NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,Epidaurus,kad_kako,BernardBarnjak,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%

Ukupno glasova: 137

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 11 jun 2019, 20:30

zamisli upirat prste poslije jedne ovako logične i nesretne situacije
No homo

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 11 jun 2019, 20:33

Clutch WroteColon
lumani WroteColonTokom sezone se i trenira lakše a u playoffu skoro pa nikako, više bude shootaround ;)

Znam.

Poenta.

Inače lakše povrijeđeni sami treniraju a ponekada iz taktičkih razloga da iznenadiš protivnika.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2019, 20:33

Clutch WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon
Clutch WroteColonPisao sam i jucer, ovo je prvi put da vidim da neko igra nakon jednog jedinog odradjenog timskog treninga u mjesec dana. Nakon ovog sto se desilo, vjerujem i zadnji.

Pa jesi li poslusao izjavu Myersa??Nije mu ono bio jedini trening.Radio je individualno,jer ekipa ne trenira toliko tokom finala.

Individualni trening i timski trening visokog intenziteta nije isto. A i taj timski trening je bio blazeg karaktera.

Nije isto,ali nije samo jedan trening u pitanju kako rece.Znaci trenirao je vise puta,bez obzira na intenzitet i nije osjecao problem.Sinoc pred tekmu je i zakucao na zagrijavanju sa te noge i nije osjetio bol.Fransiza ga je drzala mjesec dana van terena.Prema tome,nema se tu sta njima prigovoriti.
Svaka fransiza i djeluje drugacije po tim pitanjima.Neke su rigidnije,neke poslusaju igraca,vjeruju njemu,neke rade po principu 50-50 itd.Ono sto sigurno znam je da ne bi 100% igrao da je bio u SAu.Mi smo gubili PO serije,propustali mogucnost branjenja titule,zarad zdravlja igraca.

@alem Ne vjerujem ja SAu.Vjerujem faktima koji su evo izasli na vidjelo godinu dana poslije.Nije moguce da imas "bruised thigh" i da te to muci godinu dana.NEMA TEORIJE!!E zato vjerujem da su doktori SA uspostavili pravu dijagnozu da se tu radi o genetskoj manjkavosti koja se moze drzati pod kontrolom i s kojom se moze igrati uz pravilan tretman.On upravo to u TOR i radi i zato vjerujem da je mogao igrati i u SA isto ovako prosle godine.Nije,jer je htio da ide.Cak nije bio ni na klupi u POu.Dovoljno receno.
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 11 jun 2019, 20:35, ukupno mijenjano 1 put.

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 11 jun 2019, 20:34

Nije slagao da mu je zao nego morao je da drami nazor jer mu to nije prirodna stvar da place jer je alfa a zao mu je bilo iskreno.

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 11 jun 2019, 20:38

NEZALAGANJE WroteColon
@alem Ne vjerujem ja SAu.Vjerujem faktima koji su evo izasli na vidjelo godinu dana poslije.Nije moguce da imas "bruised thigh" i da te to muci godinu dana.NEMA TEORIJE!!E zato vjerujem da su doktori SA uspostavili pravu dijagnozu da se tu radi o genetskoj manjkavosti koja se moze drzati pod kontrolom i s kojom se moze igrati uz pravilan tretman.On upravo to u TOR i radi i zato vjerujem da je mogao igrati i u SA isto ovako prosle godine.Nije,jer je htio da ide.Cak nije bio ni na klupi u POu.Dovoljno receno.

Tad je vec bila pukla tikva,i nije htio nista da ima sa Spursima. Otiso je onda i Pop bio u Californiju da vidi mozel sta uradit, medjutim to je bila gotova stvar.

japa WroteColonNije slagao da mu je zao nego morao je da drami nazor jer mu to nije prirodna stvar da place jer je alfa a zao mu je bilo iskreno.

Moguce, ali je slagao da povrede nisu povezane, da odrade onaj poligraf, laz 300 na sat, na faci mu se vidi da je slago. Znaci ako je to u stanju slagat, moze slagat bilo sta drugo, kao recimo da je sve izgledalo dobro. Covjek kad je u stanju slagat, sta ti znas kad laze kad govori istinu
Kawhi Leonard jedan je od nas

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 11 jun 2019, 20:43

NEZALAGANJE WroteColon
Clutch WroteColon
NEZALAGANJE WroteColonPa jesi li poslusao izjavu Myersa??Nije mu ono bio jedini trening.Radio je individualno,jer ekipa ne trenira toliko tokom finala.

Individualni trening i timski trening visokog intenziteta nije isto. A i taj timski trening je bio blazeg karaktera.

Nije isto,ali nije samo jedan trening u pitanju kako rece.Znaci trenirao je vise puta,bez obzira na intenzitet i nije osjecao problem.Sinoc pred tekmu je i zakucao na zagrijavanju sa te noge i nije osjetio bol.Fransiza ga je drzala mjesec dana van terena.Prema tome,nema se tu sta njima prigovoriti.
Svaka fransiza i djeluje drugacije po tim pitanjima.Neke su rigidnije,neke poslusaju igraca,vjeruju njemu,neke rade po principu 50-50 itd.Ono sto sigurno znam je da ne bi 100% igrao da je bio u SAu.Mi smo gubili PO serije,propustali mogucnost branjenja titule,zarad zdravlja igraca.

Nisam ni rekao da je odradio jedan trening ukupno, nego timski.

Ne slazemo se da nema i to je to.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 11 jun 2019, 20:43

Nije se osjecao dobro, lazuuu seronjeee! :kafa:

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2019, 20:46

Ne,ne nije bila pukla tikva,jer je fransiza rekla da lik ima genetsku manu,ali da ce drzati pod kontrolom i da moze igrati.E onda on i njegov kamp nisu htjeli to da cuju(jer su zeljeli ici) i trazili doktora koji ce im dati njihovu dijagnozu.Da ne kazem da su ga tad krili po NYu od zvanicnika i osoblja SAa,krili njegovu doktorsku dokumentaciju itd itdi sta se desava goxinu dana poslije?On igra u TOR uz tu kontrolu koju si pominjali i doktori SAa.

Znas li da u SA nikad nije igrao iznad 33min u prosjeku u RSu??
Prva sezona u TOR i odmah je to prebacio.

Nadalje,SA je prva fransiza u historiji NBA koja je kaznjena zbog odmaranja igraca i pricati da oni nemaju u interesu zdravlje svojih igraca,a posebno onog koji je proglasen "licem fransize" je besmislenom

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 11 jun 2019, 20:47

JHam WroteColon

Nije se osjecao dobro, lazuuu seronjeee! :kafa:

Za Ples sa zvijezdama spreman bio jest.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 11 jun 2019, 20:55

NEZALAGANJE WroteColonNe,ne nije bila pukla tikva,jer je fransiza rekla da lik ima genetsku manu,ali da ce drzati pod kontrolom i da moze igrati.E onda on i njegov kamp nisu htjeli to da cuju(jer su zeljeli ici) i trazili doktora koji ce im dati njihovu dijagnozu.Da ne kazem da su ga tad krili po NYu od zvanicnika i osoblja SAa,krili njegovu doktorsku dokumentaciju itd itdi sta se desava goxinu dana poslije?On igra u TOR uz tu kontrolu koju si pominjali i doktori SAa.

Znas li da u SA nikad nije igrao iznad 33min u prosjeku u RSu??
Prva sezona u TOR i odmah je to prebacio.

Nadalje,SA je prva fransiza u historiji NBA koja je kaznjena zbog odmaranja igraca i pricati da oni nemaju u interesu zdravlje svojih igraca,a posebno onog koji je proglasen "licem fransize" je besmislenom

Ma ne, kazes gore nije ga bilo s ekipom u playoffu, do tad je davno bilo halali Huso materi. Pukla tikva bez nade povratka ti je bilo kad ga je Parker prozvo i rekao da je njegova povreda bila 100 puta gora, to je bilo negdje oko allstara, sto je naravno odrsdjeno od Popa, jer Parker ne bi smio to reci da mu ovaj nije rekao. Zna to i Kawhi, nije glup. Tad sam ti rekao da ti se Kawhi ne vraca, ti mislio da te provociram.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2019, 20:58

Eto Parker izjavio i to je razlog da se odnos vise nije mogao popraviti.Daj bolan,price za malu djecu.

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 11 jun 2019, 21:05

NEZALAGANJE WroteColonEto Parker izjavio i to je razlog da se odnos vise nije mogao popraviti.Daj bolan,price za malu djecu.

100%, i onaj famozni meeting, i izjave sa treninga i sve ostalo, nea ispravke. Ali Spursi nisu nikad baratali s tim, jer nisu imali takvih problema.

Sjecam se kad je TMac otiso i sam odradio operaciju , bez da je javio timu ista, pukla tikva, ubrzo gledali kako ce ga trade.

nerkolfc
Kontakt:

PostPostao/la nerkolfc » 11 jun 2019, 21:22

A jes mi zao u pm. Koja steta za ligu sto KD nece igrati citavu sezonu u svom prajmu :(
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

"I think that when everyone is pulling in the same direction, you can move mountains."

Oikamid

PostPostao/la Oikamid » 11 jun 2019, 21:24

Jagomir plače za likovima sa ove teme

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 11 jun 2019, 23:42

@Nezalaganje, ne znam zasto se prica ista prica, alem ce gurat svoje do smrti. Mi smo imali tu nesrecu da nam je Zaza unistio generaciju, ali eto sinoc se sudbina poigrala sa GS.
Stolar iz Bratunca

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2019, 23:51

Mig_Mig WroteColon@Nezalaganje, ne znam zasto se prica ista prica, alem ce gurat svoje do smrti. Mi smo imali tu nesrecu da nam je Zaza unistio generaciju, ali eto sinoc se sudbina poigrala sa GS.

Vala si upravu.Bajata prica,nego me se povuce da napisem nesto.Lik svakako nije vise kod nas,tako da me boli briga sta radi. ;)

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 11 jun 2019, 23:55

NEZALAGANJE WroteColon
Mig_Mig WroteColon@Nezalaganje, ne znam zasto se prica ista prica, alem ce gurat svoje do smrti. Mi smo imali tu nesrecu da nam je Zaza unistio generaciju, ali eto sinoc se sudbina poigrala sa GS.

Vala si upravu.Bajata prica,nego me se povuce da napisem nesto.Lik svakako nije vise kod nas,tako da me boli briga sta radi. ;)

Ma nema sta, lik bio i prosao. Svaka mu cast, vrhunski igrac, kakav recimo nikad nece biti Harden. Mislim da bi nas ovdje na forumu 90% prije uzelo njega vec Hardena. Cudna sudbina i Zaza su nas udaljili od njega, ali nadao sam se da ni GS jednog dana nece biti miran zbog toga.
Stolar iz Bratunca

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 12 jun 2019, 00:00

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 12 jun 2019, 00:02

Barkley hejta Warriorse :shock: U nevjerici sam

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: IlCapitano, Slatinash_7 i 12 gostiju.