NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%
 
Ukupno glasova: 137

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Clutch » 16 maj 2019, 13:58

NEZALAGANJE je napisao/la:Nije meni toliko problem ko je sinoc kako igrao u bilo kojoj ekipi...
Veci mi je problem sto se utakmice igraju sa samo jednim danom odmora,a TOR izlazi iz serije gdje je igrao 7 tekmi i gdje su glavni igraci igrali ogromne minute.Taj trend se nastavio i sinoc nasuprot MIL koji je,em odmoran,em Bud i kroz RS i kroz dosadasnji dio PO dozira minute najboljim igracima.
Slazem se, vidjela se tamo nekad od 3. cetvrtine razlika u energiji i koncentraciji.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 maj 2019, 14:01

NEZALAGANJE je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Nije meni toliko problem ko je sinoc kako igrao u bilo kojoj ekipi...
Veci mi je problem sto se utakmice igraju sa samo jednim danom odmora,a TOR izlazi iz serije gdje je igrao 7 tekmi i gdje su glavni igraci igrali ogromne minute.Taj trend se nastavio i sinoc nasuprot MIL koji je,em odmoran,em Bud i kroz RS i kroz dosadasnji dio PO dozira minute najboljim igracima.
Pa ljudi su to sami zaslužili, lijepo igrali cijelu godinu osigurali 1st seed, riješili Boston u 5 i naravno da su tako stvorili sebi prednost, to je po mom mišljenju najkorektnije.

Šta kažeš na to da Kawhi nije FG made u zadnjoj, jeli Choke ili nije?
Tako je,zasluzili su.

Ma nije choke,pa ne moze covjek svaku tekmu biti najbolji igrac ekipe,iako je trebao sinoc malo vise sutirati,ali ga je ovaj ocigledno ubio minutama.
Ma naravno da nije Choke, znaš i sam da ja to slabo koristim, odnosno nikad. Ali ovi što redovno pljuju i nazivaju Hardena i Stepha chokerima, sad odjednom ništa ne pišu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Justin » 16 maj 2019, 15:11

Veceras Damian Lamonte Ollie i Christian James idu 30+ i vode Portland do pobjede. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Nail for Real » 16 maj 2019, 15:13

Ma kakav Portland, Golden samo treba da ih zatvara na trici i njih nema. Nemaju jakog inside igraca, prilicno lagani za cuvanje.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Justin » 16 maj 2019, 15:14

Nek Golden ima jake inside igrace.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25255
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 maj 2019, 15:14

Clutch je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Nije meni toliko problem ko je sinoc kako igrao u bilo kojoj ekipi...
Veci mi je problem sto se utakmice igraju sa samo jednim danom odmora,a TOR izlazi iz serije gdje je igrao 7 tekmi i gdje su glavni igraci igrali ogromne minute.Taj trend se nastavio i sinoc nasuprot MIL koji je,em odmoran,em Bud i kroz RS i kroz dosadasnji dio PO dozira minute najboljim igracima.
Slazem se, vidjela se tamo nekad od 3. cetvrtine razlika u energiji i koncentraciji.
Po meni je to i prelomilo tekmu.Tacno se osjetilo da ce ovi pasti i fizicki i sa sutem,a ove krenulo sve ono sto su promasivali.

@Tracy Meni choke svakako ne moze biti u jednoj tekmi,a serija se igra na 4 dobivene.
Choke je kad si odigrao seriju ispod svoje RS norme,nije te bilo u kljucnim momentima utakmica i nisi uradio ono sto inace radis.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Nail for Real » 16 maj 2019, 15:17

Justin je napisao/la:Nek Golden ima jake inside igrace.
Ima trenera boljeg :kafa: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Brokula
Postovi: 30939
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 16 maj 2019, 15:34

Nail for Real je napisao/la:
Justin je napisao/la:Nek Golden ima jake inside igrace.
Ima trenera boljeg :kafa: .
I bolje igrače na svim pozicijama. Glupa priča ovo oko Goldena i Portlanda. Protivnicima ne idu u prilog što su Igudala i Green podigli igru za 300%
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Donnie Darko » 16 maj 2019, 15:42

mislim kako se takmičit uopšte sa ekipom koja na pozicijama gdje ti igraju dva al baš ubjedljivo najbolja igrača, igraju igrači koji su svejedno prilično bolji od njih? plus boljih nekoliko sljedećih najboljih igrača, plus bolji trener, plus iskustvo, šampionski mentalitet?

ovo dođe kao trening warriorsima pred finale objektivno

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Lillard » 16 maj 2019, 15:46

Portland je odigrao očajno i bio u utakmici 6 minuta do kraja. Stoji da je Golden favorit, al da je trening, to je disrespect. Vidjet ćemo večeras, ako Portland bude agresivniji prema Curryu i Klayu kako će ostali odgovorit.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Barbarossa » 16 maj 2019, 16:23

Za Dubse je u trenutnim konotacijama i obzirom kakva ce zvijer doci s istoka bolje da idu u 6 ili 7 sa Portlandom ne bi li dobili na vremenu radi povratka KDa i vraćanje u ritam istog
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Azpi » 16 maj 2019, 16:49

Justin je napisao/la:Veceras Damian Lamonte Ollie i Christian James idu 30+ i vode Portland do pobjede. :kafa:
Dobro ti je neko rekao, cim pocnes ova pune imena izvlacit Odma pisi propalo, zar nisi to naucio na Edwardu :kafa:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Donnie Darko » 16 maj 2019, 16:58

da su navijači knicksa daleko najveći kancer nba lige samo potvrđuje ovo masovno plachipickanje da je tragedija za ligu što potencijalni superstar ide u new orleans umjesto u new york, kad bi ga oni vrlo vjerovatno zapakovali i poslali u new orleans za anthony davisa :rol: kakva skupina licemjernih ****, ne mislim na sve navijače knicksa sa ovim zadnjim, već na one koji se žale što je new orleans dobio pik zbog navedenih razloga

stephen a smith se zajebaje sa 90% ovih izjava, ovih debila je velik broj ozbiljan

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Justin » 16 maj 2019, 17:05

Donnie Darko je napisao/la:mislim kako se takmičit uopšte sa ekipom koja na pozicijama gdje ti igraju dva al baš ubjedljivo najbolja igrača, igraju igrači koji su svejedno prilično bolji od njih? plus boljih nekoliko sljedećih najboljih igrača, plus bolji trener, plus iskustvo, šampionski mentalitet?

ovo dođe kao trening warriorsima pred finale objektivno
Nekad si pratio kosarku i razumio se u istu.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25255
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 maj 2019, 17:06

Barbarossa je napisao/la:Za Dubse je u trenutnim konotacijama i obzirom kakva ce zvijer doci s istoka bolje da idu u 6 ili 7 sa Portlandom ne bi li dobili na vremenu radi povratka KDa i vraćanje u ritam istog
Datum pocetka finala je vec odredjen i nema veze sa tim koliko ce trajati finala konferencija.

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Fowl95 » 16 maj 2019, 17:19

Justin je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:mislim kako se takmičit uopšte sa ekipom koja na pozicijama gdje ti igraju dva al baš ubjedljivo najbolja igrača, igraju igrači koji su svejedno prilično bolji od njih? plus boljih nekoliko sljedećih najboljih igrača, plus bolji trener, plus iskustvo, šampionski mentalitet?

ovo dođe kao trening warriorsima pred finale objektivno
Nekad si pratio kosarku i razumio se u istu.
U čem je problem? Lillard i CJ su daleko najbolji igrači Blazersa, a opet su obojica gori od Curryja i Thompsona.
Let's talk about SIX baby!

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Edviin » 16 maj 2019, 17:37

Fowl95 je napisao/la:
Justin je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:mislim kako se takmičit uopšte sa ekipom koja na pozicijama gdje ti igraju dva al baš ubjedljivo najbolja igrača, igraju igrači koji su svejedno prilično bolji od njih? plus boljih nekoliko sljedećih najboljih igrača, plus bolji trener, plus iskustvo, šampionski mentalitet?

ovo dođe kao trening warriorsima pred finale objektivno
Nekad si pratio kosarku i razumio se u istu.
U čem je problem? Lillard i CJ su daleko najbolji igrači Blazersa, a opet su obojica gori od Curryja i Thompsona.
Nemoze biti Klay bolji od Lillarda kakva je to glupost? Curry je razred za sebe onda ti dolazi Lillard pa ondah Klay sa CJ u 5 deka su tamo tamo...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 maj 2019, 17:39

Edviin je napisao/la:
Nemoze biti Klay bolji od Lillarda kakva je to glupost? Curry je razred za sebe onda ti dolazi Lillard pa ondah Klay sa CJ u 5 deka su tamo tamo...
Niste shvatili sta je covjek htjeo reci.

Curry > Dame
Klay > CJ

sto je istina, naravno ako bi se gledao redoslijed onda bi bilo, Steph, Dame, Klay, CJ
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Donnie Darko » 16 maj 2019, 17:48

Edviin je napisao/la: Nemoze biti Klay bolji od Lillarda kakva je to glupost? Curry je razred za sebe onda ti dolazi Lillard pa ondah Klay sa CJ u 5 deka su tamo tamo...
Curry >> Lillard
Thompson >> CJ

Klay i CJ nisu u pet deka :rol: Možda ako odbranu zanemarimo.
Zadnja izmjena: Donnie Darko, dana/u 16 maj 2019, 17:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la MElloo » 16 maj 2019, 17:49

Bas to.Najbolji igrac Portlanda je pg i jako dobar al djaba ka dje protiv tebe Curry.Tako isto i sa Klayom i sa CJ
Ovo je bas serija gdje bi im Nurkic najvise trebao.i bas ovdje ce im faliti ocajno

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.