NBA 2018/2019

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jan 2019, 17:00

Irving je imao savrseno pravo da kaze ono sto je rekao.Covjek je NBA sampion i najbolji igrac te ekipe!!!Ko ce nesto reci,ako to nece biti on?? :roll:

Problem BOS je izgleda u tome da im je malo jedna lopta i da su mnogi,nakon jedne dobro odigrane sezone,pomislili da su vec nenadje.bive igracine.Zbog toga se i desio onaj sukob od neki dan izmedju Morrisa i Browna.Rozier vec sad misli da je startni PG,Tatum na skoku u odbrani ne postoji,a u napadu uzima bespotrebno teske suteve itd.Ne rade kao ekipa,a pola sezone je proslo.Izgleda da se mnogi ne mire sa svojim ulogoma,a moraju ih imati.Ne mogu svi zabijati 15 po utakmici.Na to sve,Hayward se tek vraca i nakon takve povrede logicno je da mu treba barem jedna odigrana sezona.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la BosniaBoston » 14 jan 2019, 17:02

NEZALAGANJE je napisao/la:Irving je imao savrseno pravo da kaze ono sto je rekao.Covjek je NBA sampion i najbolji igrac te ekipe!!!Ko ce nesto reci,ako to nece biti on?? :roll:

Problem BOS je izgleda u tome da im je malo jedna lopta i da su mnogi,nakon jedne dobro odigrane sezone,pomislili da su vec nenadje.bive igracine.Zbog toga se i desio onaj sukob od neki dan izmedju Morrisa i Browna.Rozier vec sad misli da je startni PG,Tatum na skoku u odbrani ne postoji,a u napadu uzima bespotrebno teske suteve itd.Ne rade kao ekipa,a pola sezone je proslo.Izgleda da se mnogi ne mire sa svojim ulogoma,a moraju ih imati.Ne mogu svi zabijati 15 po utakmici.Na to sve,Hayward se tek vraca i nakon takve povrede logicno je da mu treba barem jedna odigrana sezona.
Jedina mana Stevensa je sto je premekan prema igracima.Ne treba kao Obradovic da se galami i zastrasuje igrace,ali pokoja sefta ne bi skodila
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Clutch » 14 jan 2019, 17:06

Jbg ocito da tim igracima, koji su prosle sezone kao nosioci ekipe dosli na utakmicu do NBA finala, nije sada tako lako prihvatiti neku manju rolu.

Zeznuta situacija.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la japa » 14 jan 2019, 18:50

Pa sta ako su igrali finale, istok je bio smijesan kud ces dalje James sa Clevelendom izasao sa istoka, smijesna konkurencija. Ove godine je to ipak malo ozbiljnije...Irving je upravu on je glavna zvijezda ne kontam sta se taj igrac non stop potcjenjuje? covjek je sampion, pobjedio Wariorse u finalu i nema nista manje zasluga od Jamesa za tu titulu. Nek se Rozieri, Tatumi i ostali yebivjetri usute i poslusaju covjeka.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 jan 2019, 19:16

NEZALAGANJE je napisao/la:Irving je imao savrseno pravo da kaze ono sto je rekao.Covjek je NBA sampion i najbolji igrac te ekipe!!!Ko ce nesto reci,ako to nece biti on?? :roll:

Problem BOS je izgleda u tome da im je malo jedna lopta i da su mnogi,nakon jedne dobro odigrane sezone,pomislili da su vec nenadje.bive igracine.Zbog toga se i desio onaj sukob od neki dan izmedju Morrisa i Browna.Rozier vec sad misli da je startni PG,Tatum na skoku u odbrani ne postoji,a u napadu uzima bespotrebno teske suteve itd.Ne rade kao ekipa,a pola sezone je proslo.Izgleda da se mnogi ne mire sa svojim ulogoma,a moraju ih imati.Ne mogu svi zabijati 15 po utakmici.Na to sve,Hayward se tek vraca i nakon takve povrede logicno je da mu treba barem jedna odigrana sezona.
Pa to je problem trenera, on mora naći balans i dati svima da igraju i da budu zadovoljni svojom ulogom. Problem je što ni on sam ne zna kako to riješiti, tako da mu se smiješi ispadanje u prvoj rundi playoffa. Plus što neki jednostavno nisu toliko kvalitetni igrači kao što oni misle da jesu, i precjenjuje ih se, počev od tog Irvinga koji proziva okolo. On sam nikad neće donijeti titulu i to je fact, on kao drugi igrač da, npr sa nekim kao što je AD ili Lebron ili neko treći, a takvih igrača je malo.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 jan 2019, 19:16

NEZALAGANJE je napisao/la:Irving je imao savrseno pravo da kaze ono sto je rekao.Covjek je NBA sampion i najbolji igrac te ekipe!!!Ko ce nesto reci,ako to nece biti on?? :roll:

Problem BOS je izgleda u tome da im je malo jedna lopta i da su mnogi,nakon jedne dobro odigrane sezone,pomislili da su vec nenadje.bive igracine.Zbog toga se i desio onaj sukob od neki dan izmedju Morrisa i Browna.Rozier vec sad misli da je startni PG,Tatum na skoku u odbrani ne postoji,a u napadu uzima bespotrebno teske suteve itd.Ne rade kao ekipa,a pola sezone je proslo.Izgleda da se mnogi ne mire sa svojim ulogoma,a moraju ih imati.Ne mogu svi zabijati 15 po utakmici.Na to sve,Hayward se tek vraca i nakon takve povrede logicno je da mu treba barem jedna odigrana sezona.
Pa to je problem trenera, on mora naći balans i dati svima da igraju i da budu zadovoljni svojom ulogom. Problem je što ni on sam ne zna kako to riješiti, tako da mu se smiješi ispadanje u prvoj rundi playoffa. Plus što neki jednostavno nisu toliko kvalitetni igrači kao što oni misle da jesu, i precjenjuje ih se, počev od tog Irvinga koji proziva okolo. On sam nikad neće donijeti titulu i to je fact, on kao drugi igrač da, npr sa nekim kao što je AD ili Lebron ili neko treći, a takvih igrača je malo.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jan 2019, 19:21

rio_Ferdy88 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Irving je imao savrseno pravo da kaze ono sto je rekao.Covjek je NBA sampion i najbolji igrac te ekipe!!!Ko ce nesto reci,ako to nece biti on?? :roll:

Problem BOS je izgleda u tome da im je malo jedna lopta i da su mnogi,nakon jedne dobro odigrane sezone,pomislili da su vec nenadje.bive igracine.Zbog toga se i desio onaj sukob od neki dan izmedju Morrisa i Browna.Rozier vec sad misli da je startni PG,Tatum na skoku u odbrani ne postoji,a u napadu uzima bespotrebno teske suteve itd.Ne rade kao ekipa,a pola sezone je proslo.Izgleda da se mnogi ne mire sa svojim ulogoma,a moraju ih imati.Ne mogu svi zabijati 15 po utakmici.Na to sve,Hayward se tek vraca i nakon takve povrede logicno je da mu treba barem jedna odigrana sezona.
Pa to je problem trenera, on mora naći balans i dati svima da igraju i da budu zadovoljni svojom ulogom. Problem je što ni on sam ne zna kako to riješiti, tako da mu se smiješi ispadanje u prvoj rundi playoffa. Plus što neki jednostavno nisu toliko kvalitetni igrači kao što oni misle da jesu, i precjenjuje ih se, počev od tog Irvinga koji proziva okolo. On sam nikad neće donijeti titulu i to je fact, on kao drugi igrač da, npr sa nekim kao što je AD ili Lebron ili neko treći, a takvih igrača je malo.
Slazem se da Stevens mora bolje da se postavi i odredi te uloge,po cijenu toga da se neko i trejduje.Takodje,sigurno je da Kyrie nece sam donijeti titulu,kao sto je nikad niko nije ni donio tako,ali on kao vodja ekipe i treba da kaze nesto.Da razdrma ekipu.Pojedinci se jesu umislili i to se da primjetiti,ali to i dalje ne mijenja cinjenicu da vi imate daleko najsiri roster u ovoj ligi i da se to konacno treba iskazati i na terenu.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la invincible1921 » 14 jan 2019, 19:30

japa je napisao/la:Pa sta ako su igrali finale, istok je bio smijesan kud ces dalje James sa Clevelendom izasao sa istoka, smijesna konkurencija. Ove godine je to ipak malo ozbiljnije...Irving je upravu on je glavna zvijezda ne kontam sta se taj igrac non stop potcjenjuje? covjek je sampion, pobjedio Wariorse u finalu i nema nista manje zasluga od Jamesa za tu titulu. Nek se Rozieri, Tatumi i ostali yebivjetri usute i poslusaju covjeka.
:crazy: :crazy: :crazy:

Jasta on donio titulu, to je ipak njegova ekipa koja je imala 10 pobjeda prije dolaska Lebrona. Isto tako je Heat bio Wadeova ekipa dok je Lebron bio podrska .....jes pametan samo se slepa za titule nije mi jasno kako nema koju vise :crazy: :crazy:
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 14 jan 2019, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jan 2019, 19:30

Clutch je napisao/la:Jbg ocito da tim igracima, koji su prosle sezone kao nosioci ekipe dosli na utakmicu do NBA finala, nije sada tako lako prihvatiti neku manju rolu.

Zeznuta situacija.
Da te citiram,nevezano za ovo sto si napisao...

Pisali smo na pocetku sezone da li se smanjila razlika u kvalitetu izmedju Istoka i Zapada!?Na polovini sezone(malo jace) stanje je ovakvo:The West has remained dominant. Its winning percentage in interconference games (.587) is its second highest in the last 15 years. :roll:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la japa » 14 jan 2019, 19:33

invincible1921 je napisao/la:
japa je napisao/la:Pa sta ako su igrali finale, istok je bio smijesan kud ces dalje James sa Clevelendom izasao sa istoka, smijesna konkurencija. Ove godine je to ipak malo ozbiljnije...Irving je upravu on je glavna zvijezda ne kontam sta se taj igrac non stop potcjenjuje? covjek je sampion, pobjedio Wariorse u finalu i nema nista manje zasluga od Jamesa za tu titulu. Nek se Rozieri, Tatumi i ostali yebivjetri usute i poslusaju covjeka.
:crazy: :crazy: :crazy:

Jasta on donio titulu, to je ipak njegova ekipa koja je imala 10 pobjeda prije dolaska Lebrona. Isto tako je Heat bio Wadeova ekipa dok je Lebron bio podrska .....jes pametan samo se slepa za titule nije mi jasno kako nema koju vise :crazy: :crazy:
Nemoj mi molim te pricati kakvi su Cavsi bili prije nego se Lebron vratio to me ne zanima ja pricam o finalu, znam sta sam gledao znam kolike su zasluge Irvinga i znam kako je igrao u tom finalu. Nije bio nista losiji od Jamesa...

Vi sto pricate nesto da Irving ne moze sam donijeti titulu e svaka vam cast otkrili ste toplu vodu ja kontao moze...Ni samoprozvani goat je nije nikad osvojio sam pa zasto bi i Irving?

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la invincible1921 » 14 jan 2019, 19:36

japa je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
japa je napisao/la:Pa sta ako su igrali finale, istok je bio smijesan kud ces dalje James sa Clevelendom izasao sa istoka, smijesna konkurencija. Ove godine je to ipak malo ozbiljnije...Irving je upravu on je glavna zvijezda ne kontam sta se taj igrac non stop potcjenjuje? covjek je sampion, pobjedio Wariorse u finalu i nema nista manje zasluga od Jamesa za tu titulu. Nek se Rozieri, Tatumi i ostali yebivjetri usute i poslusaju covjeka.
:crazy: :crazy: :crazy:

Jasta on donio titulu, to je ipak njegova ekipa koja je imala 10 pobjeda prije dolaska Lebrona. Isto tako je Heat bio Wadeova ekipa dok je Lebron bio podrska .....jes pametan samo se slepa za titule nije mi jasno kako nema koju vise :crazy: :crazy:
Nemoj mi molim te pricati kakvi su Cavsi bili prije nego se Lebron vratio to me ne zanima ja pricam o finalu, znam sta sam gledao znam kolike su zasluge Irvinga i znam kako je igrao u tom finalu. Nije bio nista losiji od Jamesa...
Za tacno 2.6 poena, 5 asistencija, 7 skokova i 2 blokade u prosjeku :kafa:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la japa » 14 jan 2019, 19:41

I bolji za jednu clutch tricu u sedmoj utakmici...Kad je trebalo pogoditi za sampionat Irving je pogodio :kafa:

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Locust » 14 jan 2019, 19:46

NEZALAGANJE je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Jbg ocito da tim igracima, koji su prosle sezone kao nosioci ekipe dosli na utakmicu do NBA finala, nije sada tako lako prihvatiti neku manju rolu.

Zeznuta situacija.
Da te citiram,nevezano za ovo sto si napisao...

Pisali smo na pocetku sezone da li se smanjila razlika u kvalitetu izmedju Istoka i Zapada!?Na polovini sezone(malo jace) stanje je ovakvo:The West has remained dominant. Its winning percentage in interconference games (.587) is its second highest in the last 15 years. :roll:
Smanjila se razlika, problem je što istok ima jedno 8 užasnih ekipa a zapad samo jednu. Igre Sakramenta, Dalasa i Memfisa na početku su te koje donose prevagu pobjedama nad Atlantom, Njujorkom, Klivlendom itd... Pa onda Vašington nezamislivo loš...

Vrh istoka je najjači u zadnjih 5-6 godina. Milvoki, Toronto, Filadelfija i Boston ako poslože stvari su svi bolje ekipe za klasu od prošlogodišnjeg Klivlenda.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jan 2019, 19:48

Locust je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Jbg ocito da tim igracima, koji su prosle sezone kao nosioci ekipe dosli na utakmicu do NBA finala, nije sada tako lako prihvatiti neku manju rolu.

Zeznuta situacija.
Da te citiram,nevezano za ovo sto si napisao...

Pisali smo na pocetku sezone da li se smanjila razlika u kvalitetu izmedju Istoka i Zapada!?Na polovini sezone(malo jace) stanje je ovakvo:The West has remained dominant. Its winning percentage in interconference games (.587) is its second highest in the last 15 years. :roll:
Smanjila se razlika, problem je što istok ima jedno 8 užasnih ekipa a zapad samo jednu. Igre Sakramenta, Dalasa i Memfisa na početku su te koje donose prevagu pobjedama nad Atlantom, Njujorkom, Klivlendom itd... Pa onda Vašington nezamislivo loš...

Vrh istoka je najjači u zadnjih 5-6 godina. Milvoki, Toronto, Filadelfija i Boston ako poslože stvari su svi bolje ekipe za klasu od prošlogodišnjeg Klivlenda.
Vrh mozda jeste bolji,ali ne gleda se tako,iako razumijem tvoju poentu...Znas kako kazu,jak si onoliko koliko ti je jaka najslabija karika... ;)

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Kaunas » 14 jan 2019, 20:00

Jel to neko rekao da je Irving najzasluzniji za prsten Cavsa ili sam ja nesto pogresno razumio? :rol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Clutch » 14 jan 2019, 20:00

NEZALAGANJE je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Jbg ocito da tim igracima, koji su prosle sezone kao nosioci ekipe dosli na utakmicu do NBA finala, nije sada tako lako prihvatiti neku manju rolu.

Zeznuta situacija.
Da te citiram,nevezano za ovo sto si napisao...

Pisali smo na pocetku sezone da li se smanjila razlika u kvalitetu izmedju Istoka i Zapada!?Na polovini sezone(malo jace) stanje je ovakvo:The West has remained dominant. Its winning percentage in interconference games (.587) is its second highest in the last 15 years. :roll:
Rijec je bila o timovima u vrhu.

Jasno da je Zapad znatno dublji kvalitetom.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la japa » 14 jan 2019, 20:02

Kaunas je napisao/la:Jel to neko rekao da je Irving najzasluzniji za prsten Cavsa ili sam ja nesto pogresno razumio? :rol:
Aha jeste bas tako i rekao sam da James nista nije zasluzan za tu titulu to si zaboravio dodati u svoj post..Ono kako diskreditovati nekoga, pa fino samo mu izokreni rijeci i prikazi da je reko nesto sto nije :rol:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la TonySosa » 14 jan 2019, 20:13

Davis ne može biti prvi igrač ni u svom wcu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Kaunas » 14 jan 2019, 20:37

japa je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:Jel to neko rekao da je Irving najzasluzniji za prsten Cavsa ili sam ja nesto pogresno razumio? :rol:
Aha jeste bas tako i rekao sam da James nista nije zasluzan za tu titulu to si zaboravio dodati u svoj post..Ono kako diskreditovati nekoga, pa fino samo mu izokreni rijeci i prikazi da je reko nesto sto nije :rol:
Nit sam znao ko je rekao ni sta je rekao samo sam na osnovu nekoliko posliednjih postova zakljucio da se prica o tome. Zato sam pitao.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Azpi » 14 jan 2019, 20:43

Kaunas je napisao/la:
japa je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:Jel to neko rekao da je Irving najzasluzniji za prsten Cavsa ili sam ja nesto pogresno razumio? :rol:
Aha jeste bas tako i rekao sam da James nista nije zasluzan za tu titulu to si zaboravio dodati u svoj post..Ono kako diskreditovati nekoga, pa fino samo mu izokreni rijeci i prikazi da je reko nesto sto nije :rol:
Nit sam znao ko je rekao ni sta je rekao samo sam na osnovu nekoliko posliednjih postova zakljucio da se prica o tome. Zato sam pitao.
Kad ti se vec alarm upalio jer je spomenut James bar procita postove onda

I sta vas je ovo je zabrinjavajuće :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.