Philadelphia 76ers

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la miki_92 » 23 apr 2018, 08:07

Clutch je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Još je imao i onaj na Wadeu gdje su svirali faul.
Da, možda bolja blokada i od ove na Dragiču, a ne znam da je bio faul. Wadeu na ime svirano.
mislim da je Covington udario Wadea na tom playu, zato mu i jest lopta ispala iz ruke a na kraju Embiidu svirali a njegova blokada bila cista
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 23 apr 2018, 09:16

miki_92 je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Još je imao i onaj na Wadeu gdje su svirali faul.
Da, možda bolja blokada i od ove na Dragiču, a ne znam da je bio faul. Wadeu na ime svirano.
mislim da je Covington udario Wadea na tom playu, zato mu i jest lopta ispala iz ruke a na kraju Embiidu svirali a njegova blokada bila cista
Moguce

NBA je na L2M navela da nije bio faul Embiida
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 24 apr 2018, 23:45

Just spoke to Sixers co-owner Michael Rubin. He said it’s “more likely than not” Meek Mill will attend Game 5 tonight, and he’ll ring the ceremonial bell pre-game if he can get there in time.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 apr 2018, 08:08

I to direkt iz ćuze :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 25 apr 2018, 09:06

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la filip13 » 27 apr 2018, 11:52


Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 29 apr 2018, 18:27

Serija sa Heatom prošla je upravo onako kako sam očekivao. Fizičkog kontakta i varnica na terenu nije nedostajalo, Heat igra vrlo čvrsto, na momente i prljavo, te su nam tom njihovom agresivom uspjevali da poremete ritam, komfornost i ofanzivne setove. Jer ritam u košarci je izuzetno bitna stvar. Kada stvari idu onako kako si zamislio i tvoj gameplan funkcioniše, igrati je znatno lakše i ne osjećaš problem. Međutim, kada ti se protivnik uvuče pod kožu i diše ti za vratom, počne da tempo i način igre odvlači na svoj mlin, fokus stavlja na stvari koje nisu sama igra, onda je to drastično drugačija situacija i trenutak da pokažeš od čega si.

Ova serija je zaista imala brojne takve momente i iskušenja. Od onih problema koji se tiču same igre poput ogromnog broja izgubljenih lopti (Game 4), nedostatka fluidnosti u napadu, nemogućnosti šutera da se oslobode čuvara, Simmons se suočavao s presingom po cijelom terenu, do varnica i nesportskih poteza koje pretrpiš a koje samo playoff košarka može donijeti (udaranje u međunožje, u glavu, povlačenje ruke iz ramena, podapinjanje, lomljenje maske Embiidu i slične stvari).

Al sve te stvari su fenomenalno apsolvirane, igrači su kroz seriju bili sve spremniji na grubost playoffa (kredit ide i coaching timu za to), bili su svjesni da su dosta kvalitetnija ekipa i nisu gubili mirnoću. Najbolji primjer za to je ova Simmonsova reakcija na jedan od prljavijih poteza koji sam vidio zadnjih godina.



KO OVO RADI ?! :eh:

Al kažem, jedan od hajlajta serije je ova Simmonsova reakcija. I najbolji pokazatelj njega na terenu, kako mentalno, tako i stilom igre. Kontrola.
Ne možeš ga poremetiti, natjerati da izgubi fokus i mirnoću. Imati ovakvog lidera će čuda činit za ovu ekipu.

Neupitna je bila razlika u kvalitetu, posebno nakon povratka Embiida, međutim taj playoff intenzitet i fizikalnost su bili neispitan teritorij na koji se moralo odgovorit i uzvratiti da bi se prošao Heat. I zaista, način na koji je tim reagovao, pokazao karakter i čvrstinu daje ogroman razlog za optimizam. Talent je svakako krucijalan i polazna tačka za sve, međutim ovo su stvari koje su neophodne jednom šampionu. I ovaj tim ih posjeduje.

Kultura, talent, coaching, liderstvo, sistem igre, odbrana, mentalna čvrstina, zajedništvo.

Najbolja stvar je što postoji još toliko prostora za napredak. Al na pravom smo putu. :salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 30 apr 2018, 21:04

Iskustvo stečeno u seriji sa Heatom će odlično poslužiti u polufinalu konferencije protiv bolje verzije Heata. :mrgreen: Fakat se može reći da su slične ekipe Boston i Miami, s tim da Celticsi imaju par stvari koje ih čine kvalitetnijim i opasnijim.

Također će imat ogromnih problema da iskreiraju poene protiv nas. Nema tu istaknutog individualnog kvaliteta, iako Stevens će jasno maksimalno optimizirat igru i dovest igrače u najbolju moguću poziciju, ali to te protiv elitnih odbrana može dovest samo do ograničenih pogodnosti, ofanzivni talent i individualna kreacija su ipak izuzetno značajni protiv naše odbrane, a ovom ranjenom Bostonu toga manjka.

Mada je radio Stevens određene stvari kojima je uspjevao odgonenut našu odbranu više nego drugi. Embiidov defanzivni utjecaj je vrlo dobro umanjivao s Horfordom na 5, dobrim spacingom ga vadio daleko iz reketa i imali smo problema u takvim situacijama. To će vjerovatno biti slučaj i u ovoj seriji, zato se ne bih iznenadio da Embiida kroz seriju defanzivno možda vidimo i na Ojeleyu s kojeg bi mogao dosta više pomagat i utjecat na njihove ulaze pod koš, a možda Ilyasovu stavljat na Horforda.

Također Tatum, kao i mnoge scoring četvorke kroz sezonu, nam je zadavao dosta problema jer nemamo adekvatnog čuvara za njega osim Covingtona i biće zanimljivo vidjet te individualne matchupe i da li ćemo Rocca gledat na Rozieru ili Tatumu. Rozier kao dinamični bek, koji voli tražit pick i napadat odbranu je profil igrača kakve Covington ove sezone jede za doručak :mrgreen: , ali kažem mogli bi zbog toga imat problema sa Tatumom (iako je Covington generalno bolji na bekovima nego na ovim visokim scorerima, tako da mislim da bi Tatum itekako mogao biti faktor u ovoj seriji).

Generalno, to je ekipa koja dosta mixa ofanzivu, posebno dok je tu bio Kyrie. Mogli su vrtit razne setove, pa se brzo transormirat u Kyrie/Horford spread PnR, izloaciju za Irvinga/Tatuma, postup za Horforda, ili jednostavno kružit s loptom i čekat da se otvori prilika jer izvrsno čitaju igru, dosta se kreću i rade akcije bez lopte. E sad, mi kao ekipa koja može izvrsno da preuzima i komunicira, ne vidim da ćemo imat ogromnih problema s tim napadom, posebno bez Irvinga koji je ultimativno rješenje kad sve drugo ne prođe, što oni sada nemaju.

Rozier/Brown/Tatum/Ojeleye/Horford

Petorka koju su dosta igrali protiv Bucksa, ukoliko nema Browna onda će više igrat Smarta. To ne mijenja puno na njihovom glavnom kvalitetu, a to je elitna odbrana, za koju se može reć da je s Rozierom još i bolja nego s Irvingom. Izuzetno pokretljivi, dugi, inteligentni, mogu preuzimat.

Kao što je Heat imao Winslow/Richardson/Johnson trio za stavljat na Simmonsa tako ovi imaju Smart/Brown/Ojeleye, koji su 3 izuzetna defanzivca, a gledali smo i Horforda na Simmonsu, i to uspješno, mada mislim da to u ovoj seriji neće biti slučaj. Heat je ubrzo shvatio da je potrebno blisko branit Simmonsa jer, iako nema šuta, tako mu možeš više omest viziju i uglove za pas, ali je on to dobro kažnjavao agresivnim prodorima i iznuđenim faulovima (7 slobodnih po meču, šutirao 71% u seriji sa Heatom :tokralju: ). O defanzivnim šemama i principima protiv Simmonsa svakako više nakon utakmica, u svakom slučaju obratit pažnju na način kojim ga bude branila odbrana Celticsa, posebno jer ljudstvo je jako slično onom što je imao Heat, a taj test Ben je uspješno apsolvirao.

Ono što se najviše ističe kada se pogleda pomenuta small ball petorka Bostona je svakako faktor Joel Embiida. U regularnoj sezoni je u duelima sa Bostonom imao ogromnih problema nakon što bi ga udvajali, jer jasno da ga Horford teško može zaustaviti 1 na 1. Ali su ta udvajanja bila izuzetno uspješna, i Embiid je u prve dvije utakmice sa Bostonom šutirao 30% i gubio skoro 4 lopte po susretu. Zbog toga je Baynes u ta dva duela igrao samo 14 minuta, nisu ga morali držat na terenu jer su imali lijek za Embiida koji se nikako nije snalazio u takvim situacijama, a svaki put bi ga udvojili nakon što primi loptu pod košem. Da bi u zadnjem ovosezonskom duelu on potpuno uništio njihovu odbranu sa 26 poena na 10/19 iz igre i 6 asistencija, bolje čitajući odbranu, ali i s boljom postavkom Browna na ta udvajanja (pisao sam već kroz sezonu da te izgubljene lopte Embiida nisu bile samo plod njegovih grešaka i neiskustva).



Zato je Embiid apsolutni ključ ove serije i uveliko ćemo ga tražit pod košem, posebno ukoliko Boston uspije adekvatno zatvorit naše šutere, što može biti slučaj jer su ekipa protiv koje su protivnici imali najniži procenat šuta za 3 kroz sezonu. Imao je problema s vizijom zbog naočala na masci s kojima igra, ali navodno su radili određena poboljšanja u ovoj pauzi do polufinala, pa ćemo vidjet, valjda još ne bude to problem u tim post up situacijama.

Boston je defnitivno ekipa koja zaslužuje ogroman respekt, ne smiju se podcijeniti, imaju fenomenalnog trenera koji će znati da pronađe, eksponira i iskoristi naše slabosti. Svakako i sama home court prednost može biti značajan faktor, Buckse su izbacili prvenstveno zbog odlične igre na domaćem parketu i morat ćemo im ukrast barem jednu pobjedu u Bostonu što neće biti nimalo lako. Ali kao i protiv Miamia, vjerujem u ekipu, smatram da smo talentovaniji, kvalitetniji i optimista sam za prolazak u finale konferencije.

U svakom slučaju očekivat odličnu košarku, duel je ovo dva vrhunska trenera, kao i visok intenzitet, pa i određenu dozu naboja i netrpeljivosti. Rivali smo ipak. :kafa:

BRING IT ON SALTICS!
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la phily » 30 apr 2018, 23:42

Boston je Miami na steroidima :mrgreen: , bice teska serija utakmica, najvjerojatnije u 7 idemo... Let's go Sixers :opaopa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 01 maj 2018, 10:11

Jedna od onih noći gdje, iako nisam zadovoljan igrom i pristupom, ne možeš ne primjetiti odnos u šutu.

Smart, Baynes i Ojeleye zabili 5 trojki. Ovamo Covington (0), Šarić (0), Redick (2), Belinelli (1) samo 3 iz 20 pokušaja, 19%. :sick:

Rozier sam stavio 7 trojki :crazy: Sveukupno zabili 17 trojki na 48%. Ako će Boston ovako šutirati biću zadovoljan s jednom pobjedom. :mrgreen:

Branili su Celticsi jako dobro, čak je Stevens u prijenosu sam priznao da mu je bitnije zatvorit šutere na trici nego udvajat Embiida, a i Simmonsa je tjerao da više bude scorer ne pomagajući puno, međutim ovakva šuterska noć nije produkt samo dobre odbrane. Dešava se, vjerovatno je i ova pauza od 6 dana rezultirala da se malo izgubi ritam koji smo imali, čega sam se pomalo plašio ali očekivao da će za četvrtinu, dvije to nadoknaditi. Međutim ritam nikad nismo uhvatili, a i odbrana Celticsa je učinila odličan posao po tom pitanju i maksimalno nas spriječila da se razmašemo.

Ukoliko će već ostajati tako blizu pri branjenju onda želim još više cutova od strane šutera (imali smo par takvih uspješnih situacija), i dalje oni mogu biti korisni i kažnjavat odbranu na drugi način, ali svakako da šut mora bolje radit.

Promašili smo i 9 slobodnih bacanja, Simmons je sam izgubio 7 lopti, često na gluposti i jednostavno nismo izišli spremni a ova ekipa Bostona ti onda neće dati nikakvu šansu. Nedopustivo, i tu krivim Browna jer ih je morao bolje spremiti. Također, stavio je Redicka/Belinellija na Tatuma što je ovaj lagano koristio. Razumijem da tako se može bolje preuzimat handoffe i split akcije Celticsa, kao i Simmons bolje ometat pas zone, ali sam inicijalni matchup je ogromna prednost za Boston. Kasnije je stavljao Simmonsa na Tatuma i to je možda bolje rješenje, barem za početak.

Covington mora na Roziera, i to s dosta više fokusa nego sinoć, igra dečko fenomenalno, nema se tu šta s njim kalkulisat. Neugodni su Celticsi ukoliko im funkcioniše ova mini postup/iso igra oko midrangea pri kraju napada. Nakon što ne prođe glavna akcija lijepo se transformišu u takav posjed, a imaju igrače za to, sinoć su posebno Horford, a i Morris i Tatum zabili u dosta takvih situacija.

Dobre stvari su prednost u skoku koja je očita, i Joel Embiid kojeg niko u Bostonu ne može čuvat.

Mora bolje za Game 2.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Manuel » 06 maj 2018, 01:21

Jao kakva patnja u napadu.Mora se ovo nekako dobiti inace 0:3 i pisi propalo.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Manuel
Postovi: 8173
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Manuel » 06 maj 2018, 02:00

Jednostavno nismo zasluzili pobjedu.Kad onoliko gresaka napravis i u kljucnim trenucima toliko lopti prodas onda je i ovo sve sasvim ocekivan poraz i ako se i Boston mucio u napadu ali jednostavno manje su grijesili.
Simmons opet podbacio kad je bilo najvaznije a i Embiid se vise trebao fokusirati na igru umjesto sto se za sve zivo raspravljao sa sudijama.Iljasova odlicno odigrao odbranu na Horfordu i frajer ga izbaci i brat nas poslije izdominira.
U drugom mecu prospes 22 kosa prednosti a u trecem Marco pogodi sa zvukom sirene i jos u produzetku imas +4 na oko 46sekundi prije kraja a i napad i sve to prokockas.
Nazalost ova serija je izgleda gotova i ako sam se nadao finalu protiv Le Brona i ekipe.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Winters » 06 maj 2018, 02:12

Je, odigrana je sezona iznad svakih očekivanja, napredak je bio vidljiv ali isto tako treba reći da je barem po meni sramota dobiti meltu od ovakvih Celticsa bez dva najbolja igrača i gdje pri tome Jaylen Brown jedva hoda. Brett Brown je totalno podbacio, ove zadnje dvije utakmice su horor što se tiče njegovih odluka i poteza s klupe, baš tragično.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la dnalydal » 06 maj 2018, 11:29

Jednostavno, neiskustvo, kako igračko, tako i trenersko. E, sada stoji i to da je sa druge strane jednako mlada i neiskusna ekipa, ali valjda će sada svima i postati jasno da je Stevens ubjedljivo najbolji trener današnjice... Šta je on uradio s onom ekipom, to meni,a vjerujem ni bilo kome drugome, jednostavno ne ulazi u glavu.
Bilo kako bilo, Brownu treba dati punu podršku, sačuvati ovaj aktivni roster+fultz+pojačanje na krilnoj poziciji i nema razloga za brigu. Nije mi jasno ko može da napada Embiida, koji igra možda stotu utakmicu u karijeri, i Simmonsa, kojem je ovo prva godina u ligi. To su još dječaci koji trebaju da progutaju još nekoliko gorkih pilula da bi psihički stasali u smislu da im se ne dešava ono što im se desilo u dvije utakmice ove serije.
Polufinale istoka je, gledano na skorašnji period, istorijski rezultat na kojem treba graditi stepenicu po stepenicu. Negdje sam već napisao, ova ekipa će svoj maksimum da dobaci tek za neke 3-4 sezone i tek onda će moći da im se na pravi način sudi.

A, ako ćemo pravo, ni ova serija i ova sezona još uvijek nije gotova...

Avatar
stocktontomalone
Postovi: 190
Pridružen/a: 26 jun 2017, 09:49
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la stocktontomalone » 06 maj 2018, 11:49

dnalydal je napisao/la:Jednostavno, neiskustvo, kako igračko, tako i trenersko. E, sada stoji i to da je sa druge strane jednako mlada i neiskusna ekipa, ali valjda će sada svima i postati jasno da je Stevens ubjedljivo najbolji trener današnjice... Šta je on uradio s onom ekipom, to meni,a vjerujem ni bilo kome drugome, jednostavno ne ulazi u glavu.
Bilo kako bilo, Brownu treba dati punu podršku, sačuvati ovaj aktivni roster+fultz+pojačanje na krilnoj poziciji i nema razloga za brigu. Nije mi jasno ko može da napada Embiida, koji igra možda stotu utakmicu u karijeri, i Simmonsa, kojem je ovo prva godina u ligi. To su još dječaci koji trebaju da progutaju još nekoliko gorkih pilula da bi psihički stasali u smislu da im se ne dešava ono što im se desilo u dvije utakmice ove serije.
Polufinale istoka je, gledano na skorašnji period, istorijski rezultat na kojem treba graditi stepenicu po stepenicu. Negdje sam već napisao, ova ekipa će svoj maksimum da dobaci tek za neke 3-4 sezone i tek onda će moći da im se na pravi način sudi.

A, ako ćemo pravo, ni ova serija i ova sezona još uvijek nije gotova...
Raja im se nakačila na kosti baš radi hypea koji se stvorio oko njih. Ako će svi skočit da te hvale na sva usta, ovakve reakcije su očekivane. Druga je stvar što će sad online zajednica oduzet sav talenat i činjenicu da je buduće lice lige Simmonsu, tako internet funkcioniše i ne treba ga shvatat ozbiljno. Ono što me iznimno raduje su Donovan-Simmons-Tatum dueli koje ćemo gledati iduće desetljeće - Simmons kao light LeBron, Tatum kao ozbiljniji Melo i Donovan kao Wade.

Što se tiče boldanog, skor ekipa koje su povele 3-0 u seriji je 186-0

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 07 maj 2018, 00:48

Zbog obaveza (apsolventsko vece :) ) sam propustio utakmicu sinoc, a sad kad sam pogledao i bolje da je tako bilo.

Koliko gluposti smo napravili, od onog Simmonsovog zakucavanja pa sve do kraja utakmice konstantno grijesili i pucali sebi u koljena, strasno. Simmons i sut nakon skoka, pri vodstvu 19 sekundi do kraja. :facepalm: Kombinacija neiskustva i chokea i rekao bih, jer svoditi sve na neiskustvo, ne zelim.

Joel od ocaja do sjaja kroz utakmice. Ima problem braneci prostor, insinktivno naginje ka zastiti obruca zbog cega je cesto van pozicije. Celticsi odlicno kaznjavaju njegove kasne closeoute, koje i igraci dosta nizi od njega ne mogu nadoknaditi a kamoli on. Dvije stvari koje su peh za njega, a povezane su, jesu kondicija koja evidentno nije na nivou, disao je na skrge u zavrsnicama obje zadnje utakmice. Nazalost ta povreda i neigranje mjesec dana je uzelo danak. Druga stvar je maska s kojom mora igrati a koja mu znacajno otezava viziju i osjecaj. Yebiga. Pisao sam da je Embiid za nas kljuc ove serije, njegova igra koja nije onaj nivo koji zelimo potvrdjuje trenutni rezultat.

Simmons previse razmislja s loptom, nesiguran je, Celticsi su ga natjerali da se ne osjeca komforno na parketu. Iako ga odlicno brane, posebno u tranziciji kada je barem jedan zeleni na vrhu reketa rasirenih ruku, te zaustavljanjem dribling penetracije skoro po svaku cijenu i maksimalno su otkrili njegove suterske limitacije, meni je veci problem glava i govor tijela. Izuzetno je pasivan, ne samo u situacijama kada preostaje da rjesava sutem sto smo navikli da ne uzima takve suteve, nego i u missmatch situacijama koje dosta manje napada nego u seriji sa Heatom. Takodjer nedovoljno je aktivan u rolanju prema kosu kada je screener jer tu cesto ima prostora s obzirom da Celticsi agresivno zatvaraju sutere. Djeluje pomalo zateceno odbranom Celticsa, kao da se pomirio s cinjenicom da su mu oduzeli najjaca oruzja i predao se. Zelim vise odlucnosti, srca.

Ali lagano, Simmons igra svoju prvu sezonu i prvi playoff. Sve ovo je ogroman feedback i iskustvo, kako igracko tako i mentalno. Razne situacije, odbrane i defanzivne postavke on mora suociti, pa i na tom putu failati, da bi ih dokucio. Poznata je ona Jordanova fail to succeed. Ovo kroz sto prolazi Simmons je dobra slika toga.

Celticsima ogroman kredit. Cijelu sezonu trubim da su podcijenjeni (looking at you @Rio). Stevens je yebeni genije. Ona akcija za Horforda (MVP serije btw :bow: ) na kraju je hajlajt playoffa jbt. Sve smo procitali, adekvatno preuzeli, samo da bi se desilo upravo ono sto je zelio, ostavivsi samog Covingtona na otoku sa Horfordom pod kosem.

Za Tatuma sam najavljivao da necemo imat rjesenja, i nemamo. Generalno, Celtcsi su nam yebennn matchup. Ovakav coaching, elitna odbrana, uz to sa igracima koji mogu zaustavit nasa oruzja, te ofanzivno Horford kao superinteligentna i iskusna stretch 5 sto je nocna mora Embiidu, te Tatum i Rozier kao dinamicni scoreri, a obojicu istovremeno zaustaviti ne mozemo jer jednostavno nemamo cuvare za to. Belinelli je znatno manji faktor direktno zbog toga.

Ipak, i dalje sam misljenja da smo kvalitetnija ekipa i da se ovo, bez obzira na te matchup probleme i trenutni rezultat, moglo proci. Jednostavno nismo spremni za ovaj nivo playoff kosarke, sto su Game 2 i Game 3 dobro pokazale. I to je ok.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la phily » 10 maj 2018, 12:06

ja sam prezadovoljan ovom sezonom, sljedece sezone dovesti Paul Georga i onda napasti titulu :mrgreen:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Kobe Bryant » 10 maj 2018, 13:49

phily je napisao/la:ja sam prezadovoljan ovom sezonom, sljedece sezone dovesti Paul Georga i onda napasti titulu :mrgreen:
Jednostavno ste morali dobiti 3 i 5 tekmu jer ste imali sve predispozicije...

1. Što ce vama George ??? imate Simmonsa sa 6.10 i Šarića , morate plačati Covingtona sa 6.9 i ti bi jos jedno krilo ???

Redick, Bellineli , Ilyasova svi free agenti , a svi šuteri , najbolji šuter vam je bez njih Embiid :D , onom malo McConellu istice ugovor nije los , vama trebaju suteri....
U ostavlom George hoce da bude alfa , a to pored Embiida nije a mediji pumpaju Simmonsa tako da ne vjerujem da ce on kod vas.

Destinacije su mu LAL ili NYK .... 90%

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la JHam » 10 maj 2018, 13:52

Kobe Bryant je napisao/la:
phily je napisao/la:ja sam prezadovoljan ovom sezonom, sljedece sezone dovesti Paul Georga i onda napasti titulu :mrgreen:
Jednostavno ste morali dobiti 3 i 5 tekmu jer ste imali sve predispozicije...

1. Što ce vama George ??? imate Simmonsa sa 6.10 i Šarića , morate plačati Covingtona sa 6.9 i ti bi jos jedno krilo ???

Redick, Bellineli , Ilyasova svi free agenti , a svi šuteri , najbolji šuter vam je bez njih Embiid :D , onom malo McConellu istice ugovor nije los , vama trebaju suteri....
U ostavlom George hoce da bude alfa , a to pored Embiida nije a mediji pumpaju Simmonsa tako da ne vjerujem da ce on kod vas.

Destinacije su mu LAL ili NYK .... 90%
Faried + Chandler + pik ili jedan od Lyles/Lydon/Beasley/Hernangomez za S&T Georgea :kafa:

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la phily » 11 maj 2018, 11:54

Kobe Bryant je napisao/la:
phily je napisao/la:ja sam prezadovoljan ovom sezonom, sljedece sezone dovesti Paul Georga i onda napasti titulu :mrgreen:
Jednostavno ste morali dobiti 3 i 5 tekmu jer ste imali sve predispozicije...

1. Što ce vama George ??? imate Simmonsa sa 6.10 i Šarića , morate plačati Covingtona sa 6.9 i ti bi jos jedno krilo ???

Redick, Bellineli , Ilyasova svi free agenti , a svi šuteri , najbolji šuter vam je bez njih Embiid :D , onom malo McConellu istice ugovor nije los , vama trebaju suteri....
U ostavlom George hoce da bude alfa , a to pored Embiida nije a mediji pumpaju Simmonsa tako da ne vjerujem da ce on kod vas.
sta ce nam Paul G, Bena ne racunam kao krilo on je point guard ove ekipe sto je dokazao da moze biti , na krilu imas samo RoCa on je solidan igrac , ali nije taj igrac koji ce prevagnuti kad zatreba sto smo vidjeli u ovoj seriji sa Bostonom, a PG je upravo ono sto nam treba, sam sebi moze kreirati sut, odlican u defanzivi , savrsen igrac uz Simmonsa i Embida,

jucer su JJ i Marco izjavili da se zele vratiti i sljedece sezone


BEN
JJ
PG
DARIO
EMBIID
:ljepota:

I sa klupe : Fultz, Marco, RoCo, neki veteran kao podrska Biidu , i da ne zaboravim pick LA koji ce najvjerovatnije biti 10
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.