Golden State Warriors

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 feb 2016, 15:23

Upravo tako @Kawhi.Naravno da ce se pojaviti nove generacije navijaca koji ce navijati za uspjesne timove."Problem" su ovi koji vec govore da imaju svoje ekipe

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Clutch » 29 feb 2016, 16:12

Sta je tu tacno problem?

Navijam za Philadelphiu ali isto tako od trenutnih contendera pratim i podrzavam OKC. Tu nesto lose? Kad odu Durant i Westbrook bolit ce me neka stvar za njima ali trenutno su mi simpa zbog njih dvojice, volio bih da uzmu titulu i ja tu ne vidim nikakav problem. Slicna stvar je i kod ostale raje kada su u pitanju Warriorsi koje je nemoguce negotivit.

Glumite neke moralne vertikale negdje gdje uopste ne biste trebali. Cuj problem. :facepalm:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la BijelaCokolada » 29 feb 2016, 16:45

Clutch je napisao/la:Sta je tu tacno problem?

Navijam za Philadelphiu ali isto tako od trenutnih contendera pratim i podrzavam OKC. Tu nesto lose? Kad odu Durant i Westbrook bolit ce me neka stvar za njima ali trenutno su mi simpa zbog njih dvojice, volio bih da uzmu titulu i ja tu ne vidim nikakav problem. Slicna stvar je i kod ostale raje kada su u pitanju Warriorsi koje je nemoguce negotivit.

Glumite neke moralne vertikale negdje gdje uopste ne biste trebali. Cuj problem. :facepalm:
90% neutralnih kao i oni cije ekipe tankuju,navijaju za Warriorse.Zasto,neka procijene sami.
Ali haj ti objasni njima...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 feb 2016, 16:55

Ovo je sport preko okeana, previse shvatate ozbiljno navijanje vi navijaci Spursa ovdje na forumu. Generalno ste zagrizeniji od stanovnika San Antonia za Spurse, kao da ste native Texani..

Nisu to nasi klubovi iz gradova ili reprezentacija da bi u toj mjeri bili vezani ljudi za njih. Ta liga se i gleda radi najboljih, onaj ko je najbolji i ko je najvise u trendu se u BiH i treba pratiti..

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 feb 2016, 17:23

tuzlak1987 je napisao/la:Ovo je sport preko okeana, previse shvatate ozbiljno navijanje vi navijaci Spursa ovdje na forumu. Generalno ste zagrizeniji od stanovnika San Antonia za Spurse, kao da ste native Texani..

Nisu to nasi klubovi iz gradova ili reprezentacija da bi u toj mjeri bili vezani ljudi za njih. Ta liga se i gleda radi najboljih, onaj ko je najbolji i ko je najvise u trendu se u BiH i treba pratiti..
Tako je ti gledas i ne nameci meni kako cu ja gledati neki tim i kako cu ja suditi o necemu!Meni savjetnik za licne stavove ne treba i iznosim svoje,a kako ces ti,peti,deseti to gledati me ne zanima. Postujem velike timove,velike igrace,ali ne navijam za svakog velikog igraca i svaki veliki tim koji se sutra pojavi kao sto vi to radite.Navijam za "svoje",ma kako oni dobri ili losi bili i npr. neshvatljivo mi je da sam navijac jednog tima,a da gledam drugi tim u isto vrijeme kad igra "tim za koji navijam"!! :roll: :roll: Toliko,a vi i dalje radite sta vam je volja. ;)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37501
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 feb 2016, 17:33

Ma nije niko navijac GSW vec ljudi vole pratiti ligu. I ja gledam NFL od 2006. npr i uvijek pored svoje ekipe pratim i ostale. Volim gledati sve utakmice i kada moja nije ekipa konkurentna sta da radim po tebi?
Da se bacim u hibernaciju kada je najkvalitetnija kosarka i fudbal u PO?
Izaberes nekog u PO i simpatises ga, tako ljudi rade i sa Oklahomom i GSW..

Normalno da bih ja najvise volio da Bucksi budu konkurentni i igraju PO ali kada njih nema uvijek se kroz PO opredjelim za neku od ekipa cisto jer volim ispratiti i gledati to.
Uglavnom tu ne treba biti tolika mjera privrzenosti vec treba znati gledati da se ne nerviras previse. Napraviti fantasy, kupiti piva i grickalica i gledati bez tih misli o bandwagonu i gloryhunterina

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la branimir85 » 12 maj 2016, 01:18

Warrior fan since 1989 tell now. Curry is the best entertainment I've ever witnessed. MJ GREAT but not as entertaining as Curry. When you know curry going to play its like the best day ever. He turns my weekdays into weekends. :thumbup:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
StanfordWest
Postovi: 65
Pridružen/a: 01 maj 2016, 14:15
Lokacija: Palo Alto, CA
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la StanfordWest » 04 jul 2016, 19:00

Nemogu vjerovat da tema o buducoj nba dinastiji ovako mrtva :mrgreen:

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Golden State Warriors

Post Postao/la BIHfan » 04 jul 2016, 19:07

StanfordWest je napisao/la:Nemogu vjerovat da tema o buducoj nba dinastiji ovako mrtva :mrgreen:
Njihovi navijaci su u laganom ulasku u pubertet. Jos malo pa ce biti na forumu.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
StanfordWest
Postovi: 65
Pridružen/a: 01 maj 2016, 14:15
Lokacija: Palo Alto, CA
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la StanfordWest » 04 jul 2016, 19:15

Tako i treba. Isto sto smo mi kao djeca svi navijali za Bullse (ko je mogao )

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Mig_Mig » 05 jul 2016, 01:00

BIHfan je napisao/la:
StanfordWest je napisao/la:Nemogu vjerovat da tema o buducoj nba dinastiji ovako mrtva :mrgreen:
Njihovi navijaci su u laganom ulasku u pubertet. Jos malo pa ce biti na forumu.
Nesto kao Barcelonini 2006/07/08 i evo ih 2016 aktivni :D
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
JoseeeMourinho
Postovi: 68
Pridružen/a: 01 jul 2016, 02:37
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la JoseeeMourinho » 05 jul 2016, 12:08

Najbolji, najjaci :kafa:

Avatar
avira
Postovi: 56
Pridružen/a: 10 avg 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la avira » 19 avg 2016, 13:23

Ja navijam za Warriorse od kraja 90-tih i ni za jedan drugi tim, gotivio sam puno Donyella Marshalla, lijepo kad i nakon 20 i kusur godina prosjecan tim za koji navijas postane sampion.
"I'm scared of failure all the time, but I'm not scared enough to stop trying" - "Rowdy" Ronda Rousey

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Sarmelino » 20 avg 2016, 18:08

avira je napisao/la:Ja navijam za Warriorse od kraja 90-tih i ni za jedan drugi tim, gotivio sam puno Donyella Marshalla, lijepo kad i nakon 20 i kusur godina prosjecan tim za koji navijas postane sampion.
Jedini pravi navijac na forumu, svaka cast, steta samo to ti ovi bandwagoneri prave drutsvo :thumbup:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
avira
Postovi: 56
Pridružen/a: 10 avg 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la avira » 20 avg 2016, 23:10

Bandwagoneri me u isto vrijeme i nerviraju ali i usrecuju, konacno sa nekim u ulici mogu razmijeniti misljenje o svetinji. Ali kad glume da sve znaju , a ustvari poceli navijati kad su culi za Currya i Klaya, jbg onda. :D
"I'm scared of failure all the time, but I'm not scared enough to stop trying" - "Rowdy" Ronda Rousey

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la IlCapitano » 19 okt 2016, 19:05

★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
StanfordWest
Postovi: 65
Pridružen/a: 01 maj 2016, 14:15
Lokacija: Palo Alto, CA
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la StanfordWest » 25 okt 2016, 13:57

hajmo Warriorsi! Prva utakmica koja bi se mogla kod nas gledati u razumnom vremenu je u nedjelju/ponedjeljak u 0:00h protiv PHX

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Besic » 25 okt 2016, 14:25

slika

Pokažite snagu small balla večeras,a i kroz cijelu sezonu. :bih:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la BernardBarnjak » 25 okt 2016, 14:30

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la BernardBarnjak » 11 nov 2016, 11:31

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.