NBA 2020/2021

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Shategabri
Postovi: 14623
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Shategabri » 30 jul 2021, 13:32

Toliko supertimova prošle sezone i šipak.
Koševo Zapad

Avatar
L-Train
Postovi: 18366
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la L-Train » 30 jul 2021, 13:39

OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 13:27
L-Train je napisao/la:
30 jul 2021, 13:24
OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 12:59
Ima li kraja ovim supertimovima, uništiše i ono malo NBA draži što je ostalo.
Jes vala,mnogi su u redu stajali da dovedu ovog superstara :mrgreen:
Ma ako ga iko može donekle smiriti to je LeBron.
Ali mi se zaista :puke: od ovih silnih supertimova.
Ma ne moze njga ni tri Brona smiriti.

Ako ciljas na super tim prije ce onaj iz bubblea to biti nego ovaj sa Russom koji ih samo moze unazaditi,luda glava plus los fit,igrac koji malte ne dokazano moze biti koristan samo timovima u kojima je on i alfa i beta i gama,npr bio je igrac vise za Lakerse u onoj PO seriji vs Raketa jer ne moze da obuzda svoj divljacki nagon.Ja ga ovako nesto gotivim ko tipa,te nesto budale tipa JR su mi vazda bile drage,ali realno takvi ti zacas poseru ekipu i nije slucajno da ga se ekipe tek tako odricu jedna za drugom,al haj svakako ni ovaj paket Lakersa nije za nesto vise od RWa.Doduse treba istaci da ce im u RS sigurno biti plus igrac,on igra na 100% i preeseason pa bi tu sigurno mogao odmoriti prije svega LeBrona,eto svakako je i nedostajao jos jedan kreativac za tim a ne samo za sebe kao u slucaju DSa.

I da,trebaju dovesti jos i Mela da upotpune cirkus :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Brokula
Postovi: 30998
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Brokula » 30 jul 2021, 13:59

benjo34 je napisao/la:
30 jul 2021, 11:57
Kuminga je dobar igrač, potencijala ima i on je mislim jako dobro riješenje za njih na poziciji trojke za buducnost. Vjerovatno su gledali u njegov defanzivni potencijal

Moody mi je jako drag igrač, nije neka atleta al poentira na xy načina. Jako dobar draft za Warriorse. Kuminga, Moody i Wiseman su dobar zalog za budućnost

Dobar zalog za buducnost, osim sto Steph ima 34 godine, a ne 24.
Njima treba ekipa za naredne dvije sezone, a ne projekti od kojih ce mozda nesto biti za 5 godina
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la OldFashioned » 30 jul 2021, 14:07

L-Train je napisao/la:
30 jul 2021, 13:39

Ma ne moze njga ni tri Brona smiriti.

Ako ciljas na super tim prije ce onaj iz bubblea to biti nego ovaj sa Russom koji ih samo moze unazaditi,luda glava plus los fit,igrac koji malte ne dokazano moze biti koristan samo timovima u kojima je on i alfa i beta i gama,npr bio je igrac vise za Lakerse u onoj PO seriji vs Raketa jer ne moze da obuzda svoj divljacki nagon.Ja ga ovako nesto gotivim ko tipa,te nesto budale tipa JR su mi vazda bile drage,ali realno takvi ti zacas poseru ekipu i nije slucajno da ga se ekipe tek tako odricu jedna za drugom,al haj svakako ni ovaj paket Lakersa nije za nesto vise od RWa.Doduse treba istaci da ce im u RS sigurno biti plus igrac,on igra na 100% i preeseason pa bi tu sigurno mogao odmoriti prije svega LeBrona,eto svakako je i nedostajao jos jedan kreativac za tim a ne samo za sebe kao u slucaju DSa.

I da,trebaju dovesti jos i Mela da upotpune cirkus :mrgreen:
LeBron i Davis su i dalje top favoriti, sa Russom koliko god luda glava bio ne vidim kako ih može skroz unazaditi. Na papiru su jbg kako god okreneš supertim. Tu je po meni ključna Davisova uloga i koliko će ga zdravlje služiti, svi znamo da je turbulentan u tom smislu.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Felixians4 » 30 jul 2021, 14:09

NisamInSajder je napisao/la:
30 jul 2021, 12:37
Chinaglia je napisao/la:
29 jul 2021, 21:18
ako ce cleveland draftovat mobleyja, allen ce vjerovatno biti trejdovan
Eto Mobley je draftovan, ocekivano. Uopste ne znaci da ce sada Allena otpisati, Allen se odlicno pokazao i Altman vjerovatno racuna na njega, ali problem je sto i Allen i Sexton traze 20+ miliona ugovor. A to ce jako tesko obojica dobiti u CAVSima. Draftovanjem Mobleya CAVSi su se vjerovatno odlucili za Sextona, a Allen ili ce biti pusten ili ce biti nesto kao sign and trade. Rubio je doveden kao backup PG, to prosle godine prakticno nisi imao, Dellavedova je prakticno pola sezone bio OUT, Osman je nekad bio PG na terenu. Mislim da ce biti odlican FIT Rubio CAVSima.

Uglavnom najbolja moguca postava za narednu sezonu je: Garland - Sexton - Okoro - Mobley - Allen. Ono sto ja u ovom trenutku mislim da ce vjerovatno biti: Garland - Sexton - Okoro - Nance - Mobley.
jako sam optimističan za cavse da će prvi put bez lebrona biti dobri. ne znači nužno playoff,al konkurentni tokom sezone, gledljivi i moderni.

super team je samo brooklyn bio i zbog ozljeda je spušio. sada imamo i lakerse + niz ekipa s bar 2 igračine i ostatkom komplementarnim i kvalitetnim. fantastično zaleđe ostaje ligi iako bi bilo lijepo da sljedeću sezonu imamo sve na okupu jer blizu je kraj generacije paula,lebrona,carmela,duranta,currya,hardena,lillarda... koja je obilježila promjenu "ere" u ovu pace and space i suludu količinu individualnog talenta oni su predvodili. netko ima još godinu,netko 2,netko 3,netko 4, al to je-to. luka,tatum,zion,giannis,morant i društvo još malo i glavni su uz ostale.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 30 jul 2021, 14:09

The Utah Jazz have agreed to trade C Derrick Favors and a future first-round pick to the Oklahoma City Thunder for a future second-round pick, **** tell ESPN. Jazz create some financial flexibility and Thunder grab another first-rounder.
Lakse ce Lebron smiriti Russa nego Prestija bilo ko. :rol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Kompromis » 30 jul 2021, 14:14

Riječ super tim sa Westbrookom u LAu i Hardenom u Brooklynom jednostavno ne ide... dva ulojena štetničara po ekipu za koju igraju... zao mi je samo sto su se Lakersi odlucili a za njega a ne npr za Hielda koji je sa manjim ugovorom, a iako ne idealan igrac ipak bolji fit za LAL nego Westbrick... Uzas po meni ali opet dali su uzasan paket pa nije realno ocekivati da ces i dobiti nesto sto valja u zamjenu za to...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la dscile » 30 jul 2021, 14:24

S-Y-L-A-R je napisao/la:
30 jul 2021, 14:09
The Utah Jazz have agreed to trade C Derrick Favors and a future first-round pick to the Oklahoma City Thunder for a future second-round pick, **** tell ESPN. Jazz create some financial flexibility and Thunder grab another first-rounder.
Lakse ce Lebron smiriti Russa nego Prestija bilo ko. :rol:
Meni je jedino logicno da planira praviti trejd za nekog superstara, pa mozda cak i dvojicu, kroz 2-3 godine, jer ovo skupljanje pikova je bas previse ekstremno. Do tad ce razvijati Dorta, Pokusevskog, SGA i ostale.

Je li iko ikada imao ovoliko pikova prve runde u steku?

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Neutral » 30 jul 2021, 14:25

Pokusevski se ne moze razviti u ozbiljnog kosarkasa da mu je MJ licno trener.

Avatar
L-Train
Postovi: 18366
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la L-Train » 30 jul 2021, 14:26

OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 14:07
L-Train je napisao/la:
30 jul 2021, 13:39

Ma ne moze njga ni tri Brona smiriti.

Ako ciljas na super tim prije ce onaj iz bubblea to biti nego ovaj sa Russom koji ih samo moze unazaditi,luda glava plus los fit,igrac koji malte ne dokazano moze biti koristan samo timovima u kojima je on i alfa i beta i gama,npr bio je igrac vise za Lakerse u onoj PO seriji vs Raketa jer ne moze da obuzda svoj divljacki nagon.Ja ga ovako nesto gotivim ko tipa,te nesto budale tipa JR su mi vazda bile drage,ali realno takvi ti zacas poseru ekipu i nije slucajno da ga se ekipe tek tako odricu jedna za drugom,al haj svakako ni ovaj paket Lakersa nije za nesto vise od RWa.Doduse treba istaci da ce im u RS sigurno biti plus igrac,on igra na 100% i preeseason pa bi tu sigurno mogao odmoriti prije svega LeBrona,eto svakako je i nedostajao jos jedan kreativac za tim a ne samo za sebe kao u slucaju DSa.

I da,trebaju dovesti jos i Mela da upotpune cirkus :mrgreen:
LeBron i Davis su i dalje top favoriti, sa Russom koliko god luda glava bio ne vidim kako ih može skroz unazaditi. Na papiru su jbg kako god okreneš supertim. Tu je po meni ključna Davisova uloga i koliko će ga zdravlje služiti, svi znamo da je turbulentan u tom smislu.
Pa narvno da jesu,ako budu zdravi i ako LeBron i dalje ima brzinu dvije vise za PO apsolutno su kontenderi,da papir trpi sve :mrgreen: pa i narativ da je dolsakom Russa stvoren big 3. Ja bi bio presretan ako se nekim cudom uklopi ali iskustvo te uci da ce to biti jako tesko,a Bgmi nije da ima vise onu razinu igre iz MVP dana pa da istrpis sve njegove mane i sve ono sto dolazi sa njim.Uglavnom Pelinka je povukao potez pukovnik il pokojnik pa hajde da vidimo.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la TheChief » 30 jul 2021, 14:43

50. Petrusev
52. Garza

Je li moguce da su samo 2 pozicije razlike izmedju njih dvojice ?
:crazy:

Avatar
Brokula
Postovi: 30998
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Brokula » 30 jul 2021, 14:59

Sta se danas sve naziva supertimom lol
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la NisamInSajder » 30 jul 2021, 15:13

Felixians4 je napisao/la:
30 jul 2021, 14:09
NisamInSajder je napisao/la:
30 jul 2021, 12:37
Chinaglia je napisao/la:
29 jul 2021, 21:18
ako ce cleveland draftovat mobleyja, allen ce vjerovatno biti trejdovan
Eto Mobley je draftovan, ocekivano. Uopste ne znaci da ce sada Allena otpisati, Allen se odlicno pokazao i Altman vjerovatno racuna na njega, ali problem je sto i Allen i Sexton traze 20+ miliona ugovor. A to ce jako tesko obojica dobiti u CAVSima. Draftovanjem Mobleya CAVSi su se vjerovatno odlucili za Sextona, a Allen ili ce biti pusten ili ce biti nesto kao sign and trade. Rubio je doveden kao backup PG, to prosle godine prakticno nisi imao, Dellavedova je prakticno pola sezone bio OUT, Osman je nekad bio PG na terenu. Mislim da ce biti odlican FIT Rubio CAVSima.

Uglavnom najbolja moguca postava za narednu sezonu je: Garland - Sexton - Okoro - Mobley - Allen. Ono sto ja u ovom trenutku mislim da ce vjerovatno biti: Garland - Sexton - Okoro - Nance - Mobley.
jako sam optimističan za cavse da će prvi put bez lebrona biti dobri. ne znači nužno playoff,al konkurentni tokom sezone, gledljivi i moderni.

super team je samo brooklyn bio i zbog ozljeda je spušio. sada imamo i lakerse + niz ekipa s bar 2 igračine i ostatkom komplementarnim i kvalitetnim. fantastično zaleđe ostaje ligi iako bi bilo lijepo da sljedeću sezonu imamo sve na okupu jer blizu je kraj generacije paula,lebrona,carmela,duranta,currya,hardena,lillarda... koja je obilježila promjenu "ere" u ovu pace and space i suludu količinu individualnog talenta oni su predvodili. netko ima još godinu,netko 2,netko 3,netko 4, al to je-to. luka,tatum,zion,giannis,morant i društvo još malo i glavni su uz ostale.
CAVSi su i prosle sezone na momente izgledali konkurentni, moderni i gledljivi posebno u prvom dijelu sezone, kada je McGee jos bio tu, dosta su bili iskasapljeni povredama, sjecam se da bas jedno vrijeme nije bilo PG, pa je Osman preuzima to na sebe. Okoro radi odlicno ovaj off- season, nabio je vec par kila cistih misica i izgleda odlicno, najavljuje se Year 2, ako sut popravi jos, to bi bilo odlicno. Uglavnom cjelokupan posao koji obavlja Altman je po meni odlican,s obzirom kakvo je trziste Clevaland. Ocekujem da predju na stepenik vise u odnosu na proslu sezonu, da se mozda duze juri PO, uz mozda jos nekog igraca koji ce se uklopiti u ekipu i koja serija dobrih nastupa mogu se nadati onom Play - IN turniru.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9851
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Nail for Real » 30 jul 2021, 15:55

OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 13:27
L-Train je napisao/la:
30 jul 2021, 13:24
OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 12:59
Ima li kraja ovim supertimovima, uništiše i ono malo NBA draži što je ostalo.
Jes vala,mnogi su u redu stajali da dovedu ovog superstara :mrgreen:
Ma ako ga iko može donekle smiriti to je LeBron.
Ali mi se zaista :puke: od ovih silnih supertimova.
Pa vazda su se superstarovi udruzivali na kraju karijera, sta pricas...

Kad ti se sve gadi danas, prestani gledati i svi da odahnemo.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la dscile » 30 jul 2021, 16:07

Pa ovo nije udruzivanje, doveli su covjeka kroz trade, a da pritom taj nije stavio Wizardse u neku sranje poziciju za pregovore kao sto je Davis uradio sa Pelicansima.. tj insistirao da samo ide u Lakerse. Westbrook je, kakav god da je igrac, jedna velika ljudina sto se i vidi po intervjuima ljudi sa kojima je igrao ili za koje je igrao.

Meni je ovaj potez totalno bez logike jer je Westbrook bez lopte beskoristan, a sa loptom divljak. Pri tome gube i ono malo spaceinga sto su imali. Ali, vjerovatno je LeBron zahtjevao tu trecu zvijezdu po bilo koju cijenu, pa makar to bio i RW.

Avatar
Balon
Postovi: 3047
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Balon » 30 jul 2021, 16:10

Nije Bron kriv sto svako hoce da igra s njim, jos lik u 37. godini i opet mu redom dolaze svi

za razliku od Hardena, od njega zvijezde bjeze cim uhvate priliku

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Felixians4 » 30 jul 2021, 16:10

Nikakav problem sa superteamovima. Imaš 2-3 takva, još 2-3 contendera realna i ostale playoff ekipe koje isto imaju oružja. Puno bolje nego da imamo situaciju ko u ovom playoffu, hrpu natprosječnih,al povijesno među lošijim šampionima/finalistima. Jednostavno je prevelika koncentracija kvalitete i logično je da imaš ekipe s nekoliko super zvijezda u istoj.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 30 jul 2021, 17:01

ma Russ je ok , mislim blago receno OK da bude treca opcija u kontrolisanom sistemu. Ali problem je sad s cim ces zakrpiti ekipu.

OK vjerujem da ce Caruso biti tu, Morris isto na minimalcu, THT, mozda i Drummonda izvaraju da odigra sezonu za minimum, ali opet fali jedan 2-3 defanzivac, 3-4 defanzivac koji moraju biti top suteri, a gdje to naci za minimalac da je kvalitet

jaci trade bi bio za Inglesa , dobio bi sut,odbranu i sekundarnu kreaciju a ne bi unistio cap.

ne znam, vidjet cemo. LAL sigurno ima nekog u planu za MLE , neki buyout i da izvara opet nekog za minimalac.

i opet ono sto svi zaboravimo, zdravi James i AD i ti si svakako contender, vjerovatno bi i ove godine uzeli da su bili zdravi bez obzira na sve ciglare

zamisli izvaras Dwighta opet za minimalac i izvedes: Westbrook, Matthews, James, Davis, Dwight . Spacing ocajan, niko trice nema, al da se useres kad ih vidis, ne znam da je ikad atletski jaca petorka izasla od Bullsa
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la OldFashioned » 30 jul 2021, 17:48

Nail for Real je napisao/la:
30 jul 2021, 15:55

Kad ti se sve gadi danas, prestani gledati i svi da odahnemo.
Neko te nešto pitao :?:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Biscione » 30 jul 2021, 22:55

Lakersi ponovo preuzeli (od Netsa) titulu najodvratnije ekipe :puke:. S druge strane, moji Warriorsi 90% ekipe svoji pikovi :ljepota:, plus sada podlmađena, samo da ne bude ozljeda i bit će prelijepe košarke. Prezadovoljan sam izborima na draftu, možda bi kratkoročno bolje došao trade za dobrog iskusnog igrača koji će odmah pomoći Stephu i Klayu za titulu ali ja ipak više volim ovako pa makar i ne osvojili odmah.

P.S: Zaista ne razumijem ljude koji mrze ovu ekipu a navijaju za tamo neke plaćenike.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.