Dallas Mavericks

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la KK_Bosna » 01 jul 2018, 12:01

Raul_64 je napisao/la:Ovo je dobar scenario.Kad vec nije bio moguc trejd.Plasio me Cuban sa mogucnosti da baca 80/4 deal al srecom nije.
Ekipa ima centra i fleksibilnost dogodine.A u medjuvremenu solidna ekipa da se ubrza razvoj klinaca.

Dennis
Matthews
Doncic
Barnes
DeAndre
DAJ na 1 godinu?

ako juka ostane pod QO u portlandu, onda iduce godine nije nerealno zamijeniti DAJ-a jukom, to bi bio pravi potez
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Raul_64 » 01 jul 2018, 12:06

KK_Bosna je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Ovo je dobar scenario.Kad vec nije bio moguc trejd.Plasio me Cuban sa mogucnosti da baca 80/4 deal al srecom nije.
Ekipa ima centra i fleksibilnost dogodine.A u medjuvremenu solidna ekipa da se ubrza razvoj klinaca.

Dennis
Matthews
Doncic
Barnes
DeAndre
DAJ na 1 godinu?

ako juka ostane pod QO u portlandu, onda iduce godine nije nerealno zamijeniti DAJ-a jukom, to bi bio pravi potez
Jednu godinu.

Dogodine DAJ/Wesley i par drugih idu sa capa gdje ce imati $50 miliona.Dok ima finih free agenata dogodine.

Butler je free agent dogodine.Nije previse sretan u Minesoti.Butler je iz Texasa.Butler je odlican prijatelj sa DeAndreom.
Jedna od mogucih opcija.Potpisu njega i poslije samo produze DeAndrea i dovedu koga vec.

Ako ne bude mogao on dovesti Jimmia(mislim da je on cilj)onda mozda puste i DeAndrea i potrose novac negdje drugo.

Ova trenutno ekipa Mavsa tesko da je i playoff ekipa na zapadu.Al je dobra ekipa.Atlanta ne bi trebala dobit previse dobar pik.
DeAndre je ponajbolji roll man u citavoj ligi sto ce pomoci Doncicu.Olaksat ce tranziciju.A dogodine imas fleksibilnost da uradis par dobrih stvari.

Da su ga potpisali tipa 4/80 to bi bilo uzasno , ovo je super.

Svidja mi se sta su uradili.Dovoljno fina ekipa da se klinci razviju brze i bolje + fleksibilnost 2019.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la KK_Bosna » 01 jul 2018, 12:12

Raul_64 je napisao/la:Jednu godinu.

Dogodine DAJ/Wesley i par drugih idu sa capa gdje ce imati $50 miliona.Dok ima finih free agenata dogodine.

Butler je free agent dogodine.Nije previse sretan u Minesoti.Butler je iz Texasa.Butler je odlican prijatelj sa DeAndreom.
Jedna od mogucih opcija.Potpisu njega i poslije samo produze DeAndrea i dovedu koga vec.

Ako ne bude mogao on dovesti Jimmia(mislim da je on cilj)onda mozda puste i DeAndrea i potrose novac negdje drugo.

Ova trenutno ekipa Mavsa tesko da je i playoff ekipa na zapadu.Al je dobra ekipa.Atlanta ne bi trebala dobit previse dobar pik.
DeAndre je ponajbolji roll man u citavoj ligi sto ce pomoci Doncicu.Olaksat ce tranziciju.A dogodine imas fleksibilnost da uradis par dobrih stvari.

Da su ga potpisali tipa 4/80 to bi bilo uzasno , ovo je super.

Svidja mi se sta su uradili.Dovoljno fina ekipa da se klinci razviju brze i bolje + fleksibilnost 2019.
ovo je fenomenalan potez za DAJ-a... spomenuo sam juku jer je tu po godinama sa DSJ i lukom, na tri kljucne pozicije dobijete tri velika talenta, kroz par godina dok se GSW raspadnu uz nekoliko dodatak sampionska ekipa, sve sa dirkom u strucnom stabu kao asistentom :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Raul_64 » 01 jul 2018, 12:16

Zavisi od toga kakav ce biti Doncic.Ako bude bas dobar.Sigurno ce pokusati dovesti Butlera il kojeg velikog free agenta i deri.
Mada varijanta da dogodine nadju neke igrace koji vise odgovaraju jezgri Doncic/Smith je takodje fina.(po godinama)

Nakon ove godine kad vide gdje su Smith/Doncic , kakvu sezonu ima DeAndre mogu procijenit.

Fina situacija.Nema razloga za zurbu.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 01 jul 2018, 13:10

Ovo je odlično ispalo, taman spremna situacija za 2019. FA koji mi je i bio želja a i ove sezone dovoljno dobri da Luka i Dennis napreduju. :beba:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la BuffonGigi » 01 jul 2018, 13:11

Cekaj, zar nije on vec jednom dao verbalni pristanak :)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
dirkules
Postovi: 4432
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la dirkules » 01 jul 2018, 13:14

Odlicno, odlicno :kafa:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Raul_64 » 01 jul 2018, 22:58

DSJ - JJ - Brunson
Wes -
Luka - DFS -
HB - Dirk - Maxi
DJ - Powell - Salah

Mogli bi vratit Curria koji propusti citavu godinu zbog povrede al sezonu ranije je bio poprilicno dobar.Treba jos jedno krilo.

Mozda Tolliver , Hezonja se cini previse skup.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Belmin6 » 01 jul 2018, 23:05

Raul_64 je napisao/la:
Ti zaboravio koliko su nam ovi Mavsi bili iritantni u PO godinama nazad? :mrgreen: :mrgreen:

Mnogo su mi drazi ovako. :kafa:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Kawhi » 01 jul 2018, 23:10

Belmin6 je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:
Ti zaboravio koliko su nam ovi Mavsi bili iritantni u PO godinama nazad? :mrgreen: :mrgreen:

Mnogo su mi drazi ovako. :kafa:
Ma masturbira na Luku. I ja sam dok je bio u Madridu, al sad nam je rival i gotovo.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Belmin6 » 01 jul 2018, 23:11

Kawhi je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:
Ti zaboravio koliko su nam ovi Mavsi bili iritantni u PO godinama nazad? :mrgreen: :mrgreen:

Mnogo su mi drazi ovako. :kafa:
Ma masturbira na Luku. I ja sam dok je bio u Madridu, al sad nam je rival i gotovo.
Skontao sam. Treba ga obuzdati. :mrgreen:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Raul_64 » 01 jul 2018, 23:11

Drzim komsije na oku.Moguce da cu pogledati 164 tekme Texas ekipa ove godine.

Osim Houstona naravno , jer fuck the Houston.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 01 jul 2018, 23:13

Nikad nije kasno za preći na pravu stranu, apsolutno podržavam. :kafa:
Taman je tema konačno živnula. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Kawhi » 01 jul 2018, 23:17

Mene je strah. Opet imamo ozbiljnog konkurenta u Texasu. Bilo je lijepo prošlih par sezona.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Raul_64 » 01 jul 2018, 23:20

Ma 38-40 W ekipa vjerovatno , iako je Rik mag.Zapad je zapad.Playoff nije bas realan,treba dosta stvari da im se potrefi.
Obicno nece ti se potrefit kad dva klinca ti igraju teske minute.Pa najslabije ekipe poput Sunsa i Kingsa ce biti bolji.

Najvece pojacanje istoka u free agenciu , Doug McDermott.

Dogodine je njima kljucno ljeto.Ove godine razvoj Doncica/Smitha a to planiram pomno pratit.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
dirkules
Postovi: 4432
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la dirkules » 06 jul 2018, 01:29

Shams Charania: Guard Ryan Broekhoff has agreed to a two-year deal with the Dallas Mavericks, league **** tell Yahoo. Guaranteed in first season.
Jel ko gledao ovog u Lokomotiv Kubanu? Ovo sto sam vidio highlightse i statistiku odlican suter, 201cm. Imal tu Ingles materijala?
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2018, 01:44

dirkules je napisao/la:Shams Charania: Guard Ryan Broekhoff has agreed to a two-year deal with the Dallas Mavericks, league **** tell Yahoo. Guaranteed in first season.
Jel ko gledao ovog u Lokomotiv Kubanu? Ovo sto sam vidio highlightse i statistiku odlican suter, 201cm. Imal tu Ingles materijala?
Mislim nije taj tip igraca , play kao Joe al u smislu da bi mogao Dallas iskopat jednog jako korisnog igraca iz evrope vrlo moguce.
Sto kazes ima potrebnu visinu i odlican je suter.Njegova uloga vrlo jasna.Zamijenit ce McDermota koji je preplacen svakako.

Rizika nema , ako se pokaze , garantovat cemu drugu godinu (2,4 mil.)a puno boljih opcija na trzistu nema.Pogotovo ne za te pare.

Par puta je Pick pisao kako su NBA timovi ga pratili,sigurno Donnie medju njima.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Raul_64 » 06 jul 2018, 01:53

Raul_64 je napisao/la:DSJ - JJ - Brunson
Wes -
Luka - DFS - Broekoff
HB - Dirk - Maxi
DJ - Powell - Salah
update

Valja vidjet oko bekova.Dal ce vratit Devina i uspjeti zadrzati Yogia.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
dirkules
Postovi: 4432
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la dirkules » 06 jul 2018, 02:09

Raul_64 je napisao/la:
dirkules je napisao/la:Shams Charania: Guard Ryan Broekhoff has agreed to a two-year deal with the Dallas Mavericks, league **** tell Yahoo. Guaranteed in first season.
Jel ko gledao ovog u Lokomotiv Kubanu? Ovo sto sam vidio highlightse i statistiku odlican suter, 201cm. Imal tu Ingles materijala?
Mislim nije taj tip igraca , play kao Joe al u smislu da bi mogao Dallas iskopat jednog jako korisnog igraca iz evrope vrlo moguce.
Sto kazes ima potrebnu visinu i odlican je suter.Njegova uloga vrlo jasna.Zamijenit ce McDermota koji je preplacen svakako.

Rizika nema , ako se pokaze , garantovat cemu drugu godinu (2,4 mil.)a puno boljih opcija na trzistu nema.Pogotovo ne za te pare.

Par puta je Pick pisao kako su NBA timovi ga pratili,sigurno Donnie medju njima.
I to sto kazes nema se sta izgubiti, probni rad, uz solidnu defanzivu i dobar suterski ucinak moze sebi obezbijediti mjesto za sljedecu godinu. Mislim da ce biti u rotaciji ispred DFS-a, nece valjda biti rupetina u odbrani, suter je miljama ispred.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
dirkules
Postovi: 4432
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la dirkules » 06 jul 2018, 04:56

Yogi ostaje.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.