2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,BernardBarnjak,Epidaurus,kad_kako,Pasha

Pasha
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Pasha » 10 okt 2019, 00:11

4 godine trajanja je daleko od brze pobjede.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 10 okt 2019, 00:12

Točno, da nisu udarili na istok , danas bi se od Andore do Bjelorusije vjerovatno i od Atine do Stockholma u školama učio njemački jezik kao primarni
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 10 okt 2019, 00:18

Eh veceras bi Porzingis trebao igrati za DAL.Tekma je u 1.

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 10 okt 2019, 00:18

Barbarossa WroteColonTočno, da nisu udarili na istok , danas bi se od Andore do Bjelorusije vjerovatno i od Atine do Stockholma u školama učio njemački jezik kao primarni

Pa imali su oni uticaj i u Americi veliki jer vecina Amerikanaca su porijeklom Svabe. Zato su Japanci dizali hajku kad su Americke-Japance stavljali u logore, zbog upitnosti njihove lojalnosti ka Usa a to nisu radili sa Americkim-Svabama. Kad su glasali koji ce se jezik koristiti u Usa, jedan glas je odlucio/prelomio na Engleski (izmedju Engleskog i Njemackog). To ti govori koliko je bilo Svaba. Da je taj glas otiso ka Njemackom, danas bi glavni jezik u svijetu bio Svabski i bez Hitlera
Kawhi Leonard jedan je od nas

DeShaun Watson babo #4

Pasha
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Pasha » 10 okt 2019, 00:22

Sto ti je NBA podforum.

Pocnes od rasprave o Moreyu, a zavrsis ko bi pobjedio u 2. svjetskom ratu, da Hitler nije udario na SSSR i koji bi bio glavni jezik u Europi i Svijetu...

E sad je zaista dosta...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Nail for Real
Kontakt:

PostPostao/la Nail for Real » 10 okt 2019, 00:57

Gdje gledate ove predsezonske? Ima li kakva dobra stranica sa streamovima?
Ljubavlju istrosena ova tijela od zemlje
kako li podnose udarce zivota?

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 10 okt 2019, 01:22

Nail for Real WroteColonGdje gledate ove predsezonske? Ima li kakva dobra stranica sa streamovima?

https://nbabite.com/
No homo

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 10 okt 2019, 08:23

Zion je pravi Lion kakva brzina/snaga :salut:

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 10 okt 2019, 08:54

Pasha WroteColon
NEZALAGANJE WroteColonNiko ne spori da je covjek uradio dobru stvar,ali me samo zanima u kojem ti to svijetu zivis? Ko ce bolan nesto promijeniti ili se zaista suprotstaviti Kini??Desetljecima ugnjetavaju ljude na Tajvanu,pa nikom nista.Eto Hong Kong ce biti prekretnica. :roll:

Ugnjetavaju ljude na Tibetu. Tajvan je "ziva rana" Kine. Dali bi podosta toga, da mogu Tajvan jos vratiti pod svoje okrilje, kao Hong Kong i Maccau. Medjutim, tu ih Ameri sprjecavaju, jer imaju svoje vojne snage na Tajvanu. Inace, Tajvan je do pocetka 70-ih bio clan UN kao Kina, jer su oni kao demokratska drzava, a Kina je komunisticka.

A da, Kina je najbrzerastuca svjetska ekonomija i u doglednom periodu ce sigurno prestici i SAD-e.

Mada ostaje osnovno pitanje.

Kakve veze ima ovo sto sam ja napisao, kao i ono sto vi pisete, sa urodom psenice u Semberiji ove godine, kao i sa NBA Preseason 2019/20?

:thumbup: :thumbup:

Kanye
Kontakt:

PostPostao/la Kanye » 10 okt 2019, 09:55

NEZALAGANJE WroteColonNiko ne spori da je covjek uradio dobru stvar,ali me samo zanima u kojem ti to svijetu zivis? Ko ce bolan nesto promijeniti ili se zaista suprotstaviti Kini??Desetljecima ugnjetavaju ljude na Tajvanu,pa nikom nista.Eto Hong Kong ce biti prekretnica. :roll:

Pa NBA ima dovoljan utjecaj da to uradi. Al sve dok se ljudi budu pitali ko ima muda biti ce ovako. Yebo svijet u kojem sve parama mozes kupit. Zamisli ba, ti u Americi ne smijes nesto lose protiv Kine rec. Ko da ce NBA propast bez kineskih dolara. A i da propadne sta sad. Mislim, razumijem ja Silvera sto sebi guzicu spasava, al ne razumijem vas koji opravdavate to. Pogotovo ne razumijem NBA kosarkase i trenere koji su poprilicno oko svega sto se desava u svijetu, a sad su picke.
Tacno imam osjecaj da bi ljudi lizali **** zbog kojeg dolara viska. A kineske pare su uvijek skuplje nego sto se cini. Kao sto vidimo na ovom primjeru.

Zaboravlja se koliko i Kina gubi ovim. Oni zele biti sila u svakom sportu zbog imidza drzave u svijetu. **** ce iko od djece zavolit kosarku bez pristupa NBA. Mogu pravit laboratorijske eksperimente tipa Yao Minga, al nikad nece postat kosarkaska zemlja tako.

A i meni je glupa prica freedom of consequence. Posljedice dolaze kad neko izjavi nesto sto je lose, tipa rasisticko ili slicno. Kad covjek ne izjavi nista lose nema tu posljedica. Zamisli da ti je sef veliki lopov koji potkrada i kompaniju i radnike. Ti ne bi to nigdje prijavio jer bi mogao izgubit posao? Stetis ugledu firme ipak.

Uostalom, ko da nemamo dovoljno primjera u historiji kako zavrsi kad je ljude strah boriti se protiv losih stvari. Jer ono, ko ce se suprotstaviti vecoj sili.
I believe there's a God above me
I'm just the god of everything else

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 10 okt 2019, 10:05

Jedino bozanstvo u koje svi vjeruju je novac
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

Brokula
Kontakt:

PostPostao/la Brokula » 10 okt 2019, 10:06

Pa da im pare zavise od Trumpa i njemu bi lizali guzicu, sigurno ne bi ovako pričali
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Heller
Kontakt:

PostPostao/la Heller » 10 okt 2019, 10:27

alemsa WroteColon
Barbarossa WroteColonTočno, da nisu udarili na istok , danas bi se od Andore do Bjelorusije vjerovatno i od Atine do Stockholma u školama učio njemački jezik kao primarni

Pa imali su oni uticaj i u Americi veliki jer vecina Amerikanaca su porijeklom Svabe. Zato su Japanci dizali hajku kad su Americke-Japance stavljali u logore, zbog upitnosti njihove lojalnosti ka Usa a to nisu radili sa Americkim-Svabama. Kad su glasali koji ce se jezik koristiti u Usa, jedan glas je odlucio/prelomio na Engleski (izmedju Engleskog i Njemackog). To ti govori koliko je bilo Svaba. Da je taj glas otiso ka Njemackom, danas bi glavni jezik u svijetu bio Svabski i bez Hitlera

Urbani mit

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Muhlenberg_legend
DODJI MAMA DA KOKARE

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 10 okt 2019, 10:35

Nego obe ove tekme sad Hou - Tor i Netsi - LAL imaju na areni sport, prva je na areni 2 ,a druga na areni 4

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 10 okt 2019, 13:06

@kanye postao ozbiljan momak, svaka cast burazere :thumbup:

DeShaun Watson babo #4

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 10 okt 2019, 14:02

Najsmješniji su ovi likovi sto govore e nek su rekli Kinezima

jel bi ti isti likovi tu istu pricu vrtili kad bi njihov poslodavac rekao je.bo sam mater kinezima al vam je plata niza za 15-20% od narednog mjeseca

svi se vole praviti pametni o stvarima koje njih ne pogadjaju
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 10 okt 2019, 14:18

Musa :clap:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 10 okt 2019, 14:19

miki_92 WroteColonNajsmješniji su ovi likovi sto govore e nek su rekli Kinezima

jel bi ti isti likovi tu istu pricu vrtili kad bi njihov poslodavac rekao je.bo sam mater kinezima al vam je plata niza za 15-20% od narednog mjeseca

svi se vole praviti pametni o stvarima koje njih ne pogadjaju

Ma ne kaze niko da je trebao ili nije, covjek je iznio svoj politicki stav na koji ima pravo. Ovo je apsurd sta radi Kina i komunisticka partija zbog toga, sta sad neko iz NBA napise Free Kosovo, Kosovo Republic, Liberty to the people of Kosovo. Vucic treba banovat NBA u Srbiji jel? :urnebes:

DeShaun Watson babo #4

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 10 okt 2019, 14:27

Clutch WroteColonMusa :clap:

Odličan sad za sad. Jedno ispadanje u odbrani i promasen zicer, ali ostalo sve odlično.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.