NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,Epidaurus,kad_kako,BernardBarnjak,Pasha

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 15 apr 2019, 14:02

Ima li iko informaciju zasto na SK nema prenosa nijednog ...kako vodim po shemi nece ih ni biti
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 15 apr 2019, 14:03

Justin WroteColonMa ako Jojo bude ovakav hafifan Sixersi ce tesko i Netse proci. O finalu ne treba ni razmisljati.

Istina

Al nemoj me na to vise podsjecat

slika
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 15 apr 2019, 14:05

^ dobar film, "get out"
Kawhi Leonard jedan je od nas

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 15 apr 2019, 14:18

alemsa WroteColon^ dobar film, "get out"

Na drugo gledanje jos bolji
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 15 apr 2019, 14:21

invincible1921 WroteColonIma li iko informaciju zasto na SK nema prenosa nijednog ...kako vodim po shemi nece ih ni biti

Denver – San Antonio, druga utakmica (utorak na sredu, 3.00)
Hjuston – Juta, druga utakmica (sreda na četvrtak, 3.30)
Bruklin – Filadelfija, treća utakmica (četvrtak na petak, 2.00)
San Antonio – Denver, četvrta utakmica (subota, 23.30)
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

MIP 2018/19

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 15 apr 2019, 14:21

Bassha WroteColon
invincible1921 WroteColonIma li iko informaciju zasto na SK nema prenosa nijednog ...kako vodim po shemi nece ih ni biti

Denver – San Antonio, druga utakmica (utorak na sredu, 3.00)
Hjuston – Juta, druga utakmica (sreda na četvrtak, 3.30)
Bruklin – Filadelfija, treća utakmica (četvrtak na petak, 2.00)
San Antonio – Denver, četvrta utakmica (subota, 23.30)

Hvala :thumbup:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 15 apr 2019, 14:28

Epidaurus WroteColonBucksi imaju opciju spustat loptu Giannisu u post gdje ga realno rijetko koji igrac u ligi moze zaustavit. Dovoljno je dobar dodavac da kazni svaku udvajanje, a Bucki imaju sutera u izobilju. Jednog Simmonsa koji je odlican defanzivac je nedavno u postu unosio pod kos kao malo dijete.

Opet kod GSWa i njihove odbrane je najvece pitanje ima li Green jos uvijek onu svoju dodatnu brzinu u odbrani kad pojede citav teren bukvalno. Prilicno je izrauban ove sezone igranjem velikih minuta na 5 sto ni fizicki mocniji igraci ne mogu idealno podnijet. Uvijek sam smatrao da su one price o prekidacu i igranju po potrebi cista glupost al Warriorsi su ove godine imali partija gdje nista zivo nisu mogli odbranit pa onda za 2 dana odigraju utakmicu gdje protivnik ne vidi kos kako treba po cijelu cetvrtinu.

Mislim da KD sa svojom duzinom i mobilnosti može barem usporiti Giannisa u postu, on mu je vjerovatno jedan od najgorih matchupa defanzivno.

Cousins im je trenutno najveći defanzivni problem. Doc ga je neku noć vrtio ko malo dijete lik ne moze branit nista cim ga odvojis 2 metra od obruca, a mislim da će mu Kerr u matchupu s HOU morati smanjiti minute ako misle dobro proc.

Ma nije ni potrebno da igraju odbranu 40 minuta na vrhunskom nivou, nisu je igrali ni prosle sezone ali su i dalje sposobni zakljucati kos na par minuta i to je sasvim dovoljno ako na drugoj strani Steph i Klay pogode par trica da naprave razliku i slikaj se.

Clutch WroteColon
bodi123 WroteColonMogu defanzivno raditi ono sto i HOU, Bucksi vjerovatno i efikasnije, al sta će radit ofanzivno kad oni monstrumi počnu preuzimat sve zivo i igrat nerealnu odbranu, HOU ima Hardena i CP3a koji mogu iznijeti dovoljno tereta ofanzivno da ostanu u egalu u seriji, a ovamo Giannis i dalje nema pouzdan sut i na jaku odbranu u close zavrsnicama je i prosle godine kasljucao u PO i pokazao odredjene mane, ne bi sigurno nista bolje bilo ni u matchupu s GSW

To je upitnik oko Giannisa svakako, s tim da oni i ovi Bucksi su nebo i zemlja kada je u pitanju spacing, sirina a i stil igre. Giannis je jasno bolji igrac danas.

Ako vec dodju do finala to ce znaciti da ili Giannis moze rjesavati playoff odbrane i utakmice, ili da su spacingom uspjeli rijesiti njegov nedostatak suta, ili oboje. A to znaci da ce biti yebeni i u finalu jer s tom vrstom odbrane GS-a koju si pomenuo ce se susresti najmanje jednom na putu do finala.

Jest bolji igrač, smanjio je broj TO i popravio uveliko decision making, generalno bolje razmislja i čita igru, al i dalje je sut ono od čega najvise pati i na sta će se protivnici fokusirati, a ja ne bih smio se pouzdati u Bledsoea i Middletona da će ti rijesit finale NBA lige, obično se sve svede na go to igrače na kraju, iako izuzetaka uvijek ima

Ne treba zaboraviti ni činjenicu da će Giannis morati čuvati Duranta u eventualnom finalu, a to znači strasna potrosnja na drugom dijelu parketa pored toga sto mora ofanzivno pokretati cijeli sistem Buda.

Pred nama je sve jbg, Bucksi prvo moraju proći Boston koji im je izuzetno zajeban matchup da bismo mogli bilo sta zakljuciti o PO Giannis napretku.
Samo Saraj'vo, samo Koševo, grmi stadion, ti si šampion!

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 75 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 15 apr 2019, 14:40

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 15 apr 2019, 14:44

bodi123 WroteColon
Epidaurus WroteColonBucksi imaju opciju spustat loptu Giannisu u post gdje ga realno rijetko koji igrac u ligi moze zaustavit. Dovoljno je dobar dodavac da kazni svaku udvajanje, a Bucki imaju sutera u izobilju. Jednog Simmonsa koji je odlican defanzivac je nedavno u postu unosio pod kos kao malo dijete.

Opet kod GSWa i njihove odbrane je najvece pitanje ima li Green jos uvijek onu svoju dodatnu brzinu u odbrani kad pojede citav teren bukvalno. Prilicno je izrauban ove sezone igranjem velikih minuta na 5 sto ni fizicki mocniji igraci ne mogu idealno podnijet. Uvijek sam smatrao da su one price o prekidacu i igranju po potrebi cista glupost al Warriorsi su ove godine imali partija gdje nista zivo nisu mogli odbranit pa onda za 2 dana odigraju utakmicu gdje protivnik ne vidi kos kako treba po cijelu cetvrtinu.

Mislim da KD sa svojom duzinom i mobilnosti može barem usporiti Giannisa u postu, on mu je vjerovatno jedan od najgorih matchupa defanzivno.

Cousins im je trenutno najveći defanzivni problem. Doc ga je neku noć vrtio ko malo dijete lik ne moze branit nista cim ga odvojis 2 metra od obruca, a mislim da će mu Kerr u matchupu s HOU morati smanjiti minute ako misle dobro proc.

Ma nije ni potrebno da igraju odbranu 40 minuta na vrhunskom nivou, nisu je igrali ni prosle sezone ali su i dalje sposobni zakljucati kos na par minuta i to je sasvim dovoljno ako na drugoj strani Steph i Klay pogode par trica da naprave razliku i slikaj se.

Pa mislim da mu KD slabo sta u postu moze, Green mi se tu cini ko najbolaj opcija al tim gubis ljepilo odbrane.

Boogie je protiv Rocketsa bas specifican matchup. S jedne strane on Capelu moze u zubima nosit i pravit mu djecu u svakom posjedu te ga time fakticki izbacit iz utakmice i Rocketsima uzeti osnovu odbrane. Time bi serija fakticki bila rijesena, jer Capela je mozda i najbolja petica u ligi po pitanju preuzimanja bekova i krila na perimetru. Bez njega bi Steph prije svih show pravio i porusio sve sheme odbrane. S druge strane Boogie je bas tanak defanzivno kad treba pick branit sto je i logicno nakon ahilove i obzirom na kilazu. Opet, GSW ima mogucnost da koristi Greena pa i KDa kao nekog libera tu da pomaze u situacijama kad se igra iso ili pick protiv Boogiea dok Rocketsi zamjenu za Capelu nemaju.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 15 apr 2019, 14:50

Meh Cousins je samo efektan u tom matchupu ako drma trice.

Mada ce se tu igrat vise small, sa Tuckerom na 5, House na 4. Ne znate vi jos ko je House, saznat ce te

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 15 apr 2019, 15:00

Kevon Looney će da izdominira Hardena

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 15 apr 2019, 15:04

Brokula WroteColonKevon Looney će da izdominira Hardena

Itekako, k'o Gobert sto dominira, eo 2 godine zaredom ga vrrte k'o na lingispiru. Bojim se zaplakat ce

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 15 apr 2019, 15:11

alemsa WroteColon

Itekako, k'o Gobert sto dominira, eo 2 godine zaredom ga vrrte k'o na lingispiru. Bojim se zaplakat ce

Goberta bi i ja pravio budalom na perimetru. Looney je i prošle godine u WCF pravio probleme Hardenu

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 15 apr 2019, 15:19

Brokula WroteColon
alemsa WroteColon

Goberta bi i ja pravio budalom na perimetru. Looney je i prošle godine u WCF pravio probleme Hardenu

Ma prave svakako, sinoc su ga najmanje izvlacili na perimeter, uopste nisu ganjali taj switch da igraju iso protiv njeg, sve su ga u reketu uzimali. Ali nea veze bolja smo ekipa jebga, nije ni on kriv, ne moze im nosit napad da imaju bilo kakve sanse.
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 15 apr 2019, 15:19, ukupno mijenjano 1 put.

camparinho
Kontakt:

PostPostao/la camparinho » 15 apr 2019, 15:19

To da ce Cousins ikoga plodit, sumnjam mozda moze Denvere i ostale koji ga ne sje bu u prvih 5 minuta. Ko da D’Antoni nece traziti da njega i Currya vrte. Kerr ce popizdit sa njim(jer ball movement, pass vise, ne napadaj u postu u kojem nema toliku prednost bla bla) a on bas to voli da radi, jer stvarno koliko god pravoli od njega Currya od 2i10 ja bih od njegovog i suta Greena u po dana u po noci zivio i umirao. Houstonu je glavno da se svi do jednog role igraca svaku noc se pojave pogotovo Eric i Gerald koji znaju imat svojih ispucavanja i kad ih ne ide pa ti popuse utakmicu s kombinacijom 2/18 za 3.
nije 5 all-starova nego top 5 centara lige, najbolju defanzivnu cetovrku koja moze u napadu biti koristan sa loptom u rukama, top 2 igraca lige, top 3 beka sutera lige i najbolji play lige

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 15 apr 2019, 15:21

Ma Gerald samo sica je.bo majku nea svjesti lik, isto k'o da je vruc krompir cim dobije loptu odma baca

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 15 apr 2019, 15:58

Goberta exposaju u PO i on ce mozda biti 2xDPOY.Ma daj
lakers and torpedo never,Boston and Zeljo forever
Real Madrid Dictator Club,Barça always

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 15 apr 2019, 16:01

BosniaBoston WroteColonGoberta exposaju u PO i on ce mozda biti 2xDPOY.Ma daj

Pa jebga jest dpoy za 82 tekme, sto. Imao bi on vise efejta protiv bilo koje druge ekipe cak i protiv gsw bi imao vise efekta nego protiv hou koji mu je najgori matchup za igrat.

Sixers 1
Gsw 1
Tor 1
Den 1
Okc 2

Malo prognoze danas i sutra

AtlaZ
Kontakt:

PostPostao/la AtlaZ » 15 apr 2019, 16:26

Ovdje i dalje postoje oni koji misle da OKC uzima.. Jao jao..

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 15 apr 2019, 16:27

AtlaZ WroteColonOvdje i dalje postoje oni koji misle da OKC uzima.. Jao jao..

Pa vjerovatno da ce uzet game 2. Nece ih Portland pomest. To je prognoza za game 2 samo

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: invincible1921, Kanye i 6 gostiju.