2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la MElloo » 20 jun 2019, 12:57

JHam je napisao/la:Na kraju ce ekipa biti tipa I. Thomas, Wade se vrati, LBJ, Kuzma i Davis...s klupe Melo, Rondo, Kover i Cousins
ja ne ulazim s klupe :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 jun 2019, 12:59

MElloo je napisao/la:
JHam je napisao/la:Na kraju ce ekipa biti tipa I. Thomas, Wade se vrati, LBJ, Kuzma i Davis...s klupe Melo, Rondo, Kover i Cousins
ja ne ulazim s klupe :mrgreen:
Tebe klupa ni onom igralištu ispred hotela Vrbas ne može više zapasti :zviz:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la MElloo » 20 jun 2019, 13:01

rio_Ferdy88 je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
JHam je napisao/la:Na kraju ce ekipa biti tipa I. Thomas, Wade se vrati, LBJ, Kuzma i Davis...s klupe Melo, Rondo, Kover i Cousins
ja ne ulazim s klupe :mrgreen:
Tebe klupa ni onom igralištu ispred hotela Vrbas ne može više zapasti :zviz:
Zadnjih godinu dvije skroz slabo idem igrat kosarku :mrgreen: ostario asm :(

Avatar
alemsa
Postovi: 23935
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la alemsa » 20 jun 2019, 13:31

Nisi ostario nego si lijen

Tako reci :kafa:

Benjo/Takticar preko 40 ima coj'k kuca na basketu, teretana tegovi fazoni
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la AshburtonG » 20 jun 2019, 14:03

Pa Lakersi su ludi, ako iskesiraju sav preostali cap na Kembu, Irvinga ili bilo koga. Prije svega jer ti igraci nisi kompatibilni sistemu koji ce igrat LAL sa Davisom. Kembina uloga i sam protiv svih, tipa Lillard, ne moze proci kad imas 2 igraca, koji su miljama bolji od tebe.

Dok je s druge strane Irving bio nezadovoljan kao druga violina u Cavsima, nezadovoljan kao vodja u Bostonu, i sad da dodje i coskari za ADa i Jamesa...

Beverly im je idealan igrac. Strasan u odbrani, zna prenijet loptu i to je to sto Jamesu i ADu treba. A Kuzma im je odlican "third-wheel".

Druga opcija je Danny Green, Ariza ili Hood.

Sa Beverly-Green-LBJ- Kuzma-AD imas odlicnu petorku. Ostane ti capa za jos jednog ili cak dva igraca za klupe +minimalci. Mogu oni napravit solidnu rotaciju od 9-10igraca.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Epidaurus » 20 jun 2019, 14:21

Petorka gdje imas samo jednog vrhunskog vanjskog kreatora bi bila problem da je taj vanjski kreator bilo ko drugi osim Jamesa. Zbog toga mislim da se na 1 i 2 mogu potpisati 2 3&D igraca tipa Greena i Beverleya jer smo kroz godine naucili da bilo kakav pokusaj udvajanja Jamesa rezultuje otvorenim sutem kroz par milisekundi.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 20 jun 2019, 14:25

James moze biti jedini vrhunski kreator u ekipi ako hoces WCF.U sva tri prstena imao jos jednog uz sebe,vidjelo se proslo finale da ne moze sve sam na perimetru.Jedino je Davis olaksavajuca okolnost(doduse velika) u odnosu na 2018.
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Edviin » 20 jun 2019, 14:41

Probati podpisati Beverleya, Arizu, Rondota, Mcgeja i jos kojega na veteran i imas ekipu beton.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Justin » 20 jun 2019, 14:53

JHam je napisao/la:Na kraju ce ekipa biti tipa I. Thomas, Wade se vrati, LBJ, Kuzma i Davis...s klupe Melo, Rondo, Kover i Cousins
Pa takvi bi se prosetali do titule. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 20 jun 2019, 14:59

Justin je napisao/la:
JHam je napisao/la:Na kraju ce ekipa biti tipa I. Thomas, Wade se vrati, LBJ, Kuzma i Davis...s klupe Melo, Rondo, Kover i Cousins
Pa takvi bi se prosetali do titule. :kafa:
Sta bi rekao da se od ove liste oduzme Thomas
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Justin » 20 jun 2019, 15:01

[Charania] ****: Space Jam 2, starring LeBron James, is expected to feature key roles for Damian Lillard, Anthony Davis and Klay Thompson and WNBA stars Diana Taurasi and Nneka Ogwumike. Several more NBA and WNBA players, including Chiney Ogwumike, are expected to play roles in film.
BosniaBoston je napisao/la:
Justin je napisao/la:
JHam je napisao/la:Na kraju ce ekipa biti tipa I. Thomas, Wade se vrati, LBJ, Kuzma i Davis...s klupe Melo, Rondo, Kover i Cousins
Pa takvi bi se prosetali do titule. :kafa:
Sta bi rekao da se od ove liste oduzme Thomas
Dosta opet. Pa pogledaj da su sve all star igraci. Samo u formu da se vrate. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

jajce123
Postovi: 365
Pridružen/a: 06 avg 2014, 20:04

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la jajce123 » 20 jun 2019, 15:01

Adrian Wojnarowski: Boston has offered center Aron Baynes — $5.4M expiring contract — into salary cap space elsewhere, league **** tell ESPN. Without Kyrie Irving and Al Horford on the books, moving Baynes without taking back salary could get the Celtics to $23M in space.
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" -Bill Shankly

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Clutch » 20 jun 2019, 15:06

Epidaurus je napisao/la:Petorka gdje imas samo jednog vrhunskog vanjskog kreatora bi bila problem da je taj vanjski kreator bilo ko drugi osim Jamesa. Zbog toga mislim da se na 1 i 2 mogu potpisati 2 3&D igraca tipa Greena i Beverleya jer smo kroz godine naucili da bilo kakav pokusaj udvajanja Jamesa rezultuje otvorenim sutem kroz par milisekundi.
Istina al uzmi siru sliku, dvije stvari prvenstveno.

Kad je James na parketu to je okej, al sta za minute kad nije? Znam dobro po Phili (prije Butlera) koliko je to nedostatak iako imas silu pod kosem.

A druga stvar, toliku kreaciju traziti od Jamesa kroz cijelu sezonu (a i playoff) nije pametno, po meni.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Clutch » 20 jun 2019, 15:08

jajce123 je napisao/la:Adrian Wojnarowski: Boston has offered center Aron Baynes — $5.4M expiring contract — into salary cap space elsewhere, league **** tell ESPN. Without Kyrie Irving and Al Horford on the books, moving Baynes without taking back salary could get the Celtics to $23M in space.
Danny Ainge kralj rebuildinga. Iz jednog odmah u novi :kafa:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25265
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2019, 15:09

Clutch je napisao/la:
Ramona Shelburne on ESPN: Lakers forgot about creating max space in the Anthony Davis trade and went back to Pelicans to try and rework trade
Znao sam :rol: :tokralju:
Griffin je budala ako pristane na mogucnost da im kreira max,a da ne dobije jos nesto zauvrat.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 20 jun 2019, 15:10

Clutch je napisao/la:
jajce123 je napisao/la:Adrian Wojnarowski: Boston has offered center Aron Baynes — $5.4M expiring contract — into salary cap space elsewhere, league **** tell ESPN. Without Kyrie Irving and Al Horford on the books, moving Baynes without taking back salary could get the Celtics to $23M in space.
Danny Ainge kralj rebuildinga. Iz jednog odmah u novi :kafa:
Mi smo najnesretniji sreckovici.Svaki trejd dobili zadnjih godina,svaki draft pick dobro izabrali i kurko na kraju
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Justin » 20 jun 2019, 15:12

Clutch je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Petorka gdje imas samo jednog vrhunskog vanjskog kreatora bi bila problem da je taj vanjski kreator bilo ko drugi osim Jamesa. Zbog toga mislim da se na 1 i 2 mogu potpisati 2 3&D igraca tipa Greena i Beverleya jer smo kroz godine naucili da bilo kakav pokusaj udvajanja Jamesa rezultuje otvorenim sutem kroz par milisekundi.
Istina al uzmi siru sliku, dvije stvari prvenstveno.

Kad je James na parketu to je okej, al sta za minute kad nije? Znam dobro po Phili (prije Butlera) koliko je to nedostatak iako imas silu pod kosem.

A druga stvar, toliku kreaciju traziti od Jamesa kroz cijelu sezonu (a i playoff) nije pametno, po meni.
Pa imaju najinteligentnijeg igraca lige. :kafa:
slika
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BernardBarnjak » 20 jun 2019, 15:12

Clutch je napisao/la:
jajce123 je napisao/la:Adrian Wojnarowski: Boston has offered center Aron Baynes — $5.4M expiring contract — into salary cap space elsewhere, league **** tell ESPN. Without Kyrie Irving and Al Horford on the books, moving Baynes without taking back salary could get the Celtics to $23M in space.
Danny Ainge kralj rebuildinga. Iz jednog odmah u novi :kafa:

Hm. Da ne bude opet, tresla se gora...
Vidjet cemo sta ce biti, nisam optimista :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 20 jun 2019, 15:14

Justin je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Petorka gdje imas samo jednog vrhunskog vanjskog kreatora bi bila problem da je taj vanjski kreator bilo ko drugi osim Jamesa. Zbog toga mislim da se na 1 i 2 mogu potpisati 2 3&D igraca tipa Greena i Beverleya jer smo kroz godine naucili da bilo kakav pokusaj udvajanja Jamesa rezultuje otvorenim sutem kroz par milisekundi.
Istina al uzmi siru sliku, dvije stvari prvenstveno.

Kad je James na parketu to je okej, al sta za minute kad nije? Znam dobro po Phili (prije Butlera) koliko je to nedostatak iako imas silu pod kosem.

A druga stvar, toliku kreaciju traziti od Jamesa kroz cijelu sezonu (a i playoff) nije pametno, po meni.
Pa imaju najinteligentnijeg igraca lige. :kafa:
slika
Jel to trazit problem aaa? :stop:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Clutch » 20 jun 2019, 15:17

BosniaBoston je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
jajce123 je napisao/la:Adrian Wojnarowski: Boston has offered center Aron Baynes — $5.4M expiring contract — into salary cap space elsewhere, league **** tell ESPN. Without Kyrie Irving and Al Horford on the books, moving Baynes without taking back salary could get the Celtics to $23M in space.
Danny Ainge kralj rebuildinga. Iz jednog odmah u novi :kafa:
Mi smo najnesretniji sreckovici.Svaki trejd dobili zadnjih godina,svaki draft pick dobro izabrali i kurko na kraju
Bilo je i nesrece, realno. Hayward povreda prvenstveno, a onda i Kyrieva glava luda.

Mada je odbijao povuc obarac za neke bitne trejdove, a mogao je. Kawhi evo donese titulu. Mislim, mogu to reci i za Philu, ali su bili agresivni sa Butlerom i Harrisom, dok je Ainge cekao i cekao najdrazeg sina Davisa da bi na kraju ispao fail tu.

Hinkie je davno rekao, assetsi se prikupljaju, ali ne zadrzavaju nego usmjere dalje za kapitalca. To je sva sustina, a Ainge ih je cini se malo previse zavolio.

Mada moze ispraviti i dalje, trejdom za Beala npr.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.