2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,BernardBarnjak,Pasha

dark44
x 4
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la dark44 » 06 jul 2019, 16:27

alemsa je napisao/la:@raul

Facts

Sarmelino je napisao/la:Blow it up Presti

Dat cemo vam cp za wb, posteno je to :kafa:

Cp je bolji igrač al jbg godine pa strah od povrede

alemsa
x 117
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 06 jul 2019, 16:31

dark44 je napisao/la:
alemsa je napisao/la:@raul

Facts

Sarmelino je napisao/la:Blow it up Presti

Dat cemo vam cp za wb, posteno je to :kafa:

Cp je bolji igrač al jbg godine pa strah od povrede

Mozda ove godine bude bolji kad prodje kroz training camp, prosle je propustio 24 tekme i imao sitne povrede, nikad nije ufatio formu.

Vidjet cemo, za nadat se :kafa:
Russell The Brodie Westbrook

DeShaun Watson babo #4

Alem aka Jordan B. Peterson, najjaci psiholog ss.ba foruma

Sarmelino
Kontakt:

Post Postao/la Sarmelino » 06 jul 2019, 16:33

Russ u Knickse,bet
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Kobe Bryant
x 4
Kontakt:

Post Postao/la Kobe Bryant » 06 jul 2019, 16:34

Ali fakat koji "hejt" na Lakerse :wtf: , koji komplexi , da su Lakersi ovo uradili , bilo bi namjepšteno , mora im se dati veto , liga štima lakersima i sl.....
George je baš ispao ljigavac :puke: , znaci imao sve prilike svijeta i onda snimi film i sad uradi ovo :roll: ,

u redu Kawhi potez šmekerski , "sjebao" rivale i čekao zadnji minut , ne možes mu nista zamjeritiizlobirao da ce doci ako mu dovedu George-a ovi to uspjli i nema se sta prigovoriti , trazio najbolje za sebe , George je najbolji igrac na svijetu koji ne trazi da bude u centru paznje sto je ocito trazio , gdje pored Lebrona pa i Davisa ne bi mogao biti .

Kako su se stvari odvijali nismo mogli uticati Russella nismo mogli imati , jedino propust : Redick , Curry, druga opcija je bio Butler ali ne znam koji bi bio fit .

Mada mislim da smo mogli dovesto Brogdona , Green-a i McGee ali eto rizikovalo se , ne krivm ih moralo se cekati .

Mada da se Moglo dovesti Brogdon - T.Ross i McGee i ostalo minimalci nije se trebalo cekati , ali da je babi mu*a bila bi dedo...

Ali ovakvi hinjski potezi se cesto osvete , ne vjerum da ce ostvariti puni potencijal , karma je cudo.

IlCapitano
x 25
Kontakt:

Post Postao/la IlCapitano » 06 jul 2019, 16:36

Kobe Bryant je napisao/la:Ali ovakvi hinjski potezi se cesto osvete , ne vjerum da ce ostvariti puni potencijal , karma je cudo.

Ako će se ikome karma svetiti to su Lakersi koji su prvo uništili sezonu Pelicansima, a onda povlačili svaki mogući trik da odbiju sve druge timove za Davisa. Da ne govorim da su pokušavali isto sa PG-em i Kawhijem prije toga.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★

BosniaBoston
x 128
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 06 jul 2019, 16:36

Kobe Bryant je napisao/la:Ali fakat koji "hejt" na Lakerse :wtf: , koji komplexi , da su Lakersi ovo uradili , bilo bi namjepšteno , mora im se dati veto , liga štima lakersima i sl.....
George je baš ispao ljigavac :puke: , znaci imao sve prilike svijeta i onda snimi film i sad uradi ovo :roll: ,

u redu Kawhi potez šmekerski , "sjebao" rivale i čekao zadnji minut , ne možes mu nista zamjeritiizlobirao da ce doci ako mu dovedu George-a ovi to uspjli i nema se sta prigovoriti , trazio najbolje za sebe , George je najbolji igrac na svijetu koji ne trazi da bude u centru paznje sto je ocito trazio , gdje pored Lebrona pa i Davisa ne bi mogao biti .

Kako su se stvari odvijali nismo mogli uticati Russella nismo mogli imati , jedino propust : Redick , Curry, druga opcija je bio Butler ali ne znam koji bi bio fit .

Mada mislim da smo mogli dovesto Brogdona , Green-a i McGee ali eto rizikovalo se , ne krivm ih moralo se cekati .

Mada da se Moglo dovesti Brogdon - T.Ross i McGee i ostalo minimalci nije se trebalo cekati , ali da je babi mu*a bila bi dedo...

Ali ovakvi hinjski potezi se cesto osvete , ne vjerum da ce ostvariti puni potencijal , karma je cudo.

Hinjski je to sto ste vi vise titula osvojili radi sudija(1988,2001,2010 mi prve padnu na pamet) a ne to sto igrac hoce da bude trejdovan u najjacu ekipu lige.Sada vas sve stize,zadnjih 8 godina je sve doslo na naplatu :thumbup:
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Kobe Mamba Bryant-August 23 1978-January 26 2020 RIP🏆🏆🏆🏆🏆Forever in our hearts

Sarmelino
Kontakt:

Post Postao/la Sarmelino » 06 jul 2019, 16:40

Jest,bas su nam svima Lakersi nabili komplekse u ovoj deceniji, Dengovi i Mozgovi strah i trepet
puške pucaju lete duhovi

Kobe Bryant
x 4
Kontakt:

Post Postao/la Kobe Bryant » 06 jul 2019, 16:42

IlCapitano je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:Ali ovakvi hinjski potezi se cesto osvete , ne vjerum da ce ostvariti puni potencijal , karma je cudo.

Ako će se ikome karma svetiti to su Lakersi koji su prvo uništili sezonu Pelicansima, a onda povlačili svaki mogući trik da odbiju sve druge timove za Davisa. Da ne govorim da su pokušavali isto sa PG-em i Kawhijem prije toga.

Tebi ovaj paket za Davisa nije dobar ? znaci to je isto kao Clippersi za Geroga + Harell i Shamet da su dali ....

Torres_9
x 23
Kontakt:

Post Postao/la Torres_9 » 06 jul 2019, 16:42

hmm kawhi je prvo zvao Kd-a u klipe :rol:

Vainglorious
Kontakt:

Post Postao/la Vainglorious » 06 jul 2019, 16:45

A koji bi to bio cirkus da rocketsi krenu po WB. Indijanstina na kvadrat. Jos ako nekako trejd zavrse a da i CP3 ostane. Definitivno bi to vrijedilo vidjeti.

Moguca 2 scenarija:

1) pobiju se za loptu vec 3 tekmu sezone i wess prozivi scenario kroz koji je prosao melo. Samo bez otpustanja.

2) Harden trazi trejd do pocetka novembra.

:D

Sarmelino
Kontakt:

Post Postao/la Sarmelino » 06 jul 2019, 16:50

Vainglorious je napisao/la:A koji bi to bio cirkus da rocketsi krenu po WB. Indijanstina na kvadrat. Jos ako nekako trejd zavrse a da i CP3 ostane. Definitivno bi to vrijedilo vidjeti.

Moguca 2 scenarija:

1) pobiju se za loptu vec 3 tekmu sezone i wess prozivi scenario kroz koji je prosao melo. Samo bez otpustanja.

2) Harden trazi trejd do pocetka novembra.

:D

Ide Russ vama. Wiggins tank commander i 3 unprotected picka :kafa:
puške pucaju lete duhovi

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 06 jul 2019, 16:52

Ili Russ dogodine u Lakerse konačno :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

kokuz
Kontakt:

Post Postao/la kokuz » 06 jul 2019, 16:55

Meni je zao sto nismo uhvatili Kembu, vise nego zbog Kawhija. Nisam ga nesto posebno ni prizeljkivao, mislim da su lbj i davis sasvim dovoljni.
Svaka cast Kawhiju za odluku. Pokazao je da moze sam uzeti titulu, zasto onda da dolazi na gotovo u super team. Ovako ima super ekipicu, zajedno sa PG-om.
Show se vratio u LA i to je nesto sto me raduje. Ocekujem spektakularne dvoboje, a mislim da Clippersi ipak imaju bolji tim. Nije pitanje njih dvojice, nego Beverley, Lou i Montrezi. Prosle sezone su nam pokazali da itekako znaju igrati kosarku, a kad im na to dodas jos dva all stara sta onda tek ocekivati?
Za nadati se samo da povrede zaobidju AD-a i LBJ-a, jer u slucaju povrede jednog, ne pise se dobro Lakersima..
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

dark44
x 4
Kontakt:

Post Postao/la dark44 » 06 jul 2019, 17:00

A zao mi nesto indijanca

GOAT
x 123
Kontakt:

Post Postao/la GOAT » 06 jul 2019, 17:02

kokuz je napisao/la:Meni je zao sto nismo uhvatili Kembu, vise nego zbog Kawhija. Nisam ga nesto posebno ni prizeljkivao, mislim da su lbj i davis sasvim dovoljni.
Svaka cast Kawhiju za odluku. Pokazao je da moze sam uzeti titulu, zasto onda da dolazi na gotovo u super team. Ovako ima super ekipicu, zajedno sa PG-om.
Show se vratio u LA i to je nesto sto me raduje. Ocekujem spektakularne dvoboje, a mislim da Clippersi ipak imaju bolji tim. Nije pitanje njih dvojice, nego Beverley, Lou i Montrezi. Prosle sezone su nam pokazali da itekako znaju igrati kosarku, a kad im na to dodas jos dva all stara sta onda tek ocekivati?
Za nadati se samo da povrede zaobidju AD-a i LBJ-a, jer u slucaju povrede jednog, ne pise se dobro Lakersima..

Zasto svi dodaju 2 all-stara a odbacuju gala koji je odigro ekstra sezonu i alexandera koji je takodje odigro dobru sezonu i jos bolji plejof ?
“Bucksa se bojim malo,Clippersa nimalo, a Houstona k'o dorata svoga”

S-Y-L-A-R
x 104
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 06 jul 2019, 17:04

Galo + SGA > Kawhi + PG

Big, BIG fax!
41.21.1.

#WengerIn!

IlCapitano
x 25
Kontakt:

Post Postao/la IlCapitano » 06 jul 2019, 17:05

Kobe Bryant je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:

Tebi ovaj paket za Davisa nije dobar ? znaci to je isto kao Clippersi za Geroga + Harell i Shamet da su dali ....

Nisam rekao da nije dobar, samo komentarišem način na koji ste došli do toga svega.

Paket Clippersa je bolji od ovog što ste vi dali za Davisa.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★

GOAT
x 123
Kontakt:

Post Postao/la GOAT » 06 jul 2019, 17:09

S-Y-L-A-R je napisao/la:Galo + SGA > Kawhi + PG

Big, BIG fax!

Pretjerivanje isto kao i kad ovi kazu clipersi prosle godine dobra ekipa plus sad 2 all-stara.Clipersi bez gala i aleksandera bi bili jako losa ekipa.
“Bucksa se bojim malo,Clippersa nimalo, a Houstona k'o dorata svoga”

branimir85
x 17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 06 jul 2019, 17:09

Kawhi kao spasitelj lige :hmmmm: bit ce opet wild wild west.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

BosniaBoston
x 128
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 06 jul 2019, 17:15

Klipersi bez gala i aleksandra idalje u PO

BIGGEST FACT
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Kobe Mamba Bryant-August 23 1978-January 26 2020 RIP🏆🏆🏆🏆🏆Forever in our hearts

Zaključano

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: S-Y-L-A-R i 2 gosta.