NBA draft

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Drape » 22 jun 2018, 05:28

slika

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la 3isamagicnumber » 22 jun 2018, 05:40

Nadam se da neko izabere i Penavu, negdje od 52-pick pa nadalje.

Beko
Postovi: 1868
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Beko » 22 jun 2018, 06:20

3isamagicnumber je napisao/la:Sigurno je istina da su timovi bili impresionirani sa njim, cak vjerujem da su neki od njih oko 20-picka bili ga spremni uzeti ali kada su vidjeli koliko je tanak fizicki su trazili da ostani u europi jos koju godinu, on nije htjeo i tako je na kraju otisao kao 29-pick. Dobro sada se moze izdisati.

Ako sam dobro razumio Schmitz je rekao da ima 1-million $ buyout sa Cedevitom. Pa to je skoro kao njegova cijela plata prvu godinu prije poreza. Znaci vecinu rookie-contracta ce morati odvojiti da otplati Cedevitu, bice najsiromasnji igrac u ligi...

Vjerujem da zalizani moze da plati, a ovaj mu vrati u drugoj godini. A imjau i Begovic, Dzeko, Pjanic, Nurkic, Teletovic, mogu se dogovoriti.

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la lumani » 22 jun 2018, 06:26

Beko je napisao/la:
3isamagicnumber je napisao/la:Sigurno je istina da su timovi bili impresionirani sa njim, cak vjerujem da su neki od njih oko 20-picka bili ga spremni uzeti ali kada su vidjeli koliko je tanak fizicki su trazili da ostani u europi jos koju godinu, on nije htjeo i tako je na kraju otisao kao 29-pick. Dobro sada se moze izdisati.

Ako sam dobro razumio Schmitz je rekao da ima 1-million $ buyout sa Cedevitom. Pa to je skoro kao njegova cijela plata prvu godinu prije poreza. Znaci vecinu rookie-contracta ce morati odvojiti da otplati Cedevitu, bice najsiromasnji igrac u ligi...

Vjerujem da zalizani moze da plati, a ovaj mu vrati u drugoj godini. A imjau i Begovic, Dzeko, Pjanic, Nurkic, Teletovic, mogu se dogovoriti.

a imaju i tamo neke banke :)

Profesor
Postovi: 4245
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Profesor » 22 jun 2018, 08:03

Wtf? Igrac sam odplacuje klubu iz kojeg dolazi?

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chstal » 22 jun 2018, 09:06

Profesor je napisao/la:Wtf? Igrac sam odplacuje klubu iz kojeg dolazi?
Nba klubovi smiju platiti samo oko 1 milion, ostatak ugovora igrac placa.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Kobe Bryant » 22 jun 2018, 10:14

Chstal je napisao/la:
Profesor je napisao/la:Wtf? Igrac sam odplacuje klubu iz kojeg dolazi?
Nba klubovi smiju platiti samo oko 1 milion, ostatak ugovora igrac placa.
NBA klub moze samo 1 mil $ max.

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la miki_92 » 22 jun 2018, 10:22

Donnie Darko je napisao/la:McD yebem ti mater glupu.

Toliko.
NEZALAGANJE je napisao/la:Ne moze PHI a da ne trejduje za neke pikove...Dadose Mikala za Smitha i pik.
Za pik koji će biti zlatan vrijedan.
:kafa:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10115
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la invincible1921 » 22 jun 2018, 10:23

sta bi s penavom uzel njega iko :D

Musa ocekivano kao sto sam i pisao...nije jos uvijek fizicki jak, a i sta da ocekujes da neko uzme lika koji je role igrac u cedeviti. Po meni Brookly mu je odlicna destinacija. Nema pritiska nema nista, jos ce imat i prlike za igru...uglavnom kako god sretno i sve najbojle da postanes prvi AS nas :thumbup: :thumbup:
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 22 jun 2018, 10:28, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
JHam
Postovi: 9035
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 22 jun 2018, 10:24

Hmmm, Michael Porter Jr, igrac za kog se govorilo da bi bio Top3 da nije bilo povrede, dosta ekipa ga propustilo ali eto, valjda Kroenke ima neke veze na Missouri-u ipak je bio kod njih na koledzu, pa mozda zna nesto sto ostali ne znaju...Jarred Vanderbilt vjerovatno kao neko pokrice za svaki slucaj dok se Porter oporavlja, u nadi da se bar jedan ispostavi kao dostojan starter...Ako Porter dostigne ono sto se od njega ocekivalo, ekipa Murray, Harris, Porter, Millsap, Jokic bi mogla biti pravo zeznuta..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chinaglia » 22 jun 2018, 11:30

:urnebes:

slika

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Dex » 22 jun 2018, 11:35

invincible1921 je napisao/la:sta bi s penavom uzel njega iko :D

Musa ocekivano kao sto sam i pisao...nije jos uvijek fizicki jak, a i sta da ocekujes da neko uzme lika koji je role igrac u cedeviti. Po meni Brookly mu je odlicna destinacija. Nema pritiska nema nista, jos ce imat i prlike za igru...uglavnom kako god sretno i sve najbojle da postanes prvi AS nas :thumbup: :thumbup:
Nije draftovan, zadnji je neki Antetokompo :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14907
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 22 jun 2018, 12:10

Kostas Antetokounmpo is the brother of Bucks star Giannis and averaged 5.2 points per game as a freshman at Dayton. :shock:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la anonymousHD » 22 jun 2018, 12:13

slika

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Tracy3McGrady » 22 jun 2018, 12:26

BernardBarnjak je napisao/la:Kostas Antetokounmpo is the brother of Bucks star Giannis and averaged 5.2 points per game as a freshman at Dayton. :shock:
Šta ti reče očekivano što su ga vidjeli na 40. Mjestu?

I ti si izgleda kao i ameri, ako nije fizicka zvijer odma je normalno da ga niko neće :D

Najbitnija stvar u košarci je BB-IQ, a to Musa itekako ima, pa tek onda fizikalije ili da imaš fizikalije Bambe pa da se da doraditi kako bi u napadu koliko toliko konkurentan. Ako neko ne kuca uz kontakt to znači da nema ništa od njega. Pola ovih što su birani prije njega će nestati vjeruj kao i svake godine, a ostaju oni koji znaju košarku. Ovi što zakucavaju na alley-oop su navijačima zanimljiviji, ali ako hoćeš rezultat uvijek je bolje imati igrače sa velikim BB-IQ.

Bamba mi je uljepšao dan, on je jedan od onih koji na čistu snagu igraju ali ta snaga je neprirodna i sa Isaacom će biti strahota u odbrani. Kad bi mogli Kembu potpisati to bi uskoro bila PO ekipa.

Denver uz nas najbolje prošao, čak i bolje od nas. Ovaj je mogao komotno biti top-5, ali ne treba da brineš jham, kad jedan Embiid opet igra, može i Porter.
Dallas takođe sjajno odradio posao sa trejdom.

Po mom mišljenju, najveći fail je Atlanta. Olako se riješili Luke a birali indijanca kao 5. Pick pored živog Bambe.
Takođe ponovo bih fail Kingsi, ovakvog talenta propustiti, strahota.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la miki_92 » 22 jun 2018, 12:41

koji je Đelo biran :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la anonymousHD » 22 jun 2018, 12:52

miki_92 je napisao/la:koji je Đelo biran :rol:
Još čeka da ga neko nazove. :rol:

Avatar
JHam
Postovi: 9035
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 22 jun 2018, 12:55

Tracy3McGrady je napisao/la:
BernardBarnjak je napisao/la:Kostas Antetokounmpo is the brother of Bucks star Giannis and averaged 5.2 points per game as a freshman at Dayton. :shock:
Šta ti reče očekivano što su ga vidjeli na 40. Mjestu?

I ti si izgleda kao i ameri, ako nije fizicka zvijer odma je normalno da ga niko neće :D

Najbitnija stvar u košarci je BB-IQ, a to Musa itekako ima, pa tek onda fizikalije ili da imaš fizikalije Bambe pa da se da doraditi kako bi u napadu koliko toliko konkurentan. Ako neko ne kuca uz kontakt to znači da nema ništa od njega. Pola ovih što su birani prije njega će nestati vjeruj kao i svake godine, a ostaju oni koji znaju košarku. Ovi što zakucavaju na alley-oop su navijačima zanimljiviji, ali ako hoćeš rezultat uvijek je bolje imati igrače sa velikim BB-IQ.

Bamba mi je uljepšao dan, on je jedan od onih koji na čistu snagu igraju ali ta snaga je neprirodna i sa Isaacom će biti strahota u odbrani. Kad bi mogli Kembu potpisati to bi uskoro bila PO ekipa.

Denver uz nas najbolje prošao, čak i bolje od nas. Ovaj je mogao komotno biti top-5, ali ne treba da brineš jham, kad jedan Embiid opet igra, može i Porter.
Dallas takođe sjajno odradio posao sa trejdom.

Po mom mišljenju, najveći fail je Atlanta. Olako se riješili Luke a birali indijanca kao 5. Pick pored živog Bambe.
Takođe ponovo bih fail Kingsi, ovakvog talenta propustiti, strahota.
Kako sam skontao, da povreda s koledza nije toliko opasna, veca je zabrinutost sto je imao problema s kukom sad na ovim probama, ili bar kazu da je imao jer niko nije dobio nalaze. Mozda je samo bila navlakusa kako bi ga CHI kako uspio ugrabiti sta li. Sreca nam je sto nije hića da se vrati, ima Craig, ima Hernangomez ima ovaj mali sto je u drugoj rundi izabran, ali kad god bude spreman dobro dosao. Odma mu dati startno mjesto cim vide da je 100% spreman. On sam kaze da vjeruje da ce igrati ljetnu ligu, a novinari kazu da bi mogao biti nesto najbolje sto nas je zadesilo od Melo-a...

Sto se tice ATL, meni se cini da pokusavaju da repliciraju GSW, bar ovim izborom sutera na 1-2, a Collins ili kako vec bi trebao da glumi Green-a njihovog valjda. Treba im tu veterana u ekipi, ali mogli bi uskoro opet u PO na slabom istoku.
Ono sto meni nije jasno, zasto je PHI uzela jos jednog igraca koji nema sut a trazi loptu u rukama, kad su imali srece da ugrabe Bridgesa i ako vec guraju Simmonsa na 1 da igraju nesto tipa Simmons, Convington, Bridges, Saric, Embiid...

Avatar
miki_92
Postovi: 21596
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la miki_92 » 22 jun 2018, 13:11

anonymousHD je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:koji je Đelo biran :rol:
Još čeka da ga neko nazove. :rol:
lik je gori od Bavcica a Lavar ga ubaci u Foot Locker reklamu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Admir_Sa » 22 jun 2018, 13:43

Neko je sinoć ovde pisao već oko desetog pika da će Musa biti 29. Znaci i ovi draftovi se manje više unaprijed sve zna
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.