NBA 2018/2019

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la RollsRoyce » 19 okt 2018, 15:58

ABA liga je bolja za gledati od Koledža, to nije upitno, isto tako kad' gledam ABA ligu poslije NBA-a, kao da sam upalio video i usporio snimak.

U NBA-u se više ističe pojedinac, sve je nekako nepredvidljivo, dok je Evropska košarka barem za mene previše šablonska, otprilike znaš da niko neće zabit' 30 poena skoro nikada, i da ima par igrača koji su to zapravo u stanju uraditi. Dok u NBA Kanter zna imati 30-20 noći a nije ni među 50 najboljih igrača, surova razlika u kvaliteti pojedinca me tjera da gledam NBA ispred evropske košarke, ali Koledž je nivo ispod ABA lige, o Euroligi da ne pričam.

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la L-Train » 19 okt 2018, 16:25

NBA pa sto praznih mjesta,pa euroliga...
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Kanye » 19 okt 2018, 16:34

alemsa je napisao/la:
Kanye je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Ma sta vidis kralju? Vidis atmosferu i to je to, ono Srbi kad im CZ igra sam gledo kad sam bio prosle godine, gori dvorana nea sta. A ihra kao igra bolje gledat college
Vidis kosarku.
Ne gledljivu

Najbolja kosarka se igra gdje igraju najbolji igraci, logika
NBA je negledljiva. Svi se ispucavaju. Nekakve izmisljene izolacije. Samo se trci. Nema veze s kosarkom.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la alemsa » 19 okt 2018, 16:46

Ma daj, isto da kazes da je Rumunska liga gledljivija od Engleske. Nea veze s mozgom
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la alemsa » 19 okt 2018, 16:48

RollsRoyce je napisao/la:ABA liga je bolja za gledati od Koledža, to nije upitno, isto tako kad' gledam ABA ligu poslije NBA-a, kao da sam upalio video i usporio snimak.

U NBA-u se više ističe pojedinac, sve je nekako nepredvidljivo, dok je Evropska košarka barem za mene previše šablonska, otprilike znaš da niko neće zabit' 30 poena skoro nikada, i da ima par igrača koji su to zapravo u stanju uraditi. Dok u NBA Kanter zna imati 30-20 noći a nije ni među 50 najboljih igrača, surova razlika u kvaliteti pojedinca me tjera da gledam NBA ispred evropske košarke, ali Koledž je nivo ispod ABA lige, o Euroligi da ne pričam.
Kako kome, ja volim gledat potencijal. A potencijala na collegu je jedno 20 puta vise nego u Euroligi
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la RollsRoyce » 19 okt 2018, 16:54

alemsa je napisao/la:
RollsRoyce je napisao/la:ABA liga je bolja za gledati od Koledža, to nije upitno, isto tako kad' gledam ABA ligu poslije NBA-a, kao da sam upalio video i usporio snimak.

U NBA-u se više ističe pojedinac, sve je nekako nepredvidljivo, dok je Evropska košarka barem za mene previše šablonska, otprilike znaš da niko neće zabit' 30 poena skoro nikada, i da ima par igrača koji su to zapravo u stanju uraditi. Dok u NBA Kanter zna imati 30-20 noći a nije ni među 50 najboljih igrača, surova razlika u kvaliteti pojedinca me tjera da gledam NBA ispred evropske košarke, ali Koledž je nivo ispod ABA lige, o Euroligi da ne pričam.
Kako kome, ja volim gledat potencijal. A potencijala na collegu je jedno 20 puta vise nego u Euroligi
Pa sad' pišeš da bolju košarku igraju bolji igrači, Euroligaški igrači su space shuttle za College igrače.

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la alemsa » 19 okt 2018, 16:58

Za koje? Za Mitchella pretteosle sezone? Tatuma? Simmonsa? Aytona itd? Jesu morgen space-shuttle.

Top 15 igraca u nba sve sa collega sem Brona i Greeka
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la MElloo » 19 okt 2018, 17:01

Real bi Dukea 30 razlike ko od sale dobio
U nba de trenutno igra glupa kosarka.Slabi timovi pokusavaju igrat ko gsw.Neku noc Knicksi i Atlanta u 20 sekunsi 5 ciglo bacise.Al bitno da se trci i suta.Ko muhe bez glave
Ali jbg u nba igraju mnogo kvalitetniji igraci.

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la RollsRoyce » 19 okt 2018, 17:06

Pa nisu to baš isti igrači kada dođu u NBA, ali dobro, ja se naprimjer sjećam Anthony Davisa na koledža, čovjek bio drvo koje je igralo odbranu, nemoj zezat Aleme, nije to ni blizu.

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la alemsa » 19 okt 2018, 17:13

RollsRoyce je napisao/la:Pa nisu to baš isti igrači kada dođu u NBA, ali dobro, ja se naprimjer sjećam Anthony Davisa na koledža, čovjek bio drvo koje je igralo odbranu, nemoj zezat Aleme, nije to ni blizu.
AD bio drvo koje je igralo odbranu, jesil ti dobar druze? Ti si to pomjeso AD sa Hasheem Thabeetom . Oko AD bio hype ne vidjeni, znalo se da je ogroman, ali ogroman potencijal, igrac generacije. Gdje si ti gledo drva, zive veze neam.

Pa sta hos reci da Mitchell od prije 2 sezone ne bi bio jak u Euroligi ili Tatum?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Epidaurus » 19 okt 2018, 17:16

AD na collegeu bio drvo koje je igralo odbranu :rol: :rol: :rol:

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la RollsRoyce » 19 okt 2018, 17:17

alemsa je napisao/la:
RollsRoyce je napisao/la:Pa nisu to baš isti igrači kada dođu u NBA, ali dobro, ja se naprimjer sjećam Anthony Davisa na koledža, čovjek bio drvo koje je igralo odbranu, nemoj zezat Aleme, nije to ni blizu.
AD bio drvo koje je igralo odbranu, jesil ti dobar druze? Ti si to pomjeso AD sa Hasheem Thabeetom . Oko AD bio hype ne vidjeni, znalo se da je ogroman, ali ogroman potencijal, igrac generacije. Gdje si ti gledo drva, zive veze neam.

Pa sta hos reci da Mitchell od prije 2 sezone ne bi bio jak u Euroligi ili Tatum?
Brate ti ga očigledno nisi gledao, toliko o tome koliko gledaš college.

Potencijal jeste bio, ali pogodit' šut dalje od pola metra od obruča nije mogao, Thomas Robinson je bio malo manji kalibar potencijala, pa šta, dominirao te sezone na koledžu sam, ovaj je imao pomoć i osvojio titulu, ali u napadu je bio treća opcija iza jednog Michaela Kidda Gilchrista.

Ti samo pišeš očekivalo se ovo ili ono, a pogledao izgleda nikog nisi, pusti šta se očekivalo, to svako može pročitati i praviti se general poslije bitke.

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la alemsa » 19 okt 2018, 17:21

RollsRoyce je napisao/la:
Brate ti ga očigledno nisi gledao, toliko o tome koliko gledaš college.

Potencijal jeste bio, ali pogodit' šut dalje od pola metra od obruča nije mogao, Thomas Robinson je bio malo manji kalibar potencijala, pa šta, dominirao te sezone na koledžu sam, ovaj je imao pomoć i osvojio titulu, ali u napadu je bio treća opcija iza jednog Michaela Kidda Gilchrista.

Ti samo pišeš očekivalo se ovo ili ono, a pogledao izgleda nikog nisi, pusti šta se očekivalo, to svako može pročitati i praviti se general poslije bitke.
Ko ga bolan nije gledao? Gledao mu vecinu tekmi i march madness svaku tekmu, koji su osvojili, Terrance Jones igrao s njim Raketa ga draftalle kasnije, znam citav hype koji ga je pratio, o cemu pricas ti kralju? Cuj AD bio drvo koje je igralo odbranu i onda lafo mene napada, jebte tito. Ti nisi to nista pratio tad izgleda. A moje postove mos naci iz tog doba slobodno, pisao sam tad o AD, doduse i pod ovim i pod drugim nickom
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la Epidaurus » 19 okt 2018, 17:24

T-Rob, undersized cetvorka bez nekakvih posebnih vjestina, bio "malo manji kalibar potencijala" od ADa, lika za kojeg se i prije dolaska na college znalo da je buduci generacijski igrac :tokralju:

Za ADa se vukle paralele s jednim Garnettom jbt al lik je na collegeu bio drvo koje je igralo odbranu :urnebes:

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la lumani » 19 okt 2018, 17:26

alemsa je napisao/la:
RollsRoyce je napisao/la:ABA liga je bolja za gledati od Koledža, to nije upitno, isto tako kad' gledam ABA ligu poslije NBA-a, kao da sam upalio video i usporio snimak.

U NBA-u se više ističe pojedinac, sve je nekako nepredvidljivo, dok je Evropska košarka barem za mene previše šablonska, otprilike znaš da niko neće zabit' 30 poena skoro nikada, i da ima par igrača koji su to zapravo u stanju uraditi. Dok u NBA Kanter zna imati 30-20 noći a nije ni među 50 najboljih igrača, surova razlika u kvaliteti pojedinca me tjera da gledam NBA ispred evropske košarke, ali Koledž je nivo ispod ABA lige, o Euroligi da ne pričam.
Kako kome, ja volim gledat potencijal. A potencijala na collegu je jedno 20 puta vise nego u Euroligi

Euroliga je ozbiljna liga a college je djecija Liga I ne mogu se porediti.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la miki_92 » 19 okt 2018, 17:40

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la alemsa » 19 okt 2018, 17:42

Epidaurus je napisao/la:T-Rob, undersized cetvorka bez nekakvih posebnih vjestina, bio "malo manji kalibar potencijala" od ADa, lika za kojeg se i prije dolaska na college znalo da je buduci generacijski igrac :tokralju:

Za ADa se vukle paralele s jednim Garnettom jbt al lik je na collegeu bio drvo koje je igralo odbranu :urnebes:
Lozi nas @royce Nisu istine sta pise
miki_92 je napisao/la::oops:

https://streamable.com/8rkwz
Low on confidence jebga sta ce. Zao mi je zbog njeg.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la alemsa » 19 okt 2018, 17:49

RollsRoyce je napisao/la:Dva ponajveća debila na forumu, nije neki uspjeh, ali hajde. :D
Svaka cast tako je

AD je bio drvo na college koji je igrao odbranu. Otidji eto na realgm(i nije neki forum ali eto) i napisi to, pas vidjeti kakve ces reakcije dobit, kad smo mi debili.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la RollsRoyce » 19 okt 2018, 17:53

Majstore, nisi ga gledao, i tačka, čovjek zabijao jedino pola metra od koša, polagao, zakucavao, bacao cigle s poludistance, nije bio ni desetina ovog AD-a sada, već kada je ono kao rookie izabran u Američki tim je bio vidljiv napredak u odnosu na college, da ne govorim kada je zapravo počeo igrati.

Pišete i jedan i drugi 10 godina poslije, a inače ste veliki stručnjaci, pogotovo onaj kome je Curry iznad Jamesa, hajde, pustite se gluposti, ne gledate samo vi košarku.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA 2018/2019

Post Postao/la MElloo » 19 okt 2018, 17:54

A Jimmer babo.Sta rec o njemu.Buduci Goat

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.