NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%
 
Ukupno glasova: 137

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 12 jun 2019, 00:34

Koji je problem navijača Raptorsa :think:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 12 jun 2019, 00:38

Brokula je napisao/la:Koji je problem navijača Raptorsa :think:
Eto da se Kawhi povrijedio svim navijacima GSWa bi se morala strava saljevat.Jest ovo nemoralno,ali je predstavu priredila mala grupa navijaca.Sto ne gumo laznog moralisanja :damn:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 12 jun 2019, 00:38

BosniaBoston je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Koji je problem navijača Raptorsa :think:
Eto da se Kawhi povrijedio svim navijacima GSWa bi se morala strava saljevat.Jest ovo nemoralno,ali je predstavu priredila mala grupa navijaca.Sto ne gumo laznog moralisanja :damn:
Kakve veze Kawhi ima sa videom :think: :mrgreen:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 12 jun 2019, 00:40

MElloo je napisao/la:Sta ima stvarno ljudii koji misle da su ga mogli natjerat da iga :tokralju:
Pa nisu ga bukvalno natjerali jebte ali jesu stvorili pritisak i vrlo sumnjivo zeleno svijetlo dali. Krivi ih vecina sportskog svjeta, tako da nije misljenje pojednica, ili ti ga izmisljotina.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 12 jun 2019, 00:40

Brokula je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Koji je problem navijača Raptorsa :think:
Eto da se Kawhi povrijedio svim navijacima GSWa bi se morala strava saljevat.Jest ovo nemoralno,ali je predstavu priredila mala grupa navijaca.Sto ne gumo laznog moralisanja :damn:
Kakve veze Kawhi ima sa videom :think: :mrgreen:
Da je obrnuta situacija bila,odnosno da se Kawhi povrijedio isto bi se nasla grupa navijaca GSW koji bi likovali
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Clutch » 12 jun 2019, 01:18

Brokula je napisao/la:
Justin je napisao/la:Brokulica je Wardellovac kao i ja. Samo nek nam ljubimac osvoji prsten vrijedilo je povrede. :kafa:
Ti si jarane najiritantnija pojava na forumu
Jedan od boljih poznavalaca ovdje.

Jos umije kvalitetno meziti narod :kafa:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Monolog » 12 jun 2019, 01:23

Clutch je napisao/la:
Brokula je napisao/la:
Justin je napisao/la:Brokulica je Wardellovac kao i ja. Samo nek nam ljubimac osvoji prsten vrijedilo je povrede. :kafa:
Ti si jarane najiritantnija pojava na forumu
Jedan od boljih poznavalaca ovdje.

Jos umije kvalitetno meziti narod :kafa:
A ja i dalje vjerujem da se Greivis može promijeniti. Tačno sam poput malog djeteta. Evo, dajem mu šansu još večeras, mada - nekako sam ubijeđen da ćemo se sutra po četvrti put pozdraviti sa jednim od najvećih trollova koje je ovaj forum vidio. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 12 jun 2019, 01:25

Iritira svako ko govori fakte koji ne pasu nekom ili vecini :kafa: Sasvim razumljivo, normalna pojava kod ljudi
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la legenda reala » 12 jun 2019, 01:34

Monolog je napisao/la: A ja i dalje vjerujem da se Greivis može promijeniti. Tačno sam poput malog djeteta. Evo, dajem mu šansu još večeras, mada - nekako sam ubijeđen da ćemo se sutra po četvrti put pozdraviti sa jednim od najvećih trollova koje je ovaj forum vidio. :mrgreen:
Aferim momčino :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Clutch » 12 jun 2019, 01:39

Monolog je napisao/la:A ja i dalje vjerujem da se Greivis može promijeniti. Tačno sam poput malog djeteta. Evo, dajem mu šansu još večeras, mada - nekako sam ubijeđen da ćemo se sutra po četvrti put pozdraviti sa jednim od najvećih trollova koje je ovaj forum vidio. :mrgreen:
?

Jel mu to prijavljuju postove?

Ne znam fakat zasto bi to uradio (ako je vezano za ovaj pdf). Nikad ne vrijedja nikog, a s obzirom da se ovaj pdf svodi na barem 80% zajebanciju i prepucavanje, onda ne znam po kojem osnovu je on za pozdravljanja. :damn:

Problemi su dublje prirode, ali odustao sam tamo nekad davno, jer sam i sam bio banovan zbog kritikovanja moderacije.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 12 jun 2019, 01:45

Ma @ep ovo privatizovo, vise se covjek nervira kako stari sta vec. Nek preimenuju ovaj dio foruma u samo za one koji gotive Stepha i gsw, jer se sve mimo toga smatra trolanjem izgleda.

Frajer me opro a i vecina sto Harden nije dao kos zadnjih 7 minuta u game 5 i kako je choke. Napisem exaktno istu stvar kao on kad Steph nije dao kos zadnjih 8 minuta game 3, moje trolanje njegovo nije :hmmmmm: :rol:

Nea razloga da se banuje @justin
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Epidaurus » 12 jun 2019, 01:51

Ep nema nikakve veze sa ovim @Moninim postom, ne moras odmah kmecat. Tebi sam lijepo napisao jednom da imas temu za trollanje (koja je i preimenovana u prepucavanje zbog tvog trolanja zadnjh cca. 2 mjeseca). Ti si nastavio po svom, ja prijavio post i admin napravio sta je napravio. Uostalom ban ti je skinut u roku od dana.

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 12 jun 2019, 01:58

Epidaurus je napisao/la:Ep nema nikakve veze sa ovim @Moninim postom, ne moras odmah kmecat. Tebi sam lijepo napisao jednom da imas temu za trollanje (koja je i preimenovana u prepucavanje zbog tvog trolanja zadnjh cca. 2 mjeseca). Ti si nastavio po svom, ja prijavio post i admin napravio sta je napravio. Uostalom ban ti je skinut u roku od dana.
Prvo si izbrisao postove pa prijavio. Sto nisi svoje smatro trolanjem kad je ista stvar. Pisao si kako je Bradoni choko, kako je nestao jer nije dao kos zadnjih 7 minuta. Istu stvar sam napisao onu vece kad Steph nije dao kos zadnjih 8 minuta, tvoj kriterijum koristio. Tvoje rega moje nije. Mos prcat a kad je obrnuto iskoristavas moc, bezze ti je to.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Ziggs » 12 jun 2019, 07:14

Sarmelino je napisao/la:Sjebu liku zivot i onaj levat ima obraza izac i fejk plakat :rol:
Jedne iskrene suze nisam vidio :facepalm:

btw Toronto navijaci pravi ultrasi :lol:

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la josipmusa2 » 12 jun 2019, 07:51

NIsmo odavno čuli šta bi SAS sada i kako bi i šta je Admiral rekao mladom Timmy-u

Avatar
JHam
Postovi: 9046
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la JHam » 12 jun 2019, 09:24


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25267
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jun 2019, 10:23

Joj sra.nja od Jalenove price.Eto mi smo svi krivi,sto smo mu nabili pritisak da igra.Kakav se.rator u pm!! :oops:

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la IlCapitano » 12 jun 2019, 10:44

Jedina greška GS-a u svemu ovome je što je KD igrao 12 od 14 minuta na samom početku. To je jedina stvar na koju mogu uprti prstom i reći da su mogli bolje odraditi. Ovo ostalo je samo traženje načina da ih se pljuje.

Nema te sile koja bi Duranta ili bilo kojeg igrača te veličine zaustavila da igra tu noć. Ovo što pričaju 'ne bi igrao da nije bilo 3-1', ono bravo Kolumbo. :roll: Naravno da je igrao jer je bila eliminacijska utakmica i isticanje toga nije nikakav argument u korist pljuvanja, samo ističeš očito i ono što bi svaki igrač uradio. Ne kaže se džaba za pojedine povrede u toku sezone 'igra bi da je PO utakmica'. Nebrojeno slučajeva gdje su igrači igrali sa slomljenim rukama, lošim koljenima, rizikovali sve i svašta.

Nije bio zdrav, nije niko zdrav u ovo doba sezone. Jedan od najboljih medicinskih timova u ligi i jedna od najboljih organizacija je eto odjednom zanemarila svu etiku, moral, principe i napravila toliki interni pritisak da su igrača s možda najviše moći u ligi trenutno natjerali da igra. Molim te. Ima par sedmica kako su Stein i ostali novinari govorili da je cilj g5 puno prije nego je bilo 3-1.
Bio je svjestan rizik s obje strane. Naravno da niko nije mogao predvidjeti pucanje tetive jer kao što neko reče nema načina da se provjeri kolika je debljina i kolika je opasnost pucanja. Pogledaš nedavne povrede iste prirode i svaka je bila na najobičniji korak i istezanje noge, bez puno napora uopšte. Da bi pukla mora tu biti puno napora i trošenja od prije tako da su šanse da bi pukla i u g6 ili 7.

Da bi to spriječili morali bi ga skroz isključiti da ne igra nikako u ovoj seriji što se jednostavno nije moglo desiti. Čak i da jesu napravili toliki pritisak ne može me niko uvjeriti da Durant ne bi igrao svakako samovoljno i bez toga.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Brokula
Postovi: 30997
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 12 jun 2019, 11:01

Veci mu je legacy sto je usao onih 10 minuta i napravio od sebe heroja nego da je osvojio jos jedan fmvp
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Justin » 12 jun 2019, 11:04

IlCapitano je napisao/la:Jedina greška GS-a u svemu ovome je što je KD igrao 12 od 14 minuta na samom početku. To je jedina stvar na koju mogu uprti prstom i reći da su mogli bolje odraditi. Ovo ostalo je samo traženje načina da ih se pljuje.

Nema te sile koja bi Duranta ili bilo kojeg igrača te veličine zaustavila da igra tu noć. Ovo što pričaju 'ne bi igrao da nije bilo 3-1', ono bravo Kolumbo. :roll: Naravno da je igrao jer je bila eliminacijska utakmica i isticanje toga nije nikakav argument u korist pljuvanja, samo ističeš očito i ono što bi svaki igrač uradio. Ne kaže se džaba za pojedine povrede u toku sezone 'igra bi da je PO utakmica'. Nebrojeno slučajeva gdje su igrači igrali sa slomljenim rukama, lošim koljenima, rizikovali sve i svašta.

Nije bio zdrav, nije niko zdrav u ovo doba sezone. Jedan od najboljih medicinskih timova u ligi i jedna od najboljih organizacija je eto odjednom zanemarila svu etiku, moral, principe i napravila toliki interni pritisak da su igrača s možda najviše moći u ligi trenutno natjerali da igra. Molim te. Ima par sedmica kako su Stein i ostali novinari govorili da je cilj g5 puno prije nego je bilo 3-1.
Bio je svjestan rizik s obje strane. Naravno da niko nije mogao predvidjeti pucanje tetive jer kao što neko reče nema načina da se provjeri kolika je debljina i kolika je opasnost pucanja. Pogledaš nedavne povrede iste prirode i svaka je bila na najobičniji korak i istezanje noge, bez puno napora uopšte. Da bi pukla mora tu biti puno napora i trošenja od prije tako da su šanse da bi pukla i u g6 ili 7.

Da bi to spriječili morali bi ga skroz isključiti da ne igra nikako u ovoj seriji što se jednostavno nije moglo desiti. Čak i da jesu napravili toliki pritisak ne može me niko uvjeriti da Durant ne bi igrao svakako samovoljno i bez toga.
Apsolutno svaki sportista bi zelio da igra u playoffu. Nema veze da li je rezultat 1-1 ili 1-3. Pa Klay je isto zelio da igra, molio ih da ga puste i opet je ostao na klupi trecu utakmicu. Tako se to radi. Igraci nisu medicinski obuceni i ne razumiju se u tip povrede i moguce posljedice preranog igranja.
Ovdje se radi o tome da su stavili rezultatski uspjeh ispred zdravlja igraca. Kao sto sam vec rekao. Sve je upucivalo na to da Zmija nece ostati u Warriorsima tako da oni nisu imali sta da izgube. I njima se ovo isplatilo barem kratkorocno. Bez Zmijine odlicne prve cetvrtine vjerovatno bi sada Raptorsi slavili. Ovako jos uvijek nista nije izgubljeno. Zamisli da preokrenu seriju. Vjerujem da bi se zrtva itekako isplatila.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pensioner26 i 36 gostiju.