NBA Final 2014

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la LenBias » 20 jun 2014, 18:06

Vasa Ladacki je napisao/la:
LenBias je napisao/la:naravno da sam to napisao u slucaju gdje se podrazumjeva da spursi mogu igrati svoju kosarku, necu ih valjda spominjati a da ne mogu igrati kosarku koja ih obiljezava :crazy: znaci kad bi se trenutno pojavila ekipa bullsa u danasnjoj kosarci spursi, kakvi su bili u finalu protiv heata, nafurani, on fire itd itd bi ih dobili bez ikakvih problema nebitno kakva noc bila kod ekipe bullsa, eto koliko su spursi bili dobri
bola' ne provaljuj se, bola'. Shvatam da ti je 18 godina i da nisi zapamtio kako treba ni Brajanta, a kamoli Đordana, al' ovo ne smiješ pisati bola', čut' će te neko..
postedi me svojih shvatanja i citiranja, davno si dokazao da nisi sposoban za konverzaciju i forum ;)
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la dema » 20 jun 2014, 18:08

znaci veliki Heat pometen s terena.James izgubio mnogo ovim finalom 2-3 u finalima je lose.Posebno jer ima ekipa koja bi trebala bit sampion ali nije.A Bullsi s Jordanom nisu gubili finala nikad.Spursi jesu jedno,Heat jest 2 i ne mogu bas u istu recenicu s jednom od najjacih ekipa ikad.

filip13
Postovi: 38065
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la filip13 » 20 jun 2014, 18:09

LenBias je napisao/la:naravno da sam to napisao u slucaju gdje se podrazumjeva da spursi mogu igrati svoju kosarku, necu ih valjda spominjati a da ne mogu igrati kosarku koja ih obiljezava :crazy: znaci kad bi se trenutno pojavila ekipa bullsa u danasnjoj kosarci spursi, kakvi su bili u finalu protiv heata, nafurani, on fire itd itd bi ih dobili bez ikakvih problema nebitno kakva noc bila kod ekipe bullsa, eto koliko su spursi bili dobri


nisam baš siguran u to,osobito nisam siguran da bi ih dobili bez ikakvih problema

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2014, 18:20

Zanimljivo je da se svi 'kacite' na post Lena(u nekim dijelovima se ni sam ne slazem kao npr. da bi SA lako pobijedio,jer protiv CHI se to nikako ne moze reci),a niko da prokomentarise moj post u kojem sam postavio neka sasvim logicna pitanja kad je u pitanju imaginarni duel CHI-SAS...Jordan jeste najveci ikada,ali je sasvim realno pitanje,izmedju mora ostalih,da li bi CHI iz 98' (uzimam namjerno zadnju godinu njihovog finala,jer je to,trenutno, i zadnje SA-a) ofanzivno mogao pratiti ovaj SA i nacin kosarke koji se igra danas gdje je trojka tako bitno oruzje,a 98' tek bila u nekim svojim povojima...

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la Amar Dzeko » 20 jun 2014, 20:40

NEZALAGANJE je napisao/la:Zanimljivo je da se svi 'kacite' na post Lena(u nekim dijelovima se ni sam ne slazem kao npr. da bi SA lako pobijedio,jer protiv CHI se to nikako ne moze reci),a niko da prokomentarise moj post u kojem sam postavio neka sasvim logicna pitanja kad je u pitanju imaginarni duel CHI-SAS...Jordan jeste najveci ikada,ali je sasvim realno pitanje,izmedju mora ostalih,da li bi CHI iz 98' (uzimam namjerno zadnju godinu njihovog finala,jer je to,trenutno, i zadnje SA-a) ofanzivno mogao pratiti ovaj SA i nacin kosarke koji se igra danas gdje je trojka tako bitno oruzje,a 98' tek bila u nekim svojim povojima...
Dobra poenta, mislim da bi tu šanse bile 50:50, ako ne i na strani Spursa.

Međutim, jedna stvar je jako bitna, a to je da ovi Spursi, dakle iz ovog sad finala, se predstavljaju kao najbolji tim ikada (dakle bez obzira što im je ovo zadnje finale, ovo je njihov vrh) i samim tim ako neko kaže da bi ovi Spursi (najbolji Spursi ikad) dobili Bullse, da se misli na Bullse sa Jordanom na vrhuncu.

Shvatam ja da je 4-1 težak poraz, ni ja to nisam očekivao, pa se malo pokušava ublažiti takva blamaža Heata, sad s ovim načinom uzdizanja Spursa do nekih bogovoskih granica ali ljudi.. postoji granica. Znam da Len ne zna za granicu, ali ovi ostali..
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

BABADZO
Postovi: 1403
Pridružen/a: 13 jan 2014, 03:06
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la BABADZO » 20 jun 2014, 20:42

Pa ovdje se toliko mrzi James da ljudi jednostavno nece da odaju zasluzeno priznanje Spursima.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la LenBias » 20 jun 2014, 20:47

nekim ljudima jednostavno ne pase nebitno sta da uradis i napises, tacnije ne gleda se sta pise nego sta je napisao da bi se moglo etiketirati kao istina ili ne i kako onda i pokusati uci u neku normalnu raspravu, jednostavno nema sanse, ne smijes kritikovati, ne smijes hvaliti, ne smijes navijati za nekoga, ne smijes protiv nekoga, svaki put se nadje neko kome ne pase tvoje misljenje ma koliko ono njega ne dotice ni jedne jedine sekundice pa ga to ne sputava u tome da te prokomentarise onako :wtf:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
XConTroL7
Postovi: 746
Pridružen/a: 05 sep 2011, 16:53
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la XConTroL7 » 20 jun 2014, 21:18

koliko pretjerivanja samo ovdje to nije normalno xD ugazili bi ovi spursi one bullse naravno, jea rajt (jos se to pise kao neka cinjenica onako ej )
hit you with so many rights you gonna beg for a left

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2014, 21:21

XConTroL7 je napisao/la:koliko pretjerivanja samo ovdje to nije normalno xD ugazili bi ovi spursi one bullse naravno, jea rajt (jos se to pise kao neka cinjenica onako ej )
Daj malo nemoj idolizirati,nego pokusaj konkretno sta napisati...Nije onaj CHI iz 98' bio tako nedodirljiv.Koliko se sjecam,da je bila tehnika od danas u historijskoj utakmici broj 6 ne bi ni bilo Jordanovog suta za pobjedu,jer je Eisleyu ponistena cista trojka,a CHI priznata 2p Harpera nakon isteka vremena... ;)
P.S.Ja ne govorim da bi ih SA 'ugazio',ali bi bila vrlo neizvjesna serija u najmanju ruku...

Avatar
XConTroL7
Postovi: 746
Pridružen/a: 05 sep 2011, 16:53
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la XConTroL7 » 20 jun 2014, 21:27

naravno da nisu bili nepobjedivi i naravno da se moze raspravljati o tome fino onako ali pisem cisto na racun ovih sto svoje tvrdnje stavljaju kao nepobitne cinjenice i sto pisu to da umanje blamazu heata (jer samo najbolji tim svih vremena njih moze dobit )...baj d vej , nikad ne bih mogao staviti pare protiv jordana u finalu ma ko igrao na drugoj strani jednostavno :D
hit you with so many rights you gonna beg for a left

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2014, 21:30

XConTroL7 je napisao/la:naravno da nisu bili nepobjedivi i naravno da se moze raspravljati o tome fino onako ali pisem cisto na racun ovih sto svoje tvrdnje stavljaju kao nepobitne cinjenice i sto pisu to da umanje blamazu heata (jer samo najbolji tim svih vremena njih moze dobit )...baj d vej , nikad ne bih mogao staviti pare protiv jordana u finalu ma ko igrao na drugoj strani jednostavno :D
Aaa...Mislio sam da mislis na moje postove. :D Ne moze se nikada nesto nepobitno tvrditi,kad je na suprotnoj strani GOAT. ;)

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la kad_kako » 20 jun 2014, 21:36

Ali ti radis komperaciju najacih Spurs-a, protiv najslabijih Bulls-a, od 6 titula koje su uzeli. Valjda je nekako (barem meni jest) logicno, da, ako gledamo najace Spurs-e sa jedne, da, sa druge strane budu i najaci Bulls-i...

Jos samo da jedno kazem: Jordan bi u danasnjoj NBA, sa danasnjim faul pravilima, gdje nesmijes disat jako prema protivniku, glat ubacivao 40 u prosjeku.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2014, 21:47

kad_kako je napisao/la:Ali ti radis komperaciju najacih Spurs-a, protiv najslabijih Bulls-a, od 6 titula koje su uzeli. Valjda je nekako (barem meni jest) logicno, da, ako gledamo najace Spurs-e sa jedne, da, sa druge strane budu i najaci Bulls-i...

Jos samo da jedno kazem: Jordan bi u danasnjoj NBA, sa danasnjim faul pravilima, gdje nesmijes disat jako prema prorivniku, glat ubacivao 40 u prosjeku.
Mozda timski jesu najjaci ovi Spursi,ali ja bi svaki dan uzeo Duncana,Parkera i Ginobilia u primeu,tako da je ovo poredjenje sasvim fer,s obzirom na godine. ;) .Ako bi Jordan ubacivao po 40,zamisli koliko bi prime Duncan ubacivao CHI?Pa Malone im je zadavao strasne probleme,a nije najbolji PF svih vremena. Usput,pogledaj ko je imao najbolju pojedinacnu finalnu utakmicu u zadnjih 29 godina. Tim Duncan's Game 1 of the 03 Finals is the best Finals performance IN THE LAST 29 YEARS. http://bkref.com/tiny/9mGjo" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la LenBias » 20 jun 2014, 21:57

nisu mozda najjaci timski nego su sigurno bez ikakve konkurencije
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la kad_kako » 20 jun 2014, 22:15

NEZALAGANJE je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:Ali ti radis komperaciju najacih Spurs-a, protiv najslabijih Bulls-a, od 6 titula koje su uzeli. Valjda je nekako (barem meni jest) logicno, da, ako gledamo najace Spurs-e sa jedne, da, sa druge strane budu i najaci Bulls-i...

Jos samo da jedno kazem: Jordan bi u danasnjoj NBA, sa danasnjim faul pravilima, gdje nesmijes disat jako prema prorivniku, glat ubacivao 40 u prosjeku.
Mozda timski jesu najjaci ovi Spursi,ali ja bi svaki dan uzeo Duncana,Parkera i Ginobilia u primeu,tako da je ovo poredjenje sasvim fer,s obzirom na godine. ;) .Ako bi Jordan ubacivao po 40,zamisli koliko bi prime Duncan ubacivao CHI?Pa Malone im je zadavao strasne probleme,a nije najbolji PF svih vremena. Usput,pogledaj ko je imao najbolju pojedinacnu finalnu utakmicu u zadnjih 29 godina. Tim Duncan's Game 1 of the 03 Finals is the best Finals performance IN THE LAST 29 YEARS. http://bkref.com/tiny/9mGjo" onclick="window.open(this.href);return false;
Govorim generalno kada kazem za Jordana, da bi imao 40 u prosjeku... Ne specificirano za duel sa Spurs-ima.

Pogledam to kada budem na laptopu. Neda mi se corat sa mobilnog.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la BernardBarnjak » 21 jun 2014, 00:13

NEZALAGANJE je napisao/la:
XConTroL7 je napisao/la:koliko pretjerivanja samo ovdje to nije normalno xD ugazili bi ovi spursi one bullse naravno, jea rajt (jos se to pise kao neka cinjenica onako ej )
Daj malo nemoj idolizirati,nego pokusaj konkretno sta napisati...Nije onaj CHI iz 98' bio tako nedodirljiv.Koliko se sjecam,da je bila tehnika od danas u historijskoj utakmici broj 6 ne bi ni bilo Jordanovog suta za pobjedu,jer je Eisleyu ponistena cista trojka,a CHI priznata 2p Harpera nakon isteka vremena... ;)
P.S.Ja ne govorim da bi ih SA 'ugazio',ali bi bila vrlo neizvjesna serija u najmanju ruku...
Bila bi zanimljiva serija. Puno je 'ako' i 'kada bi'. Po mom skromnom misljenju Spursi bi popusili. Ne bi bila metla ali bi bilo 4-2 za Chicago.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

BABADZO
Postovi: 1403
Pridružen/a: 13 jan 2014, 03:06
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la BABADZO » 21 jun 2014, 01:49

Ja iskreno mislim da bi bilo koji drugi tim malo bolje prosao protiv ovakvog tima Spursa,gdje se sutira 50%+ svaku tekmu,i gdje 10ak igraca moze dat 6-15 poena svake noci.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la kad_kako » 21 jun 2014, 04:22

Moja licno poenta je, da, posto je bila prije dozvoljena puno grublja igra, da ovi Spurs-i nebi sigurno mogli igrati ovako efektivnu kosarku kao sto su protiv Mia pokazali.

Sent from Bat Cave
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la LenBias » 21 jun 2014, 07:37

da bi bilo fer treba uzeti neke potencijalne okolnosti u kojima bi svi mogli igrati svoju kosarku a ne da jedni to mogu a drugi ne mogu, bas zbog toga i ove strasne timske kosarke iz zadnjeg finala protiv heata moj glas bez ikakve dvojbe ide spursima, ponavljam, ne spursima iz ove sezone nego spursima iz ovih finala jer njih pojedinac ne bi mogao pobjediti pa makar taj bio i sam jordan
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: NBA Final 2014

Post Postao/la NeverGiveUp » 21 jun 2014, 12:20

Shvatili smo da je poraz ostavio velike posljedice, ne moraš se konstantno ponavljati, to je već smaranje.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.