NBA 2020/2021

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Justin » 08 maj 2021, 17:16

Clutch je napisao/la:
08 maj 2021, 17:09
slika
Idealno vam ovo ispalo. Svi najzajebaniji u drugom dijelu. Mada bi Trae i Bogdan mogli biti opasni. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la BuffonGigi » 08 maj 2021, 17:25

E ovo je fakat neposteno, da se radi povreda i drugih nesretnih okolnosti moras boriti s lottery ekipom poput Svetog Antuna.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 08 maj 2021, 17:32



Damn

@Justin

Igrat ce Hawksi dobru playoff kosarku, a sa Capelom koji im je super bitan su i dosta cvrsci defanzivno, mada tu imaju mane jasno. Ali Capela jako dobra sezona i veliki defanzivni utjecaj koji se prenese i na ekipu.

Hunter im je takodjer jako bitan defanzivno ali ima probleme s povredom i dugo je odsustvovao, vidjecemo koliko moze pruziti. Ofanzivno mislim da imaju kvalitet+fit za izuzetno kvalitetan napad i u playoffu, plus Youngova star potencija.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Epidaurus » 08 maj 2021, 17:42

Bas me zanima kako Hawksi planiraju sakrit Traea u odbrani. On je krater ITovih razmjera, moguce i veci.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 08 maj 2021, 18:33

Epidaurus je napisao/la:
08 maj 2021, 17:42
Bas me zanima kako Hawksi planiraju sakrit Traea u odbrani. On je krater ITovih razmjera, moguce i veci.
Jest ali mislim da je taj faktor malo prenaglašen jer nije baš efektivno konstantno targetirati jednog igrača, posebno jer bi to obično morao raditi nekom izolacijom i postupom, igra za koju je danas relativno lako slati pomoć i često takvi posjedi završavaju dugom dvojkom ili turnoverom. Npr. za Younga ove sezone imamo:

Izolaciju brani 1 po utakmici i igrači preko njega zabijaju vrlo skromnih 0.90 PPP (recimo Seth Curry je na 1.23).
Za postup je 0.5 postup defanzivnih posjeda po utakmici za opet ne prevelikih 0.97 PPP (Seth Curry na 1.08).

Ovih 0.97 PPP nije ni malo za postup posjede, ali upravo to dakle da je play sam po sebi ne osobito efikasan pa i nije baš neka solucija konstantno ići na tu opciju, plus što umrtvljuje posjede. Također takvi igrači se kriju na "lošim" ofanzivcima protivnika te nije uvijek lako generisati njihov switch, nekad se izgubi i dosta vremena na satu, itd.

Vidjeli smo to i kod Currya a donekle čak i kod IT-a kojeg pomenu, ili Setha ove sezone u Sixersima, ranije Redicka: kad je okruženje dobro, taj se problem može ublažiti. Curryeve brojke gore su jako loše ali su to ne toliko frekventne situacije pa je to zanemarivo za širu sliku te Sixersi imaju elitan defanzivni rating i s njim na terenu. Generalno da bi mogao "sakriti" igrača defanzivno, ili barem ublažiti taj efekat (jer svakako da jesi u minusu) moraš prvenstveno imati dobrog rim protectora koji umije da zonira reket, uigranu odbranu i dobre ostale timske defanzivce koji će onda dobro shemirat te situacije svojim pozicioniranjem i imati dobar tajming pri rotacijama i pomaganju. Naravno Sixersi s ostatkom rostera su tu u daleko boljoj situaciji od Hawksa, mada je odbrana Hawksa više nego podnošljiva s Youngom na terenu a kada je tu i Capela - 110 defanzivni rating što je top 10 odbrana lige.

Ipak, treba naglasiti da je razlika između braće Curry recimo i Younga da ovi imaju određeni defanzivni kvalitet (znaju timsku odbranu, solidno se pozicioniranju, znaju se naći u liniji dodavanja itd.) te da im je mana jednostavno građa. Young je uz lošu građu i katastrofalan defanzivac, pa će to biti malo veći problemi, ali mislim ne toliko frekventni zbog gore navedenog. U principu ono gdje će ga se najviše targetirati jesu late game situacije, što naravno jeste izazov i problem, ali nekako ne mislim da će Youngova odbrana odlučiti sudbinu Hawksa u playoffu.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Epidaurus » 08 maj 2021, 18:48

Clutch je napisao/la:
08 maj 2021, 18:33
Epidaurus je napisao/la:
08 maj 2021, 17:42
Bas me zanima kako Hawksi planiraju sakrit Traea u odbrani. On je krater ITovih razmjera, moguce i veci.
Jest ali mislim da je taj faktor malo prenaglašen jer nije baš efektivno konstantno targetirati jednog igrača, posebno jer bi to obično morao raditi nekom izolacijom i postupom, igra za koju je danas relativno lako slati pomoć i često takvi posjedi završavaju dugom dvojkom? Npr. za Younga ove sezone imamo:

Izolaciju brani 1 po utakmici i igrači preko njega zabijaju vrlo skromnih 0.90 PPP (recimo Seth Curry je na 1.23).
Za postup je 0.5 postup defanzivnih posjeda po utakmici za opet ne prevelikih 0.97 PPP (Seth Curry na 1.08).

Ovih 0.97 PPP nije ni malo za postup posjede, ali upravo to dakle da je play sam po sebi ne osobito efikasan pa i nije baš neka solucija konstantno ići na tu opciju, plus što umrtvljuje posjede. Također takvi igrači se kriju na "lošim" ofanzivcima protivnika te nije uvijek lako generisati njihov switch, nekad se izgubi i dosta vremena na satu, itd.

Vidjeli smo to i kod Currya a donekle čak i kod IT-a kojeg pomenu, ili Setha ove sezone u Sixersima, ranije Redicka: kad je okruženje dobro, taj se problem može ublažiti. Curryeve brojke gore su jako loše ali su to ne toliko frekventne situacije pa je to zanemarivo za širu sliku te Sixersi imaju elitan defanzivni rating i s njim na terenu. Generalno da bi mogao "sakriti" igrača defanzivno, ili barem ublažiti taj efekat (jer svakako da jesi u minusu) moraš prvenstveno imati dobrog rim protectora koji umije da zonira reket, uigranu odbranu i dobre ostale timske defanzivce koji će onda dobro shemirat te situacije svojim pozicioniranjem i imati dobar tajming pri rotacijama i pomaganju. Naravno Sixersi s ostatkom rostera su tu u daleko boljoj situaciji od Hawksa, mada je odbrana Hawksa više nego podnošljiva s Youngom na terenu a kada je tu i Capela - 110 defanzivni rating što je top 10 odbrana lige.

Ipak, treba naglasiti da je razlika između braće Curry recimo i Younga da ovi imaju određeni defanzivni kvalitet (znaju timsku odbranu, solidno se pozicioniranju, znaju se naći u liniji dodavanja itd.) te da im je mana jednostavno građa. Young je uz lošu građu i katastrofalan defanzivac, pa će to biti malo veći problemi, ali mislim ne toliko frekventni zbog gore navedenog. U principu ono gdje će ga se najviše targetirati jesu late game situacije, što naravno jeste izazov i problem, ali nekako ne mislim da će Youngova odbrana odlučiti sudbinu Hawksa u playoffu.
Steph recimo pored Traea izgleda kao dizac tegova. Cak je IT kud i kamo nabijeniji od Traea. Jednostavno je lik presitan da bude cak i neutralan faktor sto npr Steph vecinom jeste. Plus on nije okruzen ni priblizno mocnim defanzivcima kakvim je orkuzen Seth il kakvim su bili okruzeni Steph i Reddick. Imas tu jos Bogdana, Galloa, Collinsa, Loua i Huertera koji nijedan nisu pozitivni defanzivci uopce, a svi su im bitni clanovi rotacije. Nije bas da imas neke opcije da pokrivas Traea. U PO ce sve mane njihove odbrane doci na naplatu kad im se protivnik maksimalno prilagodi. Opet ekipa su koja je u stanju dati bilo kome 130 poena mada iskren da budem ozbiljno sumnjam kakav ce biti Traeov ucinak kad mu se odbrane posvete maksimalno. On jako cesto vise ide na to da izvuce faul nego da dadne kos sto u PO tesko da moze proci.

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la MElloo » 08 maj 2021, 19:08

Epi nisi upratio Huerter je jako solidan defanzivac ove sezone.Malo i podcjenjen caj.Mi smo 3-0 s njima ove sezone al svaku im je neko falio.Bas nismo bili u mogicnosti braniti pik n roll sa Capelom gdjd je znoel ispadao ko iz autobusa a i pop sa Collinsom.Bila bi to zanimljiva serija jer su i hawksi imali ogromnih problema sa odbranom na Randleu i Barettu.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 08 maj 2021, 21:25

Ma Capela je odličan ove sezone, dosta toga pokriva i koriguje defanzivno plus što je fantastičan ofanzivni skakač i jak tandem sa Youngom u PNR-u.

Hawksi su imali povreda kao malo ko, problem s trenerom, al opet izvukoše solidnu sezonu i djeluje da će se kompletirati pred playoff.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Justin » 08 maj 2021, 21:32

Clutch je napisao/la:
08 maj 2021, 21:25
Ma Capela je odličan ove sezone, dosta toga pokriva i koriguje defanzivno plus što je fantastičan ofanzivni skakač i jak tandem sa Youngom u PNR-u.

Hawksi su imali povreda kao malo ko, problem s trenerom, al opet izvukoše solidnu sezonu i djeluje da će se kompletirati pred playoff.
Sta mislis bi li se Collins mogao dobiti za JJJ-a? Slabo ga koriste Hawksi i moguce da ga ne planiraju za buducnost. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 08 maj 2021, 21:52

Justin je napisao/la:
08 maj 2021, 21:32
Clutch je napisao/la:
08 maj 2021, 21:25
Ma Capela je odličan ove sezone, dosta toga pokriva i koriguje defanzivno plus što je fantastičan ofanzivni skakač i jak tandem sa Youngom u PNR-u.

Hawksi su imali povreda kao malo ko, problem s trenerom, al opet izvukoše solidnu sezonu i djeluje da će se kompletirati pred playoff.
Sta mislis bi li se Collins mogao dobiti za JJJ-a? Slabo ga koriste Hawksi i moguce da ga ne planiraju za buducnost. :kafa:
Nije ga baš lako koristiti jer Collins je loš fit s Capelom, to sam i najavljivao pred sezonu. Može se uočiti taj problem, dosta istog prostora okupiraju te je Collins prinuđen na više spot up uloge što nije idealno. Ali Capela je puno vrijedniji i potrebniji za Hawkse tako da je tu no-brainer koga se riješiti ako mene pitaš, a da bih ga u takvoj situaciji masno plaćao - ne bih.

Što se tiče tvog prijedloga, vi ako se odreknete team opcije za Winslowa možete imati solidan prostor da Collinsa direktno potpišete na ljeto. Mada nešto sumnjam da bi se išlo na tu varijantu. A Jacksona se ja ne bih tako lako rješavao. Dugo, baš dugo je on odsustvovao i naravno da neće tako brzo povratit nivo. Dobri two-way talenti na PF/C poziciji ne rastu na drvetu.

Generalno sam za Memphis najavljivao da neće sezona biti "linearan nastavak uspona" jer prošle sezone je to bio debeli overachieveing i nije bilo realno za očekivati da se takav progres nastavi jednoj super mladoj ekipi, posebno bez JJJ-a. Ali je sezona opet dobra, dosta dobrih stvari, posebno onaj elitan stretch tekmi, te je kolektivno ekipa definitivno napredovala a svi su za godinu iskusniji i bolji. To će kad-tad, i vjerovatno ubrzo, doći do izražaja, ali stepenice i taj proces razvoja se ne mogu preskakati. Naravno još uvijek se može u playoff. :arrow:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 08 maj 2021, 22:06



Ove usporedbe sam već pravio, lijepo da se neko potrudio za side by side kompilaciju. Kako 7'2'' centar skinu Kobišu. :tokralju:

Ove sezone je fakat više krilo nego centar scorerski.

Brutalan talent.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
miki_92
Postovi: 21591
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la miki_92 » 08 maj 2021, 22:34

Clutch je napisao/la:
08 maj 2021, 22:06


Ove usporedbe sam već pravio, lijepo da se neko potrudio za side by side kompilaciju. Kako 7'2'' centar skinu Kobišu. :tokralju:

Ove sezone je fakat više krilo nego centar scorerski.

Brutalan talent.
taman sam bio zaboravio kakva abominacija su bili dresovi s rukavima, posebno ovi OKC
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 08 maj 2021, 22:44



Jbt, prije samo par godina djelovalo nezamislivo da će iko skinut' Oscara.

:tokralju:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1635
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la FoxMulder » 08 maj 2021, 22:53

Clutch je napisao/la:
08 maj 2021, 17:09
slika
Šta igrači misle o Play-inu ?
Prošle sezone okej, liga je prekinuta radi korone, ali ove sezone nepotrebno.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Justin » 08 maj 2021, 23:12

Clutch je napisao/la:
08 maj 2021, 21:52
Justin je napisao/la:
08 maj 2021, 21:32
Clutch je napisao/la:
08 maj 2021, 21:25
Ma Capela je odličan ove sezone, dosta toga pokriva i koriguje defanzivno plus što je fantastičan ofanzivni skakač i jak tandem sa Youngom u PNR-u.

Hawksi su imali povreda kao malo ko, problem s trenerom, al opet izvukoše solidnu sezonu i djeluje da će se kompletirati pred playoff.
Sta mislis bi li se Collins mogao dobiti za JJJ-a? Slabo ga koriste Hawksi i moguce da ga ne planiraju za buducnost. :kafa:
Nije ga baš lako koristiti jer Collins je loš fit s Capelom, to sam i najavljivao pred sezonu. Može se uočiti taj problem, dosta istog prostora okupiraju te je Collins prinuđen na više spot up uloge što nije idealno. Ali Capela je puno vrijedniji i potrebniji za Hawkse tako da je tu no-brainer koga se riješiti ako mene pitaš, a da bih ga u takvoj situaciji masno plaćao - ne bih.

Što se tiče tvog prijedloga, vi ako se odreknete team opcije za Winslowa možete imati solidan prostor da Collinsa direktno potpišete na ljeto. Mada nešto sumnjam da bi se išlo na tu varijantu. A Jacksona se ja ne bih tako lako rješavao. Dugo, baš dugo je on odsustvovao i naravno da neće tako brzo povratit nivo. Dobri two-way talenti na PF/C poziciji ne rastu na drvetu.

Generalno sam za Memphis najavljivao da neće sezona biti "linearan nastavak uspona" jer prošle sezone je to bio debeli overachieveing i nije bilo realno za očekivati da se takav progres nastavi jednoj super mladoj ekipi, posebno bez JJJ-a. Ali je sezona opet dobra, dosta dobrih stvari, posebno onaj elitan stretch tekmi, te je kolektivno ekipa definitivno napredovala a svi su za godinu iskusniji i bolji. To će kad-tad, i vjerovatno ubrzo, doći do izražaja, ali stepenice i taj proces razvoja se ne mogu preskakati. Naravno još uvijek se može u playoff. :arrow:
Problem je sto Jackson po onome sto prikazuje na parketu trenutno nije medju cetiri najbolja igraca na pozicijama PF/C i ne bi trebao biti ni u rotaciji. Lijepo je sto ima potencijal, ali vrijeme je da na parketu bude barem koristan igrac. Kako se vratio i igra Memphis je 1-6 kada ne pauzira, a 3-0 kada odmara. Winslow je isto bio uzasan i ispao iz rotacije. Ovog cuva sto su ga birali visoko. Vidjet cemo do kada. :mrgreen:

Sto se tice Embiida postaje jasno da mu nece dati mvp nagradu. Vec se stvara prica oko Jokica. A izgleda i da ce Gobert pokupiti dpoy. Valjda dodatno motivise Sixerse pa doguraju daleko. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Edviin » 09 maj 2021, 00:14

Gasi DPOY nagradu ako opet levat Gobert dobije.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 09 maj 2021, 00:51

Ma dobro sto se tice Goberta ne mozes reci da covjek ne zasluzuje. Tesko je jednom Simmonsu imati veci defanzivni impakt od elitnog rim protectora danas (ne samo Goberta, a posebno Goberta).

A pritom nije Simmons "samo" klasicni dobar defanzivac perimetra nego je fakat rijetka kombinacija 1-4 lockdown sposobnosti plus elitnog offball playmakinga. Ono, top da ne moze veci. Fantastican je defanzivac stvarno, tehnicki potkovan takodjer. 6'10", snazan, misicav i elitni atleticizam ali ima i prirodan osjecaj, anticipaciju i inteligenciju za odbranu. I opet i on takav vrlo tesko da ima utjecaj kao dobar C defanzivno. Pominjali smo Hawkse sa svojim blago receno skromnim defanzivnim kadrom, al jedan Capela odigra fantasticnu sezonu i podigne tu ekipu izvan defanzivnog dna. Ili nas Nurkic u jednako skromnom Portlandu one sezone kada se povrijedio. Jednostavno tako je koncipirana igra.

Al moze biti zanimljivo podrucje za analizirati kad uzmemo u obzir Simmonsove kvalitete i Gobertove mane, posebno u playoff kosarci. Jer jednog ce timovi gledati da skinu sa svog najboljeg ofanzivca, a drugog da dovedu u 1 na 1 situaciju. Pritom to ne mora nuzno da bude switch za visoki napad jer svjedocili smo strasnim partijama Jokica, Embiida, Davisa, Townsa, itd protiv Francuza. I ne toliko rijetko. Playoff problemima sa Hardenom, Murrayem. Tako da playoff ce vaznost 1 na 1 odbrane znacajno podici, ali naravno, pricamo o nagradi za regularnu sezonu i Gobert tu ima uvjerljiv argument.

Al dodao bih jednu stvar. Prateci Simmonsovu sezonu i defanzivni utjecaj, moje neko licno misljenje je i da njegovu odbranu nije moguce ni prikazati potpuno argumentovano nekim brojkama ili egzaktnim pokazateljima koji ce ukazivati iskljucivo na njega. Ima tu i fuzzy podrucja u kojem je on itekako bitan. Osnovni primjer tog tipa, a vrlo bitan, bio bi da Sixersi fakticki NIKAD ne udvajaju i vrlo rijetko pomazu na igracu kojeg cuva Simmons. A cuva star i superstar igrace, protiv kojih se koncipiraju citave odbrane. S kojima se isto tako koncipiraju citavi napadi i shemiraju situacije i timske reakcije upravo protiv te pomoci. Gdje ce ti igraci pronalaziti rjesenja i razigravati ekipu. Najbolji primjeri su Harden i Doncic. Sa Simmonsom na njima ne ulazis uopste u tu pricu. Nemas potrebu. Cak i ako zabiju svoje opet si u debelom plusu jer si po pravilu zaustavio ostatak tima. Pa recimo ona serija sa Raptorsima kad je u Kawhia usao Jordan, Raptorsi kao ekipa su bili poprilicno van ritma i fakticki on je kroz citavu seriju bio njihov jedini generator poena. Simmons je odtad jos puno bolji 1 na 1 defanzivac al vec tad je, i u takvim okolnostima gdje jedan igrac igra nevjerovatno protiv tebe, opet odbrana bila dovoljno dobra da se prodje dalje, jer si zaustavio TIM.

Plus sto ti igraci moraju zaraditi svaki poen protiv njega i izuzetno se trose, sto dodje na naplatu. A nerijetko se timovi okrecu i manje dobrim rjesenjima ali "ne idu preko Simmonsa".

Tako da ako mene pitas ko je DPOY, ja bih rekao Simmons. Ne jer sam navijac Phile nego zbog ovih stvari koje sam naveo a izuzetno su vazne i rijetke. Razumijem zasto je to Gobert u ocima novinara koji ce otvoriti naprednu metriku i donijet zakljucke. Koja btw za odbranu je jos uvijek nedostojan prikaz bilo cega. SVAKA. On/off volim analizirati u nekom kontekstu i sa eye testom ali to je to.
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 09 maj 2021, 01:02, ukupno mijenjano 1 put.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 09 maj 2021, 01:02

ma joj imas i onaj detalj da ako Utah zavrsi kao no 1 overall team, moras neko priznanje ljudima dati.

niko nije za ALL NBA 1st team, nije ni za 2nd sto je najgore osim mozda Rudija, ni iz glave nije za MVP a ljudi no1 u cijeloj ligi. Moras im nesto priznati
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Clutch » 09 maj 2021, 01:17

slika

:rol: :tokralju:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Justin » 09 maj 2021, 01:17

Clutch je napisao/la:
09 maj 2021, 00:51
-
Slazem se sa napisanim. Ja bih dao Simmonsu nagradu najvise zbog versatilnosti i mogucnosti cuvanja vise pozicija na terenu. Gobert je uzeo vec nekoliko puta nagradu pa moze da se preskoci ovaj put. :kafa:

Jackson starta veceras. Da vidimo hoce li bolje izgledati tako. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 14 gostiju.