LA Clippers

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Domet Clippersa u sezoni 2012/13

Titula
4
17%
Finale
3
13%
Finale zapada
6
25%
Ispadanje ranije u PO
11
46%
 
Ukupno glasova: 24

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la dema » 17 mar 2011, 13:50

pomalo zaboravljena ekipe,tj buducnost NBA lige a pogledajte kakvu upravu imaju ,kakve bezosjecajne ljude a opet ovo je primjer humanosti i onog sto bi trebao bit sportista.Ovo sam neki dan citao ne ESPN,ali ovo je ipak prevedeno.


--Bivši pomoćni trener NBA momčadi Los Angeles Clippersa Kim Hughes otkrio je kako mu je nekolicina košarkaša prije sedam godina platila operativni zahvat prostate koji mu je spasio život.

Hughesu je u to vrijeme dijagnosticiran rak prostate, nakon čega se obratio upravi kluba za pomoć.

“Kontaktirao sam Clipperse vezano uz operativni zahvat i oni su mi rekli da operacija neće biti pokrivena. Ja sam odgovorio: “Zar se šalite sa mnom?” Na to su mi odgovorili da to naprave za jednu osobu, da bi onda morali za sve” prenosi Hughesove riječi Racine Journal-Times.

Tadašnji glavni trener Clippersa Mike Dunleavy čuo je vijest da klub neće platiti treneru operaciju, pa je vijest spomenuo igračima. Corey Maggette, Kris Kaman, Elton Brand i Marko Jarić ponudili su pomoć.

“Kim je bio jedan od naših trenera i bio je također moj dobar prijatelj. Bio je u takvoj situaciji u kojoj mu Clippersi nisu pokrivali operaciju. Mislio sam da je to sjajna prilika da pomognem nekome kome je pomoć potrebna” rekao je Maggette.

“Ti dečki spasili su mi život. Platili su cijeli liječnički račun koji nije bio jeftin. Iznosio je oko 70.000 dolara ili više” komentirao je danas 58-godišnji Hughes koji je od veljače do travnja prošle godine obnašao i ulogu glavnog trenera Clippersa.

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la alfarouqaminu » 09 maj 2011, 19:46

Ocekujem od clippersa sledece sezone da rasture.Sjajana mlada ekipa puna potencijala...Samo jos kada bi jos dosao bolji trener bili bi havarija

Avatar
Balon
Postovi: 3006
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la Balon » 13 maj 2011, 01:58

Clippersi su opasni prava atletska ekipa, da ih nisu sjebale povrede tokom cijele sezone oni bi dogurali do PO ali je skoro citavu sezonu uvijek neko bio povrijedjen, prvo Kaman, pa Davis, pa Gordon uvijek im je neko falio

sad kad se vrate svi zdravi dobra je to ekipa pravo, Williams-Gordon-Gomes-Griffin-Kaman
na klupi DeAndre Jordan i Bledsoe

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la alfarouqaminu » 13 maj 2011, 02:40

Balon je napisao/la:Clippersi su opasni prava atletska ekipa, da ih nisu sjebale povrede tokom cijele sezone oni bi dogurali do PO ali je skoro citavu sezonu uvijek neko bio povrijedjen, prvo Kaman, pa Davis, pa Gordon uvijek im je neko falio

sad kad se vrate svi zdravi dobra je to ekipa pravo, Williams-Gordon-Gomes-Griffin-Kaman
na klupi DeAndre Jordan i Bledsoe

Ma clippersi ce biti strasni ako izbegnu povrede imaju sjajnu ekipu prva petorka Williams-Gordon-Gomes ili Aminu -Griffin-Caman, klupa takodje dobra Jordan,Bledsoe,Smith.... mada samo trenera kada bi zamenili bili bi pravi hit lige... ali pod uslovom da zaobidju povrede pre svega Camana i Gordona

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la D1n0 » 21 jun 2011, 00:20

Report: A trade for Andre Iguodala is very close, and insiders saying it is the Clippers. Iguodala expects to be gone by next week.
Williams
Gordon
Iguodala
Griffin
Jordan

6th man: Aminu, Bledsoe
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la BernardBarnjak » 22 dec 2011, 15:08

Come fly with me! Deranje Lakersa...

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la LBJ MVP » 22 dec 2011, 15:45

Jaki su,izgledaju moćno,igraju dobro trenutno su najveći kandidat za finale sa zapada 8-) Možda jeste prerano no na svakoj poziciji su perfektno popunjeni.Jordan i Griffin su najbrži centarski par u NBA :oops: Imaju iza sebe Paula i par šutera onako osrednjih :lol: da pogode kad udvoje ili utroje Griffina.Sinoć 7 asistencija :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la hodža » 28 dec 2011, 01:22

slika


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


slika

slika



Odlična utakmica na otvaranju nove sezone. Iako je otpor Warriorsa slomljen tek u posljednjoj četvrtini, evidentno je da će LA Clippersi, kako sezona bude odmicala i dok se malo više upoznaju, igrati jako bitnu ulogu na Zapadu, pa zašto ne i u cijeloj ligi. Play off ne bi trebao biti upitan ukoliko ekipu zaobiđu povrede, a tamo šta će biti, vidjet ćemo :D
Ali jedno je sigurno...ovi momci mogu daleko dogurati :D

slika



Slijedeća utakmica je već sutra, kod SA Spursa. Biće jako teško kod starih lisaca, ali ukoliko Paul bude na nivou na kojem igra zadnjih 7-8 tekmi kod Spursa (26,3 p i 56,2 FG%), vjerujem da Clippersi mogu i do pobjede.
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la don_burza » 12 mar 2012, 00:07

Cisto da malo ozivim temu :D

Za nekih 150 minuta igraju sa Golden Stateom u SC

Svaka cast staffu u SC kad promjeni parket tako brzo :D
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la dr.van nostrand » 12 mar 2012, 00:31

Jah, uvijek me je to kopkalo, jedni izidju, drugi navijaci ulaze :mrgreen:
kako bi to samo ovdje isloslika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la don_burza » 12 mar 2012, 00:37

[youtube][/youtube]


EVo kako to izgleda. Doduse ovo je sa hokeja na BB
Thomas Müller - Fußballgott

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la karameldar » 12 mar 2012, 00:39

;)
[youtube][/youtube]
YNWA!

Avatar
EmirSioux89
Postovi: 3368
Pridružen/a: 20 okt 2012, 18:04
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la EmirSioux89 » 24 nov 2012, 15:14

Izvinjavam se Adminu stvarno nisam vidio da ima tema o njima :D znaci ima nas jos koji gotivimo ovu ekipu... :D
Manchester United!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la don_burza » 24 nov 2012, 15:17

Ima ima samo mi nekako nisu "interesantni" ovako kako su postali sila 8-) :D
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
EmirSioux89
Postovi: 3368
Pridružen/a: 20 okt 2012, 18:04
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la EmirSioux89 » 24 nov 2012, 15:24

don_burza je napisao/la:Ima ima samo mi nekako nisu "interesantni" ovako kako su postali sila 8-) :D
:D ja sam ih uvijek volio , bas sam odgledao sinoc mec do kraja fina igra sve odlicno bili smo bolji al zadnja cetvrtina lose odigrana Cris Poul odlicna partija Griffin mi nije bas nesto dobro odigro Lopez mu je zalijepio 2-3 banane maso je 1-2 zicera sa distance ali jbg bice bolje.Sad protiv Atlante teska utakmica oni usli u seriju 4 pobjede mi 2 poraza zaredom al i bile su teske utakmice Bruklin i Oklahoma sad je vrijeme za pobjedu :D
Manchester United!

Avatar
EmirSioux89
Postovi: 3368
Pridružen/a: 20 okt 2012, 18:04
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la EmirSioux89 » 25 nov 2012, 00:50

Ajmo oderat ovu Atlantu! :D
Manchester United!

Avatar
EmirSioux89
Postovi: 3368
Pridružen/a: 20 okt 2012, 18:04
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la EmirSioux89 » 29 nov 2012, 11:28

Sinoc odnosno jutros odlicnaaaa partija! Griffin 2-3 odlicna zakucavanja Cris Pol perfektno odigro kao i Billups svaka cast!
Manchester United!

Avatar
EmirSioux89
Postovi: 3368
Pridružen/a: 20 okt 2012, 18:04
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la EmirSioux89 » 12 dec 2012, 10:08

Odlicna partija Griffina i C.Paula...
Sledeca stanica Charlotte :)
Manchester United!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la don_burza » 18 dec 2012, 02:45

42-40

Drze se Pistonsi dobro . Ide ih sut
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: LA Clippers

Post Postao/la don_burza » 18 dec 2012, 14:34

[youtube][/youtube] 8-)


Bio je jos jedan mocan dunk al ne mogu da nadjem

Edit

[youtube][/youtube]
Thomas Müller - Fußballgott

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.