NBA 2018/2019

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Lillard » 31 okt 2018, 18:31

Butler ne želi igrat više dok ne bude trejdan. Wolvesi su sad u poziciji da ga moraju micat, a biće za siću. Ja bi dao CJa z njega iste sekunde, al mislim da je i to previše u ovakvoj situaciji. :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Kanye » 31 okt 2018, 18:35

PER mu je nakon 6. tekmi najbolji ikad. Prije zadnje tekme nije bio. Pasti ce to. VORP mu je uzasan. WS tu negdje ko inace. BPM mu je odlican i jedina stvar koja se bas izdvaja. TS nastavio pratiti rast od zadnje 3 sezone.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la camparinho » 31 okt 2018, 18:40

Joj pa trecu noc kako Houston igra i kako se ja probudim sa namjerom da pogledam i kako zaspem na poluvremenu, ovo je nevjerovatno, ali ne dam i dalje da se sere po Melu, fakat nije zasluzio igra prihvatljivo, ako nisam procitao pogresno valjda sa McAdoom pricao, slicne situacije ovo ono (MVP u
6. igraca iako Melo nije bio MVP al se razumije poenta)
Clutch city be safe rage hard!

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Locust » 31 okt 2018, 18:52

Kanye je napisao/la:PER mu je nakon 6. tekmi najbolji ikad. Prije zadnje tekme nije bio. Pasti ce to. VORP mu je uzasan. WS tu negdje ko inace. BPM mu je odlican i jedina stvar koja se bas izdvaja. TS nastavio pratiti rast od zadnje 3 sezone.
Rebound rate, assist rate, TO rate...

Frajer je bukvalno u svakom aspektu ofanzivne igre bolji nego prošle godine.

Pa kako je to isto kao prethodnih godina?

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 okt 2018, 19:01

Olako se zaboravlja da je SA u trejdu dobio i pik TOR.2 pika prve runde za SA...Dovoljno receno.Bice i Poeltl dobar,polako.Mlad je,dosao je u novi sistem.Smijesno ga je nazvati drvetom.Bio je drvo i Kyle Anderson po mnogima ovdje,pa lik uze 36 miliona ovo ljeto.
DeRozan trenutno bolje igra od Kawhia,kako rece @lumani.Tesko ce ostati na tom nivou,ali je za SA dovoljno da bude efikasniji nego u TOR i da se uklopi u defanzivne seme,kad se ekipa kompletira.Po prvi put i on sad ima pravog All stara pored sebe u LMAu,a ne 180cm visokog Lowrya.
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 31 okt 2018, 19:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Sarmelino » 31 okt 2018, 19:01

Zamisli imat manje pobjeda od Oklahome.







This post was made by OKC gang.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Epidaurus » 31 okt 2018, 19:12

DeMar ima mozda bolje sirove brojke od Kawhija do sada al ni u ludilu ne igra bolje od njega. Kawhi debelo efikasniji plus igra za jedno 4 klase bolju odbranu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 okt 2018, 19:14

Epidaurus je napisao/la:DeMar ima mozda bolje sirove brojke od Kawhija do sada al ni u ludilu ne igra bolje od njega. Kawhi debelo efikasniji plus igra za jedno 4 klase bolju odbranu.
Kawhi ni blizu do sada u TOR ne igra odbranu na svom nivou.Eto koliko si ga gledao.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Epidaurus » 31 okt 2018, 19:15

NEZALAGANJE je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:DeMar ima mozda bolje sirove brojke od Kawhija do sada al ni u ludilu ne igra bolje od njega. Kawhi debelo efikasniji plus igra za jedno 4 klase bolju odbranu.
Kawhi ni blizu do sada u TOR ne igra odbranu na svom nivou.Eto koliko si ga gledao.
I opet kao takav igra za 4 klase bolju odbranu od DeMara. Eh sad zamisli kakva je rupetina DeMar. Apsolutna glupost je da DeMar igra bolje od Kawhija do sada.

Avatar
L-Train
Postovi: 18358
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la L-Train » 31 okt 2018, 19:19

Lillard je napisao/la:Butler ne želi igrat više dok ne bude trejdan. Wolvesi su sad u poziciji da ga moraju micat, a biće za siću. Ja bi dao CJa z njega iste sekunde, al mislim da je i to previše u ovakvoj situaciji. :mrgreen:
Tacno im treba jos jedan mulac u odbrani,plus jos jedan uzasan ugovor nakon Wigginsa i KATa.
Zadnja izmjena: L-Train, dana/u 31 okt 2018, 19:21, ukupno mijenjano 2 puta.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 okt 2018, 19:20

Epidaurus je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:DeMar ima mozda bolje sirove brojke od Kawhija do sada al ni u ludilu ne igra bolje od njega. Kawhi debelo efikasniji plus igra za jedno 4 klase bolju odbranu.
Kawhi ni blizu do sada u TOR ne igra odbranu na svom nivou.Eto koliko si ga gledao.
I opet kao takav igra za 4 klase bolju odbranu od DeMara. Eh sad zamisli kakva je rupetina DeMar. Apsolutna glupost je da DeMar igra bolje od Kawhija do sada.
Opet ponavaljam, sve je kako ti kazes znalce. ;)

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Epidaurus » 31 okt 2018, 19:25

Kawhi veci PER, TS%, BPM, VORP i vise WS i WS/48 od DeMara. Jasno ko igra bolju sezonu jer napredne brojke ipak govore vise od obicnih box score brojki. Ako ne vjerujes sam se uvjeri.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la lumani » 31 okt 2018, 19:55

NEZALAGANJE je napisao/la:Olako se zaboravlja da je SA u trejdu dobio i pik TOR.2 pika prve runde za SA...Dovoljno receno.Bice i Poeltl dobar,polako.Mlad je,dosao je u novi sistem.Smijesno ga je nazvati drvetom.Bio je drvo i Kyle Anderson po mnogima ovdje,pa lik uze 36 miliona ovo ljeto.
DeRozan trenutno bolje igra od Kawhia,kako rece @lumani.Tesko ce ostati na tom nivou,ali je za SA dovoljno da bude efikasniji nego u TOR i da se uklopi u defanzivne seme,kad se ekipa kompletira.Po prvi put i on sad ima pravog All stara pored sebe u LMAu,a ne 180cm visokog Lowrya.

Vidjet cemo, ali ovo sto pruža do sada je LeBron Like :( Odbrana na stranu ni Bron je ne igra do playoffa.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Epidaurus » 31 okt 2018, 20:02

Treba malo pogledat i napredne brojke a ne samo sirove. Tad se mozda ne bi lupale ovakve gluposti za DeMara. Igra odlicno svakako, najbolje u karijeri vjerovatno al to nije ni blizu Kawhiju il Boze me oprosti LeBronu.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la lumani » 31 okt 2018, 20:04

Epidaurus je napisao/la:Treba malo pogledat i napredne brojke a ne samo sirove. Tad se mozda ne bi lupale ovakve gluposti za DeMara. Igra odlicno svakako, najbolje u karijeri vjerovatno al to nije ni blizu Kawhiju il Boze me oprosti LeBronu.
Gledam tekme, brojke nisam ni pogledao a znam da ti jesi.Gledam gdje igra i skim igra :!: za mene je Demar do sada bolji a hoće li nastaviti ne znam.Znaš da ja ne gledam mnogo hoće li igrač uzeti jedan skok više, radi stats(Wess) . Demar igra u prosječnoj ekipi a zbog njega pobjeđuju to se pika.

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Brokula » 31 okt 2018, 20:11

lumani je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Olako se zaboravlja da je SA u trejdu dobio i pik TOR.2 pika prve runde za SA...Dovoljno receno.Bice i Poeltl dobar,polako.Mlad je,dosao je u novi sistem.Smijesno ga je nazvati drvetom.Bio je drvo i Kyle Anderson po mnogima ovdje,pa lik uze 36 miliona ovo ljeto.
DeRozan trenutno bolje igra od Kawhia,kako rece @lumani.Tesko ce ostati na tom nivou,ali je za SA dovoljno da bude efikasniji nego u TOR i da se uklopi u defanzivne seme,kad se ekipa kompletira.Po prvi put i on sad ima pravog All stara pored sebe u LMAu,a ne 180cm visokog Lowrya.

Vidjet cemo, ali ovo sto pruža do sada je LeBron Like :( Odbrana na stranu ni Bron je ne igra do playoffa.
A u PO igra jel :mrgreen:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la lumani » 31 okt 2018, 20:12

Brokula je napisao/la:
lumani je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Olako se zaboravlja da je SA u trejdu dobio i pik TOR.2 pika prve runde za SA...Dovoljno receno.Bice i Poeltl dobar,polako.Mlad je,dosao je u novi sistem.Smijesno ga je nazvati drvetom.Bio je drvo i Kyle Anderson po mnogima ovdje,pa lik uze 36 miliona ovo ljeto.
DeRozan trenutno bolje igra od Kawhia,kako rece @lumani.Tesko ce ostati na tom nivou,ali je za SA dovoljno da bude efikasniji nego u TOR i da se uklopi u defanzivne seme,kad se ekipa kompletira.Po prvi put i on sad ima pravog All stara pored sebe u LMAu,a ne 180cm visokog Lowrya.

Vidjet cemo, ali ovo sto pruža do sada je LeBron Like :( Odbrana na stranu ni Bron je ne igra do playoffa.
A u PO igra jel :mrgreen:
Možda u sistemu zaigra.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la NEZALAGANJE » 31 okt 2018, 20:26

lumani je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Olako se zaboravlja da je SA u trejdu dobio i pik TOR.2 pika prve runde za SA...Dovoljno receno.Bice i Poeltl dobar,polako.Mlad je,dosao je u novi sistem.Smijesno ga je nazvati drvetom.Bio je drvo i Kyle Anderson po mnogima ovdje,pa lik uze 36 miliona ovo ljeto.
DeRozan trenutno bolje igra od Kawhia,kako rece @lumani.Tesko ce ostati na tom nivou,ali je za SA dovoljno da bude efikasniji nego u TOR i da se uklopi u defanzivne seme,kad se ekipa kompletira.Po prvi put i on sad ima pravog All stara pored sebe u LMAu,a ne 180cm visokog Lowrya.

Vidjet cemo, ali ovo sto pruža do sada je LeBron Like :( Odbrana na stranu ni Bron je ne igra do playoffa.
Ma dobro,ne moze ovaj nivo ostati,a pogotovo ne moze ostati da igra ovolike minute.One se moraju spustiti,a padom njih,pasce i statistika.Medjutim,meni nikad nije ona bila toliko bitna u SA koliko mi je bitno da bude efikasan u onom sto radi.Znaci,dobri procenti suta i malo izgubljenih lopti u odnosu na ass.,ako si vec primarni kreator.Za sada je to tu i nadam se da ce ostati.
Sto se tice odbrane,DeRozan se vidno pokusava uklopiti u SA i na tom planu.Medjutim,tu je nekoliko problema.Prvi je gubitak Greena,Andersona,Leonarda i Murraya sa povredom,koji su,uz LMAa,najbolji defanzivci ekipe bili.To se ne moze i nece nadoknaditi preko noci.Na to sve i 2 preostala momka koji bi mogli pomoci odbrani na perimetru i koji su atleticni su takodje povrijedjeni(Walker,White).Drugi problem je dosta novih igraca i nepoznavanje defanzivnih sema SAa.Otkako gledam SA u 20+ godina nisam vidio vise promasenih defanzivnih rotacija i lose komunikacije,kao u ovih 6 utakmica.Treca stvar,Pop i dalje trazi najbolju petorku i cini se da je u zadnje 2 tekme pronasao,te je odmah odbrana bolja.Sve ovo navedeno cini da ni DeRozan ne izgleda najbolje defanzivno i da nije top defanzivac kao sto znamo,ali za razliku od TOR,SA ga ne sakriva,tako da i on cuva najbolje protivnicke igrace i zeli se dokazati i na tom polju.Cim ekipa bude imala vise utakmica zajedno,usvojila defanzivne principe SAa,te se rosteru dodaju bolji defanzivci,uopste nemam sumnje da ce i DeRozan postati solidan defanzivac kakvim su postali gotovo svi igraci njegovog kalibra u SAu.

P.S.I odlicno si to rekao.Treba vidjeti u kakvoj ekipi DeRozan trenutno igra i kako igra,a u kakvoj ekipi igra Kawhi.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la AlphonseKauders » 31 okt 2018, 20:30

Kakav je cirkus Minnesota sebi dozvolila sa Butlerom, čudo neviđeno.
Tibs bježi od toga da ga trejduje na Zapad, Miami je nabliža opcija iako se oni ne bi rado odrekli J Richa (a morali bi).
Možda još i varijanta sa Washingtonom (Porter npr), ali bi Butler za mjesec udavio jal Beala jal Walla...
Jes ispao bezobrazan, ali kad zapnes u timu sa indijancem Wigginsom (ko njemu dade max nek se rokne odmah) moze ga covjek.i razumjeti da ovako postupa...

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la lumani » 31 okt 2018, 20:36

@,nez

Duga je sezona, ova poredenja treba raditi svakih 10 tekmi.Za mene lično kao primjer Buddy Hield igra odličnu sezonu a ekipa napokon pobjeduje.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.