Philadelphia 76ers

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Winters
Postovi: 2197
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Winters » 15 feb 2018, 01:55

Jessica Camerato @JCameratoNBCS
Asked Brett Brown during his pregame interview if Joel Embiid is going to do all three events All-Star Weekend. He said the medical staff is working on a plan with Embiid's input, nothing had been finalized at that time. (Embiid is out tonight.)
Ne može igrati utakmicu protiv direktnog konkurenta za playoff? Ok no ako ga puste da ode na AS vikend i tamo igra sa ovom ozljedom koju vuče onda neka se kolektivno svi ubiju.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 feb 2018, 08:31

@Winters Pa nije valjda da poredis intenzitet All stara i regularnu tekmu?Ne fali nista da ide,ako ce lagano trckarati i zezati se kao sto svi rade tamo.Ako se pak bude igralo malo ozbiljnije,kako najavljuju da ce biti ove godine,onda ga pustis par minuta i to je to.
U istoj situaciji je i SA sa LMAom,a pustice ga da ide...

Avatar
Winters
Postovi: 2197
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Winters » 15 feb 2018, 12:02

NEZALAGANJE je napisao/la:@Winters Pa nije valjda da poredis intenzitet All stara i regularnu tekmu?Ne fali nista da ide,ako ce lagano trckarati i zezati se kao sto svi rade tamo.Ako se pak bude igralo malo ozbiljnije,kako najavljuju da ce biti ove godine,onda ga pustis par minuta i to je to.
U istoj situaciji je i SA sa LMAom,a pustice ga da ide...
Problem je što ga taj gležanj i dalje boli i očito mu stvara probleme jer inače ne bi propustio ovakvu utakmicu kao sinoć a bol sigurno neće prestati ako on bude na terenu igrao košarku bez obzira na intezitet. Jednostavno ne vidim smisao u tome.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 15 feb 2018, 12:27

Winters je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:@Winters Pa nije valjda da poredis intenzitet All stara i regularnu tekmu?Ne fali nista da ide,ako ce lagano trckarati i zezati se kao sto svi rade tamo.Ako se pak bude igralo malo ozbiljnije,kako najavljuju da ce biti ove godine,onda ga pustis par minuta i to je to.
U istoj situaciji je i SA sa LMAom,a pustice ga da ide...
Problem je što ga taj gležanj i dalje boli i očito mu stvara probleme jer inače ne bi propustio ovakvu utakmicu kao sinoć a bol sigurno neće prestati ako on bude na terenu igrao košarku bez obzira na intezitet. Jednostavno ne vidim smisao u tome.
Mislim da je dodatni razlog zasto nije igrao sinoc upravo All Star vikend, jer sad imaju bolji argument za javnost da mu ne odobre igranje u petak na Rising Stars utakmici (glupo je da on kao All Star uopste igra tu, mada tehnicki jest sophmore).

To je neko moje misljenje da nece igrat u petak nego samo na All Star utakmici, vidjet cemo. Subota je egzibicija od par minuta, to mozes zanemariti.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25215
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 feb 2018, 12:28

Winters je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:@Winters Pa nije valjda da poredis intenzitet All stara i regularnu tekmu?Ne fali nista da ide,ako ce lagano trckarati i zezati se kao sto svi rade tamo.Ako se pak bude igralo malo ozbiljnije,kako najavljuju da ce biti ove godine,onda ga pustis par minuta i to je to.
U istoj situaciji je i SA sa LMAom,a pustice ga da ide...
Problem je što ga taj gležanj i dalje boli i očito mu stvara probleme jer inače ne bi propustio ovakvu utakmicu kao sinoć a bol sigurno neće prestati ako on bude na terenu igrao košarku bez obzira na intezitet. Jednostavno ne vidim smisao u tome.
Ne znam sta da ti kazem.Mislim,razumijem sta govoris,ali moze se to i s oprezom uraditi.Cini mi se da je Kawhi prosle sezone 4min na parketu samo bio,jer je bitno za igraca iz mnostva razloga da se pojavi na ASu.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 15 feb 2018, 12:38

Ma ljudi moji igrat ce normalno All Star tekmu, kakve 4 minute. Ostali dio vikenda je upitan i nadam se da te budalastine propusta.

Elem, na kraju sinoc ispade idealno, pobjedili direktnog rivala za playoff, usput si odmorio Embiidov zglob i reanimirao klupu.

30-25 na All Star pauzi, mogu reci da to nisam ocekivao s obzirom na raspored, a moglo je biti i znatno bolje kad uzmemo u obzir kontekst i neke poraze o cemu smo vec pricali. Aferim.

16/27 preostalih utakmica protiv ekipa koje ne konkurisu za playoff. Bez gostovanja na Zapadu. Nadam se da cemo ostati zdravi, i ova ekipa nece zavrsit nize od 6. mjesta. Al ne bih se iznenadio da budu 4. na kraju sezone jer Wizardsi imaju samo poraz manje.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 15 feb 2018, 12:59

Sad znamo da je spor proces u pitanju, al bitno je vidjet da napredak postoji.



Nadodat Fultza ovoj ekipi. Damn.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 15 feb 2018, 13:24

U međuvremenu

slika

slika

:salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 16 feb 2018, 20:18

.@JoelEmbiid has decided to participate in the #RisingStars, #SkillsChallenge and the #NBAAllStar  game.
Sad se slazem s @Wintersom. Cuj has decided :facepalm:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Winters
Postovi: 2197
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Winters » 16 feb 2018, 21:01

Bio sam uvjeren da će se ovo dogoditi, i kako da čovjek ne poludi na ovakve stvari? Slična situacija kao prošle godine kada su ga pustili da igra sa oštećenim meniskusom protiv Rocketsa.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 17 feb 2018, 10:36

Winters je napisao/la:Bio sam uvjeren da će se ovo dogoditi, i kako da čovjek ne poludi na ovakve stvari? Slična situacija kao prošle godine kada su ga pustili da igra sa oštećenim meniskusom protiv Rocketsa.
8 minuta sinoć, dobro je :mrgreen:
“On Sunday, I expect to go harder. I’m going for the MVP. Guys better make sure they find me because I’m looking to have a good game.” - Joel Embiid
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 23 feb 2018, 14:56

Ponovo isti sindromi i kilava utakmica, al nekad je dovoljno da imaš ovakva 2 superstara koji iznesu teret i ukradu pobjedu jer zaslužili je nismo.

Embiid: 30-13-5 uz 11/17 šut, clutch ukradena na kraju kod -1.

Simmons: 32-7-11 uz 13/18 šut, clutch SLOBODNA za pobjedu.

:bow:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Winters
Postovi: 2197
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Winters » 24 feb 2018, 13:11

Šteta bi bila da nismo ovo dobili uz ovakve dvije predstave Bena i Joela, sreća pa su Bullsi pripomogli u zadnjoj minuti. :mrgreen:

Valjda večeras bude manje nerviranja, još je termin odličan. :thumbup:

Inače trenutno smo bliži 3. seedu nego 9.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 24 feb 2018, 21:32

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 25 feb 2018, 13:27

slika

2. ekipa lige i najbolja odbrana od Božića. :salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 02 mar 2018, 12:54

slika

Prvi zapratio James
slika

:kafa:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Lillard » 02 mar 2018, 13:25

Biće između Cavsa, Sixersa i Lakersa. Može bit da se James samo zayebaje sa ovim stvarima da da medijima razloga za priču, ali... i dalje je puno bolje ostat na Istoku i dolazit u finala, vjerujem da je i njemu to i dalje primarni cilj, a to bi osigurao ako ode u Sixerse za narednih par godina sigurno. Mladost sa veteranom, pa teško da ćeš imat bolju opciju za finala narednih sezona.

Ako ostane u Cavsima, biće okej za legacy, ali kako stari biće sve lošiji, a ne vidim koga to ima u Cavsima da bi se oslonio na njega ako on ne igra dobro. Solidni role igrači, ali to je to. Sixersi s 2 buduća superstara se nameću kao 10 puta bolja opcija, a za Cavse jedino "dom" igra ko neka opcija.

Lakersi radi LA, Magica, mlada momčad, ali vjerujem da James želi igrat finala, tako da ih ne mirišem baš što se tiče njegovog odlaska tamo. Plus LaVar.

Možda sam pod utiskom sinoćnje utakmice, ali stvarno mi taj potez Jamesa ima smisla više nego ijedan drugi. Houston nije opcija, ne mogu mu dat max ugovor, ostat će bez klupe, Spursi također.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 02 mar 2018, 23:04

https://streamable.com/aja28

Brutalno.

Vrlo vjerovatno je glavni kandidat za DPOY u ovom trenutku.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Winters
Postovi: 2197
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Winters » 03 mar 2018, 03:26

Welcome back Ersanity! :salut:

Dosta klimavo u prvom poluvremenu i dijelom 3/4 no neizmjerno važna b2b pobjeda. Samo da se do kraja sezone rješe ovi na papiru slabiji protivnici i lako se može do 40 pobjeda što mi je bilo nezamislivo sredinom 12. mjeseca.

TTP
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 03 mar 2018, 03:42

Winters je napisao/la:Welcome back Ersanity! :salut:

Dosta klimavo u prvom poluvremenu i dijelom 3/4 no neizmjerno važna b2b pobjeda. Samo da se do kraja sezone rješe ovi na papiru slabiji protivnici i lako se može do 40 pobjeda što mi je bilo nezamislivo sredinom 12. mjeseca.

TTP
40?

Ja razmišljam o 50 :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.