NBA draft

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2018, 14:05

@JHam Porter je i pao zato sto su njegovi dostavili nalaze ostalim fransizama.Nesto im se,ocigledno,nije dopalo,iako ekipe znaju tu pretjerati....

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 22 jun 2018, 14:09

Vidjet cemo, kako god svaki pik ispod 10. mjesta je dobro rizikovati, ako ispuni potencijal imas igraca za dugi niz godina koji ti se uklapa i u igru i u godine tima, ako ne, jbg...prosle godine smo ostali bez OG-a jer su mislili da ce zbog povrede pasti do nas, a ono ga Toronto pokupi pred nosom, ove se nece desiti isto. A i ovaj iz druge runde mi se cini kao solidan igrac, radnik, kakav treba svakoj ekipi.

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la harden » 22 jun 2018, 15:43

Adam Silver je sinoc izgovorio Bihac, BiH. Meni nista vise ne treba da cujem :tokralju:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12645
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la nerkolfc » 22 jun 2018, 15:52

harden je napisao/la:Adam Silver je sinoc izgovorio Bihac, BiH. Meni nista vise ne treba da cujem :tokralju:
Ali stvarno bas dobar osjecaj :D
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

ZaZelju
Postovi: 1350
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la ZaZelju » 22 jun 2018, 16:53

Ne mogu da vjerujem da Penava nije draftovan. Bolji je od pola onih prvih pikova.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la dscile » 22 jun 2018, 16:58

ZaZelju je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da Penava nije draftovan. Bolji je od pola onih prvih pikova.
Jasta je. Bolji je od Bridgesa, Younga i Bambe, a tu je negdje sa Lukom, Bagleyem i Aytonom.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la sajo10 » 22 jun 2018, 16:59

dscile je napisao/la:
ZaZelju je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da Penava nije draftovan. Bolji je od pola onih prvih pikova.
Jasta je. Bolji je od Bridgesa, Younga i Bambe, a tu je negdje sa Lukom, Bagleyem i Aytonom.
Wtf. I ti odma u krajnost. Bravo, cestitke ncnc :facepalm: Ocito je mislio na prvu rundu.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la dscile » 22 jun 2018, 17:06

sajo10 je napisao/la:
dscile je napisao/la:
ZaZelju je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da Penava nije draftovan. Bolji je od pola onih prvih pikova.
Jasta je. Bolji je od Bridgesa, Younga i Bambe, a tu je negdje sa Lukom, Bagleyem i Aytonom.
Wtf. I ti odma u krajnost. Bravo, cestitke ncnc :facepalm: Ocito je mislio na prvu rundu.
I da je mislio samo na pikove prve runde, onda je on otisao u krajnost. Penavina mjera, kao recimo i Risticeva, je Evropa. Oni ove godine i pored dobre statistike nisu imali sanse da budu izabrani i za to postoje opravdani razlozi.

Da je rekao da je mogao biti izabran izmedju 50. i 60. mjesta pa i da svarim.. Ovako sam morao upotrijebiti sarkazam.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 22 jun 2018, 21:47

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chinaglia » 22 jun 2018, 21:55

gledao sam press, dzanan je djelovao zaista impresivno za momka od 19 godina... odlicno odjeven, drzanje za 10, pricao je kulturno, pametno, kao da ima pregrst iskusva iza sebe itd, a ne da je rijec o momcicu od 19 godina... takve stvari zapadnu za oko, vjerujte da je ostavio fenomenalan prvi utisak... vidi se da je odgoj iz kuce ponio!

Profesor
Postovi: 4244
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Profesor » 22 jun 2018, 22:17

Pa gdje nece kad se je morao bociti sa pojedinim grupama neandrtalaca i orangutana iz lipe njihove toko boravka u KK sok u prahu.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jun 2018, 22:56

Primjeti li iko sinoc da GM ATL Schlenk(inace radio u FOu GSW),draftova bukvalno 2 igraca koja podsjecaju na Currya i Thompsona.(Young i Huerter)!? :crazy:

Ako sam ista naucio prateci NBA,onda je to da nikad neces uspjeti igracki kopirati neki drugi tim,a cini mi se da ovaj to pokusava...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 jun 2018, 06:59

NEZALAGANJE je napisao/la:Primjeti li iko sinoc da GM ATL Schlenk(inace radio u FOu GSW),draftova bukvalno 2 igraca koja podsjecaju na Currya i Thompsona.(Young i Huerter)!? :crazy:

Ako sam ista naucio prateci NBA,onda je to da nikad neces uspjeti igracki kopirati neki drugi tim,a cini mi se da ovaj to pokusava...
I ja sam to nesto razmisljao. Young je fakat Curry za siromasne, i njega sam bas pratio i trebao je kod nas doci, hvala Bogu pa nije.
A Huertera nisam, ali sam u onom videu vidio da je dobar suter i sta ja znam i bas kontam o tome Splash Bros :cry: :lol:

Ist sam nakon drafta razmiljao koji bi broj Musi pasao jer je izgleda 13 zauzet, i kontam d abi 30 bas bilo cool, i evo sad vidim da su objvili vijest da je dobio #30 :salut:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la miki_92 » 23 jun 2018, 11:13

[Bleacher Report] Nuggets president unsure if Michael Porter Jr. will play in summer league or even during the upcoming season, per @MarcJSpearsESPN
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la phily » 23 jun 2018, 11:19

miki_92 je napisao/la:
[Bleacher Report] Nuggets president unsurees if Michael Porter Jr. will play in summer league or even during the upcoming season, per @MarcJSpearsESPN
nije ni cudno sto ga je toliko ekipa preskocilo
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 jun 2018, 11:33

phily je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
[Bleacher Report] Nuggets president unsurees if Michael Porter Jr. will play in summer league or even during the upcoming season, per @MarcJSpearsESPN
nije ni cudno sto ga je toliko ekipa preskocilo
Po meni je to pametan potez da on ne igra.Decko je propustio sezonu zbog ledja,sad povreda kuka.Nema razloga da ga se forsira.Neka radi sa profesionalnim staffom i lagano.
Meni je jedini problem ovdje sto je DEN ipak ekipa koja cilja PO,a ne neki rebuilding tim,pa da cekaju.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 jun 2018, 11:36

Tracy3McGrady je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Primjeti li iko sinoc da GM ATL Schlenk(inace radio u FOu GSW),draftova bukvalno 2 igraca koja podsjecaju na Currya i Thompsona.(Young i Huerter)!? :crazy:

Ako sam ista naucio prateci NBA,onda je to da nikad neces uspjeti igracki kopirati neki drugi tim,a cini mi se da ovaj to pokusava...
I ja sam to nesto razmisljao. Young je fakat Curry za siromasne, i njega sam bas pratio i trebao je kod nas doci, hvala Bogu pa nije.
A Huertera nisam, ali sam u onom videu vidio da je dobar suter i sta ja znam i bas kontam o tome Splash Bros :cry: :lol:

Ist sam nakon drafta razmiljao koji bi broj Musi pasao jer je izgleda 13 zauzet, i kontam d abi 30 bas bilo cool, i evo sad vidim da su objvili vijest da je dobio #30 :salut:
Ma nema,evo odmah ce se pojaviti 2 takva igraca. :D
Mada,da budem iskren,Huerter mi bas bas lici na Thompsona i Klay nije sad neka superzvijezda ciji je talenat rijetkost,za razliku od Currya.

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 23 jun 2018, 12:52

phily je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
[Bleacher Report] Nuggets president unsurees if Michael Porter Jr. will play in summer league or even during the upcoming season, per @MarcJSpearsESPN
nije ni cudno sto ga je toliko ekipa preskocilo
Nece se zuriti s njim, ako mogne sta odigrati ove sezone super ako ne mogne onda nek odmori citavu godinu. Ima Jarred, i on je draftovan povrijedjen ali ce biti spreman za pocetak sezone, ima Hernangomez a i Chandler je s nama jos godinu ako ne dodje do tradea. Playoff ne bi trrbao biti uputan ako ostali budu zdravi, a Portera polako uvoditi.
Iako je rekao na predstavljanju da bi mogao igrati ali isto tako mogao bi biti zdraviji..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chinaglia » 23 jun 2018, 20:52

misljenja sam da je denver napravio dobar potez draftovanjem porter jr, apsolutno je vrijedan rizika... u najboljem slucaju ako ostane zdrav duzi niz godina, mogli bi biti izuzetno ozbiljna ekipa, ako ne, i dalje im ostaje ovaj core koji imaju, godinama ce biti playoff ekipa, tj. takav talenat imaju, al ko je na ovakom zapadu osim golden statea i houstona siguran playoff ucesnik

konkurencija je sada dosta jaka, cek jos la lakerse, dallas, phoenix za par godina lol, ne treba otpisat niti la clipperse

za pet godina npr bi onoj ekipi koja izadje sa zapada trebalo dodjeliti prsten :mrgreen:

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA draft

Post Postao/la filip13 » 25 jun 2018, 07:44

slika

slika

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.