Golden State Warriors

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

GEYM
Postovi: 66
Pridružen/a: 01 feb 2018, 19:59
Lokacija: Raven Ryder's
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la GEYM » 14 jun 2018, 12:57

Ne vidjeh da iko postavi proslavu, pa odlučih da šerujem kompletan snimak, uz Swaggya i Bella u glavnim ulogama. :mrgreen:



OFF.

Zašto ova tema ne bijaše u gornjem dijelu pdfa? Itekako to zaslužuju.

Bez ikakve provokacije pitah to, uopće ne navijački. :kafa:

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la adriano_leite » 16 jun 2018, 18:06

Slabo se pisalo, a nisu imali mnogo navijaca, a valjda navijaci Lakersa iz kurtoazije nece pisati na njoj, valjda jos malo dostojanstva ostalo :D .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
TonySosa
Postovi: 7194
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la TonySosa » 17 jun 2018, 04:48

Treća najuspješnija franšiza u historiji NBA.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Sarmelino » 17 jun 2018, 11:02

adriano_leite je napisao/la:Slabo se pisalo, a nisu imali mnogo navijaca, a valjda navijaci Lakersa iz kurtoazije nece pisati na njoj, valjda jos malo dostojanstva ostalo :D .
Postovi ovdje samo kad titula bude :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la BIHfan » 17 jun 2018, 11:19

TonySosa je napisao/la:Treća najuspješnija franšiza u historiji NBA.
Nisu ispred Bullsa jos, mozda iduce godine.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM


Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Neutral » 05 jan 2021, 06:20

Druga u nizu utakmica sa 130+ poena. Prije ove utakmice najveću negativnu razliku u broj datih i primljenih poena.

Steph odigrao maestralan meč, Oubre konačno nešto pogodio, Green još nije na 100% i pored toga odličan, Wiggins treba konačno prerasti dječiju igru i pokazati malo cojones u igri. Warriorsi igraju prebrzu košarku za igrača kao što je Wiseman. Vjerujem da će sljedeće godine, kada nabaci par kg mišićne mase pokazati pravo lice.

Po stoti put, šteta za Klaya, Warriorsi bi s njim mogli iz drugog plana dođi do borbe za prsten. Ovako bez njega jako upitna klupa.

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Neutral » 31 jan 2021, 04:29

Wiseman sa klupe se pokazao kao pun pogodak. Nastavi li sa ovako dobrim partijama, moguće da bude i ROY. Vjerujem da je izmađu njega i Ball-a.

Odličan početak ekipe na početku meča. U svemu ovome je tužno vidjeti kako je Griffin propao.

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Neutral » 29 okt 2021, 05:20

Steph nemilice terorizira protivničk koš.

MVP sezona :hmmmmm:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8119
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Tracy3McGrady » 04 nov 2021, 05:54

Ljepota je gledati ovakve Warriorse, još kad se Klay vrati i ako ostanu zdravi ne vidim ekipu na zapadu da ih može dobiti.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
emir18
Postovi: 16412
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la emir18 » 04 nov 2021, 07:20

Tracy3McGrady je napisao/la:
04 nov 2021, 05:54
Ljepota je gledati ovakve Warriorse, još kad se Klay vrati i ako ostanu zdravi ne vidim ekipu na zapadu da ih može dobiti.
Utah ili Denver.
Ali moćni su ratnici.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Neutral » 15 nov 2021, 03:13

Piše da se Klay vraća za 5-6 sedmica, već je počeo aktivno trenirati, čak pet na pet.

Wiseman igra 3 na 3 i on će se vratiti vjerovatno do kraja ove godine.

Kuminga dobar izbora, ima potencijal. Večeras ne ide šut Stepha, a i pored toga u egalu 3 minute do kraja gube sa tri poena razlike.

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Neutral » 15 dec 2021, 03:57

Rekord Stepha, najbolji šuter svih vremena (dok se ne pojavi neko bolji :D ) u historiji NBA.

Moram pohvaliti strašnu partiju Nemanje Bjelice. Čovjek je imao 4/4 trice, a bile su dalekometne sa 10+ metara. Odlično se uklopio u ovu ekipu Ratnika.

Porter nije ovu igrao, a i pored skora od velikih 23-5, i dalje igraju bez Klaya i Wisemana. Šta ono kolega, intelektualac reče, "samo neznalica može reći da imaju sada veću širinu nego kada su dominirali ligom", tako je intelektualac :thumbup:

Ako bude Klay i na 80% svojih mogućnosti, uz strašnog Poole-a koji je eksplidorai ove sezone, te klupom sa Bjelicom, Iguadalom, Kumingom, Paytonom itd, mogu do prstena. Treba vidjeti gdje je i šta radi Kyrie, hoće li se taj čovjek baviti košarkom ili će i dalje uvjeravati sebe da je vakcina za new world order ili šta već razmišlja (nisam ulazio dublje u tu tematiku oko njegovih stavova).

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 04:31

Kuminga neće u playoffu imati ulogu: STEPH,KLAY,WIGGINS,DRAYMOND,LOONEY - POOLE,PAYTON,IGUOADALA,PORTER,BJELICA + eventualno Lee,Toscano,Wiseman.

Irving bi se mogao vratiti - opcije su da novi gradonačelnik promijeni odredbe,da uzme biljno cjepivo bude li dozvoljeno i liga odobri isto ili da igra samo gostujuće.

Warriorsi definitivno jesu ozbiljan kandidat za ponovnu titulu. Ova bi bila možda najvrednija.

Avatar
emir18
Postovi: 16412
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la emir18 » 15 dec 2021, 04:34

Felixians4 je napisao/la:
15 dec 2021, 04:31
Kuminga neće u playoffu imati ulogu: STEPH,KLAY,WIGGINS,DRAYMOND,LOONEY - POOLE,PAYTON,IGUOADALA,PORTER,BJELICA + eventualno Lee,Toscano,Wiseman.

Irving bi se mogao vratiti - opcije su da novi gradonačelnik promijeni odredbe,da uzme biljno cjepivo bude li dozvoljeno i liga odobri isto ili da igra samo gostujuće.

Warriorsi definitivno jesu ozbiljan kandidat za ponovnu titulu. Ova bi bila možda najvrednija.
To biljno cjepivo je nemoguće.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Neutral » 15 dec 2021, 08:03

Postoji mogucnost da Klay zaigra u subotu.

Hype is real.

Avatar
Biscione
Postovi: 4570
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Biscione » 13 maj 2023, 19:00

Po meni ovo ispadanje od Lakersa označava kraj velike dinastije. 4 od 5 startera birani na draftu, od toga 3 All Stara, 2 buduća HOF-a, 10 godina straha i trepeta u ligi, 4 titule, još više finala i bezbroj oborenih timskih i ličnih
rekorda, promijenilii način na koji se igra moderna košarka... Bilo vas je zadovoljstvo pratiti

Ne znam kakvi su Myersovi planovi, Steph i naredne sezone može igrati na vrhunskoj razini, možda i Green ali Klay je nažalost završio sa vrhunskom košarkom. Kao fan želim da Klay završi karijeru ovdje pa makar nam par narednih godina bio kočnica zbog ogromnog ugovora a i zaslužio je to. Green me često nervira i da sam objektivan želio bih ga trejdat ali nisam, i on je član trojke koja je bila temelj dinastije i želim i njemu da ovdje okonča karijeru. Tako da ostane samo Poola uvalit u kakav trejd ali vjerujem nakon ovog horrora u ovogodišnjem PO da mu je vrijednost drastično opala pa če vjerojatno bit isplativije nastavit s njim i nadat se da će naći konstantu. Prošle godine bio odličan, moj MIP kandidat i ove sezone sam očekivao možda iskorak na All star nivo a on malo je reći igrao toplo-hladno. Šteta što su Wisemana trejdali za Paytona radi ovog posljednjeg napada na prsten a mogao je biti budućnosti zajedno sa Poole-om (ako se dohaviza), Kumingom i Moody-jem koje sad moraju što više forsirati.

Šta vi mislite kakva je budućnost za Warriorse?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25192
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la NEZALAGANJE » 14 maj 2023, 13:17

Biscione je napisao/la:
13 maj 2023, 19:00
Po meni ovo ispadanje od Lakersa označava kraj velike dinastije. 4 od 5 startera birani na draftu, od toga 3 All Stara, 2 buduća HOF-a, 10 godina straha i trepeta u ligi, 4 titule, još više finala i bezbroj oborenih timskih i ličnih
rekorda, promijenilii način na koji se igra moderna košarka... Bilo vas je zadovoljstvo pratiti

Ne znam kakvi su Myersovi planovi, Steph i naredne sezone može igrati na vrhunskoj razini, možda i Green ali Klay je nažalost završio sa vrhunskom košarkom. Kao fan želim da Klay završi karijeru ovdje pa makar nam par narednih godina bio kočnica zbog ogromnog ugovora a i zaslužio je to. Green me često nervira i da sam objektivan želio bih ga trejdat ali nisam, i on je član trojke koja je bila temelj dinastije i želim i njemu da ovdje okonča karijeru. Tako da ostane samo Poola uvalit u kakav trejd ali vjerujem nakon ovog horrora u ovogodišnjem PO da mu je vrijednost drastično opala pa če vjerojatno bit isplativije nastavit s njim i nadat se da će naći konstantu. Prošle godine bio odličan, moj MIP kandidat i ove sezone sam očekivao možda iskorak na All star nivo a on malo je reći igrao toplo-hladno. Šteta što su Wisemana trejdali za Paytona radi ovog posljednjeg napada na prsten a mogao je biti budućnosti zajedno sa Poole-om (ako se dohaviza), Kumingom i Moody-jem koje sad moraju što više forsirati.

Šta vi mislite kakva je budućnost za Warriorse?
Samo je jedan pravi put, ako se zeli sacuvati core Curry-Thompson-Green. Potonja dvojica moraju shvatiti da vise nisu max igraci, da to ne mogu biti i moraju pristati na drasticno smanjenje plata kad bude trenutak za potpisivanje novog ugovora.Tu ce se zaista vidjeti da li im je ego po strani ili gledaju sebe!? Glavni igraci svih velikih ekipa koje su imale takav core koji je ulazio u godine su pristajali na takvo nesto i tako omogucavali svom FO da uz pomoc tog novca dovede pojacanja.Od BOS, SA, DAL, pa i MIA s Jamesom, iako su bili u prajmu kad su se formirali.Svako produzenje ugovora Thompsonu i Greenu za neke vece novce znaci i kraj GSW kakve znamo, jer nece biti prostora za igracki napredak koji je neophodan.Problem je sto je i dosadasnja praksa Myersa bila da se bukvalno svako plati( i dalje mi ne ide u glavu da se Pooleu dalo 100mil, a tek od iduce sezone pocinje taj ugovor teci) i to sad dolazi na naplatu, jer novi CBA predvidja dosta restrikcija za takve fransize.

Wiseman se morao trejdati upravo zbog cap racuna, ali meni je totalno nejasno sta se vec par godina radi sa Kumingom i Moodyem!?Ti su momci morali i trebali biti vec ozbiljan dio rotacije, a nisu.Neshvatljivom mi je da dovedes DiVincenza i da ga igras ispred Kuminge.To govorim cisto igracki, a trenerski staff tu zna pravu istinu.

Bilo kako bilo, pivotalno ljeto za GS.Odluka o Greenu je prva i osnovna domina.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Felixians4 » 30 maj 2023, 19:17

Felixians4 je napisao/la:
15 dec 2021, 04:31
Kuminga neće u playoffu imati ulogu: STEPH,KLAY,WIGGINS,DRAYMOND,LOONEY - POOLE,PAYTON,IGUOADALA,PORTER,BJELICA + eventualno Lee,Toscano,Wiseman.

Irving bi se mogao vratiti - opcije su da novi gradonačelnik promijeni odredbe,da uzme biljno cjepivo bude li dozvoljeno i liga odobri isto ili da igra samo gostujuće.

Warriorsi definitivno jesu ozbiljan kandidat za ponovnu titulu. Ova bi bila možda najvrednija.
I bi sve tako manje više.

Bob Myers otišao,uzeo pauzi vjerojatno uvjerenja da ne može smiksati više šampiona u GSW, odbio financijski jači ugovor, nastati će nagodinu pomama za njime odluči li se vratiti u business.

Ostaje li Draymond, koliko izdurati fizički još mogu splash Bros, da li će prelomiti i trejdati Klaya, šta će uraditi sa draftom, mnogo važnih nepoznanica.

Kerr prije trening kampa ima zadaću vratiti svjetsko zlato reprezentaciji koju je preuzeo od Popa, a ranije bio u stožeru


Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.