NBA 2020/2021

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Brokula
Postovi: 30998
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Brokula » 20 apr 2021, 16:41

Inace u ostalim vijestima CP3 prestigao Magica po broju asistencija. Hinjo je veliki ali zasluzuje prsten
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la lucky13 » 20 apr 2021, 16:47

svi isto racunaju zavisi samo sta se hoce reci. mada su novinari mahom matematicki (a i inace) neuki. cesto grijese upravo u ovome (i ne samo kada se govori o sportu) u cemu i vi. pa kazu da neko ima toliko i toliko % bolji sut za 2 ili 3 poena, mada je pravilno reci za toliko i toliko procetnih jedinica. upravo zbog ovoga o cemu sam pisao. ako ja kazem da mujo ima 30% uspjesnosti pogadjanja u metu. a da je suljo 10 posto uspjesniji od njega dok haso ima 10 procentnih jedinica bolje rezultate. to znaci da suljo ima 33% uspjesnost a haso 40%. i to je matematika osnovne skole. reporteri cesto kazu recimo: jokic puca bolje 5% od nekoga. sto je u biti jako malo jer u stvari misle na 5 procentnih jedinica sto je druga stvar. ako uporedjujes sa nekim onda se gleda u odnosu na njegove brojke i ako si bolji 5% onda si bolji 5% u odnosu na njegove rezultate. sto moze biti jako malo. 5 postotnih jedinica je mjera u odnosu na cijelo 100% i nema zavisnosti izmedju igraca. a ako gledas koliko je ko uspjesniji u odnosu na nekoga onda se gleda u odnosu na njegov rezultat. jer ako neko ima 6 skokova a neko 8 onda ovaj drugi ima 33% vise skokova u odnosu na prvog. onda ako uporedjujes sut moras ici istom logikom. znaci u odnosu na sut protivnika.

zato je recimo razlika izmedju jokicevih 85,5% slobodnih i nekih 87,5% slobodnih bila puno manja nego 37% i 42% suta za 3. jer je 5 od 37 daleko veci udio (13,5%) nego li je 2 od 85 (2,4%). i direktan uticaj na igru je u prvom slucaju 13,5 % poena vise a u drugom 2,4 % poena vise. i zato sam u jednom slucaju podvukao 42 kao dosta vise u odnosu na 37 a u drugom nisam 87 u odnosu na 85 (sto je i zapocelu svu ovu polemiku oko %, jer ste zapjenili kako to da je 42 daleko vise od 37 a 87 nije od 85). plus sto se prvo odnosi na sut za 3 poena pa je i 13% tu daleko uticajnije (na 100 trojki je 113 trojki = 39p vise) nego 2 % u sutu za 1 poen (na 100 poena bude 102 poena iliti 2p vise). ali sve je ovo prekomplikovano za neke mozgove. mada, vama je bilo i 11,1 skokova puno vise od 11,0 i 0,6 blokada je kao uzasno puno a 8,8 asistencija nista u odnosu na 3,2 ili kolko vec.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 20 apr 2021, 17:12, ukupno mijenjano 10 puta.

Avatar
JHam
Postovi: 9046
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la JHam » 20 apr 2021, 16:48

Brokula je napisao/la:
20 apr 2021, 16:41
Inace u ostalim vijestima CP3 prestigao Magica po broju asistencija. Hinjo je veliki ali zasluzuje prsten
Jel njemu ovo zadnja godina ugovora? Kontam, mogao bi u LAL za male pare a njemca nek puste ili neki S&T ako uspiju, to mu je mozda i najbolja opcija a da igra i dobre minute.. Pored Denvera kako je Murray povrijedjen ali ne vjerujem da ce nasi tu ista pokusati..
Samo jos treba da potpise za BKN i igra iza Kyriea i Hardena..

Avatar
JHam
Postovi: 9046
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la JHam » 20 apr 2021, 17:02

Denver potpisao Austina Riversa na 10 dana. Cudi me da nisu mu dali odma do kraja godine, Morris je povrijedjen i mozda se ne vrati ni do POa prema Maloneu, necemo sad 5 igraca probavati na ovim ugovorima...

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Locust » 20 apr 2021, 17:34

JHam je napisao/la:
20 apr 2021, 16:48
Brokula je napisao/la:
20 apr 2021, 16:41
Inace u ostalim vijestima CP3 prestigao Magica po broju asistencija. Hinjo je veliki ali zasluzuje prsten
Jel njemu ovo zadnja godina ugovora? Kontam, mogao bi u LAL za male pare a njemca nek puste ili neki S&T ako uspiju, to mu je mozda i najbolja opcija a da igra i dobre minute.. Pored Denvera kako je Murray povrijedjen ali ne vjerujem da ce nasi tu ista pokusati..
Samo jos treba da potpise za BKN i igra iza Kyriea i Hardena..
Nema sanse da ide igdje za male pare. Prica se da bi mogao cak odbiti ovu zadnju godinu sto ima 40+ mil PO, jer misli da moze dobiti neki trogodisnji ugovor na 70 mil.

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Locust » 20 apr 2021, 17:36

lucky13 je napisao/la:
20 apr 2021, 16:47
svi isto racunaju zavisi samo sta se hoce reci. mada su novinari mahom matematicki (a i inace) neuki. cesto grijese upravo u ovome (i ne samo kada se govori o sportu) u cemu i vi. pa kazu da neko ima toliko i toliko % bolji sut za 2 ili 3 poena, mada je pravilno reci za toliko i toliko procetnih jedinica. upravo zbog ovoga o cemu sam pisao. ako ja kazem da mujo ima 30% uspjesnosti pogadjanja u metu. a da je suljo 10 posto uspjesniji od njega dok haso ima 10 procentnih jedinica bolje rezultate. to znaci da suljo ima 33% uspjesnost a haso 40%. i to je matematika osnovne skole. reporteri cesto kazu recimo: jokic puca bolje 5% od nekoga. sto je u biti jako malo jer u stvari misle na 5 procentnih jedinica sto je druga stvar. ako uporedjujes sa nekim onda se gleda u odnosu na njegove brojke i ako si bolji 5% onda si bolji 5% u odnosu na njegove rezultate. sto moze biti jako malo. 5 postotnih jedinica je mjera u odnosu na cijelo 100% i nema zavisnosti izmedju igraca. a ako gledas koliko je ko uspjesniji u odnosu na nekoga onda se gleda u odnosu na njegov rezultat. jer ako neko ima 6 skokova a neko 8 onda ovaj drugi ima 33% vise skokova u odnosu na prvog. onda ako uporedjujes sut moras ici istom logikom. znaci u odnosu na sut protivnika.

zato je recimo razlika izmedju jokicevih 85,5% slobodnih i nekih 87,5% slobodnih bila puno manja nego 37% i 42% suta za 3. jer je 5 od 37 daleko veci udio (13,5%) nego li je 2 od 85 (2,4%). i direktan uticaj na igru je u prvom slucaju 13,5 % poena vise a u drugom 2,4 % poena vise. i zato sam u jednom slucaju podvukao 42 kao dosta vise u odnosu na 37 a u drugom nisam 87 u odnosu na 85 (sto je i zapocelu svu ovu polemiku oko %, jer ste zapjenili kako to da je 42 daleko vise od 37 a 87 nije od 85). plus sto se prvo odnosi na sut za 3 poena pa je i 13% tu daleko uticajnije (na 100 trojki je 113 trojki = 39p vise) nego 2 % u sutu za 1 poen (na 100 poena bude 102 poena iliti 2p vise). ali sve je ovo prekomplikovano za neke mozgove. mada, vama je bilo i 11,1 skokova puno vise od 11,0 i 0,6 blokada je kao uzasno puno a 8,8 asistencija nista u odnosu na 3,2 ili kolko vec.
Dosadan si ba, idi tamo na tenis.

Ne pratis kosarku, nemoj pisati ovdje i sve je OK.

Locust
Postovi: 1190
Pridružen/a: 04 avg 2015, 11:31
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Locust » 20 apr 2021, 17:43

Vrlo dobar post na temu na Athleticu:

Iza paywalla je, pa cu citav kopirati.

At the risk of adding yet another take to The Great MVP Debate of 2020-21, it might be worth illustrating the size of the advantage Nikola Jokic’s combination of good fortune and overall durability has conferred upon him.

If the purpose of an award is to drive discussion, the vagueness of the criteria for choosing the NBA’s MVP has to be considered a smashing success. Within the ‘most valuable player’ moniker, the last word is the only one for which there is essentially a universal agreement on the definition. What is meant by either ‘most’ or ‘valuable’ says more about what the voter deems important than about what they voted on. If I was going to indulge in maximal cynicism, I might suggest that the definition chosen tends to be more a result of ad-hoc, post-facto justification for support of a player already preferred. To the extent there is any broad standard that can be ascribed to voters and commentators, it is that the MVP should go to the best player on a contending team who scores the best on a scale combining on-floor impact with a compelling seasonal narrative.

Simple, right?

This isn’t really the space to argue about which player has had the best “story” this season, so rather than attempt to do so, I wanted to discuss the impact component. As with all aspects of the MVP discussion, the degree to which ‘impact’ is meant to indicate per-possession dominance or the sum of overall contribution is left unresolved. There is clearly a bulk production element. Kevin Durant has a reasonable argument for doing the most per-possession over the course of the season. But he’s played in only 24 of Brooklyn’s 58 contests and, as such, is not really in the mainstream discussion.

On the other end of the spectrum, the award is not intended as an iron-man trophy. In recent seasons, Jrue Holiday has been near the top of the league in terms of several well-respected overall impact metrics. He was fifth in the league in the measure of 3-year production I used as part of the Player Tiers Project. Though he had (and continues to have) generally excellent marks in terms of per-minute production, his overall production numbers have been enhanced by playing huge minute-loads on fast-paced teams, and this is likely the first time his name has been brought up even tangentially in MVP conversations.

Still, we should weight at least a little bit more towards total production. Not to the point whereby a player will win the awards merely by dint of playing two or three more games than his nearest competitor, but larger gaps should be significant to overcome. This is the situation in which we find ourselves this year. The two leading candidates, according to Tim Bontemps’ Straw Poll are Jokic and Joel Embiid. Jokic has a commanding lead in terms of support (90-5 in first-place votes), driven largely by having played nearly 750 more minutes than Embiid.

For the record: I was a part of Tim’s ‘jury,’ with my top five as of around two weeks ago being Jokic, Embiid, James Harden, LeBron James and Giannis Anteotkounmpo in that order.

The chart below includes a few production metrics alongside the estimated wins produced by each player according to those metrics.

RAPM and Luck-Adjusted RAPM are courtesy of NBAshotcharts.com. For those not familiar, the luck adjustment is an attempt to control for on/off variance in teammate and opponent shotmaking, particularly from beyond the arc and at the free-throw line. I don’t particularly like using luck adjustments in larger samples, as some of the teammate and opponent shotmaking could be due to the player in question, and adjusting away that impact would be bad! But for a partial season, luck-adjusted ratings are worth considering. EPM or Estimated Plus/Minus is the creation of former Utah Jazz analyst Taylor Snarr and has perfomed well in out of sample validation tests compared to many other leading metrics:

slika

Even in RAPM, where Embiid has a sizable per-possession edge, Jokic’s superior availability suggests he has brought more overall value to the Nuggets than Embiid to the Sixers. The other measures are more favorable to Jokic, some overwhelmingly so, and so the gap is far larger. The season isn’t over, but the chart below illustrates the degree to which Embiid would have to outperform Jokic on each metric to either catch him (top line) or at least “keep it close” by getting within two wins, assuming each player appears in 600 minutes over the rest of the season.

slika

Though Embiid is already perhaps within the margin in terms of RAPM, to catch Jokic over this small slice of a season, the Sixers center would need to outperform his Nuggets counterpart by over three times the per-possession advantage he has experienced over this season. On the other metrics, the gap is even larger. To even get within two total Win Shares, Embiid would have to outperform Jokic by over 1/4 of a win per game. To put that in perspective, the best season according to WS/48 in Basketball Reference’s database was LeBron in 2012-13, when James outplayed the average NBA player by 0.222 WS/48. Embiid would have to surpass that margin — relative to not just an average player, but Jokic — by an additional 25 percent. Ain’t happening.

None of this should be taken as any sort of denigration of Embiid. He’s had a wonderful season, and should consider himself unlucky that he will probably be relegated to All-NBA Second Team by virtue of sharing a position with Jokic. To a degree, he has been unlucky with injuries. Or perhaps more accurately, Jokic has been lucky relative to the MVP field this year in terms of avoiding injuries, at least to himself, if not his teammates. But the MVP in any given season isn’t necessarily the best player in the world. It’s usually the guy for whom everything broke right in terms of health, team quality and his own performance.


Steta sto se Jojo povrijedio, bila bi to jedna od najboljih MVP utrka u zadnje vrijeme.

Ovako nema nikakve utrke, Jokic je MVP.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Felixians4 » 20 apr 2021, 17:50

smaraj,lucky,nisi jedini.

kako ingles se preporodio, par minuta manje,klupa -- podigao slobodna bacanja za 10 i 17 % u odnosu na prethodne godine, a u postotku za 3 je prvi(dugo je bio u vrhu i za 2).. RESPECT
Zadnja izmjena: Felixians4, dana/u 20 apr 2021, 18:33, ukupno mijenjano 1 put.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la lucky13 » 20 apr 2021, 17:56

ne smaram ja koliko oni ne znaju i ne shvataju osnovne stvari. isto daj nekom debilu da cita kvantnu fiziku. naravno da ce mu biti dosadna. pisu o necemu o cemu nemaju pojma. i onda kada ih pobijes argumentima onda si dosadan jer ne mogu da razumiju najosnovnije stvari jer nemaju zavrsenu osnovnu kako bog zapovijeda.

inace dobar text ovaj iznad, upravo sam ga procitao i htjeo ostaviti link. to je upravo ono o cemu sam i trubio ovdje. kada mi npr postave poene na 36 minuta a ja odgovorim sa ukupnim poenima.

https://theathletic.com/2529468/2021/04 ... ola-jokic/

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 20 apr 2021, 18:15

Goat jesi skontao nadimak Drummondu :kafa:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15726
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la BosniaBoston » 20 apr 2021, 18:29

Clutch je napisao/la:
20 apr 2021, 18:15
Goat jesi skontao nadimak Drummondu :kafa:
Sergej Bubka :kafa:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Justin » 20 apr 2021, 18:46

Brokula je napisao/la:
20 apr 2021, 16:41
Inace u ostalim vijestima CP3 prestigao Magica po broju asistencija. Hinjo je veliki ali zasluzuje prsten
Top 5 plej ikada? :think:

Magic
Thomas
Stockton
Nash
Paul
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la OldFashioned » 20 apr 2021, 18:51

lucky13 je napisao/la:
20 apr 2021, 17:56
ne smaram ja koliko oni ne znaju i ne shvataju osnovne stvari. isto daj nekom debilu da cita kvantnu fiziku. naravno da ce mu biti dosadna. pisu o necemu o cemu nemaju pojma. i onda kada ih pobijes argumentima onda si dosadan jer ne mogu da razumiju najosnovnije stvari jer nemaju zavrsenu osnovnu kako bog zapovijeda.

inace dobar text ovaj iznad, upravo sam ga procitao i htjeo ostaviti link. to je upravo ono o cemu sam i trubio ovdje. kada mi npr postave poene na 36 minuta a ja odgovorim sa ukupnim poenima.

https://theathletic.com/2529468/2021/04 ... ola-jokic/
Ti si sam priznao da ne gledaš utakmice, i dokazao svoje neznanje ovdje.
Brojke koje uzmeš i kontinuirano spamuješ ovdje te unosiš nelagodu svima koji zapravo gledaju NBA utakmice ne znači da znaš išta o košarci. Precjenjuješ vlastite mogućnosti, upao si ovdje drito sa box score-a i hoćeš neko instant poštovanje jer barataš sa brojevima.
Ovo je timski sport i kao takav ne može da ga se gleda na isti način kao i tenis (koji pratiš).

Prema tome, idi pogledaj koju utakmicu, nije problem neznati, problem se praviti da si najpametniji a znati malo !
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la OldFashioned » 20 apr 2021, 18:53

Justin je napisao/la:
20 apr 2021, 18:46
Brokula je napisao/la:
20 apr 2021, 16:41
Inace u ostalim vijestima CP3 prestigao Magica po broju asistencija. Hinjo je veliki ali zasluzuje prsten
Top 5 plej ikada? :think:

Magic
Thomas
Stockton
Nash
Paul
Nash radi sistema u kojem je igrao u Sunsima defitivno maksimalno profitirao plus uzeo i koji mvp.
Ja bih prije u ekipi imao J.Kidda recimo.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la lucky13 » 20 apr 2021, 18:56

mozes ti pricati da nesto znas i da ja nista ne znam. ali ja sve sto napisem su ciste cinjenice i sve je potkrijepljeno brojkama koje su tacne! ti jedino i komentarises kako ti znas a ja ne znam. a ni u jednoj kosarkaskoj raspravi nemas nikakav argument osim da si gledao meceve i da sam ja nepismen. koga briga sta si ti gledao! pisi o cinjenicama i argumentovano.

ja sam samo reagovao na golmilu gluposti ovdje kako embid ima puno bolji skok, % slobodnih, blokade i kako je to (uz vise ppg) kao znacajnije od jokarinih prednosti (mnogo bolji % suta uz mnogo vise asistencija uz vise ukradenih i manje izgubljenih lopti).
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 20 apr 2021, 19:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Justin » 20 apr 2021, 18:59

OldFashioned je napisao/la:
20 apr 2021, 18:53
Justin je napisao/la:
20 apr 2021, 18:46
Brokula je napisao/la:
20 apr 2021, 16:41
Inace u ostalim vijestima CP3 prestigao Magica po broju asistencija. Hinjo je veliki ali zasluzuje prsten
Top 5 plej ikada? :think:

Magic
Thomas
Stockton
Nash
Paul
Nash radi sistema u kojem je igrao u Sunsima defitivno maksimalno profitirao plus uzeo i koji mvp.
Ja bih prije u ekipi imao J.Kidda recimo.
Kidd je bio odlican, ali i volio tuci zene. Tako da ga zbog PR segmenta nisam stavio.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la OldFashioned » 20 apr 2021, 19:00

Ovdje ima sasvim dovoljan broj ljudi koji redovno kao i ja gledaju košarku da osude tvoje (ne)znanje.
Delusional.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la OldFashioned » 20 apr 2021, 19:01

Justin je napisao/la:
20 apr 2021, 18:59
OldFashioned je napisao/la:
20 apr 2021, 18:53
Justin je napisao/la:
20 apr 2021, 18:46


Top 5 plej ikada? :think:

Magic
Thomas
Stockton
Nash
Paul
Nash radi sistema u kojem je igrao u Sunsima defitivno maksimalno profitirao plus uzeo i koji mvp.
Ja bih prije u ekipi imao J.Kidda recimo.
Kidd je bio odlican, ali i volio tuci zene. Tako da ga zbog PR segmenta nisam stavio.
Ma dobro, s te strane gledišta ne bih mnoge u top stavio ali mu se ne može osporiti kvalitet.
Triple-double mašina !
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

lucky13
Postovi: 1930
Pridružen/a: 20 jul 2018, 09:54
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la lucky13 » 20 apr 2021, 19:06

osude od ljudi bez osnova znanja osnovne skole me ne svrbe ni najmanje. koji je vas argument o mom neznanju? gdje sam napisao ista pogresno ili glupo? u kojoj analizi? pa vi ste me ismijavali za brojke za koje sam apsolutno u pravu samo zato sto vi ne mozete da razumijete najosnovnije matemticke racune! ali mi niste nasli ni jednu gresku (sem sopstvenog nerazumijevanja). osim sto pausalno vrijedjate i nipodastavate mene. nemate nista konkretno za sta mozete da se uhvatite. i to sto "baratam brojkama" znaci da se razumijem u statisticku i letimicnim pogledom mi je dosta toga jasno. i ne mogu mi se prodati muda za bubrege pa bili to i TV voditelji a kamoli vi ovdje.
Zadnja izmjena: lucky13, dana/u 20 apr 2021, 19:16, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Justin » 20 apr 2021, 19:06

OldFashioned je napisao/la:
20 apr 2021, 19:01
Justin je napisao/la:
20 apr 2021, 18:59
OldFashioned je napisao/la:
20 apr 2021, 18:53


Nash radi sistema u kojem je igrao u Sunsima defitivno maksimalno profitirao plus uzeo i koji mvp.
Ja bih prije u ekipi imao J.Kidda recimo.
Kidd je bio odlican, ali i volio tuci zene. Tako da ga zbog PR segmenta nisam stavio.
Ma dobro, s te strane gledišta ne bih mnoge u top stavio ali mu se ne može osporiti kvalitet.
Triple-double mašina !
Opasna kultura danas vlada. Doci ce Epi ili neki slican liberal i optuzit me da sam silovatelj jer sam Kidda stavio na listu. Treba se cuvati.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.