Toronto Raptors

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 01 nov 2012, 01:17

začudilo me što nema tema za raptorse, pa evo otvaram. meni oduvijek simpatična ekipa i uz boston, najviše je pratim.

na poluvremenu protiv indiane izjednačeno 48:48. solidna igra, ali nekoliko nepotrebnih turnovera i faulova u napadu. također, ni postotak šuta nije bajan.

što se tiče pojedinačnog učinka, lowry je sjajan, 13 poena i 5 asistencija... po meni rubni all-star igrač, koji će dosta dobrog uradit za toronto. fields razočarao za sad, bez poena, a nije se proslavio ni u odbrani. rookie valanciunas solidan, ross vidno u grču. calderon dobar doprinos sa klupe.

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 01 nov 2012, 02:44

ajde bargnani u k.urac krasni, i ti i tvoja odbrana. 14 poena mu west zabija u zadnjoj četvrtini i šlag na tortu promašuje šut za izjednačenje... šteta, imali su pobjedu, ali west ih uništio pretkraj, a u napadu nervoza i neinventivnost...

22 sekunde do kraja jedna teška i sumnjiva odluka kad suci dodjeljuju loptu indiani, a iz tog napada su i postigli koš za pobjedu.

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 05 nov 2012, 02:33

je.bote niko ne piše na ovoj temi :mrgreen: noćas ubjedljiva pobjeda protiv favorizirane minnesote. ponovo dobra igra lowrya (22 poena, 7 skokova i 5 asistencija, uz samo dva promašena šuta), isto poena imao i derozan. valanciunas nakon uvodne partije ne igra baš najbolje, ne snalazi se dobro u defanzivi.

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la Carlo » 05 nov 2012, 08:47

azTer je napisao/la:je.bote niko ne piše na ovoj temi :mrgreen: noćas ubjedljiva pobjeda protiv favorizirane minnesote. ponovo dobra igra lowrya (22 poena, 7 skokova i 5 asistencija, uz samo dva promašena šuta), isto poena imao i derozan. valanciunas nakon uvodne partije ne igra baš najbolje, ne snalazi se dobro u defanzivi.
Landryja niste mogli vise preplatiti :D
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 05 nov 2012, 13:08

najgore od svega što za sad ne daje ni solidne partije :?

Avatar
Yuto
Postovi: 1868
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la Yuto » 11 nov 2012, 01:11

O pa zar ima ova tema :oops:

Jel ima jos neka budala osim mene koja navija za Raptorse? Veceras protiv Phille u ovim dresovima :

slika

eo i linka : http://www.thefirstrow.eu/watch/152280/ ... 76ers.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 11 nov 2012, 12:48

očekivan poraz, mada su se nakon očajne druge dionice u trećoj malo oporavili, ali nije bilo dovoljno snage i znanja da se preokrene

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la soxx » 13 nov 2012, 00:48

Ajmo TORONTO! Veceras sam sa VAMA! :D

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 13 nov 2012, 02:09

sigurno si ih igrao na kladionici :mrgreen:

dobra igra nakon prvog dijela, na odmor idu sa +5. ofanzivno vrlo dobri, defanzivno se puno toga mora popravit. bargnani još uvijek ne planira da igra odbranu i tako...

što se tiče učinka, fantastična partija kleize sa klupe (17 poena za 12 minuta?!). od standardnih, bargnani 12 poena, ali fascinantan i valanciunas koji nije promašio šut (3/3 za dva, 4/4 sa slobodnih). dobar i derozan sa 10 poena. calderon sve to drži na okupu, osam asista.

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 14 nov 2012, 03:26

šok završnica, na kraju ipak pobjeda i osveta za poraz prije nekoliko dana 8-) amir odlično čuvao westa, koji je bio i najveća prijetnja. igrao sam ga over, ali eto sreća nije prošao, jer da jeste, vjerovatno bi toronto izgubio.

ipak, valja izdvojit sramotan učinak u zadnjoj četvrtini, samo 5 poena :?

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la Carlo » 14 nov 2012, 03:33

azTer je napisao/la:šok završnica, na kraju ipak pobjeda i osveta za poraz prije nekoliko dana 8-) amir odlično čuvao westa, koji je bio i najveća prijetnja. igrao sam ga over, ali eto sreća nije prošao, jer da jeste, vjerovatno bi toronto izgubio.

ipak, valja izdvojit sramotan učinak u zadnjoj četvrtini, samo 5 poena :?
Ja ne znam šta je bilo s Indianom, nemoguće da im samo fali Granger. Do sada prikazanom mora se reći da su amaterska ekipa.

Šta je s Landryjem, što nije igrao?
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la silenT » 14 nov 2012, 03:46

skinem Toronta dvicu 4.60, padnem DeRozan preko 17koševa (lik bio dao 14 do poluvremena)..... levat jedan :x
btw. čestitke Raptorsima na pobjedi.. pratim ih ove sezone, vrlo solidno to izgleda...
Calderon triple-double včrs... 8-)
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la BernardBarnjak » 24 dec 2012, 11:59

Amir Johnson Cut the Toronto Raptors Logo into His Hair...

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la Mont0 » 24 dec 2012, 12:07

Haha i ja sam Raptors fan :D Tamo iz doba kad su se u Air Canada centru dijelile pizze za svaku tekmu u kojoj Toronto prebaci 101 poen, iz vremena TMaca, kasnije i Cartera, one dvojice Williamsa, ne sjecam se sad imena, Alvin i jos nesto.. :D Pizze su dobre k'o hljeb!

Ima li iko od nasih da igra za Toronto sad? lol Ja sto pratim to je na nba.com i statistike igraca i to, radi kladze s vremena na vrijeme..
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 25 dec 2012, 18:09

ko su po tebi "naši"? :mrgreen:

Avatar
Yuto
Postovi: 1868
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la Yuto » 30 dec 2012, 09:37

7 pobjeda u zadnjih 8 utakmica. Sinoc blowout protiv Magica u Orlandu. I sve to bez Bargnania. Dal je vrijeme da ga BC trade-a ? Cini se da jest,jer ekipa izgleda odlicno bez njega. Ed Davis iz utakmice u utakmicu igra sve bolje.

Narednih 6 utakmica kuci,eto prilike da se ova pozitivna serija nastavi.

[youtube][/youtube]
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

Avatar
klokan
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 mar 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la klokan » 30 dec 2012, 11:27

A i kako je Calderon postao starter vezali su 5 pobjeda zaredom. Maestralno je igrao i steta ga je sada izbaciti iz prve petorke. Lowry jeste predobar igrac al jbg nek unosi energiju sa klupe za sada dok timu ide dobro. Bargnania se svakako trebaju rijesiti.

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la azTer » 30 dec 2012, 14:17

klokan je napisao/la:A i kako je Calderon postao starter vezali su 5 pobjeda zaredom. Maestralno je igrao i steta ga je sada izbaciti iz prve petorke. Lowry jeste predobar igrac al jbg nek unosi energiju sa klupe za sada dok timu ide dobro. Bargnania se svakako trebaju rijesiti.
slažem se sa ovim!

sjajne igre u nekoliko zadnjih utakmica. ok, navikli smo raptorse češće gledat kao dobre u fanzivi, ali se i odbrana sve više popravlja, što je za svaku pohvalu. davis je uvijek bio solidan igrač, ali imam osjećaj da je ovo što trenutno daje ustvari maksimum.

Avatar
Cooper
Postovi: 166
Pridružen/a: 19 avg 2012, 13:16
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la Cooper » 30 dec 2012, 17:58

Bargnani nedavno izjavio da su Raptorsi najgora momčad u ligi, a u zadnjih 9 utakmica koliko ga nema Toronto dobio 7 puta. Njega se treba riješiti što prije.

Avatar
Balon
Postovi: 3036
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Toronto Raptors

Post Postao/la Balon » 30 dec 2012, 18:28

Eto nek je on igrac i po, 2,13 m u njemu a nemoze da uhvati 10 skokova. Hvala Bogu pa taj nije dosao u Lakerse kao sto se spominjalo.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.