Minnesota Timberwolves

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la Raul_64 » 12 jul 2012, 19:00

Nek budu zadovoljni playoffom ove godine.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la Donnie Darko » 13 jul 2012, 00:00

sejo90 je napisao/la:Minesota nova sila na zapadu, ukoliko Rubio ostvari napredak, potpisu Batuma, Pekovic nastavi put prema vrhunskom centru, Love ostane ono sto je bio i Roy bude 80% igraca kakav je bio
Bez koljena, Roy moze bit sretan ako bude 40% igraca sto je bio.

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la sejo90 » 13 jul 2012, 09:17

Donnie Darko je napisao/la:
sejo90 je napisao/la:Minesota nova sila na zapadu, ukoliko Rubio ostvari napredak, potpisu Batuma, Pekovic nastavi put prema vrhunskom centru, Love ostane ono sto je bio i Roy bude 80% igraca kakav je bio
Bez koljena, Roy moze bit sretan ako bude 40% igraca sto je bio.
Gdje si se informisao oko njegovog stanja? ja sam samo cuo da je odradio ljekarske provjere s Minesotom i da su ga ovi nakon toga potpisali na 2 godine.. nisam nigdje nasao nista o njegovom stanju

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la BIHfan » 13 jul 2012, 13:39

sejo90 je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:
sejo90 je napisao/la:Minesota nova sila na zapadu, ukoliko Rubio ostvari napredak, potpisu Batuma, Pekovic nastavi put prema vrhunskom centru, Love ostane ono sto je bio i Roy bude 80% igraca kakav je bio
Bez koljena, Roy moze bit sretan ako bude 40% igraca sto je bio.
Gdje si se informisao oko njegovog stanja? ja sam samo cuo da je odradio ljekarske provjere s Minesotom i da su ga ovi nakon toga potpisali na 2 godine.. nisam nigdje nasao nista o njegovom stanju
Covjek nema meniskusa, mali pritisak na koljena i pucaju opet noge.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la adriano_leite » 13 jul 2012, 18:08

sejo90 je napisao/la: Gdje si se informisao oko njegovog stanja? ja sam samo cuo da je odradio ljekarske provjere s Minesotom i da su ga ovi nakon toga potpisali na 2 godine.. nisam nigdje nasao nista o njegovom stanju
Jbg. nije se lik penzionisao jer mu se digao rac da se penzionise, pogotovo ne u najboljim godinama za kosarkasa.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la sejo90 » 13 jul 2012, 18:53

adriano_leite je napisao/la:
sejo90 je napisao/la: Gdje si se informisao oko njegovog stanja? ja sam samo cuo da je odradio ljekarske provjere s Minesotom i da su ga ovi nakon toga potpisali na 2 godine.. nisam nigdje nasao nista o njegovom stanju
Jbg. nije se lik penzionisao jer mu se digao rac da se penzionise, pogotovo ne u najboljim godinama za kosarkasa.
ja znam jednog lika koji se penzionisao pa se vratio, zovu ga Air :)

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la Raul_64 » 13 jul 2012, 19:05

Samo sto se ovaj nije penzionisa sa 3 titule zaredom nego mrtvim koljenom vec 2 godine.
ne treba ocekivati previse,mada je meni licno bio jedan od najdrazih igraca..
doduse igrao je inteligentno i to nije sigurno izgubio.

Ko ce Milicica :D ?
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la adriano_leite » 13 jul 2012, 22:09

sejo90 je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
sejo90 je napisao/la: Gdje si se informisao oko njegovog stanja? ja sam samo cuo da je odradio ljekarske provjere s Minesotom i da su ga ovi nakon toga potpisali na 2 godine.. nisam nigdje nasao nista o njegovom stanju
Jbg. nije se lik penzionisao jer mu se digao rac da se penzionise, pogotovo ne u najboljim godinama za kosarkasa.
ja znam jednog lika koji se penzionisao pa se vratio, zovu ga Air :)
Ako si poredio iz zajebancije onda ok, ako si poredio onako jer si uvjeren da je isto, onda je to zabrinjavajuce, mada mislim da je zajebancija... Nadam se...

Roy je bio u naponu snage, povrede ga zadesile i pokusavao je ici protiv koljena, ali nije islo, nakon toga penzija i vjerovatno mu je godilo sto nije igrao evo sezonu jednu, mozda su mu i terapije godile, ko ce ga znati, ali ako bude 50% sto je nekada bio, mnogo ce pomoci Minnesoti.

Btw. ovaj Kahn je toliko glup covjek da je to nevjerovatno, on kada se na jednu poziciju okomi, on ne popusta, nego dovodi samo igrace koji su ta pozicija. Bilo je tako sa playmakerima, evo sada sa suterima i krilima. Sljedece sezone ce vjerovatno dovesti dva krilna centra, pa ce onda doci red na jedno 3 centra :lol: .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la sejo90 » 14 jul 2012, 03:39

nista, cekat cemo pocetak sezone.. ako bude ulazio s klupe kao Arenas npr.(slicni su mi nekako) nece im biti bas od koristi jer Minesoti bas treba bek, Ridnour to nije

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la Donnie Darko » 14 jul 2012, 06:56

Ja bi prvi najvise volio da se Roy vrati, da bude priblizno sto je nekad bio, mislim covjek mi je jedan od najdrazih igraca, ali mislim da je to jako tesko za ocekivati. Volio bih da postane nesto kao Grant Hill, ali mnogo stvari treba da se poslozi. Pod broj 1 trebao je otici u ozbiljan klub, sto Wolvesi nisu. Hilla su ipak tretirali najbolji ljecnici u NBA.

Roy se zafrko sto ranije nije napustio Portland. Ljudi su mu unistili karijeru. Kad se sjetim 2010. kad su igrali playoff seriju protiv Sunsa, Roy otpisan do kraja sezone, ali mu idioti naravno dopustaju da se vrati i igra iako je daleko od oporavka, cega su bili svjesni. I to su radili vise puta. I Hillu su ako se ne varam na slican nacin u Detroitu unistili koljeno. Da je Portland postupio sa njim kao sto sada Bullsi postupaju sa Ružom, vjerovatno bi danas druga prica bila. Bullsi su haman jos dodali nekoliko mjeseci da budu sigurni da je 100% spreman.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la adriano_leite » 14 jul 2012, 09:24

Donnie Darko je napisao/la:Ja bi prvi najvise volio da se Roy vrati, da bude priblizno sto je nekad bio, mislim covjek mi je jedan od najdrazih igraca, ali mislim da je to jako tesko za ocekivati. Volio bih da postane nesto kao Grant Hill, ali mnogo stvari treba da se poslozi. Pod broj 1 trebao je otici u ozbiljan klub, sto Wolvesi nisu. Hilla su ipak tretirali najbolji ljecnici u NBA.

Roy se zafrko sto ranije nije napustio Portland. Ljudi su mu unistili karijeru. Kad se sjetim 2010. kad su igrali playoff seriju protiv Sunsa, Roy otpisan do kraja sezone, ali mu idioti naravno dopustaju da se vrati i igra iako je daleko od oporavka, cega su bili svjesni. I to su radili vise puta. I Hillu su ako se ne varam na slican nacin u Detroitu unistili koljeno. Da je Portland postupio sa njim kao sto sada Bullsi postupaju sa Ružom, vjerovatno bi danas druga prica bila. Bullsi su haman jos dodali nekoliko mjeseci da budu sigurni da je 100% spreman.
Gledam ono kada je vama Shaq dosao, jbt, dosao Redd, pa ranije Hill, kontam da je Roy dosao kod vas da bi se mogao vratiti na nekih 60% ili 70% sto je nekada bio, jer vi ste haman odlicni za rehabilitaciju ovih povrijedjenih igraca, gdje se igraci vrate pribliznim partijama prije tih povreda. Pocet ce vam ljudi uzimati to vase medicinsko osoblje kao sto se uzima FO Spursa :lol: .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la andro234 » 27 feb 2013, 12:00

moja omiljena NBA momcad,nadao sam se playoffu ove sezone,ali na zalost ozljede prije svega Lova i nespremnost nakon ozljede Rubia nista od toga
i lose zavrsnice takoder su utjecale na ovaj scor,mislim da nijedan sut za pobjedu ili izjednacenje minnesota nije pogodila,sad su 2 dana zaredom izgubili s 1 razlikom

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la azTer » 27 feb 2013, 17:33

ne mogu oni ništa bez kevina. to je čovjek koji ih je držao u apsolutno svim segmentima osim odbrane (ako izuzmemo defanzivne skokove). čovjek koji može pogodit iz bilo koje pozicije, nebitno da li je to sa osam metara ili iz posta. strašan kvalitet, mada je pomalo i pi.čkica...

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la andro234 » 25 jun 2013, 16:43

- Timberwolvesi su ozbiljno zagrizli za Victora Oladipa te su spremni ponuditi Derricka Williamsa, 9. i 26. pick za bolji pick na draftu!
ako se ovo ostvari bilo bi odlicno Williams ionako nema smisla pored Lova
Timberwolvesi i Netsi pregovaraju o trejdu MarShona Brooksa!
to bi bio dobar potez
Oklahoma, Minnesota i Portland pokazuju veliki interes za 1. pick Cavsa kojeg Cavsi žele trejdati.
Mislim da Cavsi zele Pekovica a ja im nebi njega dao
Sad kad je Saunders GM a ne onaj klaun Kahn nadam se puno boljim i uspjesnijim poslovima preko ljeta

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la andro234 » 28 jun 2013, 23:06

slika

News: The Minnesota Timberwolves today announced the team has exercised the one-year team option on forward Dante Cunningham's contract for the 2013-14 NBA season. DC enjoyed a career-best season the Wolves in 2012-13, averaging career highs in scoring (8.7 ppg), rebounds (5.1 rpg), assists (0.8 apg) and minutes (25.1 mpg) in a career-high 80 games.


Jos treba dodat da su Lee i Roberson trejdani u Warriorse za pick 2. runde sljedece godine

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la dr.van nostrand » 29 jun 2013, 13:42

slika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la andro234 » 30 jun 2013, 12:27

AK47 postao FA i trazi visegodisnji ugovor
nadam se da ce mu Minnesota ponudit sto trazi i da ce ostat kao i Pekovic
Treba se rjesit jednog od Bare-e ili Ridnoura i pod hitno dovest dobrog SG-a
Stiemsme i Williamsa se takoder treba rjesit prenatrpane su pozicije 4 i 5

Avatar
emir18
Postovi: 16412
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la emir18 » 30 jun 2013, 12:30

dr.van nostrand je napisao/la:slika
Mali ce da bude igracina! Najveci Steal drafta sigurno,tek 15 pick.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
MElloo
Postovi: 13009
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la MElloo » 30 jun 2013, 12:35

New Agent 0 8-)

Samo ne razumijem kako je pao sa 1. na 15. pick :?

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Minnesota Timberwolves

Post Postao/la andro234 » 30 jun 2013, 13:05

MElloo je napisao/la:New Agent 0 8-)

Samo ne razumijem kako je pao sa 1. na 15. pick :?
14. pick
uspostavilo se da je godinu dana stariji (krivotvorio je rodni list)
slika

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.