NBA 2021/2022 pre-season

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Felixians4 » 12 okt 2021, 01:49

L-Train je napisao/la:
12 okt 2021, 01:46
Felixians4 je napisao/la:
12 okt 2021, 01:24
L-Train je napisao/la:
12 okt 2021, 01:14
Toliko o potencijalu
tkogod je ikad izabran u prvoj rundi drafta,itekakav je potencijal. tu priče nema. osim možda papagiannisa i takvih iznimaka.

šta vas je kolega nezalaganje toliko izradio i iskompleksirao? kad bi tako vadili ponaosob takeove.
Tvoji odgovori me vazda iznenadjuju pa se pitam sta nije u redu s tobom?
ja sam nenormalan,al ti uvijek provociraš privatno i lupaš nevezano uz temu. argumenti out.

ontopic:blizanci cody i caleb martin u petorci jedan spram drugog,hornets-heat... sixers-nets preseason, to će se ispratiti.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Felixians4 » 12 okt 2021, 02:24

koliko li znači danny green,silina. bila bi to **** finalna serija istoka sixers-bucks, i 2019. i 2021. uskratili sixersi sebi isto.

embiid je u peaku,morey ima da izludi.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Neutral » 12 okt 2021, 02:48

Ako Garza dobije po pet minuta ove sezone bit će dobro.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Felixians4 » 12 okt 2021, 02:58

Neutral je napisao/la:
12 okt 2021, 02:48
Ako Garza dobije po pet minuta ove sezone bit će dobro.
trebo je onda on umjesto balše u partizan. no mogao bi DET biti neugodno iznenađen sobom kako su loši pa će sigurno "Garze" dobiti šansu.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Justin » 12 okt 2021, 05:50

L-Train je napisao/la:
12 okt 2021, 01:46
Felixians4 je napisao/la:
12 okt 2021, 01:24
L-Train je napisao/la:
12 okt 2021, 01:14
Toliko o potencijalu
tkogod je ikad izabran u prvoj rundi drafta,itekakav je potencijal. tu priče nema. osim možda papagiannisa i takvih iznimaka.

šta vas je kolega nezalaganje toliko izradio i iskompleksirao? kad bi tako vadili ponaosob takeove.
Tvoji odgovori me vazda iznenadjuju pa se pitam sta nije u redu s tobom?
Zamjena za filipa izgleda.

Memphis se sprda u ovim pripremnim. Top4 ekipa zapada. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Felixians4 » 12 okt 2021, 06:09

to ti justine desetim klonom i slični brojni mogu imati zamjene u vidu samog sebe i drugih sličnih likuša, ja sam original.

kreću hot takeovi,udri... tu sam za raspravu,civiliziranu. može se raspravljati ko običan pratitelj,a može i ovako nisko trollajući,vrijeđajući i sl. sve kako tko odluči.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 okt 2021, 09:02

L-Train je napisao/la:
12 okt 2021, 01:14
Toliko o potencijalu
Itekako potencijal. Samo ko ne prati NBA dovoljno dobro reci ce da je ova odluka cisto kosarkaska i da je decko netalentovan.

Samo skontaj ovo, da ne objasnjavam dalje, rosteri se imaju spremiti i skratiti za sezonu do 18. navece. San Antonio je Samanica otpustio juce!! 7 dana prije otpustas 21godisnjeg klinca na rookie ugovoru, a barem za sada ostavljas likove poput Aminua i Bates-Diopa. Nema logike, makar bio panj obicni, a jos ga nisi ni igrao u ozbiljnoj minutazi pa da kazes lik nema pojma. Naprotiv, u 90% situacija kad je igrao, pokazao bi da zasluzuje minute.

U sve ovo vrijeme koliko pratim SA, nikad ovo nisu uradili svom piku, a da je igrac zdrav fizicki.

Ovdje su problemi dublje prirode i to sugerisu i prvi izvjestaji novinara.


Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la dscile » 12 okt 2021, 09:40

Realno, koliko si ga hvalio i uzdizao, a on vjerovatno izleti iz lige a da je jedva punoljetan po americkim zakonima. Samo sto si tvrdoglav pa bi vjerovatno i dalje pisao kako je on bolji pik od Clarkea iz Memphisa.

Jesi li ti svojevremeno pisao kako je Irving u stvari inteligentan kada je tvrdio da je zemlja ravna ploca? Lik sa tom svojom inteligencijom dogurao do toga da misli da masoni hoce da kontrolisu crnce kroz vakcinu :rol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 okt 2021, 09:47

dscile je napisao/la:
12 okt 2021, 09:40
Realno, koliko si ga hvalio i uzdizao, a on vjerovatno izleti iz lige a da je jedva punoljetan po americkim zakonima. Samo sto si tvrdoglav pa bi vjerovatno i dalje pisao kako je on bolji pik od Clarkea iz Memphisa.

Jesi li ti svojevremeno pisao kako je Irving u stvari inteligentan kada je tvrdio da je zemlja ravna ploca? Lik sa tom svojom inteligencijom dogurao do toga da misli da masoni hoce da kontrolisu crnce kroz vakcinu :rol:
Clarke ispao iz ozbiljne rotacije MEM.Toliko o njemu.Plus stariji 4 godine, a ON je ovdje toliko uzdizan.

Sve sto sam ja za Samanica pisao je da je potencijal i da mu treba dati sansu.Nista vise. Nije je dobio iz razloga znanih njemu i Popu.

Irvinga nikad nisam pominjao, ali razumijem gdje zelis odvesti pricu.Podlo u najmanju ruku i providno.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la dscile » 12 okt 2021, 09:55

NEZALAGANJE je napisao/la:
12 okt 2021, 09:47
dscile je napisao/la:
12 okt 2021, 09:40
Realno, koliko si ga hvalio i uzdizao, a on vjerovatno izleti iz lige a da je jedva punoljetan po americkim zakonima. Samo sto si tvrdoglav pa bi vjerovatno i dalje pisao kako je on bolji pik od Clarkea iz Memphisa.

Jesi li ti svojevremeno pisao kako je Irving u stvari inteligentan kada je tvrdio da je zemlja ravna ploca? Lik sa tom svojom inteligencijom dogurao do toga da misli da masoni hoce da kontrolisu crnce kroz vakcinu :rol:
Clarke ispao iz ozbiljne rotacije MEM.Toliko o njemu.Plus stariji 4 godine, a ON je ovdje toliko uzdizan.

Sve sto sam ja za Samanica pisao je da je potencijal i da mu treba dati sansu.Nista vise. Nije je dobio iz razloga znanih njemu i Popu.

Irvinga nikad nisam pominjao, ali razumijem gdje zelis odvesti pricu.Podlo u najmanju ruku i providno.
Nisam nigdje htjeo odvesti pricu, stvarno sam pitao, posto se dobro sjecam da je neko to pisao kada je Irving poceo sa svojim ludostima. Samo se ne mogu sjetiti tacno ko. Mozda onda adriano sto je nekad bio na forumu.

Clarke uopste nije bio nesto uzdizan, samo su ovi pricali da je bolji pik od Samanica, sto na kraju ispade i da nije bilo tesko biti. A Clarke ko Clarke, moze biti pristojan igrac sa klupe i nista vise.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 okt 2021, 10:01

Bio bi i ja bolji da sam igrao.Jedan igrao i dobio sansu, drugi ne. Prosto ko pasulj.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la dscile » 12 okt 2021, 10:22

NEZALAGANJE je napisao/la:
12 okt 2021, 10:01
Bio bi i ja bolji da sam igrao.Jedan igrao i dobio sansu, drugi ne. Prosto ko pasulj.
A sto nije igrao? Zato sto ga Pop ne voli ili zato sto nije zasluzio?


Ovo sto ti pises su isto pisali i zaludjeni navijaci famoznog Dzanana Muse. Koliko su samo pisali kako je on u stvari bolji od Luke, ali mu zli treneri ne daju slobodu u Cedeviti kao sto daju Luki u Realu. A cinjenica je da je jedan dobio i minute i loptu zato sto je to zasluzio, a drugi zato sto nije.
Pa je posle bilo kako je Musa u sustini bolji od svakog onog crnca sa kraja klupe koji je ulazio u igru, ali mu jednostavno Netsi ne daju sansu. Niko nije lud drzati na klupi igraca koji mu moze nesto donijeti u igri, a narocito nije lud jedan Popovic. On da je mogao imati Brooksovih 10 poena i 7 skokova ne bi sigurno mahao peskirom. Kakve je brojke uopste imao u razvojnoj ligi?

Pomiri se sa tim da Samanicu vjerovatno sljeduje sut karta u Evropu i da se nada da ce zabosti neku ekipu kao Bender ili Hezonja. Kad nije uspio u Spursima, koji su specijalizovani za razvoj igraca, onda tesko da ce uspjeti bilo gdje. A svakome se desava da pogrijesi procjenu.

Avatar
RekoSam
Postovi: 273
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:43
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la RekoSam » 12 okt 2021, 10:40

Broj prijenosa NBA lige po klubovima na Areni ove sezone.
LAL - 30
BKN - 28
LAC - 26
MIL, GSW - 24
PHX - 22
DAL, PHI - 21
NYK - 20
BOS, DEN- 19
UTAH - 18
ATL - 16
CHI - 14
NOP - 12
MI - 11
DET - 10
CHA - 8
POR, MEM - 7
ORL - 6
TOR, SAC, WSH - 5
HOU - 4
SA - 3
CLE, MIN - 2
IND - 1
OKC - 0
Prokleti da su Dragan Šolak, njegova fašistička "Junajted medija", kao i njihovi produkti sport klub, telemach, total tv, n1, nova bh/s/m i ostali❗

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 okt 2021, 11:08

dscile je napisao/la:
12 okt 2021, 10:22
NEZALAGANJE je napisao/la:
12 okt 2021, 10:01
Bio bi i ja bolji da sam igrao.Jedan igrao i dobio sansu, drugi ne. Prosto ko pasulj.
A sto nije igrao? Zato sto ga Pop ne voli ili zato sto nije zasluzio?


Ovo sto ti pises su isto pisali i zaludjeni navijaci famoznog Dzanana Muse. Koliko su samo pisali kako je on u stvari bolji od Luke, ali mu zli treneri ne daju slobodu u Cedeviti kao sto daju Luki u Realu. A cinjenica je da je jedan dobio i minute i loptu zato sto je to zasluzio, a drugi zato sto nije.
Pa je posle bilo kako je Musa u sustini bolji od svakog onog crnca sa kraja klupe koji je ulazio u igru, ali mu jednostavno Netsi ne daju sansu. Niko nije lud drzati na klupi igraca koji mu moze nesto donijeti u igri, a narocito nije lud jedan Popovic. On da je mogao imati Brooksovih 10 poena i 7 skokova ne bi sigurno mahao peskirom. Kakve je brojke uopste imao u razvojnoj ligi?

Pomiri se sa tim da Samanicu vjerovatno sljeduje sut karta u Evropu i da se nada da ce zabosti neku ekipu kao Bender ili Hezonja. Kad nije uspio u Spursima, koji su specijalizovani za razvoj igraca, onda tesko da ce uspjeti bilo gdje. A svakome se desava da pogrijesi procjenu.
Poredjenje njega i Muse je bzv. Svako moze pogrijesiti u procjeni i to stoji.

Decko nije igrao i nije dobio pravu priliku zato sto ocigledno ima nekih problema u glavi i zato sto ne igra 100% kad je na parketu i to je nesto sto Popa izludjuje.Pokusali su mu to promijeniti 2 godine, ali nije islo.Tweet koji sam postavio gore je nesto sto se precesto desavalo decku koji treba da se bori za minute i koji treba da "grize".Medjutim, on se jednostavno iskljuci. Sto, kako, zasto, zbog cega su pitanja na koje odgovore znaju samo on i Pop.

Prosle sezone je u G ligi imao u prosjeku 21 i 11. To su brojke koje je Musa mogao da sanja.Gdje ce nastaviti karijeru i sta ce biti, ne znam, niti me previse zanima.

I za kraj, moze se svasta reci, ali da ovaj igrac nije talentovan, ne moze niko.Krila od 207-8cm koja su pokretljiva, koja mogu spustiti loptu na parket, koja mogu preuzeti u defanzivi i pogoditi sut za 3p ne rastu na drvetu.


Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la dscile » 12 okt 2021, 11:35

Ma jeste on talentovan, ali ako Pop ne moze od njega napraviti igraca, ja stvarno sumnjam da iko moze. Ovo sa snimka je nedopustivo, da frajer onako odustane.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Kobe Bryant » 12 okt 2021, 11:40

RekoSam je napisao/la:
12 okt 2021, 10:40
Broj prijenosa NBA lige po klubovima na Areni ove sezone.

IND - 1
:shock: :shock: :shock:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 okt 2021, 11:49

dscile je napisao/la:
12 okt 2021, 11:35
Ma jeste on talentovan, ali ako Pop ne moze od njega napraviti igraca, ja stvarno sumnjam da iko moze. Ovo sa snimka je nedopustivo, da frajer onako odustane.
Pa to i ja govorim.Mozda je ovako bilo i na treninzima pa zato nije dobijao minute. Ne znam.

Ja sam govorio da treba dobiti minute u regularnoj rotaciji, jer bi svaki put pokazao potencijal kad bi igrao.Plus SA vapi za profilom ovakvog igraca. Medjutim, to nije bilo konstantno. Stvarno mnogo toga govori kad te otpusti ekipa koja je top u razvoju igraca, a ti imas 21 godinu i na rookie si ugovoru. Ili su oni fulili u procjeni tebe kao igraca (bust sto bi se reklo) ili je do tebe kao igraca.Treceg nema.

Pogledaj sta kazu o njemu malo upuceniji:
Samanic has great physical tools and enough talent to make it in the NBA. He’s 6’10, can run the floor well, has a shooting form that suggests he could be a viable three-point shooter, can attack closeouts, and defend on switches. At some points, both in the G-League and in the scarce opportunities he got to play with the big team, he’s showed flashes of immense potential. But he’s also never really been able to play more than a few minutes at a time with full energy and has displayed some of the worst body language I’ve seen from a player fighting for a rotation spot.
Samanic gives up on plays. He seems uninterested in getting in the mix consistently on the boards. After any mistake or sign of adversity, he lowers his head and walks around looking completely miserable. When he gets meaningful minutes, he tries harder, and if things go well for him, he looks like a really interesting player. But he also just as easily reverts back to being extremely passive and seemingly disinterested. It would be inaccurate to say that he hates playing basketball, but at least for stretches he looks like he does. That type of mindset was never going to get him off of the deep bench, and Gregg Popovich is not the type of coach who will stick with a player whose motor runs hot and cold just to give him the confidence he might need. In a different environment, Samanic might have thrived, but in San Antonio a lack of effort is one of the biggest sins.


Kao da sam ja pisao ovaj text o njemu, a znajuci nase "balkanske glave" siguran sam da je i njemu doku.rcilo stanje "igra-ne igra", pa je ukljucio boliku.rac mode sto u svijetu cistog profesionalizma nece proci.I ovo mu je velika lekcija.

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Brokula » 12 okt 2021, 13:01

Ko je dark horse ove godine na zapadu? Mede? Warriorsi?
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la TheChief » 12 okt 2021, 14:07

NEZALAGANJE je napisao/la:
12 okt 2021, 11:08
Poredjenje njega i Muse je bzv. Svako moze pogrijesiti u procjeni i to stoji.

Decko nije igrao i nije dobio pravu priliku zato sto ocigledno ima nekih problema u glavi i zato sto ne igra 100% kad je na parketu i to je nesto sto Popa izludjuje.Pokusali su mu to promijeniti 2 godine, ali nije islo.Tweet koji sam postavio gore je nesto sto se precesto desavalo decku koji treba da se bori za minute i koji treba da "grize".Medjutim, on se jednostavno iskljuci. Sto, kako, zasto, zbog cega su pitanja na koje odgovore znaju samo on i Pop.

Prosle sezone je u G ligi imao u prosjeku 21 i 11. To su brojke koje je Musa mogao da sanja.Gdje ce nastaviti karijeru i sta ce biti, ne znam, niti me previse zanima.
Luka
slika

Dzanan
slika

Ne bih rekao.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: NBA 2021/2022 pre-season

Post Postao/la Drape » 12 okt 2021, 14:27

Popovich je posebno težak čovjek prema mladim igračima, nekim igračima to odgovara a nekom je potreban blag trener.

Zaključano

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.