2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,BernardBarnjak,kad_kako,Pasha

Tracy3McGrady
x 2
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Tracy3McGrady » 22 jun 2019, 22:43

The Atlanta Hawks youth movement is insane

Cam Reddish - 19 years old
Bruno Fernando - 20 years old
Trae Young - 20 years old
Kevin Huerter - 20 years old
Omari Spellman - 21 years old
De’Andre Hunter - 21 years old
John Collins - 21 years old

#TheFuture

Bravo za ovo, mogli bi stvoriti neki svoj stil i ostati dugo na okupu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

BosniaBoston
x 34
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 22 jun 2019, 22:50

Tracy3McGrady je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Zamisli precijenjeni ti igraci koji su 5 godina zaredom u finalu. Plač

Po tvojoj logici svi igraci celticsa 60ih u GOAT diskusiji.Hvala brate :ljepota:

Pa oni koji su tada bili glavni sigurno i jesu HoF igrači.
Čovjek navodi precjenjenim igrače koji su alfa i omega ekipe koja je uzela 3 titule i igrala 5 finala zadnjih 5 godina. :crazy:

Ako je neko bio u finalu 5 puta zaredom itekako moze biti precijenjen.Da neko kaze da je James Jones bio odlican igrac precijenjivao bi ga.Nije napomenuo da se radi o glavnim igracima
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”
Legenda reala-1.lajk❤️

Justin
x 126
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 22 jun 2019, 22:58

Brokula i Tracy su gori od Bronovih fenbojeva. Ne smijes im miljenika spomenut da ne reaguju. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson

Brandon Ingram - best nba player in 2022

NEZALAGANJE
x 21
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2019, 23:04

The Washington Wizards will decline the 2019-20 team option on Jabari Parker’s contract, and the forward will become an unrestricted free agent on June 30

BosniaBoston
x 34
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 22 jun 2019, 23:24

Justin je napisao/la:Brokula i Tracy su gori od Bronovih fenbojeva. Ne smijes im miljenika spomenut da ne reaguju. :kafa:

Tracya razumijem,dijete mu navija za Currya pa i on isto znam da je moj otac prihvatao svako moje misljenje,jednostavno roditeljski instinkt.Dok za Brokulu ne kontam stvarno
Legenda reala-1.lajk❤️

Napapijri
x 156
Kontakt:

Post Postao/la Napapijri » 22 jun 2019, 23:27

NEZALAGANJE je napisao/la:The Washington Wizards will decline the 2019-20 team option on Jabari Parker’s contract, and the forward will become an unrestricted free agent on June 30

Citam da su ipak obje strane zainteresovane za produzenje saradnje, pretpostavljam da ni u snu to nece biti za 20 mil po godini.

Justin
x 126
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 22 jun 2019, 23:27

@Tjonesonthenba
Hearing Bobby Portis has significant interest in coming to the Utah Jazz. Portis is a restricted free agent for the Washington Wizards. He’s a power forward/center who is a good perimeter shooter. Eight days until free agency starts

Ako dodje Utah prvi favorit na zapadu.

Justin je napisao/la:Brokula i Tracy su gori od Bronovih fenbojeva. Ne smijes im miljenika spomenut da ne reaguju. :kafa:

Tracya razumijem,dijete mu navija za Currya pa i on isto znam da je moj otac prihvatao svako moje misljenje,jednostavno roditeljski instinkt.Dok za Brokulu ne kontam stvarno

Ma on je kriv sto je dopustio da mu dijete za njega navija.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson

Brandon Ingram - best nba player in 2022

AtlaZ
Kontakt:

Post Postao/la AtlaZ » 22 jun 2019, 23:57

Joj koje dr**nje na Jutu ovi zadnji dana u pm. Calm the fuck down.. Imaju dobru ekipu i za ocekivati je da budu u playoffu.

Prosle sezone Nuggetsi, ove godine Jazz. Hajd lijepo, nijedni nece dogurat vise od druge runde.

TonySosa
x 4
Kontakt:

Post Postao/la TonySosa » 23 jun 2019, 01:10

Kakav crni džez. To će biti standardno četvrti, peti seed i rutinsko ispadanje u prvoj rundi.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la KK_Bosna » 23 jun 2019, 08:04

TheChief je napisao/la:Minimalno 50%. Najslabiji tim u NBA bi dobio najbolji EL tim u seriji na 4 pobjede i to taj EL tim ne bi uzeo vise od jedne pobjede.

Bogdan Bogdanovic i Luka doncic imaju veci PPG u NBA nego sto su imali u Europi.Bolji su i u drugim kategorijama ja mislim.Ne kazem da je europa blizu,ali je teze skupljati usiljene statistike nego u nba,a wigginsovih 17 ppg su nerealno usiljeni
(49%TS :crazy: ).U ostalim segmentima igre skoro da i ne doprinosi

jedan karinas austin daye u evropi zabija 15-20 poena hladno, u pistonsima bio mahac peskirima, treba li sta vise reci?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

BernardBarnjak
Moderator
x 22
Kontakt:

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 jun 2019, 10:11

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

SaltCityAttack
Kontakt:

Post Postao/la SaltCityAttack » 23 jun 2019, 10:41

Justin je napisao/la:
@Tjonesonthenba
Hearing Bobby Portis has significant interest in coming to the Utah Jazz. Portis is a restricted free agent for the Washington Wizards. He’s a power forward/center who is a good perimeter shooter. Eight days until free agency starts

Ako dodje Utah prvi favorit na zapadu.

[.

Zbog Portisa da budu prvi na zapadu ? Ako im kakve problemee ne napravi :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

camparinho
Kontakt:

Post Postao/la camparinho » 23 jun 2019, 10:59

TonySosa je napisao/la:Draymond Green
Westbrook
Ben Simmons
Anthony Davis
Cousins
Andre Roberson
Danilo Galinari
KAT
Luka Doncic
Devin Booker

1. Mozda nije kalibar all-stara ali definitivno odlicna cetvorka, krucijalan za igru GSWa svojom odbranom i mogucnoscu kreiranja za sve oko sebe
2. Nabijanje statistike ili ne covjek trecu sezonu zaredom triple-double u prosjeku.
3. Ako ti je AD precijenjen nemamo o cemu raygovarati.
4. Da GSW ne spusta loptu na niski post samo Livingstonu i KDu(s drugim nemam problem) mnogo vise bi uticaja imao, ali ne vrijedi maxa to fu priznati.
5. Veliko hvala Rodmanu sto je odbrana placena koliko jeste, a da vrijedi 10 m ne vrijedi vala.
6.Gallinari kao scorer moze imati mjesta u svakoj ekipi sto je dokazao gdje god da je igrao, samo pod manjim ugovorom ali sta je tu je.
7. KAT je vanserijski talenat samo sto je odbrana slaba pa ljudi zamjeraju i teze ga je sakriti, mada vise mislim da je u toj ekipi Wiggins problem
8.Lukina sezona se ne pamti kao rookiea, ne sjecam se od Lebrona bolje, definitivno najbolji rookie zadnjih 10 godina uz ADa, dokazni pobjednik u Evropi. Dizete Petrovica za iste stvari za koje spustate Luku sto je smijesno.
9.Booker u uzasnoj fransizi i promjena trenera svake godine ne moze biti dobra po igraca. Momak sa 22 god u 5. sezonu ulazi i vjerujem da bi mogao dostici neki veci nivo, koji priznajem je dokazivao u rijetkim momentima.
Clutch city be safe rage hard!

Epidaurus
x 28
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 23 jun 2019, 12:17

BosniaBoston je napisao/la:Oladipo-jedna odlicna sezona i svi kontaju da je star,ove razocarao prije povrede
Kuzma-nabija statistike na lottery timu,svi kazu igrac blizu all-star nivoa
Doncic-isto ko i kuzma samo sto je nesto bolji igrac i srazmjerno mu veca procjena kvaliteta od kylea
Porzingis-najgori slucaj lottery statistike sindroma,rejting ko doncic a kvalitet dosta blize kuzmi
Capela-sistemski igrac,klada smartaju ljudi all-star.Nesto ko deandre prije par godina
DeRozan-no explanation needed
Butler-jedan od gorih slucajeva.Neki su govorili i da je superstar,a realno klupa na ASG
Towns-samo zna zabit
LaVine-procitaj pod kuzma/doncic/porzingis.Najblize porzingisu

Oladipo je prilicno kvalitetan igrac i svakako da je AS. Dosta talentovan strijelac i fenomenalan defanzivac. Rangiran tacno kako spada, ni precijenjen i podcijenjen. AS igrac bez imalo sumnje.

Kuzmu ne znam da iko dozivljava kao AS igraca. Cinjenica je da ima jako jako kompletan napadacki arsenal, da moze dat kos na milion nacina i da kad udje u ritam moze strpat 40 poena bez nekih vecih problema. Pregled igre nije los, itekako zna podvalit pas ali precesto samo kos gleda i to je mana. Defanziva doduse prilicno upitna al svakako ima i duzinu i atletiku da jednog dana bude sasvim dobar defanzivac.

Porz je u brutalan potencijal i igrac iznimnog kvaliteta vec sad ali problem je sto covjek takvih gabarita i takve eksplozivnosti po svim zakonima prirode ne moze biti najizdrzljiviji igrac pa zbog toga ispada da je kao precijenjen. U praksi to naravno nema nikakvog smisla jer zdrav Porz je igrac koji moze preuzimat sve zivo zbog nestvarne duzine, a u napadu biti vise nego ozbiljna opcija. Recimo ona njegov sekvenca od prije koju godinu protiv Sunsa kad lijepi Jacksona cini mi se na ulazu i onda se u roku par sekundi teleportira u protivnicki reket i otkida obruc je nesto sto malo koji igrac njegovih gabarita moze i pomislit da napravi.

Butler i precijenjen opet nema nikakvog smisla. Lik je prilicno kompletan swingman u stanju davat 20+ poena, igrat strasnu odbranu na glavnom protivnickom ofanzivcu i pri tome jos rjesavat utakmice u clutchu. Nije superstar nivoa top 7 igraca lige (James, Steph, KD, Kawhi, Harden, Grk, AD) al svakako da je tu negdje oko top 10.

Towns je sasvim sigurno scorerski najkompletniji centar lige, sposoban trpat kad i kako pozeli. Neke njegove sekvence kao jedna protiv Horforda prije koju godinu kad lik hladno radi promjenu iza ledja, step back i pogadja suzu s poludistance su apsurdne za jednog centra. Kombinacija post igre i suta uz Jokicevu najbolja u ligi medju centrima. Kao scorer je vjerovatno i kvalitetniji od Nikole zbog brzine i atletike al razliku pravi Jokicev nadrealan pregled igre i to ga stavlja za stepenicu iznad svih petica u ligi kad je ofanziva u pitanju. Defanzivno moze svakako mnogo mnogo bolje jer ima svu atletiku i duzinu za igrat elitnu odbranu. Ove sezone se popravio defanzivno svakako al to je i dalje prilicno daleko od nivoa na kojem moze i mora biti za jednog igraca kojeg se od ranih srednjoskolskih dana svrstava u rang generacijskih talenata tipa ADa.

Doncica na vrijedi komentarisat, dok se za DDRa, LaVinea i Capelu slazem.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

"Neću zatvoriti vrata kluba makar halalio sve, a meni su dužni duplo više nego njima svima zajedno"

Donnie Darko
x 25
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 23 jun 2019, 12:22

Ko tačno Capelu smatra all star igračem? Lik je solidan starter i takvim ga smatra 99% ljudi.
No homo

JHam
x 6
Kontakt:

Post Postao/la JHam » 23 jun 2019, 13:02

AtlaZ je napisao/la:Joj koje dr**nje na Jutu ovi zadnji dana u pm. Calm the fuck down.. Imaju dobru ekipu i za ocekivati je da budu u playoffu.

Prosle sezone Nuggetsi, ove godine Jazz. Hajd lijepo, nijedni nece dogurat vise od druge runde.

Denver u finalu dogodine, samo Boze zdravlja :kafa:

BosniaBoston
x 34
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 23 jun 2019, 13:03

JHam je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:Joj koje dr**nje na Jutu ovi zadnji dana u pm. Calm the fuck down.. Imaju dobru ekipu i za ocekivati je da budu u playoffu.

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: Mozda Colorado basketball cupa ako ga izmislite
Legenda reala-1.lajk❤️

JHam
x 6
Kontakt:

Post Postao/la JHam » 23 jun 2019, 13:12

JHam je napisao/la:

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: Mozda Colorado basketball cupa ako ga izmislite

Mislio sam u finalu zapada da se razumijemo, pogresno sam se izrazio samo, a tamo jbg nek bolji uzme.

Jokic, Millsap, MPJ, Harris, Murray, samo Boze zdravlja

Napapijri
x 156
Kontakt:

Post Postao/la Napapijri » 23 jun 2019, 13:22

Je li Denver iskoristio team option za Millsapa? Cini mi se da su bas velike pare u pitanju.

JHam
x 6
Kontakt:

Post Postao/la JHam » 23 jun 2019, 13:28

Napapijri je napisao/la:Je li Denver iskoristio team option za Millsapa? Cini mi se da su bas velike pare u pitanju.

Nisu jos, vjerujem da i nece, da ce biti manji a duzi ugovor, taman da Vanderbiltu mentor bude jos 2 3 godine, momak ima potencijala, kazu da ce ga mozda u ljetnoj koristiti malo i na 1

Zaključano

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: Edviin i 8 gostiju.