NBA Final 2014

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,BernardBarnjak,Epidaurus,kad_kako,Pasha

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 09 jun 2014, 04:47

let3 WroteColonBosh na kraju prelomi utakmicu, prvo sa onom tricom a kasnije i asistencijom za Wadea.

sve krenulo od Brona, posebno trojka Bosha.

Ovu tekmu je James dobio na obje strane parketa.
Kawhi Leonard jedan je od nas

DeShaun Watson babo #4

rambo16
Kontakt:

PostPostao/la rambo16 » 09 jun 2014, 04:48

L-Train WroteColon
Steph WroteColon
Vasa Ladacki WroteColonKralj Đejms kraljevski. :kafa:

:mrgreen:

"Najveći ikada", poređenja sa Kobijem :thumbdown: :thumbdown:

:urnebes: :urnebes: :urnebes:

misevi,da ste barem malo sacekali,a ne lupili nakon 5 minuta utakmice post :crazy:

LeBron kraljevski,a Bosh kako smo ga i navikli u zavrsnici,brejk napravljen :cool:

Fk_Zeljo,to si samo ti vidio,cak se ni Parker nije ljutio :crazy:

fakat da su samo malo sačekali
A.F.C. Bournemouth!

L-Train
Kontakt:

PostPostao/la L-Train » 09 jun 2014, 04:49

let3 WroteColonBosh na kraju prelomi utakmicu, prvo sa onom tricom a kasnije i asistencijom za Wadea.

Bosh uvijek sjajno igra zavrsnice,ali kako i ne pogoditi onu tricu kada te LeBron samog kao duha ostavi :D
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Guarin14

PostPostao/la Guarin14 » 09 jun 2014, 04:50

Manu je prelomio utakmicu, dokrajcio je Bosh.
Sudjenje lose, puno gresaka na obje strane

AHa

PostPostao/la AHa » 09 jun 2014, 04:51

Vasa javi se da znamo da nisi doživio srčani.

Joj da mi je bilo vidjeti tvoju facu kad je James vezao šest-sedam šuteva u dvije minute :D

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 09 jun 2014, 04:51

alemsa WroteColon

pa za ocekivati je da bude James najbolji igrac, ništa novo od njega...njemu su date sve moguce ovlasti u Majamiju, može iz svlacionice šutirati....a kako i ne bile date, kad je najbolji igrac na svijetu.

Wade i ostali se pametno sklonili u stranu i pustili Zvijer da ih vodi....a Wade i Bosh su mu desna i lijeva ruka, njihovo je da pomažu.

L-Train
Kontakt:

PostPostao/la L-Train » 09 jun 2014, 04:52

alemsa WroteColon

apsolutno,dominacija u pravom smislu te rijeci.

aHa-evo ga jadan od sramote nije ni smio spomenuti Jamesa :D

edit:doduse nije Vasa nego je Guarin se javio,ali isto je to :mrgreen:

Luminary
Kontakt:

PostPostao/la Luminary » 09 jun 2014, 04:54

L-Train WroteColonaHa-evo ga jadan od sramote nije ni smio spomenuti Jamesa :D

edit:doduse nije Vasa nego je Guarin se javio,ali isto je to :mrgreen:

:mrgreen:

Guarin14

PostPostao/la Guarin14 » 09 jun 2014, 04:56

L-Train ne znam zasto bi se ja komentarisao Jamesa, kada ga nisam komentarisao ni kada je igrao kao curica, a ni kada je kasnije odlicno odigrao (u ovoj utakmici) . Samo budala je mogla ocekivati da ce James veceras lose odigrati.

AHa

PostPostao/la AHa » 09 jun 2014, 04:58

Guarin14 WroteColonL-Train ne znam zasto bi se ja komentarisao Jamesa, kada ga nisam komentarisao ni kada je igrao kao curica, a ni kada je kasnije odlicno odigrao (u ovoj utakmici) . Samo budala je mogla ocekivati da ce James veceras lose odigrati.

Tebi je ovo 35-10 na gostovanju kod Spursa normalna partija?

Uživaj u igrama TOP 3 košarkaša svih vremena dok još možeš. Kajat ćeš se kasnije i pričati djeci: Bio jednom jedan LeBron zvani Dominator.

L-Train
Kontakt:

PostPostao/la L-Train » 09 jun 2014, 05:02

Guarin14 WroteColonL-Train ne znam zasto bi se ja komentarisao Jamesa, kada ga nisam komentarisao ni kada je igrao kao curica, a ni kada je kasnije odlicno odigrao (u ovoj utakmici) . Samo budala je mogla ocekivati da ce James veceras lose odigrati.

cista laz,uvijek si ga hejtao kada odigra losu partiju,mada nisi bas imao puno prilika na tvoju nesrecu :kafa:

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 09 jun 2014, 05:03

Žalosno je da je ovakav košarkaški monstrum tolike godine protracio u luzerskim Cavsima :? cak ih je dovlacio do velikog finala :o trebao je imati još barem dva prstena

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 09 jun 2014, 05:05

let3 WroteColonpa za ocekivati je da bude James najbolji igrac, ništa novo od njega...njemu su date sve moguce ovlasti u Majamiju, može iz svlacionice šutirati....a kako i ne bile date, kad je najbolji igrac na svijetu.

Wade i ostali se pametno sklonili u stranu i pustili Zvijer da ih vodi....a Wade i Bosh su mu desna i lijeva ruka, njihovo je da pomažu.

jara 14-22, 35 poena sa samo 5 slobodnih bacanja (4 ubacio), Kawhija fouled out, cijeli tim na ledjima nosio, bez njeg bi Miami gubio od SAS blowoutima svaku tekmu. Cuvanje TP od 2-e cetvrtine, cim je skroz poremetio ritam SAS-ve igre, je nenormalno. Kako insan sa njeovom masom, visinom i pozicijom, ima uopste brzinu da moze cuvati jednog PG a kamoli Tony Parkera. Ova tekma je je dijelo Jamesa. SAS se jeste ranio u nogu sa onim promasenim slobodnim, ali sta je tu je, kasnije ih je Manu kosto forsirajuci. Kawhi isto mora pocet igrati, LeBron ga ne cuva, mora iskoristavati.

Sve u svemu jaka serija, extra finale.

DeShaun Watson babo #4

Guarin14

PostPostao/la Guarin14 » 09 jun 2014, 05:08

Pa ako je neko jedan od najboljih igraca u NBA naravno da je normalna partija, nenormalna mi je partija 7 poena uz sut iz igre 2-10 5 licnih greski i 3 TO, nakon te utakmice shvatio sam da nema smisla vise da komentarisem igre Jamesa, objasnio je neke stvari.

AHa

PostPostao/la AHa » 09 jun 2014, 05:08

let3 WroteColonŽalosno je da je ovakav košarkaški monstrum tolike godine protracio u luzerskim Cavsima :? cak ih je dovlacio do velikog finala :o trebao je imati još barem dva prstena

I još ti Cavsi nezadovoljni :urnebes: Umjesto da mu spomenik dignu ispred dvorane i svakodnevno ga mole da se vrati i donese im taj naslov više.

LeBron da je upao poput Bryanta u ekipu s dominantnim centrom, a ne s Ilgauskasom imao bi već 5-6 naslova i n bi se uopće diskutovalo ko je najbolji ikad. Ovako je morao ići puno težim putem, a opet bi mogao dohvatiti tih 5-6-7 naslova.

AHa

PostPostao/la AHa » 09 jun 2014, 05:11

Guarin14 WroteColonPa ako je neko jedan od najboljih igraca u NBA naravno da je normalna partija, nenormalna mi je partija 7 poena uz sut iz igre 2-10 5 licnih greski i 3 TO, nakon te utakmice shvatio sam da nema smisla vise da komentarisem igre Jamesa, objasnio je neke stvari.

Ma ti si jedan mučki provokator i smeće jedno podmuklo.

Čuj jedan od najboljih igrača današnjice, a frajer uvjerljivo najbolji u ovom mileniju.

BosnaSTL
Kontakt:

PostPostao/la BosnaSTL » 09 jun 2014, 05:13

Miami je beton .Nisu mogli Spurs prici kosu u zadnjim minutama .Parker promasi oba slobodna pa onda I Duncan.Moguce je da Miami ovo uzme u 6.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 09 jun 2014, 05:15

AHa WroteColon
let3 WroteColonŽalosno je da je ovakav košarkaški monstrum tolike godine protracio u luzerskim Cavsima :? cak ih je dovlacio do velikog finala :o trebao je imati još barem dva prstena

I još ti Cavsi nezadovoljni :urnebes: Umjesto da mu spomenik dignu ispred dvorane i svakodnevno ga mole da se vrati i donese im taj naslov više.

LeBron da je upao poput Bryanta u ekipu s dominantnim centrom, a ne s Ilgauskasom imao bi već 5-6 naslova i n bi se uopće diskutovalo ko je najbolji ikad. Ovako je morao ići puno težim putem, a opet bi mogao dohvatiti tih 5-6-7 naslova.

potpisujem citav post :thumbup: :thumbup: a posebno podvuceno

taj marginalni klubić iz Clevelanda je postao (bar dok je on bio tamo) neko ime na "košarkaškoj mapi" zahvaljujuci iskljucivo Jamesu koji ih uspio dovuci do finala....pa to je naucna fantastika za taj grad i klub, koji je uvijek bio dno lige.

krivim taj bezvezni klub što je oduzeo 7 godina takvom velemajstoru :thumbdown:

yebem ti draft i ko ga izmisli :thumbdown:

Guarin14

PostPostao/la Guarin14 » 09 jun 2014, 05:17

AHa WroteColon
Guarin14 WroteColonPa ako je neko jedan od najboljih igraca u NBA naravno da je normalna partija, nenormalna mi je partija 7 poena uz sut iz igre 2-10 5 licnih greski i 3 TO, nakon te utakmice shvatio sam da nema smisla vise da komentarisem igre Jamesa, objasnio je neke stvari.

Ma ti si jedan mučki provokator i smeće jedno podmuklo.

Čuj jedan od najboljih igrača današnjice, a frajer uvjerljivo najbolji u ovom mileniju.

Necemo se vrijedjati sad, ne vrijedjam ni ja tebe. Vidis za tebe moze biti i najbolji svih vremena, za mene je jednostavno jedan od najboljih kosarkasa danasnjice koji je veceras odigrao kako bi jedan od najboljih kosarkasa danasnjice treba da odigra, a onakvu partiju protiv Indiane koju spominjem ni u sali ne moze da ima uvjerljivo najbolji igrac milenija, kako ga ti nazivas :wave:

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 09 jun 2014, 05:26

Ti si svjestan da je Jordan imo tekme u finalu, gdje je puco 30%? I to vise njih.

A najbolji je svih vremena, svakom igracu ce se desit lose noci.

DeShaun Watson babo #4

Natrag na “NBA”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.