NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Balon
Postovi: 3006
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Balon » 11 sep 2021, 11:35

Felixians4 je napisao/la:
11 sep 2021, 02:04
To je bio takoreć superteam. Uz bok Neymaru Alves i Suarez zasigurno. Ne znam dokle bi dogurali, do polufinala LP lako moguće,kvalitetu bi imali. Mbappe bi ostao "kući", u super ekipi, da je on s Neymarom frend. Ljudi ostali bez titule u Francuskoj,uvelike jer Ney nije bio dostupan ni spreman. Brazil osvojio Copu bez Neymara,s njim poraz od ARG u finalu.

Harden nije birao nego vlasnici Rocketsa,ne?
Toliko su dobri bez Neya da su primili jedno 20 golova od Bayerna u 3 utakmice, Roma s Dzekom ih brukala, Pool ih satrao 4-0 itd, u prevodu dogurali do jedne velike cundare bez njega
Mbappe nema sta ostajati kuci, stvar prestiza care, kakav ligue 1 i PSG, jedni imaju 13 LP, drugi nijednu, o cemu pricamo

Harden je bio alfa i omega u HOU to se zna, trazio je CP, WB, D12, dobio ih a na kraju svi redom digli sidro, Shaq sve objasnio za samo 2 minute u vezi njega

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la alemsa » 11 sep 2021, 15:19

Balon je napisao/la:
11 sep 2021, 11:35
Felixians4 je napisao/la:
11 sep 2021, 02:04
To je bio takoreć superteam. Uz bok Neymaru Alves i Suarez zasigurno. Ne znam dokle bi dogurali, do polufinala LP lako moguće,kvalitetu bi imali. Mbappe bi ostao "kući", u super ekipi, da je on s Neymarom frend. Ljudi ostali bez titule u Francuskoj,uvelike jer Ney nije bio dostupan ni spreman. Brazil osvojio Copu bez Neymara,s njim poraz od ARG u finalu.

Harden nije birao nego vlasnici Rocketsa,ne?
Toliko su dobri bez Neya da su primili jedno 20 golova od Bayerna u 3 utakmice, Roma s Dzekom ih brukala, Pool ih satrao 4-0 itd, u prevodu dogurali do jedne velike cundare bez njega
Mbappe nema sta ostajati kuci, stvar prestiza care, kakav ligue 1 i PSG, jedni imaju 13 LP, drugi nijednu, o cemu pricamo

Harden je bio alfa i omega u HOU to se zna, trazio je CP, WB, D12, dobio ih a na kraju svi redom digli sidro, Shaq sve objasnio za samo 2 minute u vezi njega
S Dwightom nije mogao ni Kobe, a u Hou nakon prve sezone ni igracki nije pokazao nista, sasvim legitimno za njeg, znaci gluposti pises da je neko digo sidro, nego nije igrao na nivou pa logicno pedala. Sa CP je sve bilo rega dok i on nije opao igracki, sto ti i pokazuje druga sezona u Hou, posebno u playoffu, nije bio 100% cijelu sezonu zbog povrede hamstringa, a ugovor je dobio mastan u 33oj godini. Mislilo se da Hou nece za njeg moci dobiti nista s obizrom na njegovu igru te sezone i ugovor ali su iskomadali nekako WB, pa je i tu Brada pokuso, i to je zavrsilo kako je zavrsilo. Znaci pricas o Dwightu, CP i WB, svatas.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Carlo » 11 sep 2021, 20:01

Aleme jesil se to vratio praćenju sporta
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Felixians4 » 11 sep 2021, 20:28

Balon je napisao/la:
11 sep 2021, 11:35
Felixians4 je napisao/la:
11 sep 2021, 02:04
To je bio takoreć superteam. Uz bok Neymaru Alves i Suarez zasigurno. Ne znam dokle bi dogurali, do polufinala LP lako moguće,kvalitetu bi imali. Mbappe bi ostao "kući", u super ekipi, da je on s Neymarom frend. Ljudi ostali bez titule u Francuskoj,uvelike jer Ney nije bio dostupan ni spreman. Brazil osvojio Copu bez Neymara,s njim poraz od ARG u finalu.

Harden nije birao nego vlasnici Rocketsa,ne?
Toliko su dobri bez Neya da su primili jedno 20 golova od Bayerna u 3 utakmice, Roma s Dzekom ih brukala, Pool ih satrao 4-0 itd, u prevodu dogurali do jedne velike cundare bez njega
Mbappe nema sta ostajati kuci, stvar prestiza care, kakav ligue 1 i PSG, jedni imaju 13 LP, drugi nijednu, o cemu pricamo

Harden je bio alfa i omega u HOU to se zna, trazio je CP, WB, D12, dobio ih a na kraju svi redom digli sidro, Shaq sve objasnio za samo 2 minute u vezi njega
A,da. Samo što su starili i odlazili Raketa,Xavi,Bus,Iniesta,Alves,Mascherano,Pique,Alba,Suarez pa i Messi. Naravno da je ekipa jača s Neymarom nego bez njega, al taj sastav Barce 2015. puuuuu,puuuno,puuuno je više od Messija i Neya. A to što su doživljavali te debakle je teško objašnjivo, morali su izboriti još makar jedno finale.

To za Hardena i da nije on birao odnosilo se na trade kad je ošo u Brooklyn. A nije da je Morey baš figura koju će se vrtiti. Ne znam što je Wess digao sidro, on je taj koji je bio nikakav u playoff seriji s Lakersima.

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Neutral » 12 sep 2021, 01:11

Jedva čekam 3. oktobar, ova pauza u NBA, baš kao u F1 ubija. Prvi meč i očekujem pobjedu Netsa. Odmah sutradan par odličnih mečeva.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BernardBarnjak » 06 okt 2021, 13:50

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BernardBarnjak » 07 okt 2021, 11:16

NBA liga zvanično legalizovala korištenje marihuane u narednoj sezoni
"Players won’t be subject to random tests for marijuana this season, according to @NBPA memo shared w/ players and obtained by ESPN. That’s been adjusted policy thru Orlando restart and 2020-‘21 season. Testing continues for “drugs of abuse and performance enhancing substances.”

— Adrian Wojnarowski (@wojespn) October 6, 2021
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Kobe Bryant » 22 okt 2021, 15:33

75 igraca imam par zamjerki :

nisu jos zasluzili ili nisu zasluzili :

1. Westbrook
2. Harden
3. Bill Sharman
4. Dave DeBusschere
5. Billy Cunningham
6. Dave Bing
7. Earl Monroe
8. Dave Cowens
9. Lillard


mozda su zasluzuli :

1. NaHal Greer
2. Dolph Schayes
3. Nash
4. CP3
5. Kawhi
6. Davis
7. Carmelo


Ginobili i Parker I Gasol >>>>> Lillard, Kawhi, CP3, Nash. Harden, Westbrook - to Nash ima 2 MVP meni nista ne znaci ali nema nastupa u finalu , vjerovatno ce Kawhi tu zasluziti jer ima 2 titule , Harden ima sansu , Westbook ako osvoji titlu vjerovatno zbog triple double seoznaaaa , CP3 zbog dugovjecnosti vjetovatno je tu vec mozda sam pretjerao da nije , ali eto mogao je osvoiti prosle godine titulu sve mu se otvorilo , Davis slicno kao Kawhi , jos tu se treba pokazati

TMac je po meni top 75 ako gledamo to indivdualno kao i Carter, , zasto njih nema a ima Carmelo ? da ne kazem Lillard, Harden , Iversona 1 finale doduse Iverson je ikona tog vremnea ali bio je i Carter i TMac

Avatar
L-Train
Postovi: 18099
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la L-Train » 22 okt 2021, 15:35

Nisam ni pogledo tu listu,hoces mi reci da su Harden,Wess,Lillard medju 75 a Kawhi nije?
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Felixians4 » 22 okt 2021, 15:43

Daj nemoj luditi,Kawhi je 1/1 u top50.

Reggie Miller sigurno ne treba u top75 recimo,al ovo nije bio izbor najboljih. Davis bio najbolji igrač šampionskog playoffa.

TMac nikada nije izišai iz prve runde.

Jokić je zaslužio.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Justin » 22 okt 2021, 15:45

L-Train je napisao/la:
22 okt 2021, 15:35
Nisam ni pogledo tu listu,hoces mi reci da su Harden,Wess,Lillard medju 75 a Kawhi nije?
slika
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la TheChief » 22 okt 2021, 15:48

Koliko je lista relevantna najbolje govori ovo.
As part of its 75th anniversary celebration, the league has released a list featuring the 75 greatest players in NBA history. A similar list was compiled ahead of the 1996-97 season to honor the 50 greatest players of all time, and those original 50 managed to keep their spots this time around.
Smijesno.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 okt 2021, 21:04

slika

Cisto da i ovo postavim ovdje, jer je "vruca" tema oko 75 najboljih igraca ikada. Ok, ne cijene se Parker i Ginobili, nisu medju 75.Nisu toliko individualno kvalitetni kao mnogi sa liste. Onda bacis oko na ovu tabelu i skontas, Tim Duncan je hladno top 5 najboljih igraca ikada kad je samo sa 3 igraca s liste igrao u sampionskim ekipama, a ima 5 titula!!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7194
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la TonySosa » 22 okt 2021, 21:16

Kobe Bryant je napisao/la:
22 okt 2021, 15:33
75 igraca imam par zamjerki :

nisu jos zasluzili ili nisu zasluzili :

1. Westbrook
2. Harden
3. Bill Sharman
4. Dave DeBusschere
5. Billy Cunningham
6. Dave Bing
7. Earl Monroe
8. Dave Cowens
9. Lillard


mozda su zasluzuli :

1. NaHal Greer
2. Dolph Schayes
3. Nash
4. CP3
5. Kawhi
6. Davis
7. Carmelo


Ginobili i Parker I Gasol >>>>> Lillard, Kawhi, CP3, Nash. Harden, Westbrook - to Nash ima 2 MVP meni nista ne znaci ali nema nastupa u finalu , vjerovatno ce Kawhi tu zasluziti jer ima 2 titule , Harden ima sansu , Westbook ako osvoji titlu vjerovatno zbog triple double seoznaaaa , CP3 zbog dugovjecnosti vjetovatno je tu vec mozda sam pretjerao da nije , ali eto mogao je osvoiti prosle godine titulu sve mu se otvorilo , Davis slicno kao Kawhi , jos tu se treba pokazati

TMac je po meni top 75 ako gledamo to indivdualno kao i Carter, , zasto njih nema a ima Carmelo ? da ne kazem Lillard, Harden , Iversona 1 finale doduse Iverson je ikona tog vremnea ali bio je i Carter i TMac
Kawhi, CP3, Nash, Harden, Davis su sigurno zaslužili.

Carmelo i Westbrook teško, pogotovo Carmelo. Ljiljko takodjer, mada je on najbolji od ove trojice. Mogao je Parker komotno ući.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la BernardBarnjak » 26 okt 2021, 15:02

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.



filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 24 nov 2021, 10:25

https://sportklub.rs/kosarka/nba/izbor- ... -slovenac/

vidi li iko na ovom linku sa kraja ovog teksta mogućnost da se glasa za najbolje evropljane?

Avatar
Brokula
Postovi: 30482
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la Brokula » 24 nov 2021, 21:52

filip13 je napisao/la:
24 nov 2021, 10:25
https://sportklub.rs/kosarka/nba/izbor- ... -slovenac/

vidi li iko na ovom linku sa kraja ovog teksta mogućnost da se glasa za najbolje evropljane?
Ne vidi
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

filip13
Postovi: 37886
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA chat/svastara/prepucavanja

Post Postao/la filip13 » 25 nov 2021, 08:49

nekad kasnije će biti glasanje za najbolje evropljane,negdje sam to pročitao

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.