2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Donnie Darko » 12 jul 2019, 08:37

Nije učinjena usluga nikome, već su ga dali onom ko je najbolje ponudio od par ekipa što su zainteresovane. Kakve crne usluge.

To što je neko fakat mislio da se ekipe redaju da im ponude 2 mlada igrača i 7 pikova je druga stvar.
Zadnja izmjena: Donnie Darko, dana/u 12 jul 2019, 08:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Bobadilla » 12 jul 2019, 08:38

Donnie Darko je napisao/la:Nije učinjena usluga nikome, već su ga dali onom ko je najbolje ponudio od par ekipa što su zainteresovane. Kakve crne usluge.
Mogli su više izvući al je on htio u rakete
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Ziggs » 12 jul 2019, 08:42

Pa kaze Windhorst da su istu noc kad je PG rekao Westbrooku da ide, on je odma sa Hardenom se cuo da se njih dvoje spoje. E jes mi drago sto vise nije NBA ovi supertimovi, vec ovo duo pa ovo je ljepota brate

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la JHam » 12 jul 2019, 08:43

Bobadilla je napisao/la:
camparinho je napisao/la:@alem
Ma vala za ovakva 4 picka (tehnicki samo u 24 i 26 neces imat pick) mi je i super trade.

Vala ne znam samo sto su ovo uradili iz OKC, ako su npr mogli plate poklopit sa Heatom dobili bi bolje nesto sto posto
Dzaba ga dali. Za 2 picka prve runde i lošijeg igrača
S tim da bi ta 2 pika kroz par godina mogla biti lutrijska...

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Ziggs » 12 jul 2019, 08:47


Nisam znao gdje postaviti, ali ovaj momak ima ogroman potencijal. A vec ga mozes ubacit u petorku i bit ce solidan igrac. Da je mozda otisao u San Antonio mogli bi od njeg napravit nekog ozbiljnog, ozbiljnog igraca a vako posto ga je moja ekipa draftovala aBd da ispadne jedan Paul Millsap :pray:

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Slatinash_7 » 12 jul 2019, 08:57

Ima Rui skilla,nije bas za danasnju ligu to aman zanimljivo ali kao super vodja druge postave sasvim ok igrac..
Jb.g ako je najbolje sto su za WB mogli dobiti par pikova neke godine onda su druge ekipe koje nemaju pleja retardirane jer nisu nista pokusale..covjek te instant lansira u PO i to je sve sto je trebalo pojedinim fransizama, doduse ne znam koliko su takve ekipe mogle mečirati platu u trejdu.Stojim pri tome da je OKC skroz malo dobila
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la camparinho » 12 jul 2019, 09:00

JHam je napisao/la:
Bobadilla je napisao/la:
camparinho je napisao/la:@alem
Ma vala za ovakva 4 picka (tehnicki samo u 24 i 26 neces imat pick) mi je i super trade.

Vala ne znam samo sto su ovo uradili iz OKC, ako su npr mogli plate poklopit sa Heatom dobili bi bolje nesto sto posto
Dzaba ga dali. Za 2 picka prve runde i lošijeg igrača
S tim da bi ta 2 pika kroz par godina mogla biti lutrijska...
Ne sporim ja to, ali Miami im je dao bolju ponudu npr i mogli su to prihvatiti, a da se ne lazemo prije ce Miami bas bas u lottery upast nego Houston.
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la JHam » 12 jul 2019, 09:02

camparinho je napisao/la:
JHam je napisao/la:
Bobadilla je napisao/la: Dzaba ga dali. Za 2 picka prve runde i lošijeg igrača
S tim da bi ta 2 pika kroz par godina mogla biti lutrijska...
Ne sporim ja to, ali Miami im je dao bolju ponudu npr i mogli su to prihvatiti, a da se ne lazemo prije ce Miami bas bas u lottery upast nego Houston.
Ako bi poslali WB u Miami, propali bi im drugi pikovi Miamia koje OKC, koje ce dobiti prije ovih HOU cini mi se...I ovako MIA nece u lutriju e jos da su im dali WB, jbg..

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la camparinho » 12 jul 2019, 09:12

JHam je napisao/la: Ako bi poslali WB u Miami, propali bi im drugi pikovi Miamia koje OKC, koje ce dobiti prije ovih HOU cini mi se...I ovako MIA nece u lutriju e jos da su im dali WB, jbg..
Nisam vidio ponudu Miamia iskreno, ali su pojedini novinari na twitteru objavili da je mnogo bolja bila od Miamia. Npr ako su im davali iste pickove kao Houston + mozda jos jedan koji je nezasticen tipa u 2022. Vise bi ti se isplatilo. Morey moze i ovu dvojicu kroz koju godinu moze obrnut u nesto sto ne znaci da ce to i uradit.

Btw. da tebe pitam, sta je sa Bealom u Den jel to neki dogovor ili samo nagadjanja posto vjerujem da si od mene obavjesteniji sto se njih tice
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la JHam » 12 jul 2019, 09:18

camparinho je napisao/la:
JHam je napisao/la: Ako bi poslali WB u Miami, propali bi im drugi pikovi Miamia koje OKC, koje ce dobiti prije ovih HOU cini mi se...I ovako MIA nece u lutriju e jos da su im dali WB, jbg..
Nisam vidio ponudu Miamia iskreno, ali su pojedini novinari na twitteru objavili da je mnogo bolja bila od Miamia. Npr ako su im davali iste pickove kao Houston + mozda jos jedan koji je nezasticen tipa u 2022. Vise bi ti se isplatilo. Morey moze i ovu dvojicu kroz koju godinu moze obrnut u nesto sto ne znaci da ce to i uradit.

Btw. da tebe pitam, sta je sa Bealom u Den jel to neki dogovor ili samo nagadjanja posto vjerujem da si od mene obavjesteniji sto se njih tice
I left out Thunder's Jerami Grant deal with Denver: OKC has acquired EIGHT first-round picks since draft night: 2020: Denver (1-10), 2021: Miami; 2022: LAC; 2023: Miami (1-14), 2024: LAC; 2024: Houston (1-14); 2026: LAC; 2026: Houston (1-4). To je problem sto nije otisao u MIA, jer ne mogu im uzeti 2022. pik jer vec imaju 2021 i imaju MIA 2023, tako da poslovanje s MIA ne bi moglo biti za pikove prve runde, a samim tim bi i slabiji pikovi bili kad bi ovi imali WB i Jimmya.

A za Beal-a, ne znam, citam od ovih sto pisu recimo na DenverStiffs, neki spominju kao igraca koji bi nam dobro dosao, negdje se uleti sa "cekajte da dovedemo Beal-a", ili tako nesto, ali osim onog fuš insidera niko nije napisao nesto konkretno...A s obzirom kako u zadnje vrijeme Denver posluje, ne bi me cudilo ni samo da izleti Woj sa Beal i Griffin u Denver, Millsap, Plumlee, Juancho, Beasley, Harris, pikovi u WAS i DET...Toliko sute oko svega da ne znam kad je zadnji put se desilo da neki "rumor" oko Denvera koji se pojavi bude i istinit...

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 09:24

Rakete pisaju po ligi naredne sezone.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
camparinho
Postovi: 1310
Pridružen/a: 25 okt 2015, 17:26
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la camparinho » 12 jul 2019, 09:25

JHam je napisao/la:
camparinho je napisao/la:
JHam je napisao/la: Ako bi poslali WB u Miami, propali bi im drugi pikovi Miamia koje OKC, koje ce dobiti prije ovih HOU cini mi se...I ovako MIA nece u lutriju e jos da su im dali WB, jbg..
Nisam vidio ponudu Miamia iskreno, ali su pojedini novinari na twitteru objavili da je mnogo bolja bila od Miamia. Npr ako su im davali iste pickove kao Houston + mozda jos jedan koji je nezasticen tipa u 2022. Vise bi ti se isplatilo. Morey moze i ovu dvojicu kroz koju godinu moze obrnut u nesto sto ne znaci da ce to i uradit.

Btw. da tebe pitam, sta je sa Bealom u Den jel to neki dogovor ili samo nagadjanja posto vjerujem da si od mene obavjesteniji sto se njih tice
I left out Thunder's Jerami Grant deal with Denver: OKC has acquired EIGHT first-round picks since draft night: 2020: Denver (1-10), 2021: Miami; 2022: LAC; 2023: Miami (1-14), 2024: LAC; 2024: Houston (1-14); 2026: LAC; 2026: Houston (1-4). To je problem sto nije otisao u MIA, jer ne mogu im uzeti 2022. pik jer vec imaju 2021 i imaju MIA 2023, tako da poslovanje s MIA ne bi moglo biti za pikove prve runde, a samim tim bi i slabiji pikovi bili kad bi ovi imali WB i Jimmya.

A za Beal-a, ne znam, citam od ovih sto pisu recimo na DenverStiffs, neki spominju kao igraca koji bi nam dobro dosao, negdje se uleti sa "cekajte da dovedemo Beal-a", ili tako nesto, ali osim onog fuš insidera niko nije napisao nesto konkretno...A s obzirom kako u zadnje vrijeme Denver posluje, ne bi me cudilo ni samo da izleti Woj sa Beal i Griffin u Denver, Millsap, Plumlee, Juancho, Beasley, Harris, pikovi u WAS i DET...Toliko sute oko svega da ne znam kad je zadnji put se desilo da neki "rumor" oko Denvera koji se pojavi bude i istinit...
To kad bi uradili bi strasan posao bio. Kako Beal tako i Griffin. Realno je Griffin dobar upgrade na svim mjestima gdje treba osim mozda defanzivno nad Millsapom, a npr moze se ponekad i odmorit Jokic sto se tice kreiranja za druge od strane visokih Denvera. Beal je po meni perfektan fit za Denver, a i fali vam jedan all star level volume suter, igrac koji ima 25 poena u rukama. Vec su mi favorit da prvi zavrse na zapadu u RS bez ikakvih izmjena sa njima bi mi bili favorit da izadju sa zapada. Imam dvije zelje za veliko finale : Houston-neko ala Charlotte i Denver-Phila. To bi bilo finale za sva vremena po nekom mom skromnom misljenju. Bas ocekujem breakout sezone pojedinih igraca oba tima.
Clutch city be safe rage hard!

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la JHam » 12 jul 2019, 09:27

A ili ce ostati na ovom gdje su sad ili ce biti bas neki Woj Bomb do pocetka sezone...Nema se vise prostora, cini mi se ispod 2mil, imas prazan roster spot i 2 igraca na 2 way ugovorima. Pun qrac mladih koji nece dobiti dovoljno minuta ako ostanu kod nas, tako da rjesavanje od pojedinaca me ne bi cudilo, a imas i ugovore s kojima mozes popuniti trade za nekog all-stara za upariti s Murrayem i Jokicem..Ce da vidimo

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la filip13 » 12 jul 2019, 09:47

amerosm je napisao/la:Najjači komentar za trade :rol: :rol:
I hope the trade includes the Thunder sending another basketball
:mrgreen:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Chinaglia » 12 jul 2019, 10:29

indijanac ce se na jedan nacin dobro uklopit u dantonijev run n gun sistem, a na drugi nece jer ne moze pogodit trojku

ako bude dobar, dantoniju treba dat jos jednu nagradu za trenera sezone
Zadnja izmjena: Chinaglia, dana/u 12 jul 2019, 10:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 10:31

Rakete ponovo najjace na zapadu, idemo po taj prsten posto chokera Paula vise nema
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la alemsa » 12 jul 2019, 10:33

Donnie Darko je napisao/la:Nije učinjena usluga nikome, već su ga dali onom ko je najbolje ponudio od par ekipa što su zainteresovane. Kakve crne usluge.

To što je neko fakat mislio da se ekipe redaju da im ponude 2 mlada igrača i 7 pikova je druga stvar.
Covjek sko je demand a trade u neku ekipu to se obicno ispuni, eto ti i sa AD i Georgeom itd. Heat ga je htio covjek htio Hou, izasli mu i u susret za sve godine.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 10:35

alemsa je napisao/la:Grc vrc @neza malo prc

Dobismo WB za CP :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Ja sam ti od srca ovo zelio. :lol: :lol: :lol:

Pa kakav ce to sou da bude,sunce ti poljubim. :rol: :rol:

Definitivno ovo nije potez koji ce vas pribliziti tituli,ali vas zato nema na mapi kad Harden pocne padati,jer ste dali sve pikove,grcko!! :urnebes:

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2313
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la kontrasviju » 12 jul 2019, 10:40

Ja fakat ne kontam šta GSW planira uraditi sa klupom, moguće je da čekaju neki buyout. Ovo sad je definitivno najlošija klupa među ekipama koje se bore za PO na Zapadu.
Burks, Looney, Robinson III, Spellman, McKinnie :shock:
1921

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la alemsa » 12 jul 2019, 10:47

NEZALAGANJE je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Grc vrc @neza malo prc

Dobismo WB za CP :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Ja sam ti od srca ovo zelio. :lol: :lol: :lol:

Pa kakav ce to sou da bude,sunce ti poljubim. :rol: :rol:

Definitivno ovo nije potez koji ce vas pribliziti tituli,ali vas zato nema na mapi kad Harden pocne padati,jer ste dali sve pikove,grcko!! :urnebes:
Aha sta ima, sta si ono rekao nea snse da ces dobit ista za CP, nece ga niko, isto ko za Ryana pa pusenje lule :rol:

Za CP dobijes WB direkt :urnebes: Ogroman upgrade u svakom slucaju

Sad Capelu i Gordona za trecu zvijezdu :kafa:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.