Offseason NBA 2020/21

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la JHam » 21 dec 2020, 18:24

Ne mora ni biti, radije bih njega gledao narednih 5 godina, nego Hardena kako isto ovo radi Denveru naredne sezone i onda hajde opet u rebuilding a HOU u POu :kafa:

Hardenova cijena je ona koju je neko spreman ponuditi, ako im PHI ne da Simmonsa, ako BKN ne da Irvina, ako MIA ne da mlade igrace koje ovi hoce, Denver NE SMIJE nuditi ovaj paket u borbi protiv samih sebe...Krenes od Harris/Barton + mladi + pikovi, i onda ako ovi dizu dizes i ti ako si bas zainteresovan..Zbog fita Hardena u Denveru, ja ga ne zelim nikako, sretan mu put, jedino uletiti kao 3i tim i pokusati ugrabiti Tuckera

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la OldFashioned » 21 dec 2020, 18:28

Isti shit samo drugo pakovanje. Mada Murraya ne mogu nikada vidjeti ni blizu Hardenovog ofanzivnog učinka/talenta u budućnosti. Obojica svakako ne igraju odbranu... Jedan je postao totalni cirkusant kojeg više neće niti jedna ozbiljna ekipa. Jedino može sa LeBronom naslov uzeti.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Epidaurus » 21 dec 2020, 18:30

JHam je napisao/la:
21 dec 2020, 18:21
Epidaurus je napisao/la:
21 dec 2020, 18:17
To bi zapravo bio apsolutno korektan i posten paket za igraca Hardenovog ranga.
Ne bi..Zasto, zato sto je covjek naveo PHI, MIA, BKN jel kao ekipe u koje hoce, ni jedna druga ekipa im ne bi trebala ponuditi ni blizu onog sto ove 3 navedene nude jer dogodine isto sranje moze napraviti i toj ekipi..Ako hoce u Denver, ponudis Harrisa i Portera recimo i koji pik i nek se udaraju nogom u guzicu ili nek prihvate ponudu jedne od ove 3 ekipe...Da on nije navodio ekipe u koje hoce, da je dobar fit s Jokicem, da je koju godinu mladji, da, Murray, MPJ i pikovi je posten paket, ali u trenutnoj situaciji u koju se doveo, ako Denver ovo da ja odoh navijati za Detroit...
Paket Netsa bez Kyriea, Heata bez Bama i Herroa il Phillin bez Simmonsa su apsolutno smijesni i ako Rocketsi to prihvate trebaju se odmah ugasit. Hardenova vrijednost upravo i jeste AS igrac plus odlican mladi potencijal i pickovi jer pricamo o jednom rasnom superstaru koji je tu negdje top 5 igrac lige i ima dugogodisnji ugovor.

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la JHam » 21 dec 2020, 18:32

Epidaurus je napisao/la:
21 dec 2020, 18:30
JHam je napisao/la:
21 dec 2020, 18:21
Epidaurus je napisao/la:
21 dec 2020, 18:17
To bi zapravo bio apsolutno korektan i posten paket za igraca Hardenovog ranga.
Ne bi..Zasto, zato sto je covjek naveo PHI, MIA, BKN jel kao ekipe u koje hoce, ni jedna druga ekipa im ne bi trebala ponuditi ni blizu onog sto ove 3 navedene nude jer dogodine isto sranje moze napraviti i toj ekipi..Ako hoce u Denver, ponudis Harrisa i Portera recimo i koji pik i nek se udaraju nogom u guzicu ili nek prihvate ponudu jedne od ove 3 ekipe...Da on nije navodio ekipe u koje hoce, da je dobar fit s Jokicem, da je koju godinu mladji, da, Murray, MPJ i pikovi je posten paket, ali u trenutnoj situaciji u koju se doveo, ako Denver ovo da ja odoh navijati za Detroit...
Paket Netsa bez Kyriea, Heata bez Bama i Herroa il Phillin bez Simmonsa su apsolutno smijesni i ako Rocketsi to prihvate trebaju se odmah ugasit. Hardenova vrijednost upravo i jeste AS igrac plus odlican mladi potencijal i pickovi jer pricamo o jednom rasnom superstaru koji je tu negdje top 5 igrac lige i ima dugogodisnji ugovor.
Evo vidimo kako postuje taj dugogodisnji ugovor, nek ga onda sebi ostave i svi mirni i sretni
Njegova vrijednost, da nije doslo do ovih problema, da nije najavio ekipe u koje hoce, jeste ta koju si naveo, ali u trenutnoj situaciji ni jednoj ekipi osim onih koje je naveo se ne isplati da nudi ni blizu realne cijene. Pogotovo ne ekipi koja je prosle godine dosla do finala zapada i bila najmladja ekipa tamo...

Avatar
Balon
Postovi: 3006
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Balon » 21 dec 2020, 18:53

OldFashioned je napisao/la:
21 dec 2020, 18:28
Isti shit samo drugo pakovanje. Mada Murraya ne mogu nikada vidjeti ni blizu Hardenovog ofanzivnog učinka/talenta u budućnosti. Obojica svakako ne igraju odbranu... Jedan je postao totalni cirkusant kojeg više neće niti jedna ozbiljna ekipa. Jedino može sa LeBronom naslov uzeti.
Nebi Bron dozvolio da takav debil zaigra za Lakerse, Harden se sigurno potajno nada ali nema nista od toga :kafa:

Ma nebitno gdje god bradati zavrsio, opet ce svi biti krivi samo on nece, to vec znamo

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la OldFashioned » 21 dec 2020, 18:54

Balon je napisao/la:
21 dec 2020, 18:53
OldFashioned je napisao/la:
21 dec 2020, 18:28
Isti shit samo drugo pakovanje. Mada Murraya ne mogu nikada vidjeti ni blizu Hardenovog ofanzivnog učinka/talenta u budućnosti. Obojica svakako ne igraju odbranu... Jedan je postao totalni cirkusant kojeg više neće niti jedna ozbiljna ekipa. Jedino može sa LeBronom naslov uzeti.
Nebi Bron dozvolio da takav debil zaigra za Lakerse, Harden se sigurno potajno nada ali nema nista od toga :kafa:

Ma nebitno gdje god bradati zavrsio, opet ce svi biti krivi samo on nece
Zasigurno ne bi ali kažem hipotetički, jedino sa njim ovakav igrač može osvojiti danas prsten.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Felixians4 » 21 dec 2020, 18:56

Ja sam upravo ovakav paket pred koji tjedan sebi u glavi složio(moj drug clutch može potvrditi) i na jednom hr forumu. Fit? Dovoljno je reći - tandem dva genijalna napadača koji kroz p&r s puno slabijim partnerima su praktički držali napadački svoje ekipe u vrhu. To bi budimo realno bilo nezaustavljivije od Curry-Draymond kombinacije.

Vjerojatno bi stigli i Tucker,možda House. Obranu bi pokrili Gary,PJ i Millsap,još ako ostane barton,imaju izvrsnu 6.opciju i Morris,Campazzo,Dozier ko kreatori s klupe koji redom nisu minus defenderi. CONTENDER za sljedeće 2 sezone, a onda što bude. Karnišovas je ošo, mislim da bi trebali i Malonea maknuti.

No s druge strane, apsolutno imaju blistavu perspektivu, a u preseason su izgledali jako moćno i nadahnuto,podsjećaju masu na warriorse 2014.

Jamal mislim da može više uraditi neki skok na superstar level da će npr.ikad biti rang irvinga,lillarda,hardena pa bjerujem da neće biti ni ispred younga,moranta,bookera... mada,kad gledaš playoff,on i mičel su najjači haha,odluak je delikatna. A Porter je totalna lutrija,odabran baš na rubu iste,rizik totalni, odaje naznake da može biti ludo svestran scoers s winga, no ako ne bude više od toga(branič,iso,razigravač) , onda može biti "tek" obični all star i ne vidim da je to dovoljno za tron pokraj ove konkurencije.


Dakle, ako je ovo lažni trač, ok, apsolutno pozdravljam da pokušaju s ovom daleko najdubljom i najintrigantnijom mladom jezgrom(nisam naveo bola), no također, harden-jokić + iskusni specijalisti i jasna ambicija, muda do poda i sretno.

U slučaju neuspjeha svi bi im se rugali,harden i jokić prvi bi bili na udar,pogotovo brada čiji legacy bi bio srušen i suviše, no isto tako, što ako ovako ostanu uvijek kratki i simpatični,a netko ubode s bradonjom titulu? zato i jest zanimljivo...

Hajde,Bene Simmonšelo,nemoj ne iskoristiti dar

Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la JHam » 21 dec 2020, 19:01

Felixians4 je napisao/la:
21 dec 2020, 18:56
Ja sam upravo ovakav paket pred koji tjedan sebi u glavi složio(moj drug clutch može potvrditi) i na jednom hr forumu. Fit? Dovoljno je reći - tandem dva genijalna napadača koji kroz p&r s puno slabijim partnerima su praktički držali napadački svoje ekipe u vrhu. To bi budimo realno bilo nezaustavljivije od Curry-Draymond kombinacije.

Vjerojatno bi stigli i Tucker,možda House. Obranu bi pokrili Gary,PJ i Millsap,još ako ostane barton,imaju izvrsnu 6.opciju i Morris,Campazzo,Dozier ko kreatori s klupe koji redom nisu minus defenderi. CONTENDER za sljedeće 2 sezone, a onda što bude. Karnišovas je ošo, mislim da bi trebali i Malonea maknuti.

No s druge strane, apsolutno imaju blistavu perspektivu, a u preseason su izgledali jako moćno i nadahnuto,podsjećaju masu na warriorse 2014.

Jamal mislim da može više uraditi neki skok na superstar level da će npr.ikad biti rang irvinga,lillarda,hardena pa bjerujem da neće biti ni ispred younga,moranta,bookera... mada,kad gledaš playoff,on i mičel su najjači haha,odluak je delikatna. A Porter je totalna lutrija,odabran baš na rubu iste,rizik totalni, odaje naznake da može biti ludo svestran scoers s winga, no ako ne bude više od toga(branič,iso,razigravač) , onda može biti "tek" obični all star i ne vidim da je to dovoljno za tron pokraj ove konkurencije.


Dakle, ako je ovo lažni trač, ok, apsolutno pozdravljam da pokušaju s ovom daleko najdubljom i najintrigantnijom mladom jezgrom(nisam naveo bola), no također, harden-jokić + iskusni specijalisti i jasna ambicija, muda do poda i sretno.

U slučaju neuspjeha svi bi im se rugali,harden i jokić prvi bi bili na udar,pogotovo brada čiji legacy bi bio srušen i suviše, no isto tako, što ako ovako ostanu uvijek kratki i simpatični,a netko ubode s bradonjom titulu? zato i jest zanimljivo...

Hajde,Bene Simmonšelo,nemoj ne iskoristiti dar
Denver da bi igrao dobro ko sto sad igra, igra pocinje od Jokica na trici i onda blokovi utrcavanja kako kad, sta bi Harden radio u tom slucaju? Covjek zahtjeva loptu u rukama da bilo sta uradi u napadu, koliko god on bio genijalan u napadu, nije fit sa Jokicem u ovom stilu igre Denvera i sve i jedan navijac istog ce ti reci isto a vjerovatno i velika vecina ne bi htjela Hardena u Denveru :nene:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2020, 19:04

@JHam Ja ne bi trejdovao za Hardena taman kad titulu nikad ne bi vidio.Zato te apsolutno razumijem sta pises.

To je tip likova koji su sami sebi dovoljni.Niko drugi njega ne zanima.Kakav tim, kakvi bakraci... Kancer najobicniji a la Kawhi, bez obzira na sav talenat.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la SiamoNoi » 21 dec 2020, 19:08

SaltCityAttack je napisao/la:
21 dec 2020, 04:44
SiamoNoi je napisao/la:
21 dec 2020, 03:28
Ne samo da su Bullsi dobro pickali sa Williamsom nego je i Dotson kojeg su pokupili nakon drafta trebao biti draftan od strane neke ekipe.

Još da uvale Markkanena nekome pa da se PatWill za stalno instalira na četvorku.

PatWil-WCJ :ljepota:
Dotson je dobar ali nema on šuta možda zato ga niko nije ni uzeo ..dobar je u prodorima i to sigurno da je trebao biti draftovan , ali nikako nije igrao ovu predsezonu veoma malo ne znam zašto.. sto se tiče Markkanena ja ne znam gdje se čovjek pogubio..imao je odličnu rokove sezoni i godinu poslije ali ovo zadnje totalno se pogubio
Mislim da je ozlijeđen.
Napapijri je napisao/la:
21 dec 2020, 14:32
P.S. Ono za sto mislim da ima i da bi bilo izvodljivo je Aaron Gordon.
Ali sta ce Orlandu Markkanen? :mrgreen:

Imaju Isaaca kao buduću četvorku.Iako,Isaac ima smisla kao centar.On na centru,Markkanen četvorka i Okeke trojka.Taman da se pokriju sve mane Finca u defanzivi.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4554
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Napapijri » 21 dec 2020, 19:23

SiamoNoi je napisao/la:
21 dec 2020, 19:08
SaltCityAttack je napisao/la:
21 dec 2020, 04:44
SiamoNoi je napisao/la:
21 dec 2020, 03:28
Ne samo da su Bullsi dobro pickali sa Williamsom nego je i Dotson kojeg su pokupili nakon drafta trebao biti draftan od strane neke ekipe.

Još da uvale Markkanena nekome pa da se PatWill za stalno instalira na četvorku.

PatWil-WCJ :ljepota:
Dotson je dobar ali nema on šuta možda zato ga niko nije ni uzeo ..dobar je u prodorima i to sigurno da je trebao biti draftovan , ali nikako nije igrao ovu predsezonu veoma malo ne znam zašto.. sto se tiče Markkanena ja ne znam gdje se čovjek pogubio..imao je odličnu rokove sezoni i godinu poslije ali ovo zadnje totalno se pogubio
Mislim da je ozlijeđen.
Napapijri je napisao/la:
21 dec 2020, 14:32
P.S. Ono za sto mislim da ima i da bi bilo izvodljivo je Aaron Gordon.
Ali sta ce Orlandu Markkanen? :mrgreen:

Imaju Isaaca kao buduću četvorku.Iako,Isaac ima smisla kao centar.On na centru,Markkanen četvorka i Okeke trojka.Taman da se pokriju sve mane Finca u defanzivi.
Ne Orlando, mislio sam da Dallas ganjao Gordona. Ja sam i Markannena gledao kroz prizmu Dallasa. Die hard fan :D
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Beko » 21 dec 2020, 19:28

Dončić je na pola puta da bude kao Harden.

Ofanzivno strašan.

Defanzivno rupa.

Treba mu puno šuteva.

Stalno ide na faul.


MVP RS da.

I choker je.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Felixians4 » 21 dec 2020, 20:06

pa denver igra puno statičnije no prije par godina. nije fit sa jokićem u pick and roll bazi s jokićem? Nema igrača koji je više fit,možda luka još su generacijski bliži i naravno ex yu.

Možda u regular season bi bilo mučenja,al u playoff to braniti? pakao. oba vrhunski realizatori s pregršt rješenjima jedini problemčić jokićeva je trica,al sasvim prihvatljivo,zna povezati ključne ubačaje ko i ad. top dodavači,možeš igrati čitavo vrijeme 5 out, handoff,svaka pomoć automatski je čista pozicija bilo an perimetru,a cut da ne spominjem. Jokić ko ballhandler pa Harden u blok i brzo odmotavanje,neobranjivo,jednostavno to bi bilo briljantno...

činjenica je da je on izvlačio maksimum iz loših rostera i da je vukao protiv ponajbolje ekipe u povijesti do samih granica g6 i g7,tada i jest chokeao,treba priznati. Nezalaganje. jbg,kawhi je osvojio s raptorsom,a kao vođa spursa bili ste vrhunski i bome rasturali gsw u game1 do pachulije, a sada je tek jedna godina u clippersima. Ako prođu sve ove turbulencije i to ih poveže, jako će biti opasni.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Nail for Real » 21 dec 2020, 20:15

Beko je napisao/la:
21 dec 2020, 19:28
Dončić je na pola puta da bude kao Harden.

Ofanzivno strašan.

Defanzivno rupa.

Treba mu puno šuteva.

Stalno ide na faul.


MVP RS da.

I choker je.
Dok je Doncic osvajao trofeje, ti si od baba za kahvu trazio, cuti i poklopi se.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Beko » 21 dec 2020, 20:29

Nail for Real je napisao/la:
21 dec 2020, 20:15
Beko je napisao/la:
21 dec 2020, 19:28
Dončić je na pola puta da bude kao Harden.

Ofanzivno strašan.

Defanzivno rupa.

Treba mu puno šuteva.

Stalno ide na faul.


MVP RS da.

I choker je.
Dok je Doncic osvajao trofeje, ti si od baba za kahvu trazio, cuti i poklopi se.
Jel to zvanično?

hvalim Luku u mom postu.

Da choker je.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Chinaglia » 21 dec 2020, 20:55


Avatar
JHam
Postovi: 9029
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la JHam » 21 dec 2020, 20:55

Felixians4 je napisao/la:
21 dec 2020, 20:06
pa denver igra puno statičnije no prije par godina. nije fit sa jokićem u pick and roll bazi s jokićem? Nema igrača koji je više fit,možda luka još su generacijski bliži i naravno ex yu.

Možda u regular season bi bilo mučenja,al u playoff to braniti? pakao. oba vrhunski realizatori s pregršt rješenjima jedini problemčić jokićeva je trica,al sasvim prihvatljivo,zna povezati ključne ubačaje ko i ad. top dodavači,možeš igrati čitavo vrijeme 5 out, handoff,svaka pomoć automatski je čista pozicija bilo an perimetru,a cut da ne spominjem. Jokić ko ballhandler pa Harden u blok i brzo odmotavanje,neobranjivo,jednostavno to bi bilo briljantno...

činjenica je da je on izvlačio maksimum iz loših rostera i da je vukao protiv ponajbolje ekipe u povijesti do samih granica g6 i g7,tada i jest chokeao,treba priznati. Nezalaganje. jbg,kawhi je osvojio s raptorsom,a kao vođa spursa bili ste vrhunski i bome rasturali gsw u game1 do pachulije, a sada je tek jedna godina u clippersima. Ako prođu sve ove turbulencije i to ih poveže, jako će biti opasni.
Jednostavno bi ti trebala 3 vrhunska odbrambena igraca da pokriju njihove nedostatke i 2 lopte u napadu, ako ce se igrati 2na2 super

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Maestro^^ » 21 dec 2020, 22:18

There will be no agreement on a rookie extension for Pelicans guard Lonzo Ball, @KlutchSports CEO Rich Paul tells ESPN. Ball will become a restricted free agent next summer. Both sides remain positive about the ability to move forward together, Paul tells ESPN.

Los Angeles Clippers guard Luke Kennard has agreed to a four-year, $64 million contract extension, his agents Aaron Mintz and Dave Spahn of @caa_sports tell ESPN.

Previše mi je ovo za Kennarda..
Zadnja izmjena: Maestro^^, dana/u 21 dec 2020, 22:24, ukupno mijenjano 1 put.
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Felixians4 » 21 dec 2020, 22:21

Harden je manje loš obrambeni od Jamala i Portera zasad. A u paketu bi stigao sigurno tucker ukoliko ne i house, a tu su i millsap,harris. Sasvim sigurno puno bolje od svega što je Denver IKADA imao ,isto tako i s Hardenom van USA(što je podcijenjeno s gledišta pratitelja,tamo su recimo on,carmelo i irving briljirali što se kao ne bi reklo da će im pasati i lijepo su se uklopili u atmosferu bla-bla) i thundera,ni blizu nije imao takvu igračinu u primeu pored sebe + pratnju koja ima jasne uloge(to je imao u Houstonu zadnjih par godina s Gordonom,Covom,al tu je westbrook bio za k i ono jbg, pukli su protiv warriorsa ,a imali ih).

Avatar
Azpi
Postovi: 4457
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Offseason NBA 2020/21

Post Postao/la Azpi » 21 dec 2020, 22:40

Cekaj Kennard dobio 16 miliona godišnje :bow: :bow: :rol: :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.