2018-19 NBA Preseason

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
L-Train
Postovi: 18289
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la L-Train » 18 jul 2018, 14:15

Evo jedna od Kawhija za Spurse...
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 14:16

PaskalHens je napisao/la:Sad će krenuti odjednom priče kako je Derozan u stvari crem de la crem nba lige.
Nije on krema lige,to je sigurno,ali je legitimni All star igrac u prajmu koji u dobrom sistemu moze biti jos produktivniji.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Oikamid » 18 jul 2018, 14:18

L-Train je napisao/la:Evo jedna od Kawhija za Spurse...
Odbiti onoliko novca samo kako ne bi ostao u Spursima, mora da smrdi tu nešto baš :mrgreen:

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Rule_hz » 18 jul 2018, 14:21

Oikamid je napisao/la:
L-Train je napisao/la:Evo jedna od Kawhija za Spurse...
Odbiti onoliko novca samo kako ne bi ostao u Spursima, mora da smrdi tu nešto baš :mrgreen:


ma zakacio se on tamo sa nekim drama
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
alemsa
Postovi: 23873
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 18 jul 2018, 14:22

Oikamid je napisao/la:
L-Train je napisao/la:Evo jedna od Kawhija za Spurse...
Odbiti onoliko novca samo kako ne bi ostao u Spursima, mora da smrdi tu nešto baš :mrgreen:
Meh, nije to u cijelosti tako, nije on glup kao sto zele reci, jeste odbija toliko novca od ugovora, ali mu je shoe deal ne znam milion tako nesto, Hardenov 200 miliona recimo, on u LA moze uzet barem 100 easy samo na tome itd.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 14:27

Da bi dobio jak shoe deal ili bilo koji deal,moras znati reklamirati,moras biti dostupan javnosti,moras biti na socijalnim mrezama itd itd...
Da li je to Kawhi radio,da li je takva osoba i da li je na socijalnim mrezama?Ne.

Avatar
alemsa
Postovi: 23873
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 18 jul 2018, 14:28

NEZALAGANJE je napisao/la:Da bi dobio jak shoe deal ili bilo koji deal,moras znati reklamirati,moras biti dostupan javnosti,moras biti na socijalnim mrezama itd itd...
Da li je to Kawhi radio,da li je takva osoba i da li je na socijalnim mrezama?Ne.
U LA ce biti, ako bude igrao na nivou naravno. San Antonio nea prostor za takvo nesto, jos zele da kontrolisu endorsements. U LA to nije slucaj
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la irfo » 18 jul 2018, 14:29

alemsa je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Da bi dobio jak shoe deal ili bilo koji deal,moras znati reklamirati,moras biti dostupan javnosti,moras biti na socijalnim mrezama itd itd...
Da li je to Kawhi radio,da li je takva osoba i da li je na socijalnim mrezama?Ne.
U LA ce biti, ako bude igrao na nivou naravno. San Antonio nea prostor za takvo nesto, jos zele da kontrolisu endorsements. U LA to nije slucaj
Ma kakav shoe deal za lika koji je najmanje marketable all star ikada, nit se smije nit prica, nema ga na socijalnim mrezama, vise je marketable nemanja bjelica od njega, smijesno ga je porediti sa hardenom sto se toga tice

Pa u Lakersima bi po marketabilnosti bio 7. lik
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 14:30

alemsa je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Da bi dobio jak shoe deal ili bilo koji deal,moras znati reklamirati,moras biti dostupan javnosti,moras biti na socijalnim mrezama itd itd...
Da li je to Kawhi radio,da li je takva osoba i da li je na socijalnim mrezama?Ne.
U LA ce biti, ako bude igrao na nivou naravno. San Antonio nea prostor za takvo nesto, jos zele da kontrolisu endorsements. U LA to nije slucaj
Izmisljotina,jos jedna u nizu,to boldovano.Odavno vecu glupost nisam procitao. :lol:
Kako li je do sada imao ugovor sa Jordanom?

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la irfo » 18 jul 2018, 14:32

[Wojnarowski] Toronto has reached agreement in principle to acquire San Antonio's Kawhi Leonard for package that includes DeMar DeRozan, league **** tell ESPN. Trade is larger on both sides, and players are still being informed of their inclusion in the deal. Trade call with league today
Gotova stvar R.C. Bufford :tokralju: :tokralju: :tokralju:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kobe Bryant » 18 jul 2018, 14:34

NEZALAGANJE je napisao/la: Nije on krema lige,to je sigurno,ali je legitimni All star igrac u prajmu koji u dobrom sistemu moze biti jos produktivniji.
DeRozan je meni zvjer, uvijek bio, samo što nije prva opcija.

Oz LMA extra, frajer uzima najteže šuteve u ligi još od odlaska Bryanta. Pop ga može napraviti puno produktivnijim.
Legitimni all star, kakav samo cross over ima to je strašno i prvi korak. Problem je što ne šuta tricu nego poludistancu. Pošto skoro niko to ne šuta pa izgleda na papiru ne produktivan, ali hajde izdvoji poludistancu osim Duranta koji je tu daleko ispred svih, mislim da je DeRozan u vrhu, garantujem.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kawhi » 18 jul 2018, 14:35

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Prijatelju,rebuliding uvijek treba poceti ako te roster ne vodi nigdje,.
Pa kad ce nas rebuilding? Mi cemo uzeti yebenog DDRa samo da Pop slucajno ne ode van playoffa.
Nas cap nije zatvoren kao TOR,imamo All star igraca plus mogucnost da dobijes jos jednog plus 2 mlada igraca sa velikim potencijalom(Anunoby ako dodje i Murray).Da ne pominjemo Whitea i Walkera,jer oni tek treba nesto da pokazu.Anunoby je ovdje "nagrada",DeRozan je tu da ti pomogne da ostanes relevantan,jer dzaba sav cap prostor i mladi igraci,ako ekipa nema rezultate.Nijedan top FA igrac tu nece doci.

SA radi ono sto i treba tzv.retool.I dalje si u PO i bitan faktor,a ne dno lige.
Koji ce ti relevantan igrac doci u San Antonio koji nena superstara? Ovo sto smo dobili u historiji fransize je LMA koji je u tom trenutku htio da se vrati u Texas, a mi izgledali ko jedina ozbiljna ekipa sa Kawhijem. I spominjao se Kidd od kojeg smo odustali, a to bilo dok je Timmy bio najbolji igrac lige.

Mi smo se izgradili kroz draft. Admiral, Timmy, Manu, Parker i Kawhi su svi sa drafta dosli. Sa prvom 4 smo imali srece pa se nisu zakacili ni s kim u fransizi. S petim nismo. Nama treba lutrijski pick, ne precijenjen igrac. Bas ce AD doci da igra s DDRom. Nas nivo su povrijedjeni igraci za koje nije sigurno dal mogu vise igrati.

I vidim koliko u fransizi znaju gdje zele. Draftas SGa i onda u trejdu dovodis SGa koji ce pokupiti 30-35 minuta sigurno. Jos imas i Murraya koji ce imati slicnu minutazu i za Lonnieja i Whitea ostaju mrvice. Bas se zna gdje zelimo.

Valjda Hinkie i dalje bude slobodan kad shvate da ovo ne vodi nigdje.

Jos ako ne dobiju OGa. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la RollsRoyce » 18 jul 2018, 14:38

Ma Derozan je sjajan igrač, San Antonio će opet biti među četiri na zapadu.

Ne razumijem zašto ovi igrači plaču na svaki trade, Demar treba biti sretan što odlazi u San Antonio, Kawhi treba biti sretan što će otići u ekipu u kojoj će se možda i najlakše prilagoditi sistemu, postati prva violina, i ostali igrači će se njemu prilagođavati. Oni plaču kao da ih neko u logor šalje, a ne u ekipe i mjesta koja će ih dočekati kao kraljeve, stvarno fascinantno.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 18 jul 2018, 14:39

@Kawhi PHX radi odlican posao,a i PHI.Ima jos mjesta za nove navijace tog tima,posto se SA pogubio,Pop jos od prosle sezone po tebi nema pojma,a i bolje je Kawhia dati za dz nego dovesti DDa.Prema tome,ne znam sta cekas?

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Raul_64 » 18 jul 2018, 14:41

DeRozen je ljut jer su mu prije par dana rekli da nece biti trejdan pa ono..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kawhi » 18 jul 2018, 14:42

NEZALAGANJE je napisao/la:@Kawhi PHX radi odlican posao,a i PHI.Ima jos mjesta za nove navijace tog tima,posto se SA pogubio,Pop jos od prosle sezone po tebi nema pojma,a i bolje je Kawhia dati za dz nego dovesti DDa.Prema tome,ne znam sta cekas?
To sto kritikujem ne znaci da cu prestati navijati. Naprotiv, to je dokaz da mi je stalo. Ti si previse vezan uz Popa i ostatak ekipe pa ne vidis da fransizu vode na dno. Najgore je sto bi im ti to vjerovatno oprostio jer su dosad uradili puno. Ti i ne navijas za fransizu nego za Popa. Bas me zanima gdje ces biti kad se on oprosti. Sto prije to bolje za fransizu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Belmin6 » 18 jul 2018, 14:43

Kawhi sjaši malo Bogati.

Avatar
L-Train
Postovi: 18289
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la L-Train » 18 jul 2018, 14:43

Ima li kakvih naznaka da ce Toronto sledece sezone u rebuilding valjda nisu toliko ludi da pomisle da ce Kavaj produziti s njima.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la harden » 18 jul 2018, 14:44

Ma ostaje Kawhi u Spursima, ovo su sve izmisljotine da nece da igra
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kawhi » 18 jul 2018, 14:47

Belmin6 je napisao/la:Kawhi sjaši malo Bogati.
Nezalaganje treba sjahati. Od potpisa LMA nije napravljen dovar potez, a prije toga od draftanja Kawhija i on i dalje ima opravdanje za sve sto PATFO uradi. U svemu tome vrijedja svakog ko misli da su Spursi nesto pogrijesili.
Jedva cekam kad pocne pisati kako je DDR najbolji SG lige.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.