Tko ima najbolje navijače u košarci?

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la The Game » 24 okt 2009, 00:23

marseille_unique je napisao/la:je ste li vi gledali nekada nasu slobodu prij enekoliko godina kada je igrala u goodyear ligi i kupu radivoja koraca, 7.500 je bilo svaku tu utakmicu, bili smo najbolja publika
Ma bilo je i Bosni protiv Hercegovca i Leotara po 6000 u Skenderiji prije pet godina u prvenstvu, a protiv Sirokog u onom vec sada mogu reci cuvenom finalu kad su nas Vanjak, Perkovic i ostali okrenuli u produzetku barem 8 milja.

Avatar
majestic24
Postovi: 17393
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la majestic24 » 24 okt 2009, 00:27

Panathinaikos ima definitivno najbolje navijace

[youtube][/youtube]
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la marseille_unique » 24 okt 2009, 09:31

ja pricam o navijacima, moze biti i 12000 hiljada, ali prica se o atmosferi, ja mislim ako nasa sloboda dita nije imala najbolje onda medu dvije najbolje atmosfere u evropi, to granatujem zivotom jer sam ko dijete to sve gledo svojim ocima uzivo
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la The Game » 24 okt 2009, 09:56

marseille_unique je napisao/la:ja pricam o navijacima, moze biti i 12000 hiljada, ali prica se o atmosferi, ja mislim ako nasa sloboda dita nije imala najbolje onda medu dvije najbolje atmosfere u evropi, to granatujem zivotom jer sam ko dijete to sve gledo svojim ocima uzivo
ma bila je atmosfera i u Sarajevu onda prava, ne znam sad tih Slobodinih tekmi se slabije sjecam, jer sam bio i mladji, a i manje sam pratio kosarku. Al opet, daleko smo mi (Bosna, Sloboda, a o onim dole da i ne pricam) i te atmosfere jos od Partizana, PAO-a i ostalih, ali od ova dva pogotovo.

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la marseille_unique » 24 okt 2009, 10:09

daj ba svega ti nisi gledo ti te utakmice sloboda dita partizan sloboda dita crvena zvezda ili protiv olimpije i cibone pa protiv galatasaraya, u pionir ne stane nista vise gledalaca nego u mejdan vjeruj mi nije sto sam ja tuzlak to znaju svi upuceni u ovo cak mislim da su jednom fukare dobile i neku nagradu kao najbolji u evropi navijaci u dvorani mislim fukare tuzlaci navijaci iz mejdana
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la The Game » 24 okt 2009, 10:21

marseille_unique je napisao/la:daj ba svega ti nisi gledo ti te utakmice sloboda dita partizan sloboda dita crvena zvezda ili protiv olimpije i cibone pa protiv galatasaraya, u pionir ne stane nista vise gledalaca nego u mejdan vjeruj mi nije sto sam ja tuzlak to znaju svi upuceni u ovo cak mislim da su jednom fukare dobile i neku nagradu kao najbolji u evropi navijaci u dvorani mislim fukare tuzlaci navijaci iz mejdana
Ma dobro, taj kapacitet je tu negdje sve, u 5 deka, i Mejdan, Skenderija i Pionir, samo ja kazem da smo mi jos prilicno daleko opcenito, znaci navijaci u BiH iza Grobara i Grka, s ostalim manje vise, opet u 5 deka. Sad to je vjerovatno zbog trenutnog manjka tih nekih takmicenja kvalitetnih. Mejdan bi sad 99% bio krcat da Sloboda igra NLB, ali vjeruj mi iduce godine bi se taj broj prepolovio. Isto je tako i Bosni bilo, pa onda prije dvije godine u ULEB cupu se napuni samo u onoj zadnjoj tekmi protiv Albe. Sad isto da se igra neki evropski kup ne bi u Zetri bilo 2-2.5 milje, bice vjerovatno iduci petak protiv skutorije malo popunjenija i to je to za ovu sezonu ja mislim(al opet iskreno se nadam da cuy se prevariti). Jednostavno mi smo takvi, dok npr. Grcima to nije bitno, oni idu da naprave bakljadu, yebe se njima za rezultat

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la marseille_unique » 24 okt 2009, 10:24

nije tuzla srajevo, tamo ih ima napocetku malo tih nekih bolje stalozenih ljudi mislim sa parama i onda ih nema, vjeruj mi u tuzli ne bi bilo tako, a jos jedan problem sto je u srajvu sto ja mislim je da nije ni kk zeljo ni kk sarajevo p anijedni ni drugi nisu zainteresovani skroz ono da navijaju, nego je ime bosna pa tu je vecinom raja gledaoci a ne navijaci
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la The Game » 24 okt 2009, 10:29

marseille_unique je napisao/la:nije tuzla srajevo, tamo ih ima napocetku malo tih nekih bolje stalozenih ljudi mislim sa parama i onda ih nema, vjeruj mi u tuzli ne bi bilo tako, a jos jedan problem sto je u srajvu sto ja mislim je da nije ni kk zeljo ni kk sarajevo p anijedni ni drugi nisu zainteresovani skroz ono da navijaju, nego je ime bosna pa tu je vecinom raja gledaoci a ne navijaci
Ma u Sarajevu i sad dolaze oni malo bolje stalozeni, oni koji uglavnom dodju da ih se vidi, sto im je glupo ici na Premijer ligu, oni manje imucni su prestali dolazit, jer su skontali odredjene talove. A ovo oko imena se slazem s tobom.

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la marseille_unique » 24 okt 2009, 10:34

iako sam tuzlak krivo mi je sto se zove klub bosna, mislim da se zove zeljo ili sarajevo bilo bi bolje, da barem ako vas drzavne kompanije podrzavaju jer ste sarajlije a ne nas iako smo i mi u drzavi u bih, pa imate para za igrace da onda kao kk sarajevo ili zeljo pokazete da je i u nas u bih dobra navijacka scena

to mi je krivo ovako kad gledam bosnu u nlb isto ko da igra unicaja malaga ili tau ceramica, ko da je neka ekipa koja nosi ime neke firme kao ove spanske ekipe to mi smeta nekako
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la The Game » 24 okt 2009, 10:46

marseille_unique je napisao/la:iako sam tuzlak krivo mi je sto se zove klub bosna, mislim da se zove zeljo ili sarajevo bilo bi bolje, da barem ako vas drzavne kompanije podrzavaju jer ste sarajlije a ne nas iako smo i mi u drzavi u bih, pa imate para za igrace da onda kao kk sarajevo ili zeljo pokazete da je i u nas u bih dobra navijacka scena

to mi je krivo ovako kad gledam bosnu u nlb isto ko da igra unicaja malaga ili tau ceramica, ko da je neka ekipa koja nosi ime neke firme kao ove spanske ekipe to mi smeta nekako
Ma dobro Bosna se zove od postanka, nije od poslije rata, i prije rata se navijalo za Bosnu, pogotovo onda u Kindjetov vakat, ali tad navijackih grupa (HZ i TM) nije bilo ni na vidiku, i svi su dolazili, sad ocekujes od HZ da dolaze, istina samo zbog boje, ni zbog cega drugog, ali u upravi su kreteni koji to ne znaju fino rec, vec samo gledaju da sto vise sebi uvuku u dzep.
A dobro to za drzavne kompanije, to je samo zbog sjedista tih firmi, tj zbog toga sto su u Sarajevu, isto bi bilo da su u Tuzli, i mi bi se onda zalili, jbg to je tako vazda bilo, nije to od prije 5 godina, mada bih ja da se pitam, ko sto se ne pitam to odmah ukinuo.

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la marseille_unique » 24 okt 2009, 19:23

mislim da ja i ti imamo dobru raspravu i postenu hehe sta ima inace kod tebe navijas za bayern jel, ono sto m eboli je da mi prolazi zivot a stanje je kako je tako je nema para u slobodi da se nesto napravi i ponovno bude ona transfera samo ima lopova kako ja znam

valjda bude opet onih starih utakmica
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

lux
Postovi: 34
Pridružen/a: 24 okt 2009, 00:58
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la lux » 24 okt 2009, 19:29

Zadar, svaka im čast

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la The Game » 24 okt 2009, 21:32

marseille_unique je napisao/la:mislim da ja i ti imamo dobru raspravu i postenu hehe sta ima inace kod tebe navijas za bayern jel, ono sto m eboli je da mi prolazi zivot a stanje je kako je tako je nema para u slobodi da se nesto napravi i ponovno bude ona transfera samo ima lopova kako ja znam

valjda bude opet onih starih utakmica
Ma za Bayern, poceo zbog ovog na avataru i jbg onda se zarazio i usli mi u kozu, nisu ko tebi Marsej, al ih volim.
Ma bice para i u Slobodi u Bosni, nece nam ovi vjecito bit u klubovima. Bosna, fakat ja ne znam vise sta da mislim, veceras su imali idealnu priliku da pobjedom, da naspanuju raju za iduci petak i ove odozdo sto nam dolaze da bude bas nalektrisano. Bice vjerovatno i ovako, al eto opet kazem izgleda ce ovo biti jedina Bosnina tekma sa popunjenom Zetrom i to samo zbog onog dogadjaja, pa vidjecemo za poslije
Ima sutra 2-0 da dobijete :lol: :lol: :lol:

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la marseille_unique » 24 okt 2009, 22:01

diguran sam da ce mo dobiti nadam se tri uzastopne pobjede jer igramo protiv psg sutra onda protiv toulousea i onda zuricha a sve tri su na veledromu
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la Шајин » 28 okt 2009, 10:09

', & " ' ? је ' % $ " $. У " " " ' " ? " ;)
ево " ја се - & је " ? $ у $ " у ? , " сусрет " " & " ", " $ % $, $ препуна, ? ? $ ?, &.? се за тај $ $ " $ у ?, ? су " $ ", & " пренос на ТВ-у. ? ето " ' & ? :x

све у ' ? " " " $ " " " ? " " & " па $ " $ је / ', ? & са ' & $, $ $ ону препуну & Арену " & & 22000 & пјевају " " у $ ?... стварно се "...
наравно ту су % " " " " $ " је & & - ' на "
"" ПУТ ""

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la The Game » 28 okt 2009, 18:48

" je napisao/la:', & " ' ? је ' % $ " $. У " " " ' " ? " ;)
ево " ја се - & је " ? $ у $ " у ? , " сусрет " " & " ", " $ % $, $ препуна, ? ? $ ?, &.? се за тај $ $ " $ у ?, ? су " $ ", & " пренос на ТВ-у. ? ето " ' & ? :x

све у ' ? " " " $ " " " ? " " & " па $ " $ је / ', ? & са ' & $, $ $ ону препуну & Арену " & & 22000 & пјевају " " у $ ?... стварно се "...
наравно ту су % " " " " $ " је & & - ' на "
E o ovom sam ja @marseillu govorio, znaci kod svih klubova ima jedan period im bude puna dvorana i atmosfera za pozeljeti, ali onda nastaje pad i ponovo je dvorana prazna. Tako je bilo i sa Slobodom, i Borcom a i Bosnom, kojoj prije 3 godine na ULEB cup mec sa Joventudom dodje 3.500 ljudi, a 2 sezone prije protiv Heliosa bude 7 milja, il ove zadnje dvije godine protiv Partizana bude poluprazna Skenderija. Ako nista raja bi dosla gledat ekipu koja unista PAO, ali mi smo takav narod i to ce se tesko promijeniti

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la Шајин » 28 okt 2009, 19:22

The Game je napisao/la:
" je napisao/la:', & " ' ? је ' % $ " $. У " " " ' " ? " ;)
ево " ја се - & је " ? $ у $ " у ? , " сусрет " " & " ", " $ % $, $ препуна, ? ? $ ?, &.? се за тај $ $ " $ у ?, ? су " $ ", & " пренос на ТВ-у. ? ето " ' & ? :x

све у ' ? " " " $ " " " ? " " & " па $ " $ је / ', ? & са ' & $, $ $ ону препуну & Арену " & & 22000 & пјевају " " у $ ?... стварно се "...
наравно ту су % " " " " $ " је & & - ' на "
E o ovom sam ja @marseillu govorio, znaci kod svih klubova ima jedan period im bude puna dvorana i atmosfera za pozeljeti, ali onda nastaje pad i ponovo je dvorana prazna. Tako je bilo i sa Slobodom, i Borcom a i Bosnom, kojoj prije 3 godine na ULEB cup mec sa Joventudom dodje 3.500 ljudi, a 2 sezone prije protiv Heliosa bude 7 milja, il ove zadnje dvije godine protiv Partizana bude poluprazna Skenderija. Ako nista raja bi dosla gledat ekipu koja unista PAO, ali mi smo takav narod i to ce se tesko promijeniti
& $ " то &. & ' $ " то - се % ", а стварно ? % % је &. " " ? " " " у ", ? су ? ' ? & у својој ", а $ не " % " ? ? па ? $ & ? ?, ? % %. ' " $ $ ?, ' " $ &, " & свега по ? " право срање.... а " $ " ? " & " " супер $ сезону ? $ $ $ те $ " " " & & :(
"" ПУТ ""

valdo079
Postovi: 84
Pridružen/a: 26 jan 2009, 14:25
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la valdo079 » 18 nov 2009, 15:47

navijaci se nemogu preko noci stvoriti,to je dugotrajan proces a i zavisi od mentaliteta naroda,identifikacije sa klubom i socijalnim statusom.kad bi se kod nas skolstvo reformisalo,tako da onaj koji ide na uni,moze ocekivati i poso posle unija i da se moze identifikovati sa tim unijem,lakse bi bilo sve.jer ako se omladina indetifikuje sa nekim klubom kroz proces odrastanja tu tradiciju i nastavlja u seniorskoj ligi dok mladja generacija nasledjuje da nazovemo tradiciju unija.tako da je rotiranje publike uvijek obezbjedjeno.po mom nekom razmisljanu bolje je imati manje dvorane a punije nego neke mega koje izgledaju pola prazne.mozda ovo sve zvuci kao utopija al mislim da je najoptimalniji nacin da se obezbjedi publika a i igraci tako da svako profitira.uni prodaje igrace seniorima,seniori svoje dalje u svijet i svima lijepo para se vrti

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 23 nov 2009, 16:53

Partizan, kad su tu ustvari. Izgubila im se doduse u zadnje vrijeme draz i napetost gradskog derbija nazalost. Gledam prijenos, bilo nesto Delija, medjutim ne i Grobara. Ok, doduse bilo je i drugih okolnosti tu, al svejedno. Al inace, kad su tu, naprave ponajbolju atmosferu u dvorani uz Grke, pa i Turke te Zadar. Bar sto se tice neke organizirane potpore.
...Život za Široki...

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: Tko ima najbolje navijače u košarci?

Post Postao/la Шајин » 27 nov 2009, 19:01

ŠB_Fidelis je napisao/la:Partizan, kad su tu ustvari. Izgubila im se doduse u zadnje vrijeme draz i napetost gradskog derbija nazalost. Gledam prijenos, bilo nesto Delija, medjutim ne i Grobara. Ok, doduse bilo je i drugih okolnosti tu, al svejedno. Al inace, kad su tu, naprave ponajbolju atmosferu u dvorani uz Grke, pa i Turke te Zadar. Bar sto se tice neke organizirane potpore.
? се за ". ево нпр " са " $ ¥ " ?. стварно се " $ $ овај $. % % ' " $ нас & '

[youtube][/youtube]
"" ПУТ ""

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.