2018-19 NBA Preseason

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kanye » 21 jul 2018, 03:50

alemsa je napisao/la:Koga libo za ovom sezonom. Slijedece imaju Kawhija i Klay/Butler/Lillard
Lillard i Klay ne zele napustiti ekipe. Ako Klay i bude htio nema smisla da ide u ekipu gdje ce opet biti treca violina. Titule ima. Otici ce po najvise para.
Kawhiju su Clippersi prva destinacija, mada me ne bi iznenadilo da ostane u Kanadi. Jimmy ce vjerovatno kuci u Texas. Da se vi niste sjebali ugovorima sigurno bi vam dosao. Ovako mi ili Dallas.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
alemsa
Postovi: 23932
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 21 jul 2018, 03:58

Kanye je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Koga libo za ovom sezonom. Slijedece imaju Kawhija i Klay/Butler/Lillard
Lillard i Klay ne zele napustiti ekipe. Ako Klay i bude htio nema smisla da ide u ekipu gdje ce opet biti treca violina. Titule ima. Otici ce po najvise para.
Kawhiju su Clippersi prva destinacija, mada me ne bi iznenadilo da ostane u Kanadi. Jimmy ce vjerovatno kuci u Texas. Da se vi niste sjebali ugovorima sigurno bi vam dosao. Ovako mi ili Dallas.
Napustaju ili on ili Green (prije da ce on). Ovo je zadnja godina GSW sa ovom cetvorkom.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la harden » 21 jul 2018, 04:01

Nek Zmija ode.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kanye » 21 jul 2018, 04:10

alemsa je napisao/la:
Kanye je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Koga libo za ovom sezonom. Slijedece imaju Kawhija i Klay/Butler/Lillard
Lillard i Klay ne zele napustiti ekipe. Ako Klay i bude htio nema smisla da ide u ekipu gdje ce opet biti treca violina. Titule ima. Otici ce po najvise para.
Kawhiju su Clippersi prva destinacija, mada me ne bi iznenadilo da ostane u Kanadi. Jimmy ce vjerovatno kuci u Texas. Da se vi niste sjebali ugovorima sigurno bi vam dosao. Ovako mi ili Dallas.
Napustaju ili on ili Green (prije da ce on). Ovo je zadnja godina GSW sa ovom cetvorkom.
KD ide. On mora legacy izgraditi negdje. Ne bi me cudilo da ode u Lakerse, cak iako mu to ne bi pomoglo oko legacya.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
alemsa
Postovi: 23932
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 21 jul 2018, 04:11

slika

Sretan babuka
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la akisarajevo92 » 21 jul 2018, 04:13

nikad brzi prelazak iz najgotivnijeg u najomrazenijeg igraca :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
alemsa
Postovi: 23932
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 21 jul 2018, 04:14

akisarajevo92 je napisao/la:nikad brzi prelazak iz gotivnog igraca u najomrazenijeg :mrgreen:
Za mene oburnuto

Mimo Raketa najdrazi igrac lige
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Kanye » 21 jul 2018, 04:18

alemsa je napisao/la:slika

Sretan babuka
Ma samo je htio da ode vani. Suplja da samo hoce u Lakerse je od medija koji to uvijek rade i vjerovatno od njega da syebe Spurse u pregovorima. Ne vjerujem ni da je drugim fransizama smetalo to.

Najgore je sto niko nece unutar porodice pasti zbog ovog. Gubis najboljeg igraca za vrecu govana i svi ostaju na mjestu jer su imali srece da Rivers ne dozvoli Duncanovoj zeni da ide s ekipom u avionu.
akisarajevo92 je napisao/la:nikad brzi prelazak iz najgotivnijeg u najomrazenijeg igraca :mrgreen:
Tony mi je nakon serije sa Clippersima 2015. mnogo poceo na **** ici, al s ovim se ne moze porediti.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Bassha » 21 jul 2018, 08:22

Forward Nemanja Bjelica has agreed to a three-year, $20.5M deal with the Sacramento Kings, league **** tell Yahoo. Third year will be non-guaranteed.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Donnie Darko » 21 jul 2018, 11:08

slika

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jul 2018, 11:33

Ova ekipa LAL ili ce se fantasticno uklopiti ili ce biti borba za PO.Sumnjam da ce biti sredine.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la KK_Bosna » 21 jul 2018, 11:53

NEZALAGANJE je napisao/la:Ova ekipa LAL ili ce se fantasticno uklopiti ili ce biti borba za PO.Sumnjam da ce biti sredine.
mogu se fantasticno uklopiti jedino negdje u kafani sa 2 kile bijelog i 5 kila trave :kafa:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jul 2018, 12:28

KK_Bosna je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Ova ekipa LAL ili ce se fantasticno uklopiti ili ce biti borba za PO.Sumnjam da ce biti sredine.
mogu se fantasticno uklopiti jedino negdje u kafani sa 2 kile bijelog i 5 kila trave :kafa:
Ma jbg izgledate cudno na papiru,ali ne mozes svjesno reci da to nece funkcionisati kad imas najboljeg igraca lige.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la KK_Bosna » 21 jul 2018, 13:34

NEZALAGANJE je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Ova ekipa LAL ili ce se fantasticno uklopiti ili ce biti borba za PO.Sumnjam da ce biti sredine.
mogu se fantasticno uklopiti jedino negdje u kafani sa 2 kile bijelog i 5 kila trave :kafa:
Ma jbg izgledate cudno na papiru,ali ne mozes svjesno reci da to nece funkcionisati kad imas najboljeg igraca lige.
ma ovo je sezona da se lebron konacno opusti jednom u zivotu i uziva, malo snimi film, malo kosarke igra, smije se budalama, onda iduce godine otjera sve i ide se na rezultat... jednostavno previse je idiota sakupio oko sebe da se moze reci da je ovo ozbiljna ekipa... sad bas kontam jel ima ijedna vise budala da moze doci? jedino da se MWP vrati iz penzije i da blatchea vratimo u ligu...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la filip13 » 21 jul 2018, 13:48

KK_Bosna je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Ova ekipa LAL ili ce se fantasticno uklopiti ili ce biti borba za PO.Sumnjam da ce biti sredine.
mogu se fantasticno uklopiti jedino negdje u kafani sa 2 kile bijelog i 5 kila trave :kafa:
Ma jbg izgledate cudno na papiru,ali ne mozes svjesno reci da to nece funkcionisati kad imas najboljeg igraca lige.
ma ovo je sezona da se lebron konacno opusti jednom u zivotu i uziva, malo snimi film, malo kosarke igra, smije se budalama, onda iduce godine otjera sve i ide se na rezultat... jednostavno previse je idiota sakupio oko sebe da se moze reci da je ovo ozbiljna ekipa... sad bas kontam jel ima ijedna vise budala da moze doci? jedino da se MWP vrati iz penzije i da blatchea vratimo u ligu...[/quote]


j.r. smith

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la TonySosa » 21 jul 2018, 13:50

Možda Westbrook.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jul 2018, 14:17

KK_Bosna je napisao/la: ma ovo je sezona da se lebron konacno opusti jednom u zivotu i uziva, malo snimi film, malo kosarke igra, smije se budalama, onda iduce godine otjera sve i ide se na rezultat... jednostavno previse je idiota sakupio oko sebe da se moze reci da je ovo ozbiljna ekipa... sad bas kontam jel ima ijedna vise budala da moze doci? jedino da se MWP vrati iz penzije i da blatchea vratimo u ligu...
Moze biti svasta. :D Slazemo se oko broja idiota,a pored njih imas grupu talentovanih mladica kojima trebaju dobri uslovi za razvoj,a ne cirkus.Zato tu imamo nejasnoce oko cijele situacije.

Sad kad nesto sagledam situaciju i ove potpise,donekle mi i bude jasno zasto mozda James nije zelio da se slozi s mogucnoscu davanja mladih igraca za Kawhia.Mozda covjek tim potezom nije htio sebi odmah da stvara pritisak rezultata,koji bi bio neminovan da su njih dvojica zajedno u timu!? :?
Mislim,jesu Ingram,Kuzma i Hart talenti i potencijali,ali za njih dovodis top 5 igraca lige(ako je zdrav,a to bi pregledi pokazali).
Dugorocno gledano,potez koji ste uradili je bolji,ali mi se timeline Jamesa tu ne uklapa.Znaci ove sezone ne mozes napasti titulu,mladi igraci ce koliko toliko izgraditi svoju ulogu,a onda slijedece sezone(da pretpostavimo) dovodis Kawhia kojem trebas naci ulogu koja ce neminovno smanjiti uloge ovih mladih igraca,a na to sve se i sam James mora prilagoditi i koji ce tokom naredne sezone uci u svoju 36-tu godinu!Pominje da je spreman igrati od lopte i vise na postu,a iskreno ja to kod njega prizivam jedno 3-4 godine,jer je na postu fakticki nazaustavljiv,ali je post ipak nesto sto fizicki itekako trosi igrace i on je toga svjestan.Zato ga je i izbjegavao.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la PaskalHens » 21 jul 2018, 16:07

Možda je i skontao da nema šta više dokazivati niti kome da je all time great igrač. Svoj legacy je izgradio i toe to. Sad je došao da uživa i da ubire novce. Možda, kažem.. S tim što mu to definitivno ne bi donijelo status top3 igrača svih vremena.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la Rule_hz » 21 jul 2018, 16:34

ma hoce covjek da uzime prsten i da objezbjedi fransizi poput Lejkersa imidz i da onu djecu nauci necemu... pa mozda cak i preuzme klub za sebe u neko dogledno vrijeme...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
alemsa
Postovi: 23932
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2018 NBA Offseason

Post Postao/la alemsa » 21 jul 2018, 16:37

Bron je veci drugi svih vremena, ovo je samo bonus
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.