NBA 2020/2021

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la TheChief » 19 jun 2021, 10:47

Strasna ova Utah :rol: :rol:

3× DPOY :rol:

Kazu favoriti iz sjene :rol:

Ubuduce svako ko napise bilo sta pozitivno za njih i njihove igrace (osim Mitchella) treba biti trajno banovan.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7299
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Kobe Bryant » 19 jun 2021, 11:21

TheChief je napisao/la:
19 jun 2021, 10:47
Strasna ova Utah :rol: :rol:

3× DPOY :rol:

Kazu favoriti iz sjene :rol:

Ubuduce svako ko napise bilo sta pozitivno za njih i njihove igrace (osim Mitchella) treba biti trajno banovan.
Nisam gledao 2p nažalost zaspao vrstit cu pa.cu pogledati kasnije, ali ovo je po meni gore nego Philly protiv Atlante

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25323
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2021, 11:46

TheChief je napisao/la:
19 jun 2021, 10:47
Strasna ova Utah :rol: :rol:

3× DPOY :rol:

Kazu favoriti iz sjene :rol:

Ubuduce svako ko napise bilo sta pozitivno za njih i njihove igrace (osim Mitchella) treba biti trajno banovan.
Jesu sinoc us.rali motku, ali pretjerujes sa ismijavanjem Goberta.

Samom cinjenicom da je Lue vratio nisku petorku, bencirao Zubca gotovo skroz, da u potpunosti ukinuo minute Cousinsu nakon prve 2 tekme ti pokazuje kakav uticaj Gobert ima.

Ekipe ga vec nekoliko sezona pokusavaju izbaciti iz igre u POu. On nije igrac koji moze braniti vise pozicija i ima problem sa niskim petorkama, ali kad mu je "dozvoljeno" ds rsdi svoj posao, radi ga vrhunski.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la TheChief » 19 jun 2021, 12:06

NEZALAGANJE je napisao/la:
19 jun 2021, 11:46
TheChief je napisao/la:
19 jun 2021, 10:47
Strasna ova Utah :rol: :rol:

3× DPOY :rol:

Kazu favoriti iz sjene :rol:

Ubuduce svako ko napise bilo sta pozitivno za njih i njihove igrace (osim Mitchella) treba biti trajno banovan.
Jesu sinoc us.rali motku, ali pretjerujes sa ismijavanjem Goberta.

Samom cinjenicom da je Lue vratio nisku petorku, bencirao Zubca gotovo skroz, da u potpunosti ukinuo minute Cousinsu nakon prve 2 tekme ti pokazuje kakav uticaj Gobert ima.

Ekipe ga vec nekoliko sezona pokusavaju izbaciti iz igre u POu. On nije igrac koji moze braniti vise pozicija i ima problem sa niskim petorkama, ali kad mu je "dozvoljeno" ds rsdi svoj posao, radi ga vrhunski.
Ne da ga pokusavaju nego ga izbacuju iz igre.

Zato sto je tako smijesno je da je 3×DPOY i da vazi za nekog "vau" igraca. Obicna precijenjena bukvetina.

Ovaj dio oko "dozvoljenosti" ti je nigdje veze. I Kemba Walker je "dobar" defanzivac kada ga ne eksploatises. Ali posto mu to radis onda je smijesan. Razlika je "samo" to sto Kemba nije 3×DPOY. :D

Avatar
Balon
Postovi: 3068
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Balon » 19 jun 2021, 12:08

Govorili smo jos u martu da ce ovu UTA poprskati svaki ozbiljan contender, dzaba opet ljudi nece da vjeruju

Tako ti je to kad ti je najplaceniji igrac Tyson Chandler vol.2 :zviz:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25323
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2021, 12:11

TheChief je napisao/la:
19 jun 2021, 12:06
NEZALAGANJE je napisao/la:
19 jun 2021, 11:46
TheChief je napisao/la:
19 jun 2021, 10:47
Strasna ova Utah :rol: :rol:

3× DPOY :rol:

Kazu favoriti iz sjene :rol:

Ubuduce svako ko napise bilo sta pozitivno za njih i njihove igrace (osim Mitchella) treba biti trajno banovan.
Jesu sinoc us.rali motku, ali pretjerujes sa ismijavanjem Goberta.

Samom cinjenicom da je Lue vratio nisku petorku, bencirao Zubca gotovo skroz, da u potpunosti ukinuo minute Cousinsu nakon prve 2 tekme ti pokazuje kakav uticaj Gobert ima.

Ekipe ga vec nekoliko sezona pokusavaju izbaciti iz igre u POu. On nije igrac koji moze braniti vise pozicija i ima problem sa niskim petorkama, ali kad mu je "dozvoljeno" ds rsdi svoj posao, radi ga vrhunski.
Ne da ga pokusavaju nego ga izbacuju iz igre.

Zato sto je tako smijesno je da je 3×DPOY i da vazi za nekog "vau" igraca. Obicna precijenjena bukvetina.

Ovaj dio oko "dozvoljenosti" ti je nigdje veze. I Kemba Walker je "dobar" defanzivac kada ga ne eksploatises. Ali posto mu to radis onda je smijesan. Razlika je "samo" to sto Kemba nije 3×DPOY. :D
Ocigledno neces ili ne zelis da shvatis, ali cim je on tebi bukvetina, nema potrebe da te ubjedjujem u nesto drugo. :thumbup:

bogdanbogdanovic
Postovi: 126
Pridružen/a: 02 sep 2020, 03:52
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la bogdanbogdanovic » 19 jun 2021, 12:18

Izbacise Clipersi prvog seed-a i to dvije odlucujuce utakmice bez Leonarda i to u 6 utakmica..

I onda je Luka los jer su ga izbacili u 7 sa ful sastavom..

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la TheChief » 19 jun 2021, 12:19

NEZALAGANJE je napisao/la:
19 jun 2021, 12:11
TheChief je napisao/la:
19 jun 2021, 12:06
NEZALAGANJE je napisao/la:
19 jun 2021, 11:46
Jesu sinoc us.rali motku, ali pretjerujes sa ismijavanjem Goberta.

Samom cinjenicom da je Lue vratio nisku petorku, bencirao Zubca gotovo skroz, da u potpunosti ukinuo minute Cousinsu nakon prve 2 tekme ti pokazuje kakav uticaj Gobert ima.

Ekipe ga vec nekoliko sezona pokusavaju izbaciti iz igre u POu. On nije igrac koji moze braniti vise pozicija i ima problem sa niskim petorkama, ali kad mu je "dozvoljeno" ds rsdi svoj posao, radi ga vrhunski.
Ne da ga pokusavaju nego ga izbacuju iz igre.

Zato sto je tako smijesno je da je 3×DPOY i da vazi za nekog "vau" igraca. Obicna precijenjena bukvetina.

Ovaj dio oko "dozvoljenosti" ti je nigdje veze. I Kemba Walker je "dobar" defanzivac kada ga ne eksploatises. Ali posto mu to radis onda je smijesan. Razlika je "samo" to sto Kemba nije 3×DPOY. :D
Ocigledno neces ili ne zelis da shvatis, ali cim je on tebi bukvetina, nema potrebe da te ubjedjujem u nesto drugo. :thumbup:
Napisao si:
kad mu je "dozvoljeno" ds rsdi svoj posao, radi ga vrhunski.
Svu "problematiku" ovog slucaja si i sam napisao. 3×DPOYu nema sta biti dozvoljeno ili ne.

A posto je njemu cesto (najblaze receno) "nedozvoljeno" zato je precijenjena bukva. Veoma jednostavno.

Avatar
Brokula
Postovi: 31169
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Brokula » 19 jun 2021, 12:24

De ba Nezalaganje, frajer liability a pricamo o 3X DPOY.
Nadji mi jos jedan primjer u historiji NBA gdje je to slucaj, bukvalno nemoguce.

Precijenjen igrac, i to debelo precijenjen
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
SF6
Postovi: 2021
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la SF6 » 19 jun 2021, 12:30

Brokula je napisao/la:
19 jun 2021, 12:24
De ba Nezalaganje, frajer liability a pricamo o 3X DPOY.
Nadji mi jos jedan primjer u historiji NBA gdje je to slucaj, bukvalno nemoguce.

Precijenjen igrac, i to debelo precijenjen
Hajde da je liability u napadu nego u odbrani :urnebes:

Pa i Marc Gasol u ovim godinama je all star ako ga protivnik ne eksploatiše u igri 2v2, zato je uglavnom useless.

Za 3x DPOY u prajmu nema opravdanja za trpanja u odbrani, simple as that.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la BuffonGigi » 19 jun 2021, 12:34

bogdanbogdanovic je napisao/la:
19 jun 2021, 12:18
Izbacise Clipersi prvog seed-a i to dvije odlucujuce utakmice bez Leonarda i to u 6 utakmica..

I onda je Luka los jer su ga izbacili u 7 sa ful sastavom..
Clippersi imaju ono sto se najvise trazi u danasnjoj ligi, a to je perimetar odbrana i sut za 3 poena. Tj, dobri su na liniji za 3 na oba kraja parketa. Rekao sam vec tokom sezone da ce biti strasni, kao i da Denver ceka metla, kao i da je Utah pacemaker i RS ekipa. Mislim, svi mi grijesimo nekad, ali te tri stvari su se pokazale istinitim. Zao mi je i sto sam predvidio da bi se Lakersi mogli raspasti od povreda, a upravo to se desilo.

Mislim da nas prvak ceka iz duela BKN - MIL. Ko god prodje...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25323
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2021, 12:38

Lik nije versatilan defanzivac!! U cemu je problem??

Ne mogu svi braniti po 3 pozcije, niti se moze ismijavati lik od kojeg se trazi da sa svojih 220cm brani beka.

Koliki on uticaj ima u odbrani i kakav respekt prema tom uticaju imaju protivnici, govori cinjenica da ga se ovim niskim petorkama pokusava anulirati.

I to je stvar prilagodbe Snydera, a ne Goberta.

Ovo ko ne vidi, ja mu ne mogu pomoci.Samo nastavite ismijavati.
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 19 jun 2021, 12:42, ukupno mijenjano 2 puta.

bogdanbogdanovic
Postovi: 126
Pridružen/a: 02 sep 2020, 03:52
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la bogdanbogdanovic » 19 jun 2021, 12:39

BuffonGigi je napisao/la:
19 jun 2021, 12:34
bogdanbogdanovic je napisao/la:
19 jun 2021, 12:18
Izbacise Clipersi prvog seed-a i to dvije odlucujuce utakmice bez Leonarda i to u 6 utakmica..

I onda je Luka los jer su ga izbacili u 7 sa ful sastavom..
Clippersi imaju ono sto se najvise trazi u danasnjoj ligi, a to je perimetar odbrana i sut za 3 poena. Tj, dobri su na liniji za 3 na oba kraja parketa. Rekao sam vec tokom sezone da ce biti strasni, kao i da Denver ceka metla, kao i da je Utah pacemaker i RS ekipa. Mislim, svi mi grijesimo nekad, ali te tri stvari su se pokazale istinitim. Zao mi je i sto sam predvidio da bi se Lakersi mogli raspasti od povreda, a upravo to se desilo.

Mislim da nas prvak ceka iz duela BKN - MIL. Ko god prodje...
Ma par "strucnjaka" je pljuvalo Luku jer je isapo od mnogo bolje ekipe u 7 utakmice.. Iste on ekipe koja je Jutu prosla bez Leonarda u dvije odlucujuce tekme.. Jutu koja je mnogo bolja od Dalasa u svakom smislu..

Kad vec spominjes Denver, da su bili zdravi izasli bi sa zapada..

Za BKN-MIL se slazem

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la BuffonGigi » 19 jun 2021, 12:43

Da su bili zdravi, to je prica 90% ekipa ove sezone. Vjerovatno mislis, da je Denver bio zdrav, a da Lakersi i Clippersi nisu, u tom slucaju izasli bi sa zapada. U protivnom ja ih ne vidim ni kao trecu ekipu na zapadu ove sezone. Ko je to zdrav od jacih ekipa u NBA ove godine? Mozda jedino Bucksi, ali oni svoje zdravlje vjerovatno duguju playoff "uspjehu" iz prosle sezone.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la TheChief » 19 jun 2021, 13:01


bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la bombaysaphire » 19 jun 2021, 13:03

BuffonGigi je napisao/la:
19 jun 2021, 12:34
bogdanbogdanovic je napisao/la:
19 jun 2021, 12:18
Izbacise Clipersi prvog seed-a i to dvije odlucujuce utakmice bez Leonarda i to u 6 utakmica..

I onda je Luka los jer su ga izbacili u 7 sa ful sastavom..
Clippersi imaju ono sto se najvise trazi u danasnjoj ligi, a to je perimetar odbrana i sut za 3 poena. Tj, dobri su na liniji za 3 na oba kraja parketa. Rekao sam vec tokom sezone da ce biti strasni, kao i da Denver ceka metla, kao i da je Utah pacemaker i RS ekipa. Mislim, svi mi grijesimo nekad, ali te tri stvari su se pokazale istinitim. Zao mi je i sto sam predvidio da bi se Lakersi mogli raspasti od povreda, a upravo to se desilo.

Mislim da nas prvak ceka iz duela BKN - MIL. Ko god prodje...
Ignorišeš obećanje koje si javno dao ? :thumbdown:

Nije to lijepo sa tvoje strane :nene:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la Goretzka » 19 jun 2021, 13:13

NEZALAGANJE je napisao/la:
19 jun 2021, 12:38
Lik nije versatilan defanzivac!! U cemu je problem??

Ne mogu svi braniti po 3 pozcije, niti se moze ismijavati lik od kojeg se trazi da sa svojih 220cm brani beka.

Koliki on uticaj ima u odbrani i kakav respekt prema tom uticaju imaju protivnici, govori cinjenica da ga se ovim niskim petorkama pokusava anulirati.

I to je stvar prilagodbe Snydera, a ne Goberta.

Ovo ko ne vidi, ja mu ne mogu pomoci.Samo nastavite ismijavati.
Da je prosla Utah kojim slucajem bila bi obrnuta prica. Ovdje jel neko ispadne odma se pocinje sa ismijavanjem pojedinaca. Ispade Dallas, Doncic kloc, hoce sam da igra,niko ga ne zeli u ekipi, svasta.
Ispade Utah Gobert kloc, precjenjen ovako onako. Eto znaju forumasi da je precjenjen a ne znaju svi kosarkaski strucnjaci te ni oni koji su mu ponudili toliko veliku svotu novca da igra za Jazz.
Pitam se sta ce biti tek ako nekim slucajem Bucksi prodju Netse? Harden kloc Durant kloc itd. Presmijesno.
Cudi me da nisu Mitchella ismijavali. Sta ako Hawksi iznenade u majstorici, Embiida ce proglasit najprecjenjenijim igracem ikad. :urnebes:

dark44
Postovi: 2136
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la dark44 » 19 jun 2021, 13:23

Utah bi pomela Dallas, i zaboravlja se da su ljudi čitavu seriju igrali bez Conley-a + s načetim Mitchellom.

VelezovoDijete
Postovi: 349
Pridružen/a: 27 feb 2021, 16:56
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la VelezovoDijete » 19 jun 2021, 13:26

Nakon toliko godina na ovom forumu ljudi lika sa nikom nezalaganje smatraju poznavaocem košarke?

frajer doslovno u svakom duzem postu sam sebi izbaci kontradiktornu recenicu ....

Ja sam fenomenalan košarkaš, kad stojim ispod zgrade sam i nabacujem na tablu

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25323
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2020/2021

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2021, 13:33

Goretzka je napisao/la:
19 jun 2021, 13:13
NEZALAGANJE je napisao/la:
19 jun 2021, 12:38
Lik nije versatilan defanzivac!! U cemu je problem??

Ne mogu svi braniti po 3 pozcije, niti se moze ismijavati lik od kojeg se trazi da sa svojih 220cm brani beka.

Koliki on uticaj ima u odbrani i kakav respekt prema tom uticaju imaju protivnici, govori cinjenica da ga se ovim niskim petorkama pokusava anulirati.

I to je stvar prilagodbe Snydera, a ne Goberta.

Ovo ko ne vidi, ja mu ne mogu pomoci.Samo nastavite ismijavati.
Da je prosla Utah kojim slucajem bila bi obrnuta prica. Ovdje jel neko ispadne odma se pocinje sa ismijavanjem pojedinaca. Ispade Dallas, Doncic kloc, hoce sam da igra,niko ga ne zeli u ekipi, svasta.
Ispade Utah Gobert kloc, precjenjen ovako onako. Eto znaju forumasi da je precjenjen a ne znaju svi kosarkaski strucnjaci te ni oni koji su mu ponudili toliko veliku svotu novca da igra za Jazz.
Pitam se sta ce biti tek ako nekim slucajem Bucksi prodju Netse? Harden kloc Durant kloc itd. Presmijesno.
Cudi me da nisu Mitchella ismijavali. Sta ako Hawksi iznenade u majstorici, Embiida ce proglasit najprecjenjenijim igracem ikad. :urnebes:
A to je forum, sta ces!? U pobjedi najbolji, u porazu najgori.
Nema sredine.Opet ponavljam, sampion se ne postaje preko noci.Treba proci "pakao" u NBAu da postanes sampion.

Naravno, ovdje govorim o ekipama poput MIL, UTA, PHI, PHX i sl. koje nisu dovele superstare koji se udruzuju drugim superstarima i cistim talentom osvajas.Ekipe koje se grade ovako moraju imati "odrastanje" u POu i to je neminovno. Cak ni to im nece biti garant da ce nekad uzeti titulu, ali je proces takav i licno ga gledam 25+ godina.

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.