2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,Epidaurus,kad_kako,BernardBarnjak,Pasha

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2019, 00:34

Ne vidim tu All star igraca.Slaba je to ponuda.Neko ce sigurno dati vise.

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 11 jun 2019, 00:40

NEZALAGANJE WroteColonNe vidim tu All star igraca.Slaba je to ponuda.Neko ce sigurno dati vise.

ma jedino ih moze izvadti neka "zaljubljenost" i Ingrama/Balla od strane Griffina ala DIvca i onog vlasnika u Buddya ako se dobro sjecam = novi Curry :mrgreen:

iako ako nisu uzeli onaj paket sa jos Kuzmom ne vidim da ce ovaj, mozda ako bas ne budu imali sta bolje, najbise radi tog #4 pika, ali Kawhi ih je zayebo pravo, prije toga PG gdje se OKCu isplatila kocka
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 11 jun 2019, 00:42

Nek spoje baretta i ziona i nek sute.Trebaju brinut za buducnost a ne sadasnjost

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 jun 2019, 00:44

Azpi WroteColon
NEZALAGANJE WroteColonNe vidim tu All star igraca.Slaba je to ponuda.Neko ce sigurno dati vise.

ma jedino ih moze izvadti neka "zaljubljenost" i Ingrama/Balla od strane Griffina ala DIvca i onog vlasnika u Buddya ako se dobro sjecam = novi Curry :mrgreen:

iako ako nisu uzeli onaj paket sa jos Kuzmom ne vidim da ce ovaj, mozda ako bas ne budu imali sta bolje, najbise radi tog #4 pika, ali Kawhi ih je zayebo pravo, prije toga PG gdje se OKCu isplatila kocka

Griffin je izjavio da ne vidi nijedan tim koji moze sastaviti neku extra ponudu i da bi trejd trebao biti multitrejd.Da uzme sto vise "stvari" koje mu odgovaraju od vise razlicitih timova.

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 11 jun 2019, 00:56

AD rekao da ce produziti samo s Knicksima ili Lakersima. S obzirom na to da Knicksi nemaju sta da ponude, ovdje je stvar jasna. Nije spominjao SAS, ah da, to je vukojebina.
Damire P€D€RU!!!!

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 11 jun 2019, 01:04

Zbog tog stava su ispusili i PGa i Kawhija. Sad treba vidjet na koji ce nacin ispusit i ADa al valjda tu Bog odluci pogledat imbecile iz uprave.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

Justin
Kontakt:

PostPostao/la Justin » 11 jun 2019, 01:09

Ma Lakersi trebaju dati sta god da traze. Ne da se zajebavaju pa ostanu i bez njega kao sto su bez Georgea i Kawhia.
LBJ i Davis je vec jaka osnova i sigurno ce im mnogi free agenti htjeti doci.

Lakers get: Anthony Davis
Pelicans get: Brandon Ingram, Kyle Kuzma, #4 Pick, #6 Pick
Suns get: Lonzo Ball
:think:

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 11 jun 2019, 07:10

Previse je to i za Jordana u prajmu. Ne mozes dati sve sto imas i onda da Davis nema s kim da igra. Jedino da jos dodaju i Jamesa u tu ponudu.
Damire P€D€RU!!!!

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 11 jun 2019, 11:41

Finale Zapada 2020 ce biti zanimljivo

Houston - LAL :kafa:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 11 jun 2019, 11:47

fuck this

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 11 jun 2019, 13:14

BuffonGigi WroteColonPrevise je to i za Jordana u prajmu. Ne mozes dati sve sto imas i onda da Davis nema s kim da igra. Jedino da jos dodaju i Jamesa u tu ponudu.

Stani stani...Ingram za kog se ne zna koliki su problemi s ugruscima, Lonzo koji nista specijalno nije pokazao i uz to ima starog koji samo sebi ne pravi probleme, Kyle Kuzma i pik na ovom draftu koji nije #1 su previse za Anthony Davisa? Meni vise u oci upada ovo da Lonzo nosi 6. pick...Ako vam je ovo puno onda i ne zasluzujete da igra kod vas..Da vam traze da LBJ napravi jos 3 sina koja ce u buducnosti morati igrati za NOP, treba da pristanete a ne zbog Kuzme da propada trade :thumbdown:

Oikamid

PostPostao/la Oikamid » 11 jun 2019, 13:26

Ma nije puno, treba ubaciti i još nešto.

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 11 jun 2019, 14:28

JHam WroteColon
BuffonGigi WroteColonPrevise je to i za Jordana u prajmu. Ne mozes dati sve sto imas i onda da Davis nema s kim da igra. Jedino da jos dodaju i Jamesa u tu ponudu.

Stani stani...Ingram za kog se ne zna koliki su problemi s ugruscima, Lonzo koji nista specijalno nije pokazao i uz to ima starog koji samo sebi ne pravi probleme, Kyle Kuzma i pik na ovom draftu koji nije #1 su previse za Anthony Davisa? Meni vise u oci upada ovo da Lonzo nosi 6. pick...Ako vam je ovo puno onda i ne zasluzujete da igra kod vas..Da vam traze da LBJ napravi jos 3 sina koja ce u buducnosti morati igrati za NOP, treba da pristanete a ne zbog Kuzme da propada trade :thumbdown:

:urnebes:

Clutch WroteColonUzima covjek 32 miliona opciju

Nemaju bird prava na Cousinsa, Looneya ce neko preplatiti. Yebeno

Ne bi ja bio tako siguran. On je LeBronov nivo, a ja se ne sjećam kad je zadnji put takav igrač pred sami FA doživio ovakvu povredu. Vratiće se on, ja bi mu dao max svejedno, a vjerujem da bi i Knicksi npr. Vjerujem da i on to zna.
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 11 jun 2019, 16:24

IlCapitano WroteColon
Clutch WroteColonUzima covjek 32 miliona opciju

Nemaju bird prava na Cousinsa, Looneya ce neko preplatiti. Yebeno

Ne bi ja bio tako siguran. On je LeBronov nivo, a ja se ne sjećam kad je zadnji put takav igrač pred sami FA doživio ovakvu povredu. Vratiće se on, ja bi mu dao max svejedno, a vjerujem da bi i Knicksi npr. Vjerujem da i on to zna.

Mislim da je Cousins situacija proslo ljeto dobar primjer zasto ce se to tesko desiti. Durant je jasno igrac znatno vece magnitude ali dugorocno se obavezati max ugovorom, ciji prostor su mnogi timovi godinama gradili, igracu koji dozivi najgoru povredu u kosarci 3 sedmice prije FA, ne znam koliko je realno da neko uradi.

Mada jest moguce, s obzirom da je Durant u pitanju, da neko uradi taj rizik, tipa Knicksi.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Epidaurus » 11 jun 2019, 16:28

Samo lud covjek moze dat visegodisnji max igracu koji je u 31. godini pokidao ahilovu. Znaci samo idioti iz uprave Lakersa i Knicksa.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 11 jun 2019, 16:37

S&T Durant u Lakerse za LeBrona :kafa:

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 12 jun 2019, 00:13

3 ekipe spremne ponuditi Max Durantu
Anfernee "Penny" Hardaway #1

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 12 jun 2019, 15:54

Eto ga @Woj rece da jedini nacin da se KD vrati u gsw je kao zadnja opcija (ako mu sve ostalo propadne onda ce option in). Znaci tesko da ce se vratit jer ce mu neko ponuditi ugovor. Sto si igro game 5 kralju :facepalm: :damn:
Kawhi Leonard jedan je od nas

Azpi
Kontakt:

PostPostao/la Azpi » 12 jun 2019, 16:28

alemsa WroteColonEto ga @Woj rece da jedini nacin da se KD vrati u gsw je kao zadnja opcija (ako mu sve ostalo propadne onda ce option in). Znaci tesko da ce se vratit jer ce mu neko ponuditi ugovor. Sto si igro game 5 kralju :facepalm: :damn:

jer bi svako igrao, igra se za titule i sigurno ces pokusati da igras, yedes opasno **** i ti i ostali i spinujete kako vam odgovara, sad se.rete o igranju gdje bi 99% igraca igralo jer jednostavno finale je i odlucujuca utakmca, pa na jednoj nozi ces igrati ako treba

a da nije igrao bio bi pi.cka, namjerno nije htjeo, nije ni povrijedjen, hoce da ide, boli ga qurac za ekipu itd...

jednostavno okrenete kako vam odgovara da bi yebavali teme

ono sto jeste nepobitno je da je ovo bila "normalna" odluka, kako tima tako i njega samog, i tako bi se desilo u 99% slucajeva sto se tice i fransiza i igraca, e sad sto je on bio peh pa ovako yebenu povredu zadobio to je druga stvar, stvar radi koje ce i fransiza i on sam zaliti, ali jbg to je sport to je zivot isto bi zalili i da nije igrao jer bi ostalo pitanje sta da je igrao
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: JHam, TheChief i 9 gostiju.