Philadelphia 76ers

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Slatinash_7 » 10 mar 2011, 13:35

king1000 je napisao/la:Stvarno mi je žao što smo u produžetku izgubili durant i westbrok su nas uništili :cry: :cry: :roll: :roll: no predstoje nam još dosta utakmica za što bolji plasman u play off 8-) 8-)
Ovo je mozda i ocekivan poraz jer je OKC ipak jaca ekipa od nas.Al meni je drago da cemo u PO ove godine i da imamo koliko toliko dobru ekipu.kao sto neko rece Pistonsi iz 2004 svi preko 10 i jedan oko 20 poena i solidna odbrana.
Ipak mislim da smo mogli napraviti neki trade sa Nocionijem i Kaponom i da je tu GM dosta pogrijesio
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la D1n0 » 11 mar 2011, 04:49

Fino vidjeti da je Sixers tema aktivna!

King1000 i Slatnish, koliko pratite Sixers-e i je li mislite Sixers-e moze napraviti upsets u Playoff-u?
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Slatinash_7 » 11 mar 2011, 11:01

D1n0 je napisao/la:Fino vidjeti da je Sixers tema aktivna!

King1000 i Slatnish, koliko pratite Sixers-e i je li mislite Sixers-e moze napraviti upsets u Playoff-u?
Ja ih dosta pratim pogledam ponekad i pokoju utakmicu al nista specijalno ne znam sto se nekih informacija tice ko ima koliki ugovor ko je povrijedjen i tako ja to vise na nivou utakmice.
Upset mozemo napraviti jedino protv Miamia
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
king1000
Postovi: 307
Pridružen/a: 03 jan 2011, 21:13
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la king1000 » 11 mar 2011, 13:55

Po mome skromnom mišljenju mislim da možemo ove sezone u play offu dosta toga napraviti ali trebat će nam i dosta sreće da dobijemo što lakšeg protivnika treba što više do kraja pobjediti pa ćemo vidjeti ;) ;) 8-) 8-)

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Slatinash_7 » 12 mar 2011, 08:23

Evo pobjeda i protiv Bostona.Mislim da smo se dokazali kao ekipa koja bi mogla napraviti neko iznenadjenje ove godine u PO,jos kad bi kako stigli NYK na tom 6. mjestu da se podigne samopouzdanje ovoj mladoj ekipi bilo bi super.
Sinoc opet ujednacena igra svih igraca.Pet igraca preko 10 p i Holiday 9 p sto je jako dobro.Odbrana na kraju odlicna Boston se nije mogao sastaviti u zadnje 2 minute.Mada bi jos da naglasim jako los sut Allena 2-11 i to je osnovni razlog nase pobjede ali konju se ne gleda u zube :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
king1000
Postovi: 307
Pridružen/a: 03 jan 2011, 21:13
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la king1000 » 12 mar 2011, 10:15

Slatinash_7 je napisao/la:Evo pobjeda i protiv Bostona.Mislim da smo se dokazali kao ekipa koja bi mogla napraviti neko iznenadjenje ove godine u PO,jos kad bi kako stigli NYK na tom 6. mjestu da se podigne samopouzdanje ovoj mladoj ekipi bilo bi super.
Sinoc opet ujednacena igra svih igraca.Pet igraca preko 10 p i Holiday 9 p sto je jako dobro.Odbrana na kraju odlicna Boston se nije mogao sastaviti u zadnje 2 minute.Mada bi jos da naglasim jako los sut Allena 2-11 i to je osnovni razlog nase pobjede ali konju se ne gleda u zube :D
Boston se izgleda malo opustio osiguravši prolazak u playoff no pobjeda je pobjeda bravo momci :D :D 8-) 8-)

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la dema » 12 mar 2011, 10:33

king1000 je napisao/la:
Slatinash_7 je napisao/la:Evo pobjeda i protiv Bostona.Mislim da smo se dokazali kao ekipa koja bi mogla napraviti neko iznenadjenje ove godine u PO,jos kad bi kako stigli NYK na tom 6. mjestu da se podigne samopouzdanje ovoj mladoj ekipi bilo bi super.
Sinoc opet ujednacena igra svih igraca.Pet igraca preko 10 p i Holiday 9 p sto je jako dobro.Odbrana na kraju odlicna Boston se nije mogao sastaviti u zadnje 2 minute.Mada bi jos da naglasim jako los sut Allena 2-11 i to je osnovni razlog nase pobjede ali konju se ne gleda u zube :D
Boston se izgleda malo opustio osiguravši prolazak u playoff no pobjeda je pobjeda bravo momci :D :D 8-) 8-)
svaka cast na pobjedi,nije se Boston opustio jer se bori za prvo mjesto s Bullsima uostalom Phila je i u prve 2 s bostonom bila blizu

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Slatinash_7 » 25 mar 2011, 23:43

Werder Bremen FC je napisao/la:Odlično igramo u posljednje vrijeme što nas je dovelo na šestu poziciju na istoku a Knicksi su pali na 7 mjesto bravo momci :) :) 8-)
Znaci 6. pozicija nas dovodi do mog zeljenog protivnika a to je Miami.Mislim da protiv njih mozemo nesto vise.NYK nas ne bi trebali prestici u ovih 10 utakmica jer smo u dobroj formi a to smo pokazali pobjedom protiv Atlante jos oni i nisu nesto;Miami nece prestici Bostona i eto zanimljive serije koja nas nekim slucajem mozda dovede u polufinale istoka.
Sto je jos vaznije ovo je ekipa za buducnost jer osim Nocionia i Branda nema starog igraca
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Slatinash_7 » 30 mar 2011, 14:40

Valencia CF je napisao/la:Odlično je da Knicksi sve redom gube a mi pobjeđujemo 8-)
Bas nas je krenulo ovih zadnjih par tekmi,pobijedili smo i Bullse sto me jako raduje.Mislim da bi mogli napraviti neko iznenadjenje u PO pogotovo ako se uzmu u obzir porazi Bostona i Miamia a oni su nam izgledni protivnici
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Titova-Juga » 01 apr 2011, 21:02

Samo da kazem svaka cast Doug Collinsu sta je uradio od ovog tima, dizem kapu.
Izgleda da ipak nije bila sudbina da ponovo trenira Bullse ali bio je jako blizu tome na pocetku sezone.
Medjutim Tom Thib radi izvanredan posao u Chicago tako da mi se nije zaliti :mrgreen:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Slatinash_7 » 02 apr 2011, 10:23

Titova-Juga je napisao/la:Samo da kazem svaka cast Doug Collinsu sta je uradio od ovog tima, dizem kapu.
Izgleda da ipak nije bila sudbina da ponovo trenira Bullse ali bio je jako blizu tome na pocetku sezone.
Medjutim Tom Thib radi izvanredan posao u Chicago tako da mi se nije zaliti :mrgreen:
3 vezane pobjede,i poraz u produzetcima protiv Sacramenta da nije bilo toga imali bi 5-6 pobjeda zaredom sto bi dodatno diglo samopouzdanje ekipe pred PO.Upravo zbog ovog dobrog niza pobjeda i igara mislim da mozemo u polufinale konferencije.Opet all-around igra svih igraca Young i Brand najbolji 22p i 21p Iggy standardan.Louis i Jrue isto dobri.Young bi mogao na all-star zakucavanja po onome sto je pokazao ovu tekmu.
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Titova-Juga » 04 apr 2011, 15:45

mali plavi je napisao/la:Sada još par utakmica do kraja treba pobijediti kako bi osigurali 6. mjesto ako se ne varam :? :? Zna li netko po trenutačnom stanju na ljestvici istočne koferencije protiv koga ćemo igrati ako sve ostane ovako isto :?: :?: :ugeek:

Kako trenutno stoji tablica, ovo bi bili parovi prve runde playoffa na istoku:


Philadephia - Boston
Chicago - Indiana
Miami - New York
Orlando - Atlanta
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Slatinash_7 » 04 apr 2011, 22:02

Titova-Juga je napisao/la:
mali plavi je napisao/la:Sada još par utakmica do kraja treba pobijediti kako bi osigurali 6. mjesto ako se ne varam :? :? Zna li netko po trenutačnom stanju na ljestvici istočne koferencije protiv koga ćemo igrati ako sve ostane ovako isto :?: :?: :ugeek:

Kako trenutno stoji tablica, ovo bi bili parovi prve runde playoffa na istoku:


Philadephia - Boston
Chicago - Indiana
Miami - New York
Orlando - Atlanta
Iako navijam za Phillu ne vjerujem da cemo ostat 6. jer se sve radi kako bi NYK dobio to mjesto i dvoboj sa Bostonom cime bi se malo vratilo to staro rivalstvo,mada smo i mi u formi i imamo sve u svojim rukama.Ja bi cak i volio da igramo sa Miamiem :)
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Titova-Juga » 05 apr 2011, 00:56

New York sigurno ima jaki napadackih opcija ali u obrani su sa onim Talijanom trenerom kao kita!
Doug je uradio odlicnu stvar sa ovom prosjecnom ekipom Phile.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
napolitanke
Postovi: 84
Pridružen/a: 08 apr 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la napolitanke » 08 apr 2011, 17:10

Protiv koga Phila igra u play-offu :?: :?:

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Titova-Juga » 08 apr 2011, 23:42

napolitanke je napisao/la:Protiv koga Phila igra u play-offu :?: :?:

Kako trenutno stvari stoje, Phila ce na Celticse, ali nista jos nije gotovo.
Velika je borba izmedju Bostona i Miami za drugu poziciju, a obje ekipe imaju jos po 4 utakmice u regularnom djelu.
Tako da Phila moze i na Miamia ukoliko isti stignu Bostona za drugu poziciju.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
napolitanke
Postovi: 84
Pridružen/a: 08 apr 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la napolitanke » 11 apr 2011, 12:32

Po svemu sudeći Phila ide kao 7. u play-off pošto su ih Knicksi prešli u pobjedama :(

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Titova-Juga » 11 apr 2011, 13:20

napolitanke je napisao/la:Po svemu sudeći Phila ide kao 7. u play-off pošto su ih Knicksi prešli u pobjedama :(

Ne brini, sutra ce Bullsi knickse namirit i vratit vam poziciju : D
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
napolitanke
Postovi: 84
Pridružen/a: 08 apr 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la napolitanke » 13 apr 2011, 12:07

Phila će u play-offu ići na Miami Heat što mislite kakve su šanse za prolazak dalje :?: ;)

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Ammare » 13 apr 2011, 12:13

napolitanke je napisao/la:Phila će u play-offu ići na Miami Heat što mislite kakve su šanse za prolazak dalje :?: ;)
Iskreno nikakve! Iako bih volio da ih Phila 4-0 cjepne, ali mislim da ce biti 4-1 za Heat. Prve dvije uzima Heat, onda Phila smanjuje na 2-1 i iduce dvije Heat dobija. :(
Allez

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.