NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%
 
Ukupno glasova: 137

Avatar
Brokula
Postovi: 30862
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 18 jun 2019, 19:05

Samo luzeri pričaju o šta bi bilo kad bi bilo, al ono najsmješnije od svega mi je što isti likovi koji govore da titula GSW-a ne vrijedi ništa iz 2015-e, zanemaruju sve ove povrede istih iz proteklog finala
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la LlullSergio » 18 jun 2019, 21:43

Titula je titula, samo GSW fanovi se nemaju pravo zaliti na povrede i kmecati o tome kad se zna kako su dosli do svojih titula.

Isto se to njima desilo i ove sezone. Samo sto iz nekakvog kosaraskog ugla je steta sto su i Durant i Klay pokupili ovako teske povrede zbog kojih vrlo vjerovatno nikad nece biti isti igraci.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Pirke » 18 jun 2019, 21:56

japa je napisao/la:Ma ja vidim vi ste mu fitness testove radili pa znate jel bio na 100% frajer igrao odlicno bio MVP i sace mi jos reci igrao sa 30% mogucnosti, klasicna mitomanija, jedina dva igraca koja su igrala povrijedjena i nisu bili na 100% su Thompson i Durant ono malo sto ej igrao i to je odlucilo seriju. Svaka cast Torontu ali dosta vise mitomanije, da su ova dva bila zdrava to bi billo 4-1 za GSW.
Poslije seste utakmice, sam je co'ek rekao da mu je najdraze sto vise nece igrati, koliko ga noga boli.

1. Niko nije rekao da je igrao sa 30% mogucnosti, samo da je ocito bilo da nije bio 100%.
2. Svi su povrijedjeni duboko u playoffu.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Pirke » 18 jun 2019, 21:58

Epidaurus je napisao/la:Tesko da su Warriorsi mogli odmarat igrace u RS kad su im nakon velike cetvorke ekipu cinili il antikosarkasi il veterani koje si morao maksimalno dozirat za PO. Boogieev les ne treba ni racunat. Toronto s druge strane imao kud i kamo vise opcija i bez vecih problema su mogli redovno odmarat Kawhija. Koliko se sjecam cak su imali i neki brutalan score u utakmicama gdje su odmarali Kawhija.
17-5, cak su i pobjedili Warriorse sa Durantom i Thompsonom.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14907
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la BernardBarnjak » 18 jun 2019, 23:07

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Sarmelino » 19 jun 2019, 01:23

Cim napuatis SAS postanes 10x vise kul
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Trunks » 19 jun 2019, 14:34

Mago je napisao/la:...
Čestitke tebi i svim drugim Raptorsima kolega. Nisam puno gledao NBA ove sezone, ali pratio sam sve i gledao sam zadnje dvije utakmice finala, Toronto zasluženo slavi. Dobro je za ligu prije svega da je Toronto osvojio i neka je, trofej ide u Kanadu. Sastavili su jaku ekipu i sve im se poklopilo kako je trebalo. Iako im igra nije blistala u nekim utakmicama, Lowry, Marc i Kawhi su zajedno sa ostalima izborili ključne pobjede i to je to, Kanada gori. Svaki igrač je imao svoju ulogu.

Šteta zbog povreda Klaya i Duranta, vidjet ćemo šta će biti sa njima naredne sezone. Mislim da ovog ljeta slijedi nekoliko velikih tradeova, a što se tiče Toronta, sumnjam da će Kawhi tek tako otići negdje. Prije početka sezone je možda bio takav dojam, ali sada su stvari drugačije. Volio bih recimo da Boston bude barem na nivou kao prošle sezone, od njih se puno očekivalo povratkom Haywarda. Zanimljivo mi je gledati još jednu ekipu koja igrao kao San Antonio. Vidjet ćemo šta će Stevens i ekipa spremiti. Mogla bi naredna sezona biti još neizvjesnija.


Avatar
Brokula
Postovi: 30862
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 19 jun 2019, 22:16

7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.