NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%
 
Ukupno glasova: 137

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Justin » 15 jun 2019, 00:32

Still the last team to three-peat
slika
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 15 jun 2019, 00:46

Eightpeat samo jedna ekipa uspjela :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Brokula
Postovi: 30904
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 15 jun 2019, 00:50

Zamisli fan Rocketsa nekom kaže da je čiter :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
alemsa
Postovi: 23865
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 15 jun 2019, 00:55

Brokula je napisao/la:Zamisli fan Rocketsa nekom kaže da je čiter :rol:
Pa cheat-code 2 top 5 igraca, + 2 allstara. To nea niko

A vidio sam stepha ovaj playoff kako je postao padavicar kad je gusto, kad treba "nazor" poena, nerijetko je flopo. Uso Harden u njeg :kafa:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Brokula
Postovi: 30904
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 15 jun 2019, 00:56

alemsa je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Zamisli fan Rocketsa nekom kaže da je čiter :rol:
Pa cheat-code 2 top 5 igraca, + 2 allstara. To nea niko

A vidio sam stepha ovaj playoff kako je postao padavicar kad je gusto, kad treba "nazor" poena, nerijetko je flopo. Uso Harden u njeg :kafa:
Sposobna uprava= cheat code? :problem:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 15 jun 2019, 00:59

Brokula je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Zamisli fan Rocketsa nekom kaže da je čiter :rol:
Pa cheat-code 2 top 5 igraca, + 2 allstara. To nea niko

A vidio sam stepha ovaj playoff kako je postao padavicar kad je gusto, kad treba "nazor" poena, nerijetko je flopo. Uso Harden u njeg :kafa:
Sposobna uprava= cheat code? :problem:
Izazivanje prekrsaja=cheating :hmmmmm:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Edviin » 15 jun 2019, 06:25

Torres_9 je napisao/la:
Edviin je napisao/la:Dzabe pisati kad ljudima nije jasno d broji samo sto pogodis, sta god napises mrznja sta ti ja znam, ko **** kad jim kazes da te boli k ako se je bu medzu sobom, samo da tebi ne sole pamet kako je to normalno i onda te nazivaju zaostalim i sta ti ja znam, i navijaci gs su isti ko one ljute lejzbejke, dok nije dosao durant se nakako trpilo, ali onda se to diglo do neba. Imat ce curry citavu sezonu da se dokaze da je sposoban velikih stvari, pripremite izgovore trebat ce vam.
kome da se dokaze ?
vec je odigrao statisticki najbolji RS ikad :rol: :kralj:

+ te sezone je odveo ekipu do najboljeg IKAD rekorda u rs.

panjevi dns maze macora jer poslije 4 godine skinut i prozivaju ga za neki choke :rol: :rol:
Sam sebe ubijes, ko prica o najboljem rekordu u rs? Svi pricaju o najvecem choke u historiji nba lige, izgubili titulu posle 3-1 i ti kazes da smo mi sto nazivamo to choke, panjevi? U koju kategoriju ti padas onda? Od kad vazi rs vise nego titula? Poslije 4 godine skinut? Molim te napisi kad je bio on najbolji igrac finala? Broje samo titule i individualne nagrade, ima 3 prstene a nijedan FMVP, jedan mu je uzeo iggy, sta ima tu da se prica? Same nebuloze, choker i sta ces, da nije, nebi jim bio potreban durant... Ponavljam ja ne dovodim u upit curryev kvalitet ko igrac, covjek je vjerovatno najbolji suter u historiji, ali to sad ne znaci da nije choker i da nije clutch igrac :think:

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la josipmusa2 » 15 jun 2019, 07:43

Kakva divna sezona, LeFlop nije ni do PO dogurao, GSW se raspao ( nije da nisu zaslužili ), još da Boston nabije nogom lažnog Popa bio bi savršen krug pred iduću sezonu

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Mig_Mig » 15 jun 2019, 08:27

NEZALAGANJE je napisao/la:Zanimljivo da se prozivaju pristalice GSa i oni koji su im naklonjeni sve ovo vrijeme kao gloryhunteri i sta sve ne,a onda kad taj GS biva srusen,toliko se glorifikuje taj neki TOR da je to nevjerovatno. :roll: :roll:

Cestitke svakako svakom iskrenom navijacu TOR,ali vi ostali koji nesto slavite,NISTE NIMALO drugaciji od ovih koji se godinama busaju GSom,a uopste i ne navijaju za taj tim.Dakle,potpuno identicnu stvar sad radite,a to jos tuznije izgleda jer to rade fanovi ekipa koje je taj GS godinama gazio i gazi. :oops: :oops:

Da se razumijemo,prvi ne volim GS,ali ako ih nije skinula moja ekipa i uzela titulu,apsolutno me boli briga sto ih je dobio tamo neki TOR.
Ali to sam samo ja u svom razmisljnju,a uzasavam se ovih koji na ispadanje svojih ekipa odmah nadju zamjenu.Vi niste nikad na gubitku. ;)
Mozda neki slave njihov konacan pad, i nadaju se da ce sa likom kojem je MVP nagrada najvaznija stvar uzet zapad a mozda i titulu. Brada MVP :kafa:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25216
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 jun 2019, 09:27

Mig_Mig je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Zanimljivo da se prozivaju pristalice GSa i oni koji su im naklonjeni sve ovo vrijeme kao gloryhunteri i sta sve ne,a onda kad taj GS biva srusen,toliko se glorifikuje taj neki TOR da je to nevjerovatno. :roll: :roll:

Cestitke svakako svakom iskrenom navijacu TOR,ali vi ostali koji nesto slavite,NISTE NIMALO drugaciji od ovih koji se godinama busaju GSom,a uopste i ne navijaju za taj tim.Dakle,potpuno identicnu stvar sad radite,a to jos tuznije izgleda jer to rade fanovi ekipa koje je taj GS godinama gazio i gazi. :oops: :oops:

Da se razumijemo,prvi ne volim GS,ali ako ih nije skinula moja ekipa i uzela titulu,apsolutno me boli briga sto ih je dobio tamo neki TOR.
Ali to sam samo ja u svom razmisljnju,a uzasavam se ovih koji na ispadanje svojih ekipa odmah nadju zamjenu.Vi niste nikad na gubitku. ;)
Mozda neki slave njihov konacan pad, i nadaju se da ce sa likom kojem je MVP nagrada najvaznija stvar uzet zapad a mozda i titulu. Brada MVP :kafa:
Pa to i jeste pozadina.Nema sta drugo biti.Daj da "padne" 6 ekipa,pa da moji uzmu. :lol: :lol:

Avatar
alemsa
Postovi: 23865
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 15 jun 2019, 12:55

Ma nije vala i da Rakete nisu u playoffu ove ne bi volio.

Lakersi su slijedeci ionako
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Mig_Mig » 15 jun 2019, 13:24

Ti bi pojeo mrtvog covjeka, samo da uzmete prsten.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
alemsa
Postovi: 23865
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 15 jun 2019, 14:41

Mig_Mig je napisao/la:Ti bi pojeo mrtvog covjeka, samo da uzmete prsten.
A ko ne bi? :kafa:

Nije to poanta, kao sto bi rekao Malnar, nego ovi bi mi bili mrski bez obzira.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Sarmelino » 16 jun 2019, 12:43

Kyle Lowry nba sampion
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jun 2019, 12:50

Svaka cast svima koji su pisali na temi,najpopularnijoj ova zadnja 2 mjeseca.Skoro duplo vise nego prosle godine,maltene isto postova ko na temi LŠ koja je trajala 9 mjeseci a ova samo 2.
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Clutch » 16 jun 2019, 12:51

BosniaBoston je napisao/la:Svaka cast svima koji su pisali na temi,najpopularnijoj ova zadnja 2 mjeseca.Skoro duplo vise nego prosle godine,maltene isto postova ko na temi LŠ koja je trajala 9 mjeseci a ova samo 2.
Postavljamo standarde :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 16 jun 2019, 12:52

Clutch je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Svaka cast svima koji su pisali na temi,najpopularnijoj ova zadnja 2 mjeseca.Skoro duplo vise nego prosle godine,maltene isto postova ko na temi LŠ koja je trajala 9 mjeseci a ova samo 2.
Postavljamo standarde :mrgreen:
Na temi nba season 2019/2020 idemo do milje :salut:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
TonySosa
Postovi: 7208
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la TonySosa » 16 jun 2019, 20:51

Miami, Cleveland, and Toronto are the only team in the east to win the chip this decade, but what's interesting is that this decade's Miami superteam's big 3 came from those three teams: Wade - Miami, Bron - Cavs, and Bosh - Toronto.
Inače, čak 7 timova u ovoj deceniji osvojilo titulu. Posljednji put takvo nešto se desilo u 70tim.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Pirke » 17 jun 2019, 15:32

Proslo 3-4 dana, jos nemogu da vjerujem da smo pobjedili.

Odkako sam se preselio u Kanadu pratim ovu ekipu i imali su toliko pehova, losih uprava, itd.

Prosto ne vjerujem.

Danas je parada. :opaopa: :opaopa:
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Pirke » 17 jun 2019, 15:45

Oikamid je napisao/la:Kockali se, sreća ih pogledala i dobili. Sada je to dobar potez, da je fortuna malo drugačije odigrala stvari vjerovatno bi bili popljuvani maksimalno. :mrgreen:

Ako je bila kocka, bila je izmjerena.

Ako ne uzmemo u obzir Kawhia:

1. 2017-2018: Ekipa ocito dostigla maksimum.
2. Trejdali smo najplacenijeg igraca kojem je ostalo dvije godine ugovora za dva expiring ugovora.
3. Lowry, Ibaka (drugi i treci najplaceniji) imaju ugovor do kraja sljedece sezone.

To je plan za rebuild.

Sada vrati u obzir Kawhia i Greena.
Ides na titulu. Ako neuspije, ides na quick rebuild.

Neko rece da ce nas mozda Fun Guy napustiti.

Neka, i moze. Doveli su ga ovdje za prsten. Dobili smo prsten. Ako hoces kuci u Kaliforniju, posteno. Evo ruka, ovdje ces zauvijek biti legenda.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nail for Real i 5 gostiju.