Nihad Đedović

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

milkačokolada
Postovi: 156
Pridružen/a: 05 avg 2010, 13:45
Lokacija: ZAVIDOVIĆI,GRBAVICA I ANFIELD
Kontakt:

Nihad Đedović

Post Postao/la milkačokolada » 08 avg 2010, 13:27

Mislim da je on mlada nada bosanske košarke i da će u budućnosti biti velika zvijezda.
ko drugom jamu kopa nos.

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: NIHAD ĐEDOVIĆ

Post Postao/la guber90 » 08 avg 2010, 13:29

milkačokolada je napisao/la:Mislim da je on mlada nada bosanske košarke i da će u budućnosti biti velika zvijezda.
Dok ja mislim da si ti trebao naziv teme da napises mali slovima.
Sto se tice tog da je nada bh kosarke odavno je poznati, ali eto drago mi je sto si ti to barem sada shvatio.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

milkačokolada
Postovi: 156
Pridružen/a: 05 avg 2010, 13:45
Lokacija: ZAVIDOVIĆI,GRBAVICA I ANFIELD
Kontakt:

Re: NIHAD ĐEDOVIĆ

Post Postao/la milkačokolada » 08 avg 2010, 13:37

Pa vidim da tu ima još nekih tema od košarkaša pa zašto i nihad nebi imao temu ;) I jarane zar se ti razboliš ako vidiš velika slova :mrgreen:
ko drugom jamu kopa nos.

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: NIHAD ĐEDOVIĆ

Post Postao/la guber90 » 08 avg 2010, 14:45

milkačokolada je napisao/la:Pa vidim da tu ima još nekih tema od košarkaša pa zašto i nihad nebi imao temu ;) I jarane zar se ti razboliš ako vidiš velika slova :mrgreen:
Kao prvo, nesporim da bi on trebao da ima svoju temu, svakako da neko ko igra za Barcelonu to zasluzuje.
Kao drugo nije da se razbolim, ali je puno ljepse sada kada ovako pise naziv teme nego velikim slovima.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

milkačokolada
Postovi: 156
Pridružen/a: 05 avg 2010, 13:45
Lokacija: ZAVIDOVIĆI,GRBAVICA I ANFIELD
Kontakt:

Re: NIHAD ĐEDOVIĆ

Post Postao/la milkačokolada » 08 avg 2010, 14:45

guber90 je napisao/la:
milkačokolada je napisao/la:Pa vidim da tu ima još nekih tema od košarkaša pa zašto i nihad nebi imao temu ;) I jarane zar se ti razboliš ako vidiš velika slova :mrgreen:
Kao prvo, nesporim da bi on trebao da ima svoju temu, svakako da neko ko igra za Barcelonu to zasluzuje.
Kao drugo nije da se razbolim, ali je puno ljepse sada kada ovako pise naziv teme nego velikim slovima.
Ma salim se jaro :mrgreen:
ko drugom jamu kopa nos.

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la cole-ch » 08 avg 2010, 15:01

Da li se ove godine vraca u Barseloni?

milkačokolada
Postovi: 156
Pridružen/a: 05 avg 2010, 13:45
Lokacija: ZAVIDOVIĆI,GRBAVICA I ANFIELD
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la milkačokolada » 08 avg 2010, 15:07

cole-ch je napisao/la:Da li se ove godine vraca u Barseloni?
Teško jer i barca ima bolje igrace pa im ne treba a Đedović je u svojoj ekipi standardan 8-)
ko drugom jamu kopa nos.

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la The Game » 08 avg 2010, 15:34

cole-ch je napisao/la:Da li se ove godine vraca u Barseloni?
Ide opet na posudbu, ali ne u proslogodisnji klub. Zelja mu je ostati u Spaniji, a ako bude neka druga drzava navodno bi zelio klub koji igra euro takmicenja.

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la kksiroki » 08 avg 2010, 16:09

The Game je napisao/la:
cole-ch je napisao/la:Da li se ove godine vraca u Barseloni?
Ide opet na posudbu, ali ne u proslogodisnji klub. Zelja mu je ostati u Spaniji, a ako bude neka druga drzava navodno bi zelio klub koji igra euro takmicenja.
Možda ga u KKb posude :D
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la BaDa12 » 07 sep 2010, 16:10

Nihad Đedović blizu rimskog Virtusa i Tanjevića


Jedan od najperspektivnijih bh. igrača prošlu sezonu proveo je u dresu španskog Obradoira u ACB ligi, kao posuđen igrač Barcelone.

Košarkaški reprezentativac BiH Nihad Đedović (196 cm visine, 1990. godište) na dobrom je putu da potpiše ugovor sa rimskim Virtusom (bivša Lottomatica) za narednu sezonu.

Informaciju je objavila stranica http://www.eurobasket.com, a s obzirom da je sportski direktor Rimljana Bogdan Tanjević nema sumnje da će Đedović, ukoliko obuče dres popularne “vučice”, imati sjajnje uslove za novi napredak.

Jedan od najperspektivnijih bh. igrača prošlu sezonu proveo je u dresu španskog Obradoira u ACB ligi, kao posuđen igrač Barcelone. Njegov prosjek bio mu je 6.3 poena i 1.7 skokova po susretu.

U kvalifikacijama za “Eurobasket 2011” Đedović je Ukrajini ubacio 11 poena, a Mađarskoj 14, uz pet skokova i isto toliko ukradenih lopti. No, u pomenutom meču se povrijedio pa je naredna dva duela, protiv velike Britanije u Sarajevu i Makedonije u Skoplju predsjedio na klupi.

Da je jedan od najboljih igrača reprezentacije potvrdio je u naredna tri meča. Iako rovit, Mađarima je u Skenderiji ubacio 12, isto koliko i Britancima u Liverpoolu, da bi 20 ubacio Makedoncima u posljednjem susretu kvalifikacija.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la harishp » 07 sep 2010, 17:12

kksiroki je napisao/la:
The Game je napisao/la:
cole-ch je napisao/la:Da li se ove godine vraca u Barseloni?
Ide opet na posudbu, ali ne u proslogodisnji klub. Zelja mu je ostati u Spaniji, a ako bude neka druga drzava navodno bi zelio klub koji igra euro takmicenja.
Možda ga u KKb posude :D
Toliko o tvom ''mozda'' @KKs :twisted:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la dema » 17 sep 2010, 23:41

http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-a
pogledajte koga su stavili u drugoj rundi na 29 mjesto lijepo je tu vidjet da postoji mogucnost da ga neko drafta

Avatar
mdss
Postovi: 2362
Pridružen/a: 08 sep 2009, 18:18
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la mdss » 17 okt 2010, 20:04

Lottomatica Roma-Enel Brindisi 86-61 ĐEDOVIC sjajan u pobjedi lotomatice mislim da je 18 poena dao svaka cast i mislim da je napravio sjajan potez sto je otisao u lotomaticu jer ce tu apsolutno napredovati jos jednom hvala BOSI TANJEVICU sto ga je preporucio :D :D
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la dema » 17 okt 2010, 21:02

mdss je napisao/la:Lottomatica Roma-Enel Brindisi 86-61 ĐEDOVIC sjajan u pobjedi lotomatice mislim da je 18 poena dao svaka cast i mislim da je napravio sjajan potez sto je otisao u lotomaticu jer ce tu apsolutno napredovati jos jednom hvala BOSI TANJEVICU sto ga je preporucio :D :D
On je veliki potencijal vidis da ga cekaju u drugom krugu NBA drafta ako se prijavi znaci da ga strucnjaci cijene vise nego mi

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 18 okt 2010, 01:07

dema je napisao/la:
mdss je napisao/la:Lottomatica Roma-Enel Brindisi 86-61 ĐEDOVIC sjajan u pobjedi lotomatice mislim da je 18 poena dao svaka cast i mislim da je napravio sjajan potez sto je otisao u lotomaticu jer ce tu apsolutno napredovati jos jednom hvala BOSI TANJEVICU sto ga je preporucio :D :D
On je veliki potencijal vidis da ga cekaju u drugom krugu NBA drafta ako se prijavi znaci da ga strucnjaci cijene vise nego mi
Bio veliki potencijal....
Igrac sa 20 godina nije potencijal, pravi igraci u tim godinama postaju itekako nosioci...

Mada ja sam davno pricao zasto je Nihad jednostavno unisten, kako je odbijen Partizan, onda kako je sve islo Savic - Misko - Dino i ostala bagra....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 18 okt 2010, 20:04

neno#4 je napisao/la:
dema je napisao/la: Bio veliki potencijal....
Igrac sa 20 godina nije potencijal, pravi igraci u tim godinama postaju itekako nosioci...

Mada ja sam davno pricao zasto je Nihad jednostavno unisten, kako je odbijen Partizan, onda kako je sve islo Savic - Misko - Dino i ostala bagra....
partizan se i nemoze pohvaliti nekom proizvodnjom bekova pogotovu u zadnje vrijeme skoro su im uvijek bile prve violine amerikanci/belize (cumings 2 sezone, palacio i bo), tako da odlazak u partizan i nije jamcio dobar razvoj
nihad je pogreasio sto je otisao u barcelonu koja uopste nije poznata po tome da trpi mlade igrace, umjesto da je otisao u tau ceramicu koja je cak nudila vise i poznata je po stvaranju dobrih igraca iz mladih (scola, michael, spliter, teletovic,..), a nihad je preferirao barcelonu radi imena
kobna greska
ali opet po meni izrasti ce u solidnog igraca u EL
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 18 okt 2010, 20:14

nerminh74 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
dema je napisao/la: Bio veliki potencijal....
Igrac sa 20 godina nije potencijal, pravi igraci u tim godinama postaju itekako nosioci...

Mada ja sam davno pricao zasto je Nihad jednostavno unisten, kako je odbijen Partizan, onda kako je sve islo Savic - Misko - Dino i ostala bagra....
partizan se i nemoze pohvaliti nekom proizvodnjom bekova pogotovu u zadnje vrijeme skoro su im uvijek bile prve violine amerikanci/belize (cumings 2 sezone, palacio i bo), tako da odlazak u partizan i nije jamcio dobar razvoj
nihad je pogreasio sto je otisao u barcelonu koja uopste nije poznata po tome da trpi mlade igrace, umjesto da je otisao u tau ceramicu koja je cak nudila vise i poznata je po stvaranju dobrih igraca iz mladih (scola, michael, spliter, teletovic,..), a nihad je preferirao barcelonu radi imena
kobna greska
ali opet po meni izrasti ce u solidnog igraca u EL
Je li stvarno ti Nermine mislis da je Nihad sam to odlucio...

A inace je Tau u posljednje vrijeme porizvela mnogo bekova, od Rakocevica, pa prije Macijauskasa, pa evo sada Logana, pa Erdogana, da ih ne nabrajam vise :D :D :D :D :D ...

Ja se slazem da je Dule napravio vise centara i visokih igraca, ali od Nihada bi ja sam uvjeren napravio dva puta boljeg igraca nego sto je sada...Jer je Nihad veliki radnik...Pa nije Micheala valjda Tau napravio moj Nermine :D :D :D
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 18 okt 2010, 20:29

neno#4 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: [
Je li stvarno ti Nermine mislis da je Nihad sam to odlucio...

A inace je Tau u posljednje vrijeme porizvela mnogo bekova, od Rakocevica, pa prije Macijauskasa, pa evo sada Logana, pa Erdogana, da ih ne nabrajam vise :D :D :D :D :D ...

Ja se slazem da je Dule napravio vise centara i visokih igraca, ali od Nihada bi ja sam uvjeren napravio dva puta boljeg igraca nego sto je sada...Jer je Nihad veliki radnik...Pa nije Micheala valjda Tau napravio moj Nermine :D :D :D
nemisli nego znam da nije sam odlucio
Tau Ceramika / Caja Laboral je ekipa koja igra leprsavu kosarku sa puno suteva sa distance i ulaza, a partizan igra cuvenu rudarsku kosarku gdje bekovi vise obracaju paznju na odbranu, a ne napad, dok bi u tau dobio priliku da razvije pored odbranbenog dijela i siroku lepezu napadackog segmenta i tau-u bi sigurno dobio sansu i minutazu koju nikada nije i najvjerovatnije nece dobiti u barci

a michela je tau nije izgradila, ali ga je probila isto kao partizan bo-a amcalleba koji je isto tako bio izgradjen igrac ali je rola u partizanu dovela do toga da je prvi play montepacshia, a ne da i dalje igra u nekoj osrednjoj ekipi turske, ima tu jos primjera, npr. gordon u ciboni ili williams u bosni :mrgreen:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 18 okt 2010, 20:45

nerminh74 je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: [
Je li stvarno ti Nermine mislis da je Nihad sam to odlucio...

A inace je Tau u posljednje vrijeme porizvela mnogo bekova, od Rakocevica, pa prije Macijauskasa, pa evo sada Logana, pa Erdogana, da ih ne nabrajam vise :D :D :D :D :D ...

Ja se slazem da je Dule napravio vise centara i visokih igraca, ali od Nihada bi ja sam uvjeren napravio dva puta boljeg igraca nego sto je sada...Jer je Nihad veliki radnik...Pa nije Micheala valjda Tau napravio moj Nermine :D :D :D
nemisli nego znam da nije sam odlucio
Tau Ceramika / Caja Laboral je ekipa koja igra leprsavu kosarku sa puno suteva sa distance i ulaza, a partizan igra cuvenu rudarsku kosarku gdje bekovi vise obracaju paznju na odbranu, a ne napad, dok bi u tau dobio priliku da razvije pored odbranbenog dijela i siroku lepezu napadackog segmenta i tau-u bi sigurno dobio sansu i minutazu koju nikada nije i najvjerovatnije nece dobiti u barci

a michela je tau nije izgradila, ali ga je probila isto kao partizan bo-a amcalleba koji je isto tako bio izgradjen igrac ali je rola u partizanu dovela do toga da je prvi play montepacshia, a ne da i dalje igra u nekoj osrednjoj ekipi turske, ima tu jos primjera, npr. gordon u ciboni ili williams u bosni :mrgreen:
Ali je drugacije kada se igrac napravi, a drugacije kada mu das sansu....

Vidis ti sam kazes da je pogrijesio sto je otisao u Barsu, a onda ja kazem da nije sam odlucivao o tome, i ti potvrdis....Znaci nije njegova greska sto je bilo tu talova...Ja sam odlicno upucen u ovaj transfer jer je Nihadova majka radila sa mojim prvim komsijom :D :D :D :D ...

Pa cekaj, pusti mi te suplje bekovi obracaju paznju vise na odbranu, sta je sa sa Tripkom, sta je sa Kecmanom koji je krilo, ali igra na beku....Nije bas tako da bekovi igraju samo odbranu ;) ;) ;)

U ta doba kada je on trebao da ide, upitno bi bilo da li bi dobio sansu i gore, jer je Igor imao zagarantovane minute kao sto i sam znas...

Ali je cinjenica da bi vjerovatno dobio gore sansu prije nego u Barsi...

Ako sada odigra fino u EL, a imat ce sansu kao nikada u zivotu, moze on opet biti iznadprosjecan EL igrac..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 18 okt 2010, 21:50

neno#4 je napisao/la:
Ali je drugacije kada se igrac napravi, a drugacije kada mu das sansu....

Vidis ti sam kazes da je pogrijesio sto je otisao u Barsu, a onda ja kazem da nije sam odlucivao o tome, i ti potvrdis....Znaci nije njegova greska sto je bilo tu talova...Ja sam odlicno upucen u ovaj transfer jer je Nihadova majka radila sa mojim prvim komsijom :D :D :D :D ...

Pa cekaj, pusti mi te suplje bekovi obracaju paznju vise na odbranu, sta je sa sa Tripkom, sta je sa Kecmanom koji je krilo, ali igra na beku....Nije bas tako da bekovi igraju samo odbranu ;) ;) ;)

U ta doba kada je on trebao da ide, upitno bi bilo da li bi dobio sansu i gore, jer je Igor imao zagarantovane minute kao sto i sam znas...

Ali je cinjenica da bi vjerovatno dobio gore sansu prije nego u Barsi...

Ako sada odigra fino u EL, a imat ce sansu kao nikada u zivotu, moze on opet biti iznadprosjecan EL igrac..
kako mislis da je drugacije kada se napravi i probije igrac, ti mozes nauciti igraca da igra ali ga probiti je glavna stvar u sportu, pogledaj sta bi sa ugorvskim u ciboni koji je vazio za jednog od najvecih talenata u europi ili aleksandrova oni tekako znaju igrati, ali se nikada nisu probili iz raznih razloga (luda glava ugorovskog ili povrijede zbog preforsiranja aleksandrova)

upravo dobro pitanje sta je sa kecmanom i tepicem, cim su izasli iz partizanovog sistema izgubili se, a cim se vratio u partizanov sistem odmah je opet proigrao, dok to sa visokim igracima nije problem jer su oni za razliku od bekova nauceni pored sistema da igraju i individualno, dok bekoviu partizanu (sem plejeva kojoi mogu igrati jedan na jedan) 80% igraju iz izradjenih akcija sa puno blokova kako za sut, tako za ulaz a vrlo malo 1 na 1 igrom ili dribligom da izbore poziciju za sut

kazes upitno bi bilo dali bi dobio gore minutazu jer je rakocevic ima zagarantovani vrijeme, tacno ali opet bi bio barem back-up sa 10-15 min. igre sto u barci nije dobio jer basile je tada bio back-up i opet kasnije u drugoj polovici je rakocevic dobio kostatnu upalu misica radi preforsiranja misica, sto je uzrokovalo njegovo smanjenje minutaze gdje je nihad mogao dobiti sansu

a ako se vrati, a hoce jer jos je on mlad i ima ono sto od njega cini ono sto jeste tj. nevjerovatno samopouzdanje pa na njega nece toliko uticati ovaj nedostatak igre do sada i opetz ima da ljubi noge boksi zbog ove prilike i steta sto je nije dobio jos prosle godine kada ga je boksa trazio u feneru
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.