NBA 2018/2019

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la bombaysaphire » 23 feb 2019, 21:22

Embid je cool lik , baš cool , ima jakih zayebancija ...
Simmons polako postaje iritantan...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 feb 2019, 21:26

dnalydal je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
dnalydal je napisao/la:Nemoj tako, Juka je bolji od Jokica, jednako kao i Musa od Dončića :D :D :salut: :salut: :salut:
Ti stvarno mislis da je mccollum korisniji igrac od nurkica? :rol:
Mislim da može biti itekako koristan da mu se ukine dio ovlasti koje ima. Lijepo bi legao čini mi se upravo Filadelfiji u slučaju da Butler poželi negdje da bude glavni, da bude član petorke ili čak šesti igrač i ništa više od toga, jednako kao što bi i Butler legao Blazersima ko budali šamar.
Blazersi su kao ekipa za mene generalno šiz, a tu ubrajam i Nurkića, koji jeste jako napredovao i možda je čak i na dobrom putu, ali to da će postati ono što će postati Jokić je svakoj budali jasno da nema ono talenta i magije što je potrebno za to. Može postati vrlo dobar radni igrač sa dobrim prosjecima, u besmislenim ekipama čak druga ili treća opcija, ali za nešto ozbiljnije mislim da je ipak potrebno da te ne rodi onakav babo :D
Jokić je ofanzivno bolji igrač, ima tu lucidnost u igri i lijepo ga je za gledati. Odgovorno tvrdim da je Nurkic bolji igrač u kompletu, i da bi ga Juka u play offu izdominirao. Jokić da je fizički snažniji ne bi bilo boljeg igrača u ligi, ali ovakav kakav je može u napadu da naboja statistiku ali u play offu on nema šta tražiti protiv Nurkica.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Kobe Bryant » 23 feb 2019, 21:30

U ćemu je Butlerov problem sada ? , koja mu sad dlaka smeta ? fakat ne kontam igrača vjerovatno je Philly vidjla da se izradila što ga je dovela pa su zato doveli Harrisa , ovaj fakat ne zeli da preuzme odgovornost makar kada Embida nema ili mu Simmons neda ?

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la BosniaBoston » 23 feb 2019, 21:30

dnalydal je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
dnalydal je napisao/la:Nemoj tako, Juka je bolji od Jokica, jednako kao i Musa od Dončića :D :D :salut: :salut: :salut:
Ti stvarno mislis da je mccollum korisniji igrac od nurkica? :rol:
Mislim da može biti itekako koristan da mu se ukine dio ovlasti koje ima. Lijepo bi legao čini mi se upravo Filadelfiji u slučaju da Butler poželi negdje da bude glavni, da bude član petorke ili čak šesti igrač i ništa više od toga, jednako kao što bi i Butler legao Blazersima ko budali šamar.
Blazersi su kao ekipa za mene generalno šiz, a tu ubrajam i Nurkića, koji jeste jako napredovao i možda je čak i na dobrom putu, ali to da će postati ono što će postati Jokić je svakoj budali jasno da nema ono talenta i magije što je potrebno za to. Može postati vrlo dobar radni igrač sa dobrim prosjecima, u besmislenim ekipama čak druga ili treća opcija, ali za nešto ozbiljnije mislim da je ipak potrebno da te ne rodi onakav babo :D
Djelimicno si u pravu,ali nurkicu maximum 3.opcija u bezveznoj ekipi?Covjek je 2.najbolji igrac top 4 ekipe zapada(kad cj bude igrao odbranu makar polovicno dobro kao nurk onda je on 2.) I ti argumenti tipa “magija”,”ne treba da te rodi onakav babo” su u najmanju ruku smijesni
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Brokula
Postovi: 30955
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Brokula » 23 feb 2019, 21:46

Simmonsu krivo jer ga Nukrić trash talka :rol: :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la BosniaBoston » 23 feb 2019, 21:47

Brokula je napisao/la:Simmonsu krivo jer ga Nukrić trash talka :rol: :rol:
Wannabe lebron :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Clutch » 23 feb 2019, 21:49

Arogantan Simmons jer je odgovorio na trash talk :rol:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Brokula
Postovi: 30955
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Brokula » 23 feb 2019, 21:50

Clutch je napisao/la:Arogantan Simmons jer je odgovorio na trash talk :rol:
E jest i odgovorio, naljutio se isto malo dijete :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
stocktontomalone
Postovi: 190
Pridružen/a: 26 jun 2017, 09:49
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la stocktontomalone » 23 feb 2019, 21:51

Clutch je napisao/la:Arogantan Simmons jer je odgovorio na trash talk :rol:
Ovo što sam ja pisao se nije odnosilo na ovo danas, već dugo vremena mislim to, samo me ovo potaklo da napišem. A očito je da ima dosta ljudi koji isto misle.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Chinaglia » 23 feb 2019, 21:51

cj mccollum je dobar igrac kad igra racionalnu kosarku, medjutim, problem je sto to uglavnom nije slucaj... terry stotts je trener koji igracima daje svu slobodu, pogotovo backcourt-u, kome ovaj sistem igre najvise odgovara... cj mccollum moze razigravat, medjutim, to ne radi i volio bih znat zasto, dal je alergican na pas igru il mu je zadatak samo da sutira

kad lose sutira, tad je bukvalno stetocina, trosi posjede a nema poena, odbranu ne igra, ne razigrava, nista... da igra racionalnije, bio bi koristan i kad lose sutira, a najgore od svega je sto to moze, al to iz nekog razloga nije slucaj... npr u jednoj tekmi kad dame nije igrao, upisao je triple-double, sto je cisti pokazatelj da on moze vise od onoga sto inace pruza

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la bombaysaphire » 23 feb 2019, 21:53

Jedan Armend Kahrimanović rođeni brat Abdurahmana Kahrimanovića je šutirao trojke lijevom rukom , a dvojke desnom rukom , a ovog stručnjaka protivnički igrač čuva 5 metara od njega i on ne smije da šutira grob ti yebem...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Clutch » 23 feb 2019, 21:53

Brokula je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Arogantan Simmons jer je odgovorio na trash talk :rol:
E jest i odgovorio, naljutio se isto malo dijete :lol:
Ekstra odgovor, odavno nisam cuo bolji
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la BosniaBoston » 23 feb 2019, 21:56

Clutch je napisao/la:
Brokula je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Arogantan Simmons jer je odgovorio na trash talk :rol:
E jest i odgovorio, naljutio se isto malo dijete :lol:
Ekstra odgovor, odavno nisam cuo bolji
Samo da taj kome je odgovorio nema prosjek dabl-dabl u najjacoj ligi svijeta...
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Clutch » 23 feb 2019, 22:01

BosniaBoston je napisao/la:Samo da taj kome je odgovorio nema prosjek dabl-dabl u najjacoj ligi svijeta...
Jest al prica sa NBA All Starom, logicno da ce ga ovaj tako gledati kad mu se obrati s tim nekim provokacijama.

Svaka cast i Nurku, odigrao momacki i potkrijepio pricu, to je bitno.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 feb 2019, 22:16

Clutch je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Samo da taj kome je odgovorio nema prosjek dabl-dabl u najjacoj ligi svijeta...
Jest al prica sa NBA All Starom, logicno da ce ga ovaj tako gledati kad mu se obrati s tim nekim provokacijama.

Svaka cast i Nurku, odigrao momacki i potkrijepio pricu, to je bitno.
Sta mu je rekao Juka?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la COYS » 23 feb 2019, 22:19

Jusuf Nurkic responds to Ben Simmons: “I think I’m better shooter than him. I mean, I’m for sure (a better shooter). The way he’s able to shoot, or not able to shoot, is ridiculous.”
:urnebes:

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la SF6 » 23 feb 2019, 22:21

COYS je napisao/la:
Jusuf Nurkic responds to Ben Simmons: “I think I’m better shooter than him. I mean, I’m for sure (a better shooter). The way he’s able to shoot, or not able to shoot, is ridiculous.”
:urnebes:
Juka brat snajper za Simmonsa :zviz:

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Clutch » 23 feb 2019, 22:21

Tracy3McGrady je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Samo da taj kome je odgovorio nema prosjek dabl-dabl u najjacoj ligi svijeta...
Jest al prica sa NBA All Starom, logicno da ce ga ovaj tako gledati kad mu se obrati s tim nekim provokacijama.

Svaka cast i Nurku, odigrao momacki i potkrijepio pricu, to je bitno.
Sta mu je rekao Juka?
HELL NO kod slobodnog
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la BosniaBoston » 23 feb 2019, 22:21

COYS je napisao/la:
Jusuf Nurkic responds to Ben Simmons: “I think I’m better shooter than him. I mean, I’m for sure (a better shooter). The way he’s able to shoot, or not able to shoot, is ridiculous.”
:urnebes:
Realno,makar zna slobodno zabit
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la AirRamiz » 23 feb 2019, 22:40

BosniaBoston je napisao/la:
COYS je napisao/la:
Jusuf Nurkic responds to Ben Simmons: “I think I’m better shooter than him. I mean, I’m for sure (a better shooter). The way he’s able to shoot, or not able to shoot, is ridiculous.”
:urnebes:
Realno,makar zna slobodno zabit
skoro 1200 komentara od novembra :crazy:

samo zapocinjes bespotrebne rasprave....nema lika u cijelom portlandu koji ce reci da je CJ korisniji igrac od nurka ove sezone....i ti dodjes raspirivat jednu takvu temu

juka ce siguran sam citavo ljeto posvetit sutu na trici kao prioritetu....a ako je podigne na embidovsku razinu,watch out
znam da bi prekodrinci volili da je razlika veca, ali taj gap koji jokic ima nad nurkom uopce nije toliki....joka je medju tri najgora defanzivna centra lige

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.