NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,Epidaurus,kad_kako,BernardBarnjak,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
61
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%

Ukupno glasova: 136

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 12 jun 2019, 18:46

Golden namjerno povrijedio lika kojeg su planirali produziti. Ss.ba forum dame i gospodo

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 12 jun 2019, 18:48

KK_Bosna WroteColon
IlCapitano WroteColonJedan od najboljih medicinskih timova u ligi i jedna od najboljih organizacija je eto odjednom zanemarila svu etiku, moral, principe i napravila toliki interni pritisak

upravo to se desilo. kakva etika, moral i principi? gubis 3-1, KD odlazi sigurno, zasto ne izvrsiti pritisak, dati mu zeleno svjetlo iako je to moralno itekako upitno jer je to 99% posljednja utakmica ove seozne... GSW nista tu nije na gubitku, bez obzira povrijedio se KD ili ne.... ako pobijede nastavljaju se sanse za titulu, ako se izgubi gotova sezona, KD je tu apsolutno nebitan... to pokazuje i to sto ga je kerr planirao ocito u igri drzati 40 minuta

Ok.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 12 jun 2019, 18:57

cijela priča o gravitaciji Stepha je bullshit-ss.ba forum :kafa:

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 12 jun 2019, 19:00

On je htio igrat i da su Warriorsi normalna i moralna organizacija ne bi mu dali da igra. Da su vodili 3-1 ili da je bilo 2-2 nema teorije da bi KD igrao. Opet kažem, za mene je on sam sebi najveći krivac, ali nemojte yebat da nisu znali da mu se gora povreda može dogodit i opet pustili da igra.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 12 jun 2019, 19:01

Sta je ovdje spektakulsrno.Tipicni help na superstaru koji otvara prostor.Toronto ovakvih situacija imao mali milion samo je stvar u tome sto nemaju dikrajdere po forumima koji te situacije postavljaju
alemsa-You died for our sins.Gone but never forgotten.RIP 2012-2019

Sarmelino
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jun 2019, 19:12

brokula 3 orgazma dnevno na stefana i gsw
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 12 jun 2019, 19:18

Lillard WroteColonOn je htio igrat i da su Warriorsi normalna i moralna organizacija ne bi mu dali da igra. Da su vodili 3-1 ili da je bilo 2-2 nema teorije da bi KD igrao. Opet kažem, za mene je on sam sebi najveći krivac, ali nemojte yebat da nisu znali da mu se gora povreda može dogodit i opet pustili da igra.

pa ja ne kontam sta je cudno da ne bi igrao da je 3-1? da je 3-3 igrao bi isto kao i kod preksinoc, kao što bi svaki igrac
odmorio mjesec rekao da moze i jbg dalje je nesreca, niko nije kriv, nije puskom natjeran, a i razumijem njega da je htjeo igrati kao što bi svaki igrac htjeo i igrao

sasvim normalna situacija se desila sa jbg malerskim rezultatom tj. njegovom povredom :(
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 12 jun 2019, 19:20

Azpi WroteColon
Lillard WroteColonOn je htio igrat i da su Warriorsi normalna i moralna organizacija ne bi mu dali da igra. Da su vodili 3-1 ili da je bilo 2-2 nema teorije da bi KD igrao. Opet kažem, za mene je on sam sebi najveći krivac, ali nemojte yebat da nisu znali da mu se gora povreda može dogodit i opet pustili da igra.

pa ja ne kontam sta je cudno da ne bi igrao da je 3-1? da je 3-3 igrao bi isto kao i kod preksinoc, kao što bi svaki igrac
odmorio mjesec rekao da moze i jbg dalje je nesreca, niko nije kriv, nije puskom natjeran, a i razumijem njega da je htjeo igrati kao što bi svaki igrac htjeo i igrao

sasvim normalna situacija se desila sa jbg malerskim rezultatom tj. njegovom povredom :(

Da mu nisu dali ko Klayu, danas bi KD bio zdrav. To je razlika. Nije maler, nego je mogućnost gore povrede bila velika.

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 12 jun 2019, 19:21

Sarmelino WroteColonbrokula 3 orgazma dnevno na stefana i gsw

Barem imam ukusa za razliku od tebe :kafa:

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 12 jun 2019, 19:23

Lillard WroteColon
Azpi WroteColon

Da mu nisu dali ko Klayu, danas bi KD bio zdrav. To je razlika. Nije maler, nego je mogućnost gore povrede bila velika.

pa da se klay povrijedio u G4 igrao bi i on G5 pri onom rezulatu logicno

nisu mu dali mjesec da igra, a vi stvarno mislite da se zvijezda poput duranta ne pita i nema zadnju rijec? :lol: :lol:

njema svaka cast na mudima i volji, steta za povredu, ali smijesno je pricati kao da je natjeran da igra :thumbup:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 12 jun 2019, 19:24

Očito ne znaš čitat ako si iz mog posta skonto da sam napisao da je natjeran. Nije natjeran, jasno je svakom, ali mogao je bit spriječen. To je razlika.

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 12 jun 2019, 19:25

Lillard WroteColonOčito ne znaš čitat ako si iz mog posta skonto da sam napisao da je natjeran. Nije natjeran, jasno je svakom, ali mogao je bit spriječen. To je razlika.

nije mogao biti sprijecen, ako je on odlucio da igra nema te ekipe koja mu moze puci zabranu, a on je mislio da moze igrati sigurno
!!!GOAT!!!

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 12 jun 2019, 19:26

Lillard facts :kafa:
Kawhi Leonard jedan je od nas

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 12 jun 2019, 19:27

Azpi WroteColon
Lillard WroteColonOčito ne znaš čitat ako si iz mog posta skonto da sam napisao da je natjeran. Nije natjeran, jasno je svakom, ali mogao je bit spriječen. To je razlika.

nije mogao biti sprijecen, ako je on odlucio da igra nema te ekipe koja mu moze puci zabranu, a on je mislio da moze igrati sigurno

slika

pričaš bajke, može on qurcu svirat ako trener kaže ne.

Sarmelino
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jun 2019, 19:27

Brokula WroteColon
Sarmelino WroteColonbrokula 3 orgazma dnevno na stefana i gsw

Barem imam ukusa za razliku od tebe :kafa:

navijas za arsenal, tesko vala :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 12 jun 2019, 19:29

Lillard WroteColon
Azpi WroteColon

slika

poredis sa covjekom koji se tek povrijedio, a ne sa frajerom koji mjesec dana odmara i poceo trenirati :tokralju:
!!!GOAT!!!

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 12 jun 2019, 19:30

blazersi su znali vraćati brandona roya sa svom njegovom historijom povreda u playoffu sedmicu (bukvalno sedmicu dana) nakon operacije koljena (meniskusa), ne bil ih prosralo da prođu prvu yebenu rundu playoffa, i njihov navijač se nađe srat o tome šta je normalno i moralno za nba organizaciju

ovdje je bar prsten u pitanju
No homo

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 12 jun 2019, 19:37

Donnie Darko WroteColonblazersi su znali vraćati brandona roya sa svom njegovom historijom povreda u playoffu sedmicu (bukvalno sedmicu dana) nakon operacije koljena (meniskusa), ne bil ih prosralo da prođu prvu yebenu rundu playoffa, i njihov navijač se nađe srat o tome šta je normalno i moralno za nba organizaciju

ovdje je bar prsten u pitanju

Brandon Roy kako se ja sjecam je imao problema s oba koljena jos u college, tako da je vrlo moguce da se radilo o necemu minor. Ne sjecam se tog, a igro je protiv Raketa prvu rundu, tog se sjecam k'o juce, Ron Artest kad je dobio kaznu jer je otiso na tribine. A vjerovatno na to asociras, no moguce je da si upravu. Ali bez obzira na to, to ne znaci da ne moze covjek govorit fakte :kafa:
Kawhi Leonard jedan je od nas

TonySosa
Kontakt:

PostPostao/la TonySosa » 12 jun 2019, 19:38

Greška je što su mu dali da prevodi loptu. Mogao je igrati ko Channing Frye, i bio bi korisniji od Mckinnieja.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 12 jun 2019, 19:41

Lillard WroteColon
Azpi WroteColon

slika

Klay ima moći koliko ja crnog ispod nokta poredeći s Durantom.

Lillard WroteColonDa mu nisu dali ko Klayu, danas bi KD bio zdrav. To je razlika. Nije maler, nego je mogućnost gore povrede bila velika.

Ahilova tetiva ne puca tek tako. Potrebno je vremena i trošenja da bi došlo do nivoa da pukne na bezazlen pokret kao kod Duranta. Ili misliš da su ga mogli zadržati da ne igra do kraja serije nikako? :facepalm:
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.