2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,BernardBarnjak,Epidaurus,kad_kako,Pasha

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 12 jul 2019, 12:23

Najsmjesnije mi je da ljudi kazu da je WB bolji igrac od Paula. Mozda za dvije tri godine kad ovaj vec bude za penzije, Ali trenutno on nije ni u ludilu bolji igrac od zdravog CPa. Cak sta vise, slijedece sezone ce CP biti ucinkovitiji od Russa
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 12 jul 2019, 12:24

NEZALAGANJE WroteColon
SiamoNoi WroteColonSpursi završili sa Bertansom za siromašne :problem:

Bas tako.Medjutim,decko ima 23 godine i ovo mu je mozda i zadnja sansa u NBAu.Kad igra dobro,pokazuje bas solidan talenat i raznolikost u igri koju Bertans nije imao.Problem je sto cesce igra lose,nego dobro,ali ja ga ne bih otpisao skroz dok ne vidim na sta ce liciti kod trenera koji je poznat po tome da izvuce max.iz svakog igraca. ;)

O kome je rijec?

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 12 jul 2019, 12:27

Tracy3McGrady WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon

Bas tako.Medjutim,decko ima 23 godine i ovo mu je mozda i zadnja sansa u NBAu.Kad igra dobro,pokazuje bas solidan talenat i raznolikost u igri koju Bertans nije imao.Problem je sto cesce igra lose,nego dobro,ali ja ga ne bih otpisao skroz dok ne vidim na sta ce liciti kod trenera koji je poznat po tome da izvuce max.iz svakog igraca. ;)

O kome je rijec?

Trey Lyles
Solidan igrac, moze se od njega napraviti nesto, samo da se on licno tome posveti. Nekako mi je previse nezainteresovan za igranje, mozda zbog tog sto u Denveru nije imao sigurnu minutazu, pa ono, hajd kad me ubacio vec i da odigram
Zadnja izmjena: JHam, dana/u 12 jul 2019, 12:29, ukupno mijenjano 1 put.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:28

Tracy3McGrady WroteColonNajsmjesnije mi je da ljudi kazu da je WB bolji igrac od Paula. Mozda za dvije tri godine kad ovaj vec bude za penzije, Ali trenutno on nije ni u ludilu bolji igrac od zdravog CPa. Cak sta vise, slijedece sezone ce CP biti ucinkovitiji od Russa

Grijesis tu,prijatelju.Paul se fizicki raspao od silnih povreda u kombinaciji sa godinama.Nije se raspao igracki da je izgubio talenat,ali kad te pomenuto limitira,tesko je biti nesto extra produktivan.Posebno je tesko ako se jos ocekuje da budes 2.opcija ekipe koja je kandidat za titulu. ;)

Westbrook je mladji,atletski jaci,mada kao sto @epi rece,prosla sezona mozda nije bila samo losa u smislu suta,mozda je tu problem bio malo i zdravstvene prirode!?Svi znamo da Russ stalno igra 200%,a sa pogresne je strane 30ih i imao je nekoliko operacija na jednom koljenu...To obicno ne sluti na dobro.

@JHam Baci mi koji komentar o njemu.

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 12 jul 2019, 12:29

NEZALAGANJE WroteColon

Hoces reci, nesto kao Barela. :)
Stolar iz Bratunca

JHam
Kontakt:

PostPostao/la JHam » 12 jul 2019, 12:31

NEZALAGANJE WroteColon
Tracy3McGrady WroteColonNajsmjesnije mi je da ljudi kazu da je WB bolji igrac od Paula. Mozda za dvije tri godine kad ovaj vec bude za penzije, Ali trenutno on nije ni u ludilu bolji igrac od zdravog CPa. Cak sta vise, slijedece sezone ce CP biti ucinkovitiji od Russa

Grijesis tu,prijatelju.Paul se fizicki raspao od silnih povreda u kombinaciji sa godinama.Nije se raspao igracki da je izgubio talenat,ali kad te pomenuto limitira,tesko je biti nesto extra produktivan.Posebno je tesko ako se jos ocekuje da budes 2.opcija ekipe koja je kandidat za titulu. ;)

Westbrook je mladji,atletski jaci,mada kao sto @epi rece,prosla sezona mozda nije bila samo losa u smislu suta,mozda je tu problem bio malo i zdravstvene prirode!?Svi znamo da Russ stalno igra 200%,a sa pogresne je strane 30ih i imao je nekoliko operacija na jednom koljenu...To obicno ne sluti na dobro.

Eto napisao sam gore. U prvoj sezoni kad je tek dosao se cak i trudio, ove bas nekako mlohavo izgledao, nezainteresovano, kako vec napisah vjerovatno zato sto nije imao sigurne minute, ta pozicija backup 4 nam je skroz bila nedorecena, pa se eksperimentisalo sa svim i svacim. Al hajde, sretno mu u SAS-ima, nije los momak, timski igrac, zna ubost trojku, zna pretjerat u pokusajima kad dobija minute na kapaljku..

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:31

Mig_Mig WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon

Hoces reci, nesto kao Barela. :)

Ko ti je taj? :D

@JHam Pa tako je i meni uvijek djelovao.Lijeno,pospano,[email protected] pomenu i da se zalio na neke treninge u UTA,tako da se sve poklapa.
E vala toga u SA sigurno nece biti ili nece nikako igrati.Ima se dovoljno igraca,kako ste i vi imali.Do njega je.

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:37

Ne pomenuh @Greivisovog miljenika od sinoc...

Grayson Allen was ejected from Thursday night's NBA summer league game against the Boston Celtics in Las Vegas after picking up two flagrant fouls in the span of seven seconds. :lol: :lol:

Kakav lik! :roll: :roll:

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 12:50

Ne treba ni ovo zaboraviti:From 2020 to 2026: 15 first-round picks and the swap rights in 4 years. :o :o

Oni nikad vise i nisu bili isti odlaskom Duranta.Imace strasan temelj za pravljenje nove ekipe.

BIHfan
Kontakt:

PostPostao/la BIHfan » 12 jul 2019, 12:52

Deifinitivno najaci Offseason ikad
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

TonySosa
Kontakt:

PostPostao/la TonySosa » 12 jul 2019, 13:07

Ja ću samo napisati da je Harden u ovom trenutku duplo bolji igrač od Westbrooka, pogotovo kad dođe playoff. Ovo može pomoći Hardenu jer sad ima koga pustiti da divlja u regularnoj sezoni.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 12 jul 2019, 13:12

NEZALAGANJE WroteColon
AshburtonG WroteColonOvdje medju pojedinima, niko ne moze napravit dobar deal, osim njihovih fransiza. To je najveci problem.

Ljudi su uzeli WB za faking 4.5 god starijeg CPa, koji nije vise ni sjena igraca od prije 5-6god, a dali jos 2 picka koji ce bit bukvalno iznad 25 mjesta. Pojacali se makar za 30%, i ljudima kao ne valja trade. :tokralju:

WB jest indijanac i krkan, meni jedan od najmrzih igraca lige, ali covjek je legitimni superstar i sigurno top 10 igrac, koji uz malu prilagodbu i smanjenje potrosnje moze bit itekako produktivan u HOU sistemu, a sto je najbitnije, svakako ce bit produktivniji od 90% karijere CPa tamo.

Pobogu, u cilju im je napad na titulu, ne rebuilding, pa da razmisljaju o tome sta za 3-4 godine. Tada ce Harden vec bit izlizana kopija samog sebe.

Mislis da ce pikovi biti tako visoki u periodu poslije prajma Hardena i Westbrooka?Razmisli 2 puta. ;)

I ok,napadaju ljudi titulu(iako je ovo po meni nedovoljno,ali hajde),a sta ako je ne osvoje poslije 2-3 godine?Ni mladih igraca,ni pikova.Morey konstantno vuce all in poteze,kad tad ce to doci na naplatu.

Ti zaboravljas jednu bitnu stvar Morey nikad nije gradio ekipu kroz draft, Houston nikad nije zavrsio ispod .500 otkako je Morey tu. Tako da ti to pada u vodu.

@ep WB nije bio zdrav prosle sezone, rame ga je je.bavalo to je bilo ocigledno pa 65% je slobodna puco a kamoli sta drugo pricat.

Od CP realno si mogao ocekivat da odradis trade tipa kao za Andersona da dobijes 2-3 losa ugovora plus da das pick, ne bili mu "raskomado" ugovor. I to ako si ga u stanju trade. Dobio si WB direkt, bez obzira na fit na bilo sta odradio si predobar posao. WB ako nista jos uvjek stavlja protisak na odbrane, CP prosle sezone ni to nije mogao.
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 12 jul 2019, 13:13, ukupno mijenjano 1 put.
Kawhi Leonard jedan je od nas

Sarmelino
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 13:13

HOES MAD
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

camparinho
Kontakt:

PostPostao/la camparinho » 12 jul 2019, 13:13

Lyles je meni pravi energy guy... kad hoce naravno, gledah ga nesto malo na Kentuckyu i tad je isto radio, ali od koledza se skroz izgubio. Da skratim lud je ko struja kad mu se igra. Kod Popa ako ne iskoristi priliku Bog mu onda pomoci ne moze.

Grayson tata kosarke nema mi veceg meraka nego njegove highlightse, ustvari lowlightse gledat. Covjek se sa svim zivim zakaci, pobije.
#RUNASONE

SF6
Kontakt:

PostPostao/la SF6 » 12 jul 2019, 13:15

Malo ce i pritisak pasti sa Hardena, znamo ko je dezurni krivac ako ne osvoje titulu :kafa:

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 12 jul 2019, 13:15

NEZALAGANJE WroteColon

zdrav CP je bolji igrač po mom mišljenju od Russa, u prilog tome ide i činjenica kao što kažeš da RW ima problema sa koljenom i sve manje će moći igrati na način koji igra.
Eto ja sam ubijeđen da će će CP imati bolju sezonu od Russa slijedeće godine, ne mislim statistički već da će bolje voditi OKC nego je Russ to činio.

Sarmelino
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 12 jul 2019, 13:16

Bahahahaha
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 12 jul 2019, 13:20

Tracy3McGrady WroteColon
NEZALAGANJE WroteColon

zdrav CP je bolji igrač po mom mišljenju od Russa, u prilog tome ide i činjenica kao što kažeš da RW ima problema sa koljenom i sve manje će moći igrati na način koji igra.
Eto ja sam ubijeđen da će će CP imati bolju sezonu od Russa slijedeće godine, ne mislim statistički već da će bolje voditi OKC nego je Russ to činio.

Da,ali on nije zdrav vec 2-3 godine.Svaki put ga nesto strefi.Nisam bas siguran da ce moci biti bolji zbog svojih godina.
Da li ce voditi OKC bolje od Russa?Norma mu je PO,a OKC je 1.kandidat da otpadne od 8 proslogodisnjih ekipa ulaskom LALa.

camparinho
Kontakt:

PostPostao/la camparinho » 12 jul 2019, 13:20

NEZALAGANJE WroteColon
camparinho WroteColon
Strasan trade.

Od ovih sto hejtaju, samo @nez ima postovanje od mene, posto momak/covjek zna. Ostali koji su ubijedjeni da je ovo los trade su izgoreni. Jel bolje tradeat Paula za nekog u rangu Tylera Johnsona i ekipe ili za Westbrooka. Kakav god da je i kakvi god da su mu triple doublovi on ih i dalje biljezi. Moze biti strasan fit i ne zaboravimo ovaj put on dolazi Hardenu u ekipu, a koliko sam upoznat on sa tim nece imati problem, navodno je mnogo bolji i prisniji sa Hardenom nego tipa sa Durantom sto je ikad bio.

Pazi nesto.Nema dileme da je ovo trenutni upgrade.Svako ko kaze suprotno laze,jer se CP3 raspao.

Medjutim,treba postaviti neka pitanja:Da li je ovo potez koji vam povecava sanse za titulu?Vjerovatno malo da,ali nedovoljno,po meni.
Zatim,kako ce se uklopiti on s Bradom?Westbrook nije CP3 da stoji u cosku i gleda kako ovaj dominira 60% posjeda.To budi siguran,jer on nije coskario jednom Durantu,a ne ovome.Trece,kako ce se uklopiti kad igra od lopte?Igra mu je u blagom padu,trojka mu je ocajna,a to je pod must u petorci HOU.

Znaci,da bi on bio uspjesan u HOU,MDA ce morati promijeniti stil igre malo,smanjiti usg% Hardenu da bi ovaj odrzao svoje.

U pogledu pikova,to nije samo 2 pika,vec mogucnost zamjene pika koju je HOU,cini mi se,imao sa MIA i LAC,te jos jedna mogucnost zamjene,koja ce se skoro sigurno desiti,jer je iza prjma Hardena u 2025oj.To su 4 pika 1.runde potencijalno.Nikako malo.

Znas sta je fazon. Ovo je mislim samo moje razmisljanje ne mora biti tacno niti da ga neko dijeli.
Hardenu se ocigledno ove godine malo tempira igranje. Westbrook za razliku od svih prijasnjih timova mu to moze donijeti. Nema izgaranja 82 utakmice jer ti se ekipa raspada od povreda i onda u PO smrt. Westbrook moze uzeti pola tereta, hajde da se ne zavaravamo, covjek je i dalje u primeu i spreman voditi ekipu samo sad kao druga zvijezda. Pickovi su lutrija i realno si dobio spremnijeg igraca za uspjeh odmah ako je on moguc naravno. LAC I LAL mogu naravno ostati favoriti, ali cisto sumnjam da ce se prosetati pored Houstona i Denvera.
#RUNASONE

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 12 jul 2019, 13:25

Kakav bolan bolji @tracy nece ni igrat u okc, trazili su treci tim ali nisu mogli naci ko ce uzet cp. Pa je Presti pristao da on brine o tome, sad ces vidjet pravu vrijednost CPija kad ga Okc trade vjerovatno budu morali dati i pick. Cisto Okc izasla Russu u susret nakon 10 godina i svega sto im je dao. Nije im sra.o tipa Kawhi ili PG u Indiani pa da ga bace gdje hoce libo ih
Kawhi Leonard jedan je od nas

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: Bordeaux46 i 2 gosta.