2019-20 NBA Preseason

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
alemsa
Postovi: 23931
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la alemsa » 07 jul 2019, 14:32

Epidaurus je napisao/la:Popusit ce on ku.rac Bronu i ADu zajedno s ovim drugim mentalnim patuljkom. Inace lijepo je vidjet kako objektivni forumasi uzdizu Kawhija za smecarskiji potez od KDa svojevremeno. Jedan zmija,drugi gospodin. Jos jedna potvrda da je prica o kompleksima od Lakersa smijesna jel :kafa:
Pa jedan sj.ebo potencionalni super team drugi zakljuco ligu. Normalno da ce se prvi nagradit uzdizanjem, jos im doso u isti grad da ih potencionalno sprca i to je jos plus.

Ne znam kako su te dvije stvari povezane u "snake" taboru, de obrazlozi da vidim logiku :kafa:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Epidaurus » 07 jul 2019, 14:39

alemsa je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Popusit ce on ku.rac Bronu i ADu zajedno s ovim drugim mentalnim patuljkom. Inace lijepo je vidjet kako objektivni forumasi uzdizu Kawhija za smecarskiji potez od KDa svojevremeno. Jedan zmija,drugi gospodin. Jos jedna potvrda da je prica o kompleksima od Lakersa smijesna jel :kafa:
Pa jedan sj.ebo potencionalni super team drugi zakljuco ligu. Normalno da ce se prvi nagradit uzdizanjem, jos im doso u isti grad da ih potencionalno sprca i to je jos plus.

Ne znam kako su te dvije stvari povezane u "snake" taboru, de obrazlozi da vidim logiku :kafa:
Pa kad je vec znao da ce potpisat za Clipperse fino je trebao uradit odmah na pocetku ko svi ostali relevantni FA. Ovako je pokazao jos jednom kakvo je ljudsko smece. Vukao za nos i Lakerse i Raptorse na kraju krajeva. Da je bilo koji tim u pitanju popljuvalo bi ga se al posto se radi o Lakersima onda je gospodin jel. Neka, popusit ce smece autisticno kolosalno od Brona i ADa.

PG jos veci smecar i licemjer. Prije godinu dana prodavao pricu kako je dosao da ostane u OKCu sa bratom Wessom i sav onaj show. Sad mu Kawhi jednom migno samo i ik odma poletio trazit trade. Al neka, bit ce lijepo gledat kad ih Lakersi budu je.bali na sve moguce nacine.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Justin » 07 jul 2019, 14:39

Lakersi su dugo nebitni bili pa sam zaboravio zasto ih ne volim. Ovi njihovi navijaci me sada podsjecaju zasto. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA FA 2019

Post Postao/la Clutch » 07 jul 2019, 14:41

@NEZ je Zapad pa cu ja Istok

Bucksi

Bledsoe/Matthews/Middleton/Giannis/Lopez
Hill/Connaughton/Brown/Ilyasova/Lopez

Izgubili Brogdona, doveli Matthewsa sto je ociti downgrade, posebno ako Bledsoe ne napravi iskorak jer njegov playoff je bio..Kreacije/dobrog citanja sada ima manje bez Brogdona ali su doubledown na Middletona ($178M/5) koji je potreban da pruzi All Star nivo i dodatni napredak Giannisa. Matthewsa kao dodatak lajkam, dobar bio za Indianu i kvalitetnu 3&D ulogu imas u njemu, a jos za minimalac sto je odlicno. Al kazem, ekipa cije su kreacijske mane isplivale u playoffu sada postade jos tanja tu.

Klupe neke ima (barem za regularnu sezonu), spacing je tu i sa svojim MVP-em su opet top 2 Istoka vrlo vjerovatno. Ako pricamo o playoffu, nisam high na njih, kao sto nisam bio ni proslu sezonu. Giannisov dalji napredak kljucan detalj svakako.

Phila

Simmons/Richardson/Harris/Horford/Embiid
Neto/Zhaire/Ennis/Scott/O’quinn i neko od Korver/Bradley?
(Shake, Thybulle, Bolden)

Nova sezona opet nosi dosta nepoznanica oko Sixersa i novu startnu petorku. Odradjeni posao lajkam al kao svako upitnike imaju. Redickov odlazak ce se osjetiti, posebno zbog nacina na koji ga je koristio Brown. Stalno se kretao, drzao protivnika budnim, a Embiid/Redick 2-men igra je dosegla visok nivo hemije i bila jako oruzje. Redick uticaj je bio bitan sraf u halfcourt kreaciji jer je donosio taj gravitacijski pull za odbranu protivnika sto je otvaralo druge stvari. Taj nedostatak iziskuje promjenu i stila igre moguce. To u teoriji lajkam jer ovisnost o Redick igri je bila (pre)velika. Ocekujem vise downhill kosarke, na oko jednostavnijih akcija pick igrom i mismatch hunting jer ova ekipa ce to lako generisati. A odbrana ce vjerujem biti agresivniji stil i trazenje prilike za tranziciju jer Simmons/Jrich/Zhaire to mogu uciniti bitnim generatorom poena. Od te odbrane koju cine dva top 5 defanzivca lige i Simmons, Richardson, te Smith, Thybulle, Ennis sa klupe, ne ocekujes nista manje nego samu elitu. Rijetko vidjena kombinacija duzine i defanzivnog talenta na okupu.

Na papiru su prva ekipa Istoka, al to mora opravdati teren.

Boston

Kemba/Brown/Hayward/Tatum/Kanter
Smart/Langford/Theis

Startna petorka cija ocjena je od solidno do odlicno u ovisnosti od par stvari:

- nivo Haywarda
- nivo Tatuma
- nivo Kantera (playoff nivo bio impresivan, vidjecemo dal je to fluke ili moze konstantno onako igrati)

Ofanzivno su izuzetno dugi i talentovani na razlicite i komplementarne nacine. Mismatch generisanje, Kemba/Kanter PNR, Hayward kao sekundarni kreator. Ne mora ni povratiti All star nivo ali je potrebno da bude stabilna opcija, all-rounder i neko ko ce pronalaziti pukotine odbrane, barem na prostor koji otvore Kemba i/ili timski protok. Tatum bi se morao promovisati u 2. scorera ove ekipe (20+ ppg i dobre procente). Vrijeme je, a mislim da je u stanju. Brown uhvatiti konstantu, preko toga je bonus.

Kemba/Kanter ce protivnicki napadi svakako traziti, pa i Haywarda ali elitni treneri poput Stevensa znaju defanzivne mane dobro prikriti. Sad do koje mjere vidjecemo, jer Al je uveliko drzao tu odbranu, sto ce se osjetiti. Skok su barem vratili dovodjenjem Kantera.

Sirinu nemaju, ali mislim da ce Ainge biti aktivan u trejd pricama.

Indiana

Brogdon/Dipo/Lamb/Warren/Turner
McConnell/Holiday/McDermott/Sabonis

Turner/Sabonis uparivanje je meh pa ocekujem nastavak Sabonisa sa klupe, mada su potanki na krilnim pozicijama pa moguce i da nastave to forsirati. Ili odrade trejd jednog ako se ukaze dobra prilika, pa da to popune.

Startna petorka je dobra. Imaju zvijezdu u Dipu (mada moramo vidjeti zdravlje? i kakav ce se vratiti?), dobar spacing i komplementarne igrace oko njega, koji mogu ponesto i s loptom u rukama. Warren ce morati nastaviti sutirati kao sto je proslu sezonu a Brogdon zdrav biti. Lamb valjda nije contract year odigrao pa sad chill da uslijedi.

Dipo/Brogdon odbrana sa Turnerom kao zastitnikom obruca ce biti dobar adut (elita maybe). Taj bok mi se ne svidja jedino, ali su ekipa koja dobro radi a McMillan uvijek to dobro uigra i iskristalise. Finale konferencije nije nemoguce ali ne bih se kladio to.

Brooklyn

Irving/LeVert/Prince/Chandler/Jordan

ili Harris da uleti umjesto Chandlera, mada mi je prenisko sa Princeom na 4. Kurucs mozda.

Dinwiddie/Harris/Temple/Kurucs/Allen

Sirinu jako dobru imaju, najbolju na Istoku (a bez Duranta). Kreatore sa Irvingom, LeVertom, Dinwiddieom. Mada ta krila su mozda bolja na papiru nego kad ih vidimo. Solidna ekipa sigurno, al cekamo Kevina za vise price o njima jer bez njega ih ne vidim kao kandidate za finale.

Toronto cemo vidjeti dal ce sad trejdat ostale veterane? Ako ne, mislim da mogu do playoffa i bez Leonarda/Greena. U svakom slucaju manji su faktor sada.

Od ostalih, vidjecemo da li ce neko se usudit da trejda za Westbrooka. Detroit/Orlando/Miami se mogu ubijediti zasto da to urade. Westbrook/Griffin/Drummond nije bezazlen trio. Orlando na dobar rad da doda Westbrooka? Ako su vec vratili Vucevica onda ima rezona i da to pokusaju. Miami ne vjerujem da moze dogovoriti neki deal zbog cap i pick situacije.

Chicago mi se svidjelo sto su uradili. Markkanen/Carter ce rasti, a okruzeni su dobrim dijelovima u vidu Portera, Lavina, Younga, Satoranskyog. Tu je i draftovani White kojeg trebamo vidjeti. Moguce da se ukljuce u borbu za playoff, barem fiktivnu, al razvoj ovog sto imaju je najbitniji trenutno. Kao i Atlanti, Knicksima, Cavsima.

Wizardsi su Beal i G-ligasi, Charlotte je nesto.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 07 jul 2019, 14:41

Epidaurus je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Popusit ce on ku.rac Bronu i ADu zajedno s ovim drugim mentalnim patuljkom. Inace lijepo je vidjet kako objektivni forumasi uzdizu Kawhija za smecarskiji potez od KDa svojevremeno. Jedan zmija,drugi gospodin. Jos jedna potvrda da je prica o kompleksima od Lakersa smijesna jel :kafa:
Pa jedan sj.ebo potencionalni super team drugi zakljuco ligu. Normalno da ce se prvi nagradit uzdizanjem, jos im doso u isti grad da ih potencionalno sprca i to je jos plus.

Ne znam kako su te dvije stvari povezane u "snake" taboru, de obrazlozi da vidim logiku :kafa:
Pa kad je vec znao da ce potpisat za Clipperse fino je trebao uradit odmah na pocetku ko svi ostali relevantni FA. Ovako je pokazao jos jednom kakvo je ljudsko smece. Vukao za nos i Lakerse i Raptorse na kraju krajeva. Da je bilo koji tim u pitanju popljuvalo bi ga se al posto se radi o Lakersima onda je gospodin jel. Neka, popusit ce smece autisticno kolosalno od Brona i ADa.

PG jos veci smecar i licemjer. Prije godinu dana prodavao pricu kako je dosao da ostane u OKCu sa bratom Wessom i sav onaj show. Sad mu Kawhi jednom migno samo i ik odma poletio trazit trade. Al neka, bit ce lijepo gledat kad ih Lakersi budu je.bali na sve moguce nacine.
Otkud ti znas da je odlucio prije jucerasnjeg dana?Mozda je pitao Lejkerse da odgode trejd,oni nisu htjeli,ponudio se PG u meduvremenu i to je to
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Epidaurus » 07 jul 2019, 14:42

Jest, nisu htjeli odgodit trejd iako svi moguci izvori tvrde suprotno :rol:

Smecar jos pomjerao sastanke i imao neke posebne uslove jer je dogovarao udruzivanje s ovim drugim mentalnim patuljkom.

Avatar
alemsa
Postovi: 23931
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la alemsa » 07 jul 2019, 14:44

To samo pokazuje da je covjek dobar takticar odnosno da sebi olaksava put :kafa:

Nea to veze sa KD i njegovim odlaskom u gsw, nije povezano.

PG odradio beton sezonu i opet fenjer zbog Russa, igrao je 2 godine ne ide, sta ce covjek. Sport je stvari se mijenjaju brzo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 07 jul 2019, 14:45

Epidaurus je napisao/la:Jest, nisu htjeli odgodit trejd iako svi moguci izvori tvrde suprotno :rol:

Smecar jos pomjerao sastanke i imao neke posebne uslove jer je dogovarao udruzivanje s ovim drugim mentalnim patuljkom.
Svi moguci izvori su tvrdili da su ispali klipersi iz trke.I nemoj se puno nervirat,ako sam ja mogao prezivjet finale 2010 mozes i ti sigurno eventualni poraz od klipersa ako se desi
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

dark44
Postovi: 2121
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la dark44 » 07 jul 2019, 14:46

BuffonGigi je napisao/la:
dark44 je napisao/la:Brown je za klasu kvalitetniji igrač od Kuzme, a trenutno je bolji i od Tatuma.
Da da, to je tako, a ti si pismen i pametan.
Neki kvalitetan odgovor nisam ni očekivao od tebe, svakako se tu ofiraš stalno, ali vjerovatno NBA gledaš kroz statistiku.

Da si pogledao bar 5 utakmica Bostona znao bi o čemu pričam, ne želim ulaziti s tobom u diskusiju ako nemaš neki validan argument :thumbup:

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BuffonGigi » 07 jul 2019, 14:47

Nemas ti sta sa mnom ulaziti u diskusiju jer Kuzmu vjerovatno nikad nisi gledao. Za razliku od ovog potencijalno sjajnog 3nd igraca Browna, Kuzma posjeduje kompletan ofanzivni arsenal i ne oslanja se na fizikalije kao tvoj ljubimac.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Azpi » 07 jul 2019, 14:48

dark44 je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:
dark44 je napisao/la:Brown je za klasu kvalitetniji igrač od Kuzme, a trenutno je bolji i od Tatuma.
Da da, to je tako, a ti si pismen i pametan.
Neki kvalitetan odgovor nisam ni očekivao od tebe, svakako se tu ofiraš stalno, ali vjerovatno NBA gledaš kroz statistiku.

Da si pogledao bar 5 utakmica Bostona znao bi o čemu pričam, ne želim ulaziti s tobom u diskusiju ako nemaš neki validan argument :thumbup:
Pa Kuzma je clan velike trojke sve ti je jasno :rol: :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

dark44
Postovi: 2121
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la dark44 » 07 jul 2019, 14:51

Dovoljno si tim postom dokazao svoje znanje kralju, uživaj

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la SiamoNoi » 07 jul 2019, 15:04

Ne sviđa mi se Morris u Spursima.Gadljiv lik,a i precijenjene su mu mogucnosti na račun dijela prošle sezone.

Zašto ekipe konstantno vracaju Ronda na roster? :facepalm: Em je ispodprosječan play vec nekoliko sezona,em je rijetko gadljiv tip.Nadam se da će se Cook izborit kraj njega za vece minute.Iako koga god stave od ove trojice neće se vjerojatno previše usrećit na kraju dana.

Ne ulijeva mi njihov roster neko veliko povjerenje.Previše sumnjivih tipova.Vidjet ćemo šta će od svega ispast.Nadam se da Boogie moze imat dobru sezonu.
SPY je napisao/la:lejkersi ako ostanu zdravi mislim da mogu komotno napasti rekord gsw 73-9
Ne mogu.
BosniaBoston je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la: Sad bi dusu dao da igrac koji je kvalitet navodne oj.ebine Jaylena Browna potpise za Lakerse.Dvolicnjace
Za ulogu nositelja kako ga se hypea nije oj.ebina nego oj.ebina na kvadrat. Za role playera je solidan.
Trenutno role player dobar.Za koju godinu all-star vjerovatno,ima sve alate kako se vec popularno kaze :kafa:
Nemoj se nadat uzalud da će se to desit,razočarat ćeš se previše :mrgreen: Previše Brownu fali u igri da bi ikad i blizu AS nivoa bio.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 07 jul 2019, 15:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Sarmelino » 07 jul 2019, 15:04

Epidaurus je napisao/la:Popusit ce on ku.rac Bronu i ADu zajedno s ovim drugim mentalnim patuljkom. Inace lijepo je vidjet kako objektivni forumasi uzdizu Kawhija za smecarskiji potez od KDa svojevremeno. Jedan zmija,drugi gospodin. Jos jedna potvrda da je prica o kompleksima od Lakersa smijesna jel :kafa:
Smecarskiji jer ne navijas za Oklahomu. Gdje ce bit smecarski, sta vam je to bio duzan
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 07 jul 2019, 15:05

Kompleksi prema ekipi koja je zadnji put bila faktor dok se papirna marka uveliko koristila i čiji su "navijači" odavno digli ruke i počeli jahati divizijskog rivala. Zanimljivo.
Kyle Kuzma obećani princ.
Big, BIG facts!
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Clutch » 07 jul 2019, 15:08

SiamoNoi je napisao/la:Ne sviđa mi se Morris u Spursima.Gadljiv lik,a i precijenjene su mu mogucnosti na račun dijela prošle sezone.
Meni se Morris stilom igre ne svidja jer ima tendenciju privatizacije i uzimanja dugih dvojki. Mada nije los igrac, borben je i ima sut, al da ga uklopis u drugaciju ulogu koja nije ta njegova individualna igra, ne znam koliko je moguce.

Imao i retardirane izjave prosle sezone, tako da cudan fit za Spurse al ako neko moze izvuci najbolje onda je to Pop.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BosniaBoston » 07 jul 2019, 15:11

Clutch je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Ne sviđa mi se Morris u Spursima.Gadljiv lik,a i precijenjene su mu mogucnosti na račun dijela prošle sezone.
Meni se Morris stilom igre ne svidja jer ima tendenciju privatizacije i uzimanja dugih dvojki. Mada nije los igrac, borben je i ima sut, al da ga uklopis u drugaciju ulogu koja nije ta njegova individualna igra, ne znam koliko je moguce.

Imao i retardirane izjave prosle sezone, tako da cudan fit za Spurse al ako neko moze izvuci najbolje onda je to Pop.
Kad je 2018 u ECF se poceo flexat lebronu odmah sam postao njegov fan.Jest da je imao retardiranih izjava,ali je dobar igrac i njegov midrange pullup preko ruke je melem za oci po mom misljenju.Zao mi je sto ide al nema veze
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la NEZALAGANJE » 07 jul 2019, 15:25

SiamoNoi je napisao/la:Ne sviđa mi se Morris u Spursima.Gadljiv lik,a i precijenjene su mu mogucnosti na račun dijela prošle sezone.
Prva stvar,Morris vec 2 sezone i 2 PO igra na vrhunskom nivou za jednog role igraca i jos je u prajmu tj.tek treba da napuni 30 godina.

Slazem se za karakter.Ne gotivim ni ja bas ponasanje njega i njegovog brata,ali u BOS ovih sezona nije pravio nikakve probleme,a itekako je bilo turbulencija tamo.Na sve to je odgovorio tako sto je bio jedan od njihovih boljih igraca na parketu.Tu vjerujem da je FO SA odradio svoju zadacu.Uostalom,ako bi i bilo kakvih problema,Pop bi ga odmah spakovao negdje.U to sam siguran.

E sto se tice njegovog fita u SA,mislim da je upravo bio potreban takav igrac.Vrhunski je spot up suter,moze ponesto kreirati za sebe,solidan je defanzivac i dobar je na def.skoku.
S obzirom da vidimo kako su se glavni rivali na Zapadu(UTA,LAC,LAL) itekako pojacali na krilnim pozicijama,a tu je SA bio najtanji,potez je itekako logican.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la BuffonGigi » 07 jul 2019, 15:27

Kme kme, pacenici samo placite i dalje. Lakeshow u najavi :kafa:
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: 2019-20 NBA Preseason

Post Postao/la Barbarossa » 07 jul 2019, 15:27

Ko ima bolju klupu od LAC ove sezone?
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.