradis , Brown je koristatan igrac petorke ali u krajnjem slucaju #3 vecinom u boljim ekipama to su 4 i 5 po vaznosti.
Jedino Ingram moze biri nesta woow , a moze biti i promasaj , ali moje su predpostavke onoga sto je doduse u manjem djelu seozeno pokazao kada je bio i razigravac da moze biti woow , treba mu jos treninga i mase , jer onako strkljavo jos izgleda kao Kukoc kad je tek dosao u NBA.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25212
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 jun 2018, 21:36

S-Y-L-A-R je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Zamolio bih navijace LAL da ne brinu o SA i brinu kako ce najprije uci u PO.
Nije ni čudo što ti djeluješ "arogantno" na ovom forumu kakvih talenata ima. Dobro i izdržiš. :salut:
I to, 90% ovih što im se franšize ne mogu sastaviti godinama pa se šaltaju sa ekipe na ekipu, a onda prozivaju SA. :urnebes:
Ni meni to nije jasno.I onda se jedva doceka da se nesto ovakvo desi.Brini o svom timu i kakav ce on biti.Licno nikada nisam napisao nesto protiv drugog tima u smislu da likujem.Komentarisem,ali me ne dotice previse ako se ne tice SAa.

@Kobe Pogledaj 2-3 posta iznad mog prerhodnog i znaces na koga se odnosi. ;)
I izvini koga sam ja to ismijavao i kad se uopstw ovdje raspravljalo o odlasku Kawhia?Pricalo se o povredi,a o trejdu i odlasku ne.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kobe Bryant » 17 jun 2018, 21:41

GOLDEN STATE

TRENUTNA PLATNA LISTA: cca 107 milijuna

Jasno, ovo je cifra bez Durantove buduće rate teške 35 milijuna. Kada dodamo i nju, ostaje samo računati koliko će poreza Warriorsi platiti. Da potpišu još samo igrače na minimalcima, završili bi negdje oko 145 milijuna, što bi ih koštalo dodatnih 90-ak milijuna poreza. Naravno, kako im je nužno dodati i nešto kvalitete, gotovo sigurno će potrošiti i porezni midlevel težak nešto više od 5 milja, a to bi značilo da će igrač kojega dodaju ovim putem u stvari gazde koštati oko 25 milijuna.

Evo još par detalja koji u njihovoj situaciji nisu nevažni. Naime, Warriorsi su se odrekli prava na Looneya tako da mu više ne mogu ponuditi iznos veći od kvalifikacijske rate (još jedan ogroman propust Myersa), što bi netko mogao iskoristiti da za sitnu lovu dovede solidnog defanzivca sposobnog preuzimati od 1 do 5. Warriorsi će preživjeti i bez njega, ali izgubiti igrača kojega si praktički stvorio i koji je dokazao da može odraditi posao kroz doigravanje definitivno bi bio udarac. Mogli bi Warriorsi ostati i bez McCawa ako netko poželi dati ponudu njihovom swingmanu. Doduše, obzirom na manjak produkcije i ozljede prošle sezone teško da će biti previše zainteresiranih iako bi teoretski svaka veća ponuda Warriorsima vezala ruke - McCaw je Arenas kandidat i kao takvome ponuda iznad rate poreznog midlevela (Warriorsi nemaju pravo na puni) bila bi dovoljna za odvesti ga.

Toga se Warriorsi vjerojatno ne moraju bojati, ali već ponuda od npr. 3.5 milijuna koju i mogu matchirati bi ih itekako zeznula jer bi morali dirati u midlevel te ga automatski ne bi mogli potrošiti na veteransko pojačanje. Ajde, realno bi bilo očekivati da nitko neće razbijati glavu oko McCawa, tako da možemo računati kako on ostaje, samo što će u tom slučaju vrlo vjerojatno ostati za ratu uvećanu za prava, a to bi iznosilo oko 3 milijuna. Znači, roster postaje sve skuplji, još uvijek ne i kvalitetniji jer sada moraš uz dubinu na vanjskim pozicijama pronaći i eventualnu zamjenu za Looneya i još se nadati da će McCaw biti dostojna zamjena za Iggya koji će gotovo sigurno opet propustiti dosta utakmica.

LAKERS

TRENUTNA PLATNA LISTA: cca 43 milijuna

U fenomenalnoj su situaciji, a bili bi još i u boljoj da se nisu morali odreći visokog picka poput Russella da se riješe Mozgova. Postoji opasnost da će nešto slično morati izvesti i s Dengom, međutim obzirom na njihovu lokaciju, stvari ionako ne moraju biti savršene. Dovoljno je da budu dovoljno dobre, kao što je slučaj ovoga ljeta kada se prostor na salary capu poklopio s činjenicom da 2 franšizna igrača ozbiljno kontempliraju o tome da napuste svoje klubove, a možda i o tome da se udruže zajedno. Takvi talenti su rijetko dostupni, a evo Lakersi, da li slučajno ili je sve dio nekakve urote, imaju prilike uhvatiti dva jednim bacanjem mreže.

Ako LeBron traži novi Miami, bolje situacije od ove jednostavno nema. Stoga pogledajmo sve potencijalne rasplete.

Njegov potpis u prostor doveo bi Lakerse na 77 milijuna, što znači da bi im nedostajalo još oko nekih 6 za ponuditi Georgeu njegov max koji je nešto niži od LeBronovog. To bi mogli riješiti otpuštanjem negarantiranih igrača poput Zubca, Bryanta i Ennisa. Znači, morali bi ostatak rostera popuniti minimalcima i onom preostalom room iznimkom teškom oko 4.5 milijuna. Na parket bi poslali petorku Ball, Ingram, George, James i Kuzma, s Hartom kao šestim igračem. Recimo da potpišu Looneya za spomenutu room iznimku i to je to, jezgra od 7 ljudi koja bi već u prvoj sezoni mogla daleko.

Jasno, kada bi se riješili Dengova ugovora, e onda bi stvari bile još bolje. Ako bi netko poput Atlante bio spreman prihvatiti Denga za par pickova prve runde (koji neće imati neku vrijednost) i Harta, to bi ih spustilo na samo 23 milijuna capa i tu bi onda mogli napraviti sljedeće - zadržati prava na Randlea (to bi ih ostavilo na 35 milja) i onda bez problema potpisati Jamesa i Georgea u prostor, ali i ostaviti Zubca, Ennisa i Bryanta. To je već pristojan roster koji bi uz dodatak još jednog veterana za room iznimku definitivno već u prvoj sezoni bio prijetnja Warriorsima. Ball, Ingram, George, James i Randle uz Kuzmu kao šestog igrača i pristojnu klupu - to je i dovoljno fleksibilna i dovoljno čvrsta momčad za pozicionirati se kao top 3 na Zapadu. Ovdje je najveći problem kompenzacija Hawksima - realno, za dodatnu godinu ugovora trebalo bi im dati još nešto, a tu bi se Lakersi našli u problemima osim ako ne bi bili voljni odreći se Kuzme. Što bi bila previsoka cijena jer bi ostali bez ključnog čovjeka s klupe.

E, ali zahvaljujući Leonardovom statusu, postoji i ta mogućnost da se pozicioniraju od starta kao najveća prijetnja Warriorsima. Paket oko Ingrama, ovogodišnjeg picka Cavsa i Harta trebao bi biti dovoljan Spursima što se kompenzacije za Kawhia tiče, a eventualno uključivanje Denga možda bi zahtjevalo i drugačiji, odnosno bogatiji paket. Ubaciti Kuzmu ili Balla čini se kao previše, a onda opet, ako se radi o potezima koji će ti omogućiti oformiti trojac James-Leonard-George, ****. Sve bi bilo lakše kada Deng ne bi imao tu dodatnu godinu ili, idealno, kada bi se našla treća strana koja bi mogla preuzeti Dengov ugovor, međutim nije ni ovo loša opcija.

Naravno, mogu oni dovesti Leonarda u prostor i bez trejda ako jednostavno odluče da im u slučaju dovođenja 2 franšizna igrača ne treba preplaćivati graničnog all-stara kao što je George. Jasno, s njim bi bilo lakše izazvati Warriorse, ali ni jezgra Ball, Hart, Leonard, James i Randle ne zvuči loše. Dapače, u ovom slučaju ne bi trebali dati previše toga Spursima jer bi zadržali Denga te bi Leonarda ubacili u prostor i ostalo bi im taman dovoljno da ostave prava na Randlea. Plus, na klupi bi ostao Kuzma. Ovo je možda i najbolja solucija ako mene pitate.

A postoji i ona najzvučnija. Recimo da Lakersi odrade trade direktno sa Spursima i trejdaju Ingrama, Denga, Kuzmu i pick Cavsa (ne i Harta, njega u slučaju uključenja Kuzme u trade ne bi trebalo dirati) za Leonarda. To bi ih dovelo do 38 milijuna i ostalo bi im više nego dovoljno prostora i manevara da potpišu Jamesa i Georgea u prostor bez odricanja od jeftinih igrača na negarantiranim ugovorima. Dakle, na parket bi poslali postavu Ball, George, Leonard, James i Looney (kojega bi potpisali room iznimkom) uz Harta kao šestog igrača. Dubina bi očito bila problem, ali tako je to kada gradiš roster oko tri max igrača. Kada bi nekako zadržali Kuzmu bilo bi to idealno, ali teško da će im se baš toliko posrećiti.

Uglavnom, poanta je da bi **** Magic mogao ponoviti ono što je napravio njegov mentor Riley prije 8 godina. Okupiti novu "Veliku trojku" ni kriv ni dužan. S tim da, koji god se od ovih scenarija realizira, Lakersi će biti u sjajnoj situaciji.

Što ako pak ostanu bez velikih ulova, odnosno ako George ostane u Oklahomi, a LeBron odluči potražiti sreću negdje drugdje? Trade za Leonarda i dalje bi bio najbolji mogući potez, s tim da bi sada to mogli izvesti još lakše. S Leonardom ubačenim u prostor za standardni paket (Ingram, Hart, pick) ostalo bi im još 46 milijuna kojima mogu zadržati Caldwell-Popea i Randlea. Ball, KCP, Leonard, Kuzma i Randle možda nisu toliko potentna postava kao neke od ovih ranijih, ali naravno da bi ovo bio fenomenalan potez koji bi Lakerse vratio na vrh Zapada.

Opciju s LeBronom kao jedinim pojačanjem neću ni razmatrati jer sumnjam da će James potpisati ugovor ako ne bude imao garanciju da s njim stiže barem George.

Najgora opcija bila bi završiti samo s Georgeom. Ball, Ingram, George, Kuzma, Randle uz Harta kao šestog igrača vjerojatno bi završili u doigravanju, ali teško da bi mogli dalje od prve runde. Bolja solucija od ove bila bi jednostavno sačuvati cap za iduće ljeto kada će puno jednostavnije i jeftinije biti trejdati Denga. U tom slučaju Lakersi bi mogli otvoriti gomilu prostora (preko 70 milijuna, umanjeno za cifru koju bi ovo ljeto dali Randleu), dovoljno za dva najveća max ugovora. Ako Leonard ne bi bio trejdan mogli bi ga potpisati direktno. Uglavnom, imaju opcija. S tim da, kako stvari stoje, riješit će sve što moraju već ovo ljeto.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la bombaysaphire » 17 jun 2018, 22:34

Shaq je poručio LeBronu da ne mora ganjati više titule, da ne bude sebičan kao on... Već ima tri titule, i to što ga upoređuju sa Majklom je po njemu dovoljna stvar...

Vala ima smisla, i ja bih volio da ostane u Cavsima, i da polako grade tim uz jedno veliko pojačanje opet budu kanditati za titulu...

Opet sa druge strane, ako misliš srušiti super tim GSW moraš imati super tim, nažalost tako je došlo vrijeme...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la BuffonGigi » 17 jun 2018, 23:14

Cavsi su preplacivali igrace nastojeci zadrzati Lebrona, a sad ce im upravo to biti glavni razlog zbog kojeg ce vjerovatno otici, kakav paradoks.

Ja ne znam zasto se ovdje toliko velica talenat Phile, kad se zna da Embiidu svaka naredna povreda moze znaciti kraj ozbiljne karijere. Isto tako mnogo upitnika je nadvijeno iznad Simmonsa i pogotovo Fultza. Mnogo idealnih stvari bi se moralo poklopiti da oni razviju to sto imaju i zavladaju ligom. Ja bih iskreno volio da svi ti igraci ispune potencijal, ali ne znam koliko je realno. Upravo u takvoj situaciji ne znam zasto bi Lebronu to bila tako logicna destinacija.

Mislim da ukoliko zeli napadati prstenje, apsolutno nema sigurne opcije, nema garancije. Jednostavno GSW su toliko jaki, i ko god misli raditi nesto ozbiljno, mora raditi na duge staze. Vidjeli ste kako je zavrsio instant pokusaj Oklahome... Ako Houston uspije pojacati postojeci tim, bez znacajnih gubitaka, mislim da su najblizi tome da donekle ugroze Dubse. Sve ovo ostalo u ligi su pusta naklapanja i nadanja, ukljucujuci i Boston kad bude kompletan.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2018, 10:26

BuffonGigi je napisao/la:Cavsi su preplacivali igrace nastojeci zadrzati Lebrona, a sad ce im upravo to biti glavni razlog zbog kojeg ce vjerovatno otici, kakav paradoks.

Ja ne znam zasto se ovdje toliko velica talenat Phile, kad se zna da Embiidu svaka naredna povreda moze znaciti kraj ozbiljne karijere. Isto tako mnogo upitnika je nadvijeno iznad Simmonsa i pogotovo Fultza. Mnogo idealnih stvari bi se moralo poklopiti da oni razviju to sto imaju i zavladaju ligom. Ja bih iskreno volio da svi ti igraci ispune potencijal, ali ne znam koliko je realno. Upravo u takvoj situaciji ne znam zasto bi Lebronu to bila tako logicna destinacija.
Kakav kraj ozbiljne karijere, nisi u 2016 legendo. Odigrao kompletnu sezonu covjek bez problema, igrao b2b, dokazao da tijelo moze podnijet te napore. 2. tim All-NBA, 2. defanzivni tim, All star, znaci nije neka rekreativna sezona nego je odigrao strasan nivo. Povreda se moze svakom desit, pa tako i njemu al daleko je to od upitnika kakvi su nekad bili.

Simmonsu je jedini upitnik dal ce biti top 10 igrac lige ili top 5. Ako pod to smatras mnogo, onda jeste stvarno mnogo.

Fakat ne razumijem toliko hvaliti Ingrama nakon sto je u sezoni prikazao veliki potencijal (sto se slazem), a ovog osporavati i stavljati nekakve upitnike nakon sto je u toj istoj sezoni, svojoj prvoj, odigrao jos duplo bolje. Nema smisla, tako se ozbiljno i objektivno ne diskutuje.

Fultza cemo vidjet s kakvim sutem ce doci u kamp, i za njega se slazem da je upitnik. Iako je po povratku pokazao ogroman talent al taj sut ce preodrediti dal moze do ostvarenja svog potencijala. Oporavak je uzasno komplikovan i spor jer fakticki mora nanovo ucit i graditi mehanizme kod suta, kao i rijesiti tu mentalnu blokadu koja se vidjela da postoji, al radi s pravim covjekom na tome (sto dosad nije bio slucaj) i vec se primjeti napredak.

Fultz je generacija igraca sa ovog drafta (mladji od Bambe npr), polako s njim.

Zasto su ljudi high na Philu, pa jednostavno, Embiid i Simmons su pokazali talent i kvalitet da uskoro mogu postati top 5 igraci lige. Namjerno stavljam i rijec kvalitet jer to je vec odmaklo od domena talenta i potecijala s obzirom da su u svojoj prvoj zajednickoj sezoni ekipu vec odveli do 3. mjesta u konfereciji i pokazali da mogu dominirat igrom, i to na oba kraja parketa.

Ekipu sa dva top 5 igraca lige danas zovu supertimom. A obzirom na ono sto su pokazali Embiid i Simmons, to bih vise nazvao pitanjem vremena nego upitnikom. Ali kada bi i samo jedan postao top 5, a drugi se zadrzao “samo” na tom All Star nivou, opet imas strasan tim. Jer tu je jos ta wild karta u Fultzu sa All Star potencijalom, Saric koji je vec odlicna stretch 4 i vrlo dobar role igrac (prognoziraju mu se i poneki All Star izbori, ja ne bih isao tako daleko, ali bez dvojbe je odlican igrac i vrlo bitna karika u buducnosti), Covington (1. defanzivni tim lige), 10. pick na ovom draftu, TJ McConnell, Jonah Bolden (koji dolazi iz Evrope nakon odlicne sezone u Maccabiju a posjeduje vrhunske karakteristike i kvalitete za modernog visokog igraca), vidjecemo sta ce biti sa Redickom koji ovu rolu moze igrat jos 4-5 godina.

Dakle vidimo da je tu pregrst talenta da za par godina uz prirodan razvoj se formira contender, a da nisam ni spomenuo max prostor u capu za ovo i(li) iduce ljeto, ili mogucnost trejda za nekog superstara poput Kawhia, jer assetsa za to ima dovoljno. Pa i manje stvari poput jacanja ekipe sa buyout igracima, MLE ugovorima kada se postane contender, minimalnim ugovorima za veterane i slicne stvari koje su neminovne.

Zasto su ljudi high na Philu, valjda je sad malo jasnije.
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 18 jun 2018, 10:32, ukupno mijenjano 3 puta.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Kaunas
Postovi: 13266
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kaunas » 18 jun 2018, 10:27

Love i 8 pick ovogodisnjeg drafta bi bili sasvim ok za rentanje Kawhija na godinu dana.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Monolog » 18 jun 2018, 10:47

Ma Embiida ne treba porediti ni s jednim igračem Lakersa (ne samo Lakersa), jer je on bukvalno nestvaran igrač (mada je meni postao antipatičan zbog svog ponašanja, no to ne umanjuje njegov utjecaj na terenu). Što se tiče Simmonsa, ne znam kako ga svrstati u top 5 (znam da je @Clutch mislio na budućnost, al' ja bih se u svakom trenutku odlučio za Giannisa, Townsa, Davisa, Embiida i Porzingisa u odnosu na njega). Uzeh ovih pet igrača, jer će sigurno oni dominirati i u narednom periodu (kad odu James, Durant i kompanija), a Simmonsa bez šuta nikako ne mogu smatrati elitom da uđe u ovo odabrano društvo.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21288
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Epidaurus » 18 jun 2018, 10:49

Sta je Tatum da mi je znat ako je Ben sigurno top 5 ili minimalno top 10 igrac lige ? Em 2 godine mladji, em u stanju pogodit sut s vise od 3 metra i kao vrhunac nadigrao Bena debelo u seriji.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kobe Bryant » 18 jun 2018, 11:06

@Clutchu izgleda uzor Colin Cowherd :urnebes:

niko k'o Lebron i Simmons


filip13
Postovi: 37994
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la filip13 » 18 jun 2018, 11:14

TonySosa je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
TonySosa je napisao/la: Zaključati da, a zabiti 25+ samo 1 sezonu.
Duncan je u Spursima imao samo jednu 25+ sezonu. 25+ u Spursima je ko 32+ u bilo kojoj drugoj ekipi.
Pretpostavljam da je mahati peškirom u Spursima jednako osvajanju titule u nekoj drugoj ekipi. :kafa:
uh,ovo boli

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2018, 11:55

Jel to nije siguran top 10 igrac, ja ljudi
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25212
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jun 2018, 13:18

Kaunas je napisao/la:Love i 8 pick ovogodisnjeg drafta bi bili sasvim ok za rentanje Kawhija na godinu dana.
Premalo,posebno zbog jako loseg ugovora Lovea spram njegove igre Ako dodje do toga da SA trejduje,bice sigurno boljih opcija.

Avatar
Winters
Postovi: 2197
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Winters » 18 jun 2018, 13:18

NEZALAGANJE je napisao/la:Zamolio bih navijace LAL da ne brinu o SA i brinu kako ce najprije uci u PO.
Dobri su oni, brinu ljudi o svima osim o Lakersima. :thumbup:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Sarmelino » 18 jun 2018, 13:37

Clutch je napisao/la:Jel to nije siguran top 10 igrac, ja ljudi
Pa nije Randle da bude :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
alemsa
Postovi: 23843
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 18 jun 2018, 15:31

Clutch je napisao/la:Jel to nije siguran top 10 igrac, ja ljudi
Pa Bogme i jes i nije trenutno

7 su bolji sigurno (Lbj, kd, harden, steph, kawhi, ad, wb)

Grk 8, pa onda PG, Jimmy, CP, DeRozan, Dame, Irving, Joka, Joel, Mitchell, Klay itd.

Ima tu dobrih igraca koji mogu biti 9, 10 ispred njeg
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2018, 15:38

alemsa je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Jel to nije siguran top 10 igrac, ja ljudi
Pa Bogme i jes i nije trenutno

7 su bolji sigurno (Lbj, kd, harden, steph, kawhi, ad, wb)

Grk 8, pa onda PG, Jimmy, CP, DeRozan, Dame, Irving, Joka, Joel, Mitchell, Klay itd.

Ima tu dobrih igraca koji mogu biti 9, 10 ispred njeg
Ne pricamo za trenutno
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
alemsa
Postovi: 23843
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 18 jun 2018, 15:44

Onda da, bit ce top 10 bez dileme, i jace
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.