NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%
 
Ukupno glasova: 137

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jun 2019, 22:04

Sarmelino je napisao/la:Kawhi van Spursa cak i personality ima
Vidim da i ti imas ozbiljnih problema...Bice to sve ok,uradice i indijanac nesto.Ne sekiraj se. ;)

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Sarmelino » 14 jun 2019, 22:11

denial
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jun 2019, 22:14

Bice,bice.Ne brini.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Sarmelino » 14 jun 2019, 22:15

ahahahhahaha
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Lillard » 14 jun 2019, 22:17

nerkolfc je napisao/la:Ako Curry nije All time great igrac onda u ligi trenutno postoje samo 2 ili 3 takva. Lik se redovno pisao po ostalim all star PG igracima svoje ere bio u 5 finala i 3 uzeo. Kakvi su ovdje kriteriji za takve igrace?
yeboga ti kad kažem all time great mislim na Jordana, LeBrona, Magica, Birda, Kobea... da ne nabrajam sad top 10 top 15 igrača
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Sarmelino » 14 jun 2019, 22:18

najbolji dan u zadnjih 6 godina kosarke
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Fowl95 » 14 jun 2019, 22:19

Edviin je napisao/la:
Fowl95 je napisao/la:Košarka jeste timski sport, al se uvijek nekako uspije provuć glorifikacija individualnog uspjeha kroz timski. Npr. Reći da Jordan nije osvojio sam 6 titula je hereza.

Onda glorifikovanje clutch momenata, kao da poeni u zadnjim minutama vrijede duplo više od ovih prije. Leonard je "choker" jer je u zadnjoj četvrtini dao tri slobodna samo od kojih 2 zbog očajničkog technical foula?
Pogledaj si kawhijem clutch momenat protiv phile u game 7, pa ce ti biti jasno sta znaci CLUTCH. Da je curry pogodio bio bi clutch, posto nije a i nije mu prvi put da masi kad je najvaznije, kako bi ga ti nazvao?
Clutch znači zakomplicirati igru promašajem da bi onda pogodio buzzerbeater? :lol:
Let's talk about SIX baby!

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Torres_9 » 14 jun 2019, 22:27

Bobadilla je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Kakav posao Bobbya Webstera i ljudi iz Raptorsa. Rijetko dobar potez uprave, jer u posljednje vrijeme gledamo samo kako GM-ovi prave smijurije od timova.
Tesko da oba tima naprave smijuriju, pretezno kedan bolje prodje :D
Torres dje ti je bogotac, 5 all star igraca i dobi po usima uz mizeran ucinak, igoudala imo bolju tekmu od njega i klay za ono sto je odigrao i green isto. Cirkus
izlazi ti iz pakasa posto je odradio job.
Jasta mizern s koliko cc 30 ppg u prosjeku, 3 invalida all stara.
Vodeci vashom shizologikom izgubio je od 4 all stara

koji parmak 4 godine kmeci radi bogoca, jel ti danas najsretniji dan u tvoj bijednom zivotu ?

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 14 jun 2019, 22:36

Fowl95 je napisao/la:
Edviin je napisao/la:
Fowl95 je napisao/la:Košarka jeste timski sport, al se uvijek nekako uspije provuć glorifikacija individualnog uspjeha kroz timski. Npr. Reći da Jordan nije osvojio sam 6 titula je hereza.

Onda glorifikovanje clutch momenata, kao da poeni u zadnjim minutama vrijede duplo više od ovih prije. Leonard je "choker" jer je u zadnjoj četvrtini dao tri slobodna samo od kojih 2 zbog očajničkog technical foula?
Pogledaj si kawhijem clutch momenat protiv phile u game 7, pa ce ti biti jasno sta znaci CLUTCH. Da je curry pogodio bio bi clutch, posto nije a i nije mu prvi put da masi kad je najvaznije, kako bi ga ti nazvao?
Clutch znači zakomplicirati igru promašajem da bi onda pogodio buzzerbeater? :lol:
Jel ti primjećuješ da on priča o polufinalu konferencije, u kojem se Steph popišao po Hardenu (najboljem igraču lige :urnebes: ) uz povrijeđenog KD-a, a potom pomeo protivnika u finalu konferencije gdje je imao 35 ppg ut tripl dabl za zatvaranje serije :think: :think:

Šta očaj radi od ljudi :tokralju:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la TonySosa » 14 jun 2019, 22:44

Ljudi dobili 7 od posljednjih 11 clutch utakmica.

Podatak 0-8 u posljednjih 20 sekundi. Zašto 20 sekundi, a ne posljednju minutu? Ili ako već hoćete go ahead/game tying shots u posljednjih 20 sekundi Curry ima 3-12, a Bryant 5-22. Westbrook 1-12. :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la bombaysaphire » 14 jun 2019, 22:45

Torres_9 je napisao/la:
Bobadilla je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Kakav posao Bobbya Webstera i ljudi iz Raptorsa. Rijetko dobar potez uprave, jer u posljednje vrijeme gledamo samo kako GM-ovi prave smijurije od timova.
Tesko da oba tima naprave smijuriju, pretezno kedan bolje prodje :D
Torres dje ti je bogotac, 5 all star igraca i dobi po usima uz mizeran ucinak, igoudala imo bolju tekmu od njega i klay za ono sto je odigrao i green isto. Cirkus
izlazi ti iz pakasa posto je odradio job.
Jasta mizern s koliko cc 30 ppg u prosjeku, 3 invalida all stara.
Vodeci vashom shizologikom izgubio je od 4 all stara

koji parmak 4 godine kmeci radi bogoca, jel ti danas najsretniji dan u tvoj bijednom zivotu ?


Bobadila ubi se odmah , ali znači odmah, jer ti je život bijedan.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Edviin » 14 jun 2019, 22:53

Dzabe pisati kad ljudima nije jasno d broji samo sto pogodis, sta god napises mrznja sta ti ja znam, ko **** kad jim kazes da te boli k ako se je bu medzu sobom, samo da tebi ne sole pamet kako je to normalno i onda te nazivaju zaostalim i sta ti ja znam, i navijaci gs su isti ko one ljute lejzbejke, dok nije dosao durant se nakako trpilo, ali onda se to diglo do neba. Imat ce curry citavu sezonu da se dokaze da je sposoban velikih stvari, pripremite izgovore trebat ce vam.

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Edviin » 14 jun 2019, 22:55

I dosta toga da se osporava kvalitet currya, covjek je promjenio nacin igre skidam mu kapu, ali ako je covjek bez muda sta ces tako je, mozda zato zena vise lici na musko nego on :kafa:

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Bobadilla » 14 jun 2019, 23:31

Torres_9 je napisao/la:bogotac sipa 45+ za brejk vcrs , najbolja ekipa ikad zavrsava ovo u 5 tekmi :kafa:
Vrhunski znalac. Da ti junak igra ko sto nu jases kitu bio bi prvak
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Justin » 14 jun 2019, 23:35

Jbt sta se desava. Ni Bron nikad ovoliko dickridera nije imao na forumu koliko ih ima Wardell. Smorise vise.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
alemsa
Postovi: 23940
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2019, 23:36

Sarmelino je napisao/la:najbolji dan u zadnjih 6 godina kosarke
Bolji je bio kad ih je Bron skino :kafa:

Ali ovo znaci kraj goldena tako da moze 50-50
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Torres_9 » 14 jun 2019, 23:43

Bobadilla je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:bogotac sipa 45+ za brejk vcrs , najbolja ekipa ikad zavrsava ovo u 5 tekmi :kafa:
Vrhunski znalac. Da ti junak igra ko sto nu jases kitu bio bi prvak
vrati se znalac u nazad 4 godine, smijo si se na pomen dinastija :rol: :rol:
bogotac je igro , 47 :kafa: vise nego najavljenih 45 .

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Torres_9 » 14 jun 2019, 23:46

Edviin je napisao/la:Dzabe pisati kad ljudima nije jasno d broji samo sto pogodis, sta god napises mrznja sta ti ja znam, ko **** kad jim kazes da te boli k ako se je bu medzu sobom, samo da tebi ne sole pamet kako je to normalno i onda te nazivaju zaostalim i sta ti ja znam, i navijaci gs su isti ko one ljute lejzbejke, dok nije dosao durant se nakako trpilo, ali onda se to diglo do neba. Imat ce curry citavu sezonu da se dokaze da je sposoban velikih stvari, pripremite izgovore trebat ce vam.
kome da se dokaze ?
vec je odigrao statisticki najbolji RS ikad :rol: :kralj:

+ te sezone je odveo ekipu do najboljeg IKAD rekorda u rs.

panjevi dns maze macora jer poslije 4 godine skinut i prozivaju ga za neki choke :rol: :rol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 jun 2019, 23:53

Zanimljivo da se prozivaju pristalice GSa i oni koji su im naklonjeni sve ovo vrijeme kao gloryhunteri i sta sve ne,a onda kad taj GS biva srusen,toliko se glorifikuje taj neki TOR da je to nevjerovatno. :roll: :roll:

Cestitke svakako svakom iskrenom navijacu TOR,ali vi ostali koji nesto slavite,NISTE NIMALO drugaciji od ovih koji se godinama busaju GSom,a uopste i ne navijaju za taj tim.Dakle,potpuno identicnu stvar sad radite,a to jos tuznije izgleda jer to rade fanovi ekipa koje je taj GS godinama gazio i gazi. :oops: :oops:

Da se razumijemo,prvi ne volim GS,ali ako ih nije skinula moja ekipa i uzela titulu,apsolutno me boli briga sto ih je dobio tamo neki TOR.
Ali to sam samo ja u svom razmisljnju,a uzasavam se ovih koji na ispadanje svojih ekipa odmah nadju zamjenu.Vi niste nikad na gubitku. ;)

Avatar
alemsa
Postovi: 23940
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 14 jun 2019, 23:56

"Slavimo" pad gsw :kafa:

Gsw kaput

Kad god cheatere vidis da padnu, mora ti biti drago
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.