Dallas Mavericks

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 27 okt 2021, 11:19

Nema napretka dok se ne rijese kilavog Latvijca, ponovio sam to sto puta i ocito je svima jasno osim onima kojima treba biti.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 28 okt 2021, 23:31

Porculanko vec povrijedjen i peopusta vecerasnji mec, s tim sto ne znaju koliko je povreda ozbiljna i ocekuju da se nece vratiti tek tako brzo. Nema ni Sterling Browna, a ni Burkea. Sutra je b2b u Denveru, a vec u nedjelju cekaju Kingse. Vrlo lako moguca i tri poraza u ovakvom sastavu.

Last season all over again...
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Neutral
Postovi: 37807
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Neutral » 29 okt 2021, 00:15

Napapijri je napisao/la:
27 okt 2021, 11:19
Nema napretka dok se ne rijese kilavog Latvijca, ponovio sam to sto puta i ocito je svima jasno osim onima kojima treba biti.

Kolega mislim da isto pisemo od prvog dana :mrgreen:

Isto sam pisao sa Finca u Bullsima koji je slabija verzija Latvijca a po povredama njegov nivo. Rijesili smo se njega i proigrali smo uz ciljana pojacanja.

Roster Dallasa je krajnje limitiran. Opet su potrosili sezonu i godinu zivota Doncica.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 29 okt 2021, 04:48

JB i Maxi :tokralju: :tokralju:
Očajan ulazak u tekmu ali poslije toga odlična odbrana prvenstveno. Trenutno puno bolje izgleda igra na toj strani parketa. Ako se pronađe napad kroz sezonu, ovo bi moglo biti dobro. Ali napad je nažalost baš, baš veliki problem.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 29 okt 2021, 07:10

Neutral je napisao/la:
29 okt 2021, 00:15
Napapijri je napisao/la:
27 okt 2021, 11:19
Nema napretka dok se ne rijese kilavog Latvijca, ponovio sam to sto puta i ocito je svima jasno osim onima kojima treba biti.

Kolega mislim da isto pisemo od prvog dana :mrgreen:

Isto sam pisao sa Finca u Bullsima koji je slabija verzija Latvijca a po povredama njegov nivo. Rijesili smo se njega i proigrali smo uz ciljana pojacanja.

Roster Dallasa je krajnje limitiran. Opet su potrosili sezonu i godinu zivota Doncica.
Bas sam te se sjetio u par navrata dok sam pisao :D Vjeruj da bih ga trenutno dao sa vrecu lopti.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 29 okt 2021, 11:21

The Dallas Mavericks (are thriving without Kristaps Porzingis) this season:

-30 with Porzingis on the floor
+27 without Porzingis on the floor

They have won 3 straight (tonight without KP).

U ovom trenutku pristajem i na John Walla kao najgori ugovor lige, vjerovatno nakon kladiva.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 29 okt 2021, 12:16

Napapijri je napisao/la:
29 okt 2021, 11:21
The Dallas Mavericks (are thriving without Kristaps Porzingis) this season:

-30 with Porzingis on the floor
+27 without Porzingis on the floor

They have won 3 straight (tonight without KP).

U ovom trenutku pristajem i na John Walla kao najgori ugovor lige, vjerovatno nakon kladiva.
Ja bih bio zadovoljan sa Buddy Hieldom i Marvin Bagley, samo da se rijesimo vise i krenemo dalje

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 29 okt 2021, 14:20

bhpremijerliga12 je napisao/la:
29 okt 2021, 12:16
Napapijri je napisao/la:
29 okt 2021, 11:21
The Dallas Mavericks (are thriving without Kristaps Porzingis) this season:

-30 with Porzingis on the floor
+27 without Porzingis on the floor

They have won 3 straight (tonight without KP).

U ovom trenutku pristajem i na John Walla kao najgori ugovor lige, vjerovatno nakon kladiva.
Ja bih bio zadovoljan sa Buddy Hieldom i Marvin Bagley, samo da se rijesimo vise i krenemo dalje
Ovo mozemo dobiti ako FO Kingsa zaglavi duboko u noc na alkoholu i kokainu :D Ja bih bio zadovoljan samo da jedan los ugovor zamijenimo drugim.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 29 okt 2021, 20:53

Napapijri je napisao/la:
29 okt 2021, 14:20
bhpremijerliga12 je napisao/la:
29 okt 2021, 12:16
Napapijri je napisao/la:
29 okt 2021, 11:21
The Dallas Mavericks (are thriving without Kristaps Porzingis) this season:

-30 with Porzingis on the floor
+27 without Porzingis on the floor

They have won 3 straight (tonight without KP).

U ovom trenutku pristajem i na John Walla kao najgori ugovor lige, vjerovatno nakon kladiva.
Ja bih bio zadovoljan sa Buddy Hieldom i Marvin Bagley, samo da se rijesimo vise i krenemo dalje
Ovo mozemo dobiti ako FO Kingsa zaglavi duboko u noc na alkoholu i kokainu :D Ja bih bio zadovoljan samo da jedan los ugovor zamijenimo drugim.
Cak bih i Irvinga uzeo u ovom trenutku sa svim bubicama

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 31 okt 2021, 18:28

Kladivo ne igra ni veceras. Ne sjecam se da je postojao mekaniji igrac u historiji sporta generalno.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 02 nov 2021, 18:49

Napapijri je napisao/la:
31 okt 2021, 18:28
Kladivo ne igra ni veceras. Ne sjecam se da je postojao mekaniji igrac u historiji sporta generalno.
New day, same story.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8676
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la anonymousHD » 03 nov 2021, 12:22

Cuban je debilčina. Kidd je smiješan trener. Dallas ako u PO ode, neka slave kao titulu. **** im KP mater više. 3 sezone ista petorka, ništa nisu uradili, a sve gori i gori.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7431
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Felixians4 » 03 nov 2021, 12:28

Carlisle ima kvalitetniji roster u Pacersima i bez nedostajajućeg Warrena nego Kidd u Mavsima sa sve Lukom. Pa da se vidi.

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 07 nov 2021, 00:17

Porzingis se vraca konacno, a nesto gledam ovog Eric Gordona, uopste se ne uklapa u koncepciju Houstona, mladog tima, a nama bi bio perfektan, samo nemamo apsolutno nista za ponuditi.
Neke od trade ideja sto sam citao Siakama+Dragic(uopste ne igra) za Porzingisa, Powella, Greena, onda Bagley(uopste ne igra) i Hield za Porzingisa i Greena. Iskreno oba ova tradea bi za nas bila kao dobitak na lutriji.
Najvece drvo lige Powell prima 11 miliona po sezoni, a Holmesa smo propustili ovu sezonu za 46 miliona/4 godine, koja krađa Sacramenta.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7431
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Felixians4 » 07 nov 2021, 19:05

Bagley i Hield? Pa koji će ti to k? Kamo bi parkirao Hardawaya onda? Buddy na volumenu 20 po matchu može dobijati i u playoffu seriju,al generalno je to igrač koji puno odnosi za taj spacing i brze poene,defanzivno jako gubiš i usosio si se. U svakom slučaju,priče o tradeu ne bi vas trebale zanimate makar do kraja kalendarske godine, Kidd i Kokoškov tek su u procesu začetka,rezultatski je krenulo OK.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 08 nov 2021, 15:32

Felixians4 je napisao/la:
07 nov 2021, 19:05
Bagley i Hield? Pa koji će ti to k? Kamo bi parkirao Hardawaya onda? Buddy na volumenu 20 po matchu može dobijati i u playoffu seriju,al generalno je to igrač koji puno odnosi za taj spacing i brze poene,defanzivno jako gubiš i usosio si se. U svakom slučaju,priče o tradeu ne bi vas trebale zanimate makar do kraja kalendarske godine, Kidd i Kokoškov tek su u procesu začetka,rezultatski je krenulo OK.
Buddy kao lider second unita je idealan igrac. Kad se Brunson ohladi i predje na klupu, Buddy i on ce ciniti idealan one - two punch.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7431
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Felixians4 » 08 nov 2021, 16:06

Napapijri je napisao/la:
08 nov 2021, 15:32
Felixians4 je napisao/la:
07 nov 2021, 19:05
Bagley i Hield? Pa koji će ti to k? Kamo bi parkirao Hardawaya onda? Buddy na volumenu 20 po matchu može dobijati i u playoffu seriju,al generalno je to igrač koji puno odnosi za taj spacing i brze poene,defanzivno jako gubiš i usosio si se. U svakom slučaju,priče o tradeu ne bi vas trebale zanimate makar do kraja kalendarske godine, Kidd i Kokoškov tek su u procesu začetka,rezultatski je krenulo OK.
Buddy kao lider second unita je idealan igrac. Kad se Brunson ohladi i predje na klupu, Buddy i on ce ciniti idealan one - two punch.
Pa nek i jest. Gubiš obranu kad je on unutra,a još bi doveo tog bagleya koji bi vjerojatno i bio igrač da upravo neće ostati mrlja zbog tog što je on biran pred Dončića i sad da ih spojiš,a i on nije branič. Pritom bi zauzvrat dao ma štagod mislili,ozbiljne atlete i two-way solucije. Imali ste povijesno kvalitetan napad preklani,ne zaboravimo.

Isto i Buddy je na lošem ugovoru takoreć,a Kristaps je na testu. Prerano je za suditi s Kiddom da li možete s njime.

Neutral
Postovi: 37807
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Neutral » 09 nov 2021, 04:24

Šta se dešava sa Dallasom? Jesmo li to pogriješili sa najavom da će ovo biti očajna sezona.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4576
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la Napapijri » 09 nov 2021, 08:55

Neutral je napisao/la:
09 nov 2021, 04:24
Šta se dešava sa Dallasom? Jesmo li to pogriješili sa najavom da će ovo biti očajna sezona.
Znas sta kazu za statistiku, ona je kao bikini, mislis da vidis sve, a ne vidis ono glavno :D Ovo je plod laganog rasporeda. Sve jace utakmice su izgubili, tj.ove protiv top tier timova. Sada slijedi nesto tezi raspored i to ce biti pravi pokazatelj realnog stanja. Iskreno, mislim da ce ubrzo biti na 50%, ali nadam se da grijesim. Ekipa nema konstantnu drugu opciji, Luka jos uvijek nije na vrhunskom nivou. O latvijskom kladivu vise ne treba rijeci trositi. Nekako sam se nadao da ce sinoc odigrati dobro i da bi se NOP mogao primiti na foru, pa da pokusaju razmijeniti Valanciunasa i KP, ali sada cisto sumnjam.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8676
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Dallas Mavericks

Post Postao/la anonymousHD » 09 nov 2021, 11:04

Jalen je top. Jedino pozitivno ove sezone.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.