NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%
 
Ukupno glasova: 137

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la neroazzurni » 11 jun 2019, 16:39

ne mozes porediti NFL ba, crnjo u nfl-u se vraca na teren i bez noge zato sto ga ugovor zulja...
mada ovdje opet mislim da je Durantova bila zadnja, on je sam odlucio...pa zamisli samo da je naredne 3 sasuo 30+ koseva i ratnici dobiju...besmrtni MWP
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 17:01

neroazzurni je napisao/la:ne mozes porediti NFL ba, crnjo u nfl-u se vraca na teren i bez noge zato sto ga ugovor zulja...
mada ovdje opet mislim da je Durantova bila zadnja, on je sam odlucio...pa zamisli samo da je naredne 3 sasuo 30+ koseva i ratnici dobiju...besmrtni MWP
Vise je crnaca u NBA nego u NFL ali ne poredim burazeru, masis poentu, poenta je da ce igraci reci i da ce se vratit da igra da se isti pita. U NBA da ne postoji eto recimo potres mozga protocol, vecina tih istih igraca bi se vratila da igra tu istu tekmu, momenat, htjenje zelja itd. da je do njih. Osoblje je to koje mora donijet odluku, ovdje je organzacija GSW postupila ocajnicki, to je sve.



Eto Steve Ker rekao najgore sto mu se moze desit je tweak iste povrede, znaci pic.kin dim, kakva ahilova kakvi bakraci, to je vjerovatno receno i kevinu. Pogledaj eto video, razumijes Engleski predpostavljam
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13503
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la QUARTERBACK » 11 jun 2019, 17:22

Ako Kevin Durant odluci da igra ne postoji organizacija koja ce reci vidi ovo decko presjedices i ovu tekmu i seriju neces igrati, svjesni su svi kakav je igrac kao poluzdrav a kamoli sta drugo
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 17:25

QUARTERBACK je napisao/la:Ako Kevin Durant odluci da igra ne postoji organizacija koja ce reci vidi ovo decko presjedices i ovu tekmu i seriju neces igrati, svjesni su svi kakav je igrac kao poluzdrav a kamoli sta drugo
Dobro, a kako je Klay odlucio da igra game 3 a ovi mu nisu dali.

Objasni mi to
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la KK_Bosna » 11 jun 2019, 17:27

QUARTERBACK je napisao/la:Ako Kevin Durant odluci da igra ne postoji organizacija koja ce reci vidi ovo decko presjedices i ovu tekmu i seriju neces igrati,
prava organizacija bi mu zabranila da igra. klayu su zabranili, isto tako su trebali i kevinu, ali jok... hajmo mi covjeka ubacit u vatru pa nek i zavrsi karijeru, ne zanima nas to...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13503
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la QUARTERBACK » 11 jun 2019, 17:27

alemsa je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:Ako Kevin Durant odluci da igra ne postoji organizacija koja ce reci vidi ovo decko presjedices i ovu tekmu i seriju neces igrati, svjesni su svi kakav je igrac kao poluzdrav a kamoli sta drugo
Dobro, a kako je Klay odlucio da igra game 3 a ovi mu nisu dali.

Objasni mi to
pa klay se tek povrijedio bio igrao je prve dvije utakmice, durant je odsutan vec mjesec i vise i pripremao se i sto neko rece gore 3-1 gubili zadnja prilika da zaigra ove sezone uopste i zadnja prilika za gsw da okrenu isli su all in i nije im se isplatilo, mogucnost da svoj legacy digne u nebesa ako okrenu s njim u igri..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 17:30

QUARTERBACK je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:Ako Kevin Durant odluci da igra ne postoji organizacija koja ce reci vidi ovo decko presjedices i ovu tekmu i seriju neces igrati, svjesni su svi kakav je igrac kao poluzdrav a kamoli sta drugo
Dobro, a kako je Klay odlucio da igra game 3 a ovi mu nisu dali.

Objasni mi to
pa klay se tek povrijedio bio igrao je prve dvije utakmice, durant je odsutan vec mjesec i vise i pripremao se i sto neko rece gore 3-1 gubili zadnja prilika da zaigra ove sezone uopste i zadnja prilika za gsw da okrenu isli su all in i nije im se isplatilo, mogucnost da svoj legacy digne u nebesa ako okrenu s njim u igri..
Znaci zato sto su gubili 3-1, vratili su Kevina, a Klayu nisu dali jer je bilo 1-1. Znaci slazemo se da su ocajnicki postupili. Nea potrebe raspravljat kad se slazemo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13503
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la QUARTERBACK » 11 jun 2019, 17:33

pa ja nisam ni rekao da to nije ocajnicki potez, samo sam konstatovao ako je Durant rekao hocu da igram to je gotovo bilo, znao je i on da rizikuje znali su i oni (mozda znaju i da ide poslije ove sezone pa da izvuku zadnje iz njega) nije im se isplatilo i boze moj.. nije povreda te tezine da mu je karijera upitna ne treba pretjerivati..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la neroazzurni » 11 jun 2019, 17:34

ja ti pricam da se ne mogu porediti zbog samih ugovora, znas i sam kakve ugovore imaju 80% igraca jedne nfl ekipe, povreda znaci ponovno dilanje kreka na skveru...dok u nba Mirzi i sa embolijom kapa deset milki
poenta, nisu toliko hrabri i nije to tolika zelja za takmicenjem vise je to sama egzistencija

sto se zmije tice, moje misljenje je da se sam kockao i da te fransiza ne moze natjerati pogotovo ako si superstar(pogledaj pod Kavaji)
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 17:39

QUARTERBACK je napisao/la:pa ja nisam ni rekao da to nije ocajnicki potez, samo sam konstatovao ako je Durant rekao hocu da igram to je gotovo bilo, znao je i on da rizikuje znali su i oni (mozda znaju i da ide poslije ove sezone pa da izvuku zadnje iz njega) nije im se isplatilo i boze moj.. nije povreda te tezine da mu je karijera upitna ne treba pretjerivati..
Kako nije te tezine burazeru, najgora povreda u kosarci. Gora od acl i PG, ili Haywarda povrede

neroazzurni je napisao/la:ja ti pricam da se ne mogu porediti zbog samih ugovora, znas i sam kakve ugovore imaju 80% igraca jedne nfl ekipe, povreda znaci ponovno dilanje kreka na skveru...dok u nba Mirzi i sa embolijom kapa deset milki
poenta, nisu toliko hrabri i nije to tolika zelja za takmicenjem vise je to sama egzistencija

sto se zmije tice, moje misljenje je da se sam kockao i da te fransiza ne moze natjerati pogotovo ako si superstar(pogledaj pod Kavaji)
Ma igrac ce vazda reci da moze igrat posebno u ovakvom momentu.Pa i Kawhi je bio pod pritiskom, zar se ne sjecas meetinga i ostalih, govorili da laze, da ga je osbolje clear da moze igrati itd. Samo sto je Kawhi drugaciji tip insana, Kevina dotice ovo sto ti piseses na ss.ba i st ace mu skip Bayless reci, Kawhija libo racku.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la neroazzurni » 11 jun 2019, 17:41

stoji i to...Durantula def nije cist u glavi...steta
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 11 jun 2019, 17:42

Joj Alema stvarno pokušava da stvori narativ da je franšiza ucjenjivala Duranta i da su ga prisiljavali da igra :rol: :tokralju:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Lillard » 11 jun 2019, 17:46

Gledaj ovih što pametuju čuj FA ljeto važnije od finala.. dabome da je važnije. U situaciji di gubiš 3-1 90% pa šanse da ćeš popušit svejedno, i fanovi znaju da su Warriorsi bez tebe samo jedna od contendera. Di ćeš bolje. Al jok, kad je glup ko qrac, sportski duh :rol: :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la japa » 11 jun 2019, 17:52

Durant je sinoc potvrdio kakav je sampion i igracka a i ljudska velicina. Kao sto vidimo olinjali hejteri koji ga nazivaju Zmijom ga sada ismijavaju i vesele se a da nije zaigrao i pokupio stvari na ljeto i otisao iz GSW prvi bi ga oni pljuvali kako se cuvao, pateticni licemjeri!

KD je velicina, stavio je ekipu ispred sebe, samoprozvani kralj to nikada ne bi uradio a ovdje bacaju drkice na njega.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 17:56

Brokula je napisao/la:Joj Alema stvarno pokušava da stvori narativ da je franšiza ucjenjivala Duranta i da su ga prisiljavali da igra :rol: :tokralju:
Ne ucjenjivala, daleko od tog, mislim ne moze to niko znati. Ali da su postupili ocajnicki i da su stvorili pritisak na njeg, od same ekipe do medije da. Ne znam koliko si pratio Americke medije prije game 5. GSw mu nisu trebali dati da igra.
Lillard je napisao/la:Gledaj ovih što pametuju čuj FA ljeto važnije od finala.. dabome da je važnije. U situaciji di gubiš 3-1 90% pa šanse da ćeš popušit svejedno, i fanovi znaju da su Warriorsi bez tebe samo jedna od contendera. Di ćeš bolje. Al jok, kad je glup ko qrac, sportski duh :rol: :rol:
Pa onda su okrenuli pricu da KD namjerno nece da igra da dokaze da Gsw ne moze uzet bez njeg, da je previse vremena proslo, da se do sad trebao vratit, da glumi itd. Osobu poput Kevina to dotice, sta fans misle o njemu, pogotovo sta medije misle. Sto je pokazao bezbroj puta, svadjajuci se sa fanovima, pa pokusaje argumentovanja svake lose izrecene stvari o njemu od strane medije, putem twittera, pa pravljenje 20 profila itd.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 11 jun 2019, 18:00

Koje licemjerje, a svi ste doslovno pljuvali Duranta. Sad kad ti se ukazala da pljuješ franšizu, glumiš neku moralnu vertikalu
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la lumani » 11 jun 2019, 18:01

alemsa je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:pa ja nisam ni rekao da to nije ocajnicki potez, samo sam konstatovao ako je Durant rekao hocu da igram to je gotovo bilo, znao je i on da rizikuje znali su i oni (mozda znaju i da ide poslije ove sezone pa da izvuku zadnje iz njega) nije im se isplatilo i boze moj.. nije povreda te tezine da mu je karijera upitna ne treba pretjerivati..
Kako nije te tezine burazeru, najgora povreda u kosarci. Gora od acl i PG, ili Haywarda povrede

neroazzurni je napisao/la:ja ti pricam da se ne mogu porediti zbog samih ugovora, znas i sam kakve ugovore imaju 80% igraca jedne nfl ekipe, povreda znaci ponovno dilanje kreka na skveru...dok u nba Mirzi i sa embolijom kapa deset milki
poenta, nisu toliko hrabri i nije to tolika zelja za takmicenjem vise je to sama egzistencija

sto se zmije tice, moje misljenje je da se sam kockao i da te fransiza ne moze natjerati pogotovo ako si superstar(pogledaj pod Kavaji)
Ma igrac ce vazda reci da moze igrat posebno u ovakvom momentu.Pa i Kawhi je bio pod pritiskom, zar se ne sjecas meetinga i ostalih, govorili da laze, da ga je osbolje clear da moze igrati itd. Samo sto je Kawhi drugaciji tip insana, Kevina dotice ovo sto ti piseses na ss.ba i st ace mu skip Bayless reci, Kawhija libo racku.

Najgora je kada su Centri u pitanju ;)Slabo ko je prošao ono što je Livingston, pa eno igra.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 18:05

Brokula je napisao/la:Koje licemjerje, a svi ste doslovno pljuvali Duranta. Sad kad ti se ukazala da pljuješ franšizu, glumiš neku moralnu vertikalu
Sve zavisno od situacije moj brate.

Pljuvan je zbog svojih postupaka odnosno jednog postupka/odluke sto je otisao u GSW. A za ovo covjek nije kriv, znaci sta hos reci, ako je pljuvan zbog postupka koji nea veze s ovim, treba reci "ma ko mu je.be mater nek je" da bi zadovoljio tvoju moralnu vertikalu jel? Jah
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 11 jun 2019, 18:10

Čovjek bio ready to play, trening to potvrdio, prije utakmice to potvrdio, dobio odobrenje da igra i to je to. Jedini krivac je Kerr koji se ponio kao da je Durant full fit, i pustio ga da predvodi loptu i igra bez odmora :facepalm:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la lumani » 11 jun 2019, 18:13

Brokula je napisao/la:Čovjek bio ready to play, trening to potvrdio, prije utakmice to potvrdio, dobio odobrenje da igra i to je to. Jedini krivac je Kerr koji se ponio kao da je Durant full fit, i pustio ga da predvodi loptu i igra bez odmora :facepalm:

Samo zamisli sebe ne igraš 3,4 sedmice i hoćeš na poligon na basket ;) je li to znak da ide povreda :!: :?: naravno da nije, povreda se može svakom desiti, niti je privi niti zadnji.Kobe je bio stariji pa se vratio.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.