Memphis Grizzlies

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la BIHfan » 11 jan 2010, 14:42

Meni su veoma drag tim.Samo mi glupo Thabeet ce propast tamo nedobija sansu,a drugi pick drafta.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13134
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la Admir_Sa » 11 jan 2010, 17:01

Cescinho4 je napisao/la:Meni iskreno nije ni jasno sto su ga uzeli na draftu.Na njegovoj poziciji vec imaju Gasola. :? Mogli su odma znat da nece dobijati neku sansu i umjesto njega uzeti Evansa.Mada je momak odlican u defanzivi.Kako samo blokira :D
A nba ne bi bio nba da nema preglupih poteza klubova. Ja bi volio cuti logicno objasnjenje celnika Memphisa zasto su uzeli centra, a nisu playa (Evans-Jeninngs). Pa play im je najslabija pozicija u timu
nema potpisa

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la Wolverine » 11 jan 2010, 17:27

Admir_Sa je napisao/la:
Cescinho4 je napisao/la:Meni iskreno nije ni jasno sto su ga uzeli na draftu.Na njegovoj poziciji vec imaju Gasola. :? Mogli su odma znat da nece dobijati neku sansu i umjesto njega uzeti Evansa.Mada je momak odlican u defanzivi.Kako samo blokira :D
A nba ne bi bio nba da nema preglupih poteza klubova. Ja bi volio cuti logicno objasnjenje celnika Memphisa zasto su uzeli centra, a nisu playa (Evans-Jeninngs). Pa play im je najslabija pozicija u timu
kako im je najslabija? pa imaju odlicnog playa conleya, a vjerovatno je i sa iversonom bilo dogovoreno sve.

centar im ustvari i jest najslabija pozicija, conley je bolji nego gasol mladji. za zacka, mayoa i gaya ne trebam pricat.

ekipa koja ce ako ovaj roster sacuva, te malo pojaca klupu za nekoliko godina biti i sigurna u playoffu, a mozda i za nesto vise.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 11 jan 2010, 17:43

Wolverine je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:
Cescinho4 je napisao/la:Meni iskreno nije ni jasno sto su ga uzeli na draftu.Na njegovoj poziciji vec imaju Gasola. :? Mogli su odma znat da nece dobijati neku sansu i umjesto njega uzeti Evansa.Mada je momak odlican u defanzivi.Kako samo blokira :D
A nba ne bi bio nba da nema preglupih poteza klubova. Ja bi volio cuti logicno objasnjenje celnika Memphisa zasto su uzeli centra, a nisu playa (Evans-Jeninngs). Pa play im je najslabija pozicija u timu
kako im je najslabija? pa imaju odlicnog playa conleya, a vjerovatno je i sa iversonom bilo dogovoreno sve.

centar im ustvari i jest najslabija pozicija, conley je bolji nego gasol mladji. za zacka, mayoa i gaya ne trebam pricat.

ekipa koja ce ako ovaj roster sacuva, te malo pojaca klupu za nekoliko godina biti i sigurna u playoffu, a mozda i za nesto vise.



gasol slabiji od conleya?

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13134
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la Admir_Sa » 11 jan 2010, 17:56

Svasta se ovde moze procitati pa i to da je Conley sjajan play :shock: :shock:
nema potpisa

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la Wolverine » 11 jan 2010, 17:59

dobro mozda nije toliko dobar, ali je dovoljan. trener ima povjerenja u njega, jer je i iversona izbacio iz ekipe.

da meni je conley bolji od gasola. opet ponavljam meni.

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 11 jan 2010, 18:09

Wolverine je napisao/la:dobro mozda nije toliko dobar, ali je dovoljan. trener ima povjerenja u njega, jer je i iversona izbacio iz ekipe.

da meni je conley bolji od gasola. opet ponavljam meni.


ok

Avatar
JameS 23
Postovi: 701
Pridružen/a: 06 jan 2010, 23:02
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la JameS 23 » 13 jan 2010, 11:51

Cescinho4 je napisao/la:Memphis je sinoc dobio Clipperse 104-102 8-)
[youtube][/youtube]
heheh na guzove dobio :D

nije ti nesto OJ Mayo odigro,posto vidim da njega najvise gotivis tamo 8-)
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la Wolverine » 13 jan 2010, 13:54

jbt kako neposteno. nisu im nista mogli sve dok nije bio onaj prekid od pola sata nakon toga ovi se izgubili, i memfis ih dobio.

@ James dobro odigrati ne znaci ubaciti 30 poena.

Avatar
JameS 23
Postovi: 701
Pridružen/a: 06 jan 2010, 23:02
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la JameS 23 » 13 jan 2010, 14:03

Wolverine je napisao/la:jbt kako neposteno. nisu im nista mogli sve dok nije bio onaj prekid od pola sata nakon toga ovi se izgubili, i memfis ih dobio.

@ James dobro odigrati ne znaci ubaciti 30 poena.
naravno,ali on osim svoji 15p. nije nista vise uradio...zna on i puno bolje odigrati od ovoga 8-)

EDIT:posto nisam gledao utakmicu samo sam pogledao ovo malo play-by-play i box score i zabunio sam se gledajuci box score mislio sam da je imao 0 skokova i 1 asist,a tek sam sad vidio da je pored 15p. imao i 3 skoka i 6 asista tak da sam pogrjesio kad sam rekao da nije odigrao nesto posebno,ipak odigrao je sasvim solidnu utakmicu mada stoji i dalje ovo da on to moze jos bolje 8-)
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la LBJ MVP » 16 jan 2010, 13:28

Cescinho4 je napisao/la:Sedma pobjeda zaredom za Grizzliese.Minnesota je nastradala(135-110). 8-) :D
i vas krenulo dobro je to možda možete i u playoff
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la LBJ MVP » 16 jan 2010, 13:40

Cescinho4 je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:
Cescinho4 je napisao/la:Sedma pobjeda zaredom za Grizzliese.Minnesota je nastradala(135-110). 8-) :D
i vas krenulo dobro je to možda možete i u playoff
Jaci smo od Spursa :D
ali kad u nas ne bi igrali Parker,Ginobili,RJ i Duncan
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la LBJ MVP » 16 jan 2010, 17:53

Cescinho4 je napisao/la:Pogledaj protiv koga je slijedeca tekma Spursa :mrgreen:
uh šta ćemo vam uradit Gay neće ni jednu zakucat,OJ neće primit lopte :mrgreen:
a za fantasy ligu registrovo sam se napravio tim,ali ne mogu u ligu da se uključim neki problem
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la MElloo » 16 jan 2010, 17:55

LBJ MVP je napisao/la: uh šta ćemo vam uradit Gay neće ni jednu zakucat,OJ neće primit lopte :mrgreen:
a za fantasy ligu registrovo sam se napravio tim,ali ne mogu u ligu da se uključim neki problem
link za fantasy ligu :?: :lol: :?:
Memphis ce da dere spurse :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ljubav
Postovi: 1307
Pridružen/a: 25 nov 2009, 17:46
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la ljubav » 17 jan 2010, 10:29

:lol:

U opasnom su naletu.
Blue is the color!

Turbofolk je moja furka!

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la LBJ MVP » 17 jan 2010, 13:03

ovaj poraz me je bolio,ali eto barem sam bio u pravu kad sam napisao da možete u playoff
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la Wolverine » 17 jan 2010, 15:05

vec par puta kada gledam memphisa, oni nemaju pojma zavrsit utakmicu. kako su lose udarce uzimali u zadnjih par miunta to nije normalno. da nije bilo z-boa izgubili bi.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la Wolverine » 17 jan 2010, 15:50

bar smo u situaciji za playoff, za razliku od nekih.

i btw jesil gledo ijednu utakmicu sunsa ove sezone? nevjerujem da jesi, pa tako mislim da nisi kompetentan govoriti na atkav nacin, jer sunsi imaju isti problem kao i memphis.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la Wolverine » 17 jan 2010, 16:06

neznam, pravo da ti kazem volio bih memphisa u playoffu, ali tesko. pogledaj samo raspored. sad idu direktni obracuni za playoff sa sunsima, oklahomom i nisam siguran jos sa kim(mislim hornetsi ili jazzeri). onda idu magic, cavsi i rocketsi ja mislim. ako ta serija prodje kako treba memphis bi mogao vrlo lahko u playoff. slicna serija je kosala sunse playoffa prosle godine kad su morali igrati sa magicom, heatom, nuggetsima, dallasom, cavsima i blazersima sve u nekih 10 dana.
Zadnja izmjena: Wolverine, dana/u 17 jan 2010, 16:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ljubav
Postovi: 1307
Pridružen/a: 25 nov 2009, 17:46
Kontakt:

Re: Memphis Grizzlies

Post Postao/la ljubav » 17 jan 2010, 19:13

Ako je direktni obracun protiv PHX, onda se Mededi nemaju cega bojati.

Onaj PHX je amaterska ekipa sa dva prosjecna igraca u vidu Nesha i Amara, a ostalo je sitna buranija.
Blue is the color!

Turbofolk je moja furka!

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.